Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Warszawa

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 21 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 21 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 08 gru 2017, 07:55 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Warszawa

Mały samochód

Mały samochód

Od 21 zł za dzień
przy 21 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2017, 07:55 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2017, 07:55 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 26 zł za dzień
przy 21 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2017, 07:55 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2017, 07:55 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 46 zł za dzień
przy 21 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2017, 07:55 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2017, 07:55 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 70 zł za dzień
przy 11 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 11 gru 2017, 05:09 .

Ta oferta została znaleziona 11 gru 2017, 05:09 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Warszawa

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Warszawa:

4.8 do 5 (71 oceny)

(5 do 5)
Bezproblemowa obsługa, niska cena, dograne warunki rezerwacji z wypożyczalnią. Pomimo drobnych zmian umowa z HAPPYCAR okazała się ważniejsza od warunków wypożyczalni. Duży plus.
Ocena wynajętego samochodu przez Krystian J.- 05 gru 2017, 16:27
(5 do 5)
Happy car pozwolilo mi nawet w ostatbiej chwili zarezerwowac latwo samochod. Bylo to latwe, szybkie i tanie.
Ocena wynajętego samochodu przez Anna H.- 28 lis 2017, 14:01
(5 do 5)
Auto o swych wymiarach zdało egzamin do parkowania i sprawnego poruszania się w wąskich uliczkach Katani gdzie nigdy nie miałem jeździć w takich warunkach .
Ocena wynajętego samochodu przez Leonard S.- 23 lis 2017, 19:41

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Tanie wynajęcie samochodu Warszawa

Warszawa jest stolicą, a zarazem największym miastem w Polsce. Wynajem samochodu w Warszawie wydaje się być koniecznością, gdyż najważniejsze punkty turystyczne są często oddalone od siebie o wiele kilometrów. Jak zorganizować wypożyczenie samochodu w Warszawie? Przed decyzją o tym jaki samochód wynająć, warto skorzystać z porównywarki cenowej HAPPYCAR. Porównywarka pozwoli wybrać najtańszą ofertę. Auto umożliwia szybkie przemieszczanie się z miejsca na miejsce, co jest szczególnie ważne w stolicy Polski, która oferuje bardzo wiele atrakcji zarówno w mieście, jak i na przedmieściach i w okolicach, gdzie najlepiej dotrzeć samochodem. W mieście funkcjonują dwa lotniska – Port lotniczy Modlin oraz Port Lotniczy im. Chopina, które obsługują połączenia lotnicze na cały świat.

Atrakcje, wynajem samochodu Warszawa

Warszawa jest pięknym miastem o niesamowicie ciekawej historii, które zamieszkuje ponad 1.7 miliona mieszkańców. Jednym z najważniejszych zabytków w Warszawie jest Zamek Królewski, który znajduje się w samym centrum stolicy. Zwiedzając zamek z przewodnikiem można poznać jego historię, a także obejrzeć wnętrza, które dawniej służyły monarchii. Kolejnym miejscem wartym uwagi jest kompleks ogrodowo-pałacowy czyli Łazienki Królewskie. Znajdują się one w zupełnie innej części miasta, niż zamek, dlatego warto udać się tam samochodem. Na szczęście w Warszawie wynajem samochodu nie jest problemem. Przy wejściu do Łazienek Królewskich można zostawić auto i udać się na długi spacer uroczymi alejkami. Równie piękny jest Ogród Saski, który był ogrodem przypałacowym, a w późniejszych latach stał się pierwszym ogrodem publicznym w Polsce. Architektura w Warszawie jest różnorodna i choć w większości ucierpiała w czasie wojny, jest warta uwagi. Stare kamienice wplątane są w nowoczesne wieżowce i socjalistyczne budowle, powstałe podczas panowania poprzedniego ustroju. Najbardziej charakterystyczną budowlą w mieście jest bez wątpienia Pałac Kultury i Nauki, który w kartach historii zapisany jest jako dar narodu radzieckiego dla narodu polskiego i dlatego budzi tak wiele kontrowersji wśród mieszkańców stolicy. Miłośnikom sztuki proponujemy odwiedzenie Teatru Wielkiego w Warszawie. Sama budowla robi niesamowite wrażenie, gdyż jest ogromna, a sala operowa jest największą w swoim rodzaju na całym świecie. Teatr Wielki został doszczętnie zniszczony w okresie II wojny światowej, jednakże czym prędzej został odbudowany w latach sześćdziesiątych. W mieście znajduje się również Muzeum Fryderyka Chopina, w pełni poświęcone osobie kompozytora oraz jego twórczości.

Okolice Warszawy wynajętym samochodem

Aby bliżej zapoznać się życiem i twórczością Chopina, bardzo dobrym pomysłem będzie udanie się wsi Żelazowa Wola, aby odwiedzić Dom Urodzenia Fryderyka Chopina. Kolejnym interesującym miejscem w okolicach Warszawy jest zespół pałacowo-parkowy w Wilanowie, wybudowany jako rezydencja króla Jana III Sobieskiego, a w późniejszych latach był siedzibą bogatych rodów magnackich, takich jak: Czartoryscy, Sieniawscy, Lubomirscy, Potoccy i Braniccy. Wynajem samochodu w Warszawie sprawdzi się, jeżeli chcą pojechać Państwo właśnie w te miejsca. Nie będą musieli Państwo polegać na transporcie publicznym i będą mogli poświęcić Państwo tyle czasu na powyższe atrakcje, ile sobie życzycie. Inną propozycją jeśli chodzi o wycieczkę samochodową jest zwiedzanie całego Mazowsza. Można odwiedzić wszystkie dworki szlacheckie w regionie. Są one zazwyczaj oddalone od siebie nawet o kilkadziesiąt kilometrów, co jednak nie stanowi problemu, gdy posiadacie Państwo samochód. Znajdują się one w takich miejscowościach jak: Dłużew, Leszno, Pułtusk czy Wilanów. Jeżeli jednak chcą Państwo wybrać się wycieczkę nie tylko po województwie Mazowieckim, ale po innych regionach to bardzo ciekawym rozwiązaniem będzie przejazd do historycznego miasta – Krakowa. Jest to chyba najbardziej turystyczne miasto Polski, które chętnie odwiedzane jest przez Europejczyków. Z miastem wiążą się liczne legendy i historie, które miały wpływ na historię kraju. Dużo bliżej niż Kraków leży Łódź. Jest to miasto ściśle związane z polskim teatrem i kinematografią – to własnie tutaj kształcą się przyszli aktorzy teatralni i filmowi.

Warszawa i jej okolice spodobają się każdemu kto lubi bliskość natury, ale także nowoczesną architekturę obok której widnieją stare, urokliwe budynki. Warszawę, ale i całą Polskę najlepiej zwiedzać samochodem, ze względu na duże odległości pomiędzy zabytkami i miejscami wartymi uwagi. Wypożyczalnie samochodów w Warszawie posiadają w swojej ofercie samochody, które zadowolą każdego klienta. Łatwość wypożyczenia samochodu jest zaskakująca, jego zwrot także jest bezproblemowy.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu przyjemnej podróży!