Wypożyczalnia Samochodów Melbourne

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 67 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 22 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 12 wrz 2020, 07:04 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Melbourne

Mały samochód

Mały samochód

Od 67 zł za dzień
przy 22 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 12 wrz 2020, 07:04 .

Ta oferta została znaleziona 12 wrz 2020, 07:04 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 71 zł za dzień
przy 22 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 12 wrz 2020, 07:04 .

Ta oferta została znaleziona 12 wrz 2020, 07:04 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 84 zł za dzień
przy 22 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 12 wrz 2020, 07:04 .

Ta oferta została znaleziona 12 wrz 2020, 07:04 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 110 zł za dzień
przy 22 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 12 wrz 2020, 07:04 .

Ta oferta została znaleziona 12 wrz 2020, 07:04 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Melbourne

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Melbourne:

5 do 5 (210 oceny)

(4.9 do 5)
Dziękuję happycar za usługi, jestem zadowolona!
Ocena wynajętego samochodu przez Ania A.- 18 lip 2015, 04:04
(4.2 do 5)
Dzwoniąc na infolinię nie czeka się długo na odpowiedź!
Ocena wynajętego samochodu przez Kornelia K.- 19 lip 2015, 21:07
(4.9 do 5)
Udało się zaoszczędzić nieco pieniędzy rezerwując przez happycar.
Ocena wynajętego samochodu przez Tamara P.- 19 lip 2015, 16:54
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Melbourne

Tanie wynajęcie samochodu Melbourne

Drugie co do wielkości miasto Australii to najbardziej wysunięta na południe metropolia świata, wyróżniająca się łagodnym klimatem. Miasto posiada lotnisko, jedno z największych w całym kraju. By samemu przekonać się o wspaniałości tego miasta, warto jest za pomocą portalu HAPPYCAR porównać oferty wynajmu samochodu w Melbourne i wybrać najkorzystniejszą z nich. HAPPYCAR współpracuje z międzynarodowymi usługodawcami oferującymi różnorodne samochody na lokalnych rynkach.

Ogólne informacje

Miasto położone w stanie Wiktoria, jest jego stolicą i zamieszkuje je 4 miliony ludzi w obszarze aglomeracji Melbourne. W Melbourne studiuje największa liczba zagranicznych studentów, zaraz po takich miastach jak Londyn, Nowy Jork i Paryż. W mieście znajduje się także największe skupisko polonijne, dlatego Polska posiada tu swój konsulat honorowy.

Atrakcje, wynajem samochodu Melbourne

Położone we wschodniej części miasta Góry Dandenong to niskie pasmo górskie na powierzchni, których utworzony został Dandenong Ranges National Park. Główna tamtejszą atrakcją jest kolejka parowa Puffing Billy. Ciekawe i popularne miejsca godne odwiedzenia to np. stadion MCG, na którym od kwietnia do września rozgrywany jest w ciągu tygodnia jeden lub dwa mecze futbolu australijskiego. Latem rozgrywa się tu także mecze krykieta. W Melbourne znajduje się także Rialto Towers, czyli dwa budynki biurowe, z których jeden ma 185 m wysokości, a drugi 251 m. Na 55-tym piętrze mieści się taras widokowy, z którego podziwiać można niesamowity widok na miasto i jego okolice. Znany przede wszystkim jako obiekt tenisowy Melbourne Park jest kompleksem sportowym, w którym odbywają się także liczne imprezy muzyczne. Melbourne Park oddalony jest od miasta mniej niż kilometr dlatego łatwo tam dojechać samochodem. Kolejna atrakcja miasta, w dodatku wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO to Budynek Wystawy Królewskiej i Ogrody Carlton. Jest to pierwszy obiekt będący twórczością ludzkich rąk, wpisany na tę listę. Mornington Peninsula to turystyczny rejon z wieloma plażami, miejscami wypoczynkowymi i winnicami, tak chętnie odwiedzane zarówno przez mieszkańców Melbourne, jak i turystów. Półwysep okala zatokę Port Phillip od wschodu. Wieczorem warto przejść się po Laneways. Jest to miejsce, w którym króluje sztuka uliczna. Wystarczy wybrać przyjemną kawiarnię i zrelaksować się po całym dniu, oglądając zdobione pomysłami mury uliczne. Znakiem rozpoznawczym Melbourne jest bez wątpienia Flinders Street Station, czyli dworzec główny. Jest to najstarszy dworzec kolejowy w Australii, którego dwa charakterystyczne zegary wiszą nad wejściem na dworzec.

Zwiedzanie okolic Melbourne wynajętym samochodem

Australię najlepiej poznaje się, będąc w trasie. Wynajętym samochodem mają Państwo możliwość zwiedzić Dolinę Yarry, region ze wspaniałymi lasami deszczowymi. Wzdłuż wybrzeża na zachód prowadzi malownicza droga Great Ocean Road, która jest ciekawą atrakcją turystyczną. Przy drodze położonych jest kilka parków narodowych. Jeden z nich to Dwunastu Apostołów. Są to wapienne kolumny skalne stojące w morzu. Powstały one w wyniku erozji. Każda ze skał jest innej wysokości i grubości. Pomimo nazwy, kolumn wcale nie ma dwanaście. Jadąc około 300 km na zachód od Melbourne dotrzeć można do malowniczego pasma górskiego Grampians. Kierując się na północ od Melbourne, znajdą Państwo Wiszącą Skałę. Jest to wulkaniczna formacja skalna i zarazem popularna atrakcja turystyczna. Około 100 km na północny zachód od Melbourne znajduje się miasto Ballarat będące w latach 50 XIX wieku centrum gorączki złota. Aktualnie mieści się tu skansen, w którym można zobaczyć jak wyglądało życie ludzi z tamtego okresu. Dla miłośników motocykli godna polecenia jest Phillip Island, na której rozgrywane jest motocyklowe Grand Prix Australii. Tu także mieści się kolonia pingwinów małych. Wypożyczenie samochodu w Melbourne będzie dobrym pomysłem, jeśli oprócz zwiedzania samego miasta i okolic, chcą Państwo poznać więcej miast Australii. Będąc w Australii, której nie odwiedzamy często z racji odległości od Europy, warto wybrać się na wycieczkę do Sydney. Dostać się do stolicy można wynajętym samochodem lub samolotem z lotniska Melbourne, który wyląduje w porcie lotniczym Sydney. Podróżowanie po tym regionie nie będzie trudne, gdyż wypożyczalnie samochodowe w Sydney mają szeroką ofertę aut, a HAPPYCAR postara się znaleźć takie, które spełni Państwa wszystkie wymagania. Jeżeli jednak chcą Państwo zobaczyć Wielką Rafę Koralową, widoczną nawet z kosmosu, zachęcamy udać się na północ kraju do Cairns.

Jak widać Melbourne, jego okolice jak i cała Australia proponują wiele atrakcji. Najłatwiej zwiedzić je przy pomocy wynajętego samochodu dlatego już dziś zapraszamy do sprawdzenia oferty HAPPYCAR i rezerwacji najbardziej odpowiedniego środka transportu.