Wypożyczalnia Samochodów Warszawa

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 10 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 10 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 04 lut 2019, 09:37 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Warszawa

Mały samochód

Mały samochód

Od 10 zł za dzień
przy 10 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 04 lut 2019, 09:37 .

Ta oferta została znaleziona 04 lut 2019, 09:37 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 19 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 03 mar 2019, 06:34 .

Ta oferta została znaleziona 03 mar 2019, 06:34 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 20 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 03 mar 2019, 06:34 .

Ta oferta została znaleziona 03 mar 2019, 06:34 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 108 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 05 mar 2019, 07:51 .

Ta oferta została znaleziona 05 mar 2019, 07:51 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Warszawa

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Warszawa:

4.8 do 5 (215 oceny)

(5 do 5)
Dobre dla młodych kierowców, trudno znaleźć ofertę tak tanią i do tego od 18 lat. Mam nadzieję, że wszystko wypali. :)
Ocena wynajętego samochodu przez Kacper Z.- 02 mar 2017, 19:06
(5 do 5)
szybko
Ocena wynajętego samochodu przez Dawid s.- 05 kwi 2017, 18:36
(4.5 do 5)
super klarownie i najniższa cena ubezpieczenia
Ocena wynajętego samochodu przez Tomasz P.- 02 maj 2017, 10:24
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Tanie wynajęcie samochodu Warszawa

Warszawa jest stolicą, a zarazem największym miastem w Polsce. Wynajem samochodu w Warszawie wydaje się być koniecznością, gdyż najważniejsze punkty turystyczne są często oddalone od siebie o wiele kilometrów. Jak zorganizować wypożyczenie samochodu w Warszawie? Przed decyzją o tym jaki samochód wynająć, warto skorzystać z porównywarki cenowej HAPPYCAR. Porównywarka pozwoli wybrać najtańszą ofertę. Auto umożliwia szybkie przemieszczanie się z miejsca na miejsce, co jest szczególnie ważne w stolicy Polski, która oferuje bardzo wiele atrakcji zarówno w mieście, jak i na przedmieściach i w okolicach, gdzie najlepiej dotrzeć samochodem. W mieście funkcjonują dwa lotniska – Port lotniczy Modlin oraz Port Lotniczy im. Chopina, które obsługują połączenia lotnicze na cały świat.

Atrakcje, wynajem samochodu Warszawa

Warszawa jest pięknym miastem o niesamowicie ciekawej historii, które zamieszkuje ponad 1.7 miliona mieszkańców. Jednym z najważniejszych zabytków w Warszawie jest Zamek Królewski, który znajduje się w samym centrum stolicy. Zwiedzając zamek z przewodnikiem można poznać jego historię, a także obejrzeć wnętrza, które dawniej służyły monarchii. Kolejnym miejscem wartym uwagi jest kompleks ogrodowo-pałacowy czyli Łazienki Królewskie. Znajdują się one w zupełnie innej części miasta, niż zamek, dlatego warto udać się tam samochodem. Na szczęście w Warszawie wynajem samochodu nie jest problemem. Przy wejściu do Łazienek Królewskich można zostawić auto i udać się na długi spacer uroczymi alejkami. Równie piękny jest Ogród Saski, który był ogrodem przypałacowym, a w późniejszych latach stał się pierwszym ogrodem publicznym w Polsce. Architektura w Warszawie jest różnorodna i choć w większości ucierpiała w czasie wojny, jest warta uwagi. Stare kamienice wplątane są w nowoczesne wieżowce i socjalistyczne budowle, powstałe podczas panowania poprzedniego ustroju. Najbardziej charakterystyczną budowlą w mieście jest bez wątpienia Pałac Kultury i Nauki, który w kartach historii zapisany jest jako dar narodu radzieckiego dla narodu polskiego i dlatego budzi tak wiele kontrowersji wśród mieszkańców stolicy. Miłośnikom sztuki proponujemy odwiedzenie Teatru Wielkiego w Warszawie. Sama budowla robi niesamowite wrażenie, gdyż jest ogromna, a sala operowa jest największą w swoim rodzaju na całym świecie. Teatr Wielki został doszczętnie zniszczony w okresie II wojny światowej, jednakże czym prędzej został odbudowany w latach sześćdziesiątych. W mieście znajduje się również Muzeum Fryderyka Chopina, w pełni poświęcone osobie kompozytora oraz jego twórczości.

Okolice Warszawy wynajętym samochodem

Aby bliżej zapoznać się życiem i twórczością Chopina, bardzo dobrym pomysłem będzie udanie się wsi Żelazowa Wola, aby odwiedzić Dom Urodzenia Fryderyka Chopina. Kolejnym interesującym miejscem w okolicach Warszawy jest zespół pałacowo-parkowy w Wilanowie, wybudowany jako rezydencja króla Jana III Sobieskiego, a w późniejszych latach był siedzibą bogatych rodów magnackich, takich jak: Czartoryscy, Sieniawscy, Lubomirscy, Potoccy i Braniccy. Wynajem samochodu w Warszawie sprawdzi się, jeżeli chcą pojechać Państwo właśnie w te miejsca. Nie będą musieli Państwo polegać na transporcie publicznym i będą mogli poświęcić Państwo tyle czasu na powyższe atrakcje, ile sobie życzycie. Inną propozycją jeśli chodzi o wycieczkę samochodową jest zwiedzanie całego Mazowsza. Można odwiedzić wszystkie dworki szlacheckie w regionie. Są one zazwyczaj oddalone od siebie nawet o kilkadziesiąt kilometrów, co jednak nie stanowi problemu, gdy posiadacie Państwo samochód. Znajdują się one w takich miejscowościach jak: Dłużew, Leszno, Pułtusk czy Wilanów. Jeżeli jednak chcą Państwo wybrać się wycieczkę nie tylko po województwie Mazowieckim, ale po innych regionach to bardzo ciekawym rozwiązaniem będzie przejazd do historycznego miasta – Krakowa. Jest to chyba najbardziej turystyczne miasto Polski, które chętnie odwiedzane jest przez Europejczyków. Z miastem wiążą się liczne legendy i historie, które miały wpływ na historię kraju. Dużo bliżej niż Kraków leży Łódź. Jest to miasto ściśle związane z polskim teatrem i kinematografią – to własnie tutaj kształcą się przyszli aktorzy teatralni i filmowi.

Warszawa i jej okolice spodobają się każdemu kto lubi bliskość natury, ale także nowoczesną architekturę obok której widnieją stare, urokliwe budynki. Warszawę, ale i całą Polskę najlepiej zwiedzać samochodem, ze względu na duże odległości pomiędzy zabytkami i miejscami wartymi uwagi. Wypożyczalnie samochodów w Warszawie posiadają w swojej ofercie samochody, które zadowolą każdego klienta. Łatwość wypożyczenia samochodu jest zaskakująca, jego zwrot także jest bezproblemowy.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu przyjemnej podróży!