Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Melbourne

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 63 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 27 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 08 paź 2017, 02:06 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Melbourne

Mały samochód

Mały samochód

Od 63 zł za dzień
przy 27 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 paź 2017, 02:06 .

Ta oferta została znaleziona 08 paź 2017, 02:06 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 77 zł za dzień
przy 20 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 12 paź 2017, 08:27 .

Ta oferta została znaleziona 12 paź 2017, 08:27 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 90 zł za dzień
przy 27 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 paź 2017, 02:06 .

Ta oferta została znaleziona 08 paź 2017, 02:06 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 90 zł za dzień
przy 27 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 paź 2017, 02:06 .

Ta oferta została znaleziona 08 paź 2017, 02:06 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Melbourne

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Melbourne:

4.6 do 5 (71 oceny)

(4.5 do 5)
Wszystko OK. Auto troszkę zabrudzone wewnątrz.
Ocena wynajętego samochodu przez Filip K.- 19 paź 2017, 15:13
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18

Wypożyczalnia samochodów Melbourne

Drugie co do wielkości miasto Australii to najbardziej wysunięta na południe metropolia świata, wyróżniająca się łagodnym klimatem. Miasto posiada lotnisko, jedno z największych w całym kraju. By samemu przekonać się o wspaniałości tego miasta, warto jest za pomocą portalu HAPPYCAR porównać oferty wynajmu samochodu w Melbourne i wybrać najkorzystniejszą z nich. HAPPYCAR współpracuje z międzynarodowymi usługodawcami oferującymi różnorodne samochody na lokalnych rynkach.

Ogólne informacje

Miasto położone w stanie Wiktoria jest jego stolicą i jest zamieszkane przez 4 miliony ludzi w obszarze aglomeracji Melbourne. W Melbourne studiuje największa liczba zagranicznych studentów zaraz po takich miastach jak Londyn, Nowy Jork i Paryż. W mieście znajduje się także największe skupisko polonijne, dlatego Polska posiada tu swój konsulat honorowy.

Atrakcje Melbourne

Położone we wschodniej części miasta Góry Dandenong to niskie pasmo górskie na powierzchni, których utworzony jest Dandenong Ranges National Park. Główna atrakcją w owych górach jest kolejka parowa Puffing Billy. Ciekawe i najpopularniejsze miejsca godne odwiedzenia to np. stadion MCG, na którym od kwietnia do września rozgrywany jest w ciągu tygodnia jeden lub dwa mecze futbolu australijskiego. Latem rozgrywa się tu także mecze krykieta. W Melbourne znajduje się także Rialto Towers, czyli dwa budynki biurowe, z których jeden ma 185 m wysokości, a drugi 251 m. Na 55-tym piętrze mieści się taras widokowy, z którego podziwiać można niesamowity widok na miasto i jego okolice. Znany przede wszystkim jako obiekt tenisowy Melbourne Park jest kompleksem sportowym, w którym odbywają się także liczne imprezy muzyczne. Melbourne Park oddalony jest od miasta mniej niż kilometr dlatego łatwo tam dojechać samochodem. Kolejna atrakcja miasta, w dodatku wpisana na Listę światowego dziedzictwa UNESCO to Budynek Wystawy Królewskiej  i Ogrody Carlton. Jest to pierwszy obiekt będący twórczością ludzkich rąk, wpisany na tę listę. Mornington Peninsula to turystyczny rejon z wieloma plażami, miejscami wypoczynkowymi i winnicami, tak chętnie odwiedzane zarówno przez mieszkańców Melbourne, jak i turystów. Półwysep okala zatokę Port Phillip od wschodu. Wieczorem warto przejść się po Laneways. Jest to miejsce, w którym króluje sztuka uliczna. Wystarczy wybrać przyjemną kawiarnię i zrelaksować się po całym dniu, oglądając zdobione pomysłami mury uliczne. Znakiem rozpoznawczym Melbourne jest bez wątpienia Flinders Street Station, czyli dworzec główny. Jest to najstarszy dworzec kolejowy w Australii, którego dwa charakterystyczne zegary wiszą nad wejściem na dworzec.

Zwiedzanie okolic Melbourne wynajętym samochodem

Australię najlepiej poznaje się, będąc w trasie. Wynajętym samochodem mają Państwo możliwość zwiedzić Dolinę Yarry, region ze wspaniałymi lasami deszczowymi. Wzdłuż wybrzeża na zachód prowadzi malownicza droga Great Ocean Road, która jest ciekawą atrakcją turystyczną. Przy drodze położonych jest kilka parków narodowych. Jeden z nich to Dwunastu Apostołów. Są to powstałe naturalnie z wapienia kolumny stojące w morzu. Powstały w wyniku erozji i posiadają różną grubość i wysokość.  Pomimo nazwy, kolumn wcale nie ma dwanaście. Nazwa zainspirowana została faktem, iż kolumny stoją blisko siebie. Dwunastu Apostołów jest najczęściej fotografowaną i odwiedzaną atrakcją turystyczną w Australii. Jadąc około 300 km na zachód od Melbourne dotrzeć można do malowniczego pasma górskiego Grampians. Kierując się na północ od Melbourne, znajdą Państwo Wiszącą Skałę. Jest to wulkaniczna formacja skalna i zarazem popularna atrakcja turystyczna. Około 100 km na północny zachód od Melbourne znajduje się miasto Ballarat będące centrum gorączki złota w latach pięćdziesiątych XIX wieku. Aktualnie mieści się tu skansen, w którym można zobaczyć życie ludzi z tamtego okresu. Dla miłośników motocykli godna polecenia jest Phillip Island, na której rozgrywane jest motocyklowe Grand Prix Australii. Tu także mieści się kolonia pingwinów małych. Wypożyczenie samochodu w Melbourne będze dobrym pomysłem, jeśli oprócz zwiedzania samego miasta i okolic, chcą Państwo poznać więcej miast Australii. Będąc w Australii, której nie odwiedzamy często z racji odległości od Europy, warto wybrać się na wycieczkę do Sydney. Dostać się do Stolicy można wynajętym samochodem lub samolotem z lotniska Melbourne, który wyląduje w porcie lotniczym Sydney. Podróżowanie po tym regionie nie będzie trudne, gdyż wypożyczalnie samochodowe w Sydney mają szeroką ofertę aut, a HAPPYCAR postara się znaleźć takie, które spełni Państwa wszystkie wymagania. Jeżeli jednak chcą Państwo zobaczyć Wielką Rafę Koralową, widoczną z kosmosu, zachęcamy udać się na północ kraju do Cairns.