Wypożyczalnia Samochodów Stany Zjednoczone Ameryki

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Aż do 60% taniej

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Ocena: wypożczalnia samochodów w USA

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów USA:

4.7 do 5 (206 oceny)

(4.2 do 5)
Super urlop :-)
Ocena wynajętego samochodu przez Sebastian S.- 17 lip 2015, 08:33
(4.2 do 5)
Nawet na spontanie wszystko się udało.
Ocena wynajętego samochodu przez Filip W.- 20 lip 2015, 01:52
(4.6 do 5)
Dobre oferty na długie i krótkie podróże
Ocena wynajętego samochodu przez Dawid K.- 20 lip 2015, 16:29
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wypożyczalnia samochodów USA

Tanie wynajęcie samochodu USA

Wypożyczenie samochodu w USA to nieograniczone możliwości spędzenia wymarzonego urlopu. Jest to jeden z większych krajów na świecie mogący poszczycić się różnorodnością kulturową i krajobrazową. Poczynając od wschodniego wybrzeża i wielkich metropolii jak Nowy Jork czy Boston, Chicago, kierując się na zachód poprzez pustynne miasta, takie jak Phoenix w Arizonie czy Las Vegas, aż do zachodniego wybrzeża, czyli słonecznej Kalifornii i słynnego Los Angeles z flagowym Hollywood.

Informacje ogólne

Stany Zjednoczone Ameryki to państwo w Ameryce Północnej, które graniczy na północy z Kanadą i na południu z Meksykiem. Jest trzecim krajem na świecie pod względem liczby ludności (liczy ponad 300 milionów mieszkańców) i czwartym pod względem powierzchni. Klimat USA w części kontynentalnej jest umiarkowany, na Hawajach i Florydzie tropikalny, na Alasce arktyczny, na Wielkich Wyżynach na zachód od rzeki Mississipi półsuchy, a na południowym zachodzie suchy. Powierzchnia kształtuje się następująco: centralnie równiny, na zachodzie góry, na wschodzie wzgórza i niskie góry, a na Hawajach panuje krajobraz wulkaniczny. Niezależnie od tego, gdzie chcemy rozpocząć naszą wyprawę, wszystkie większe miasta posiadają lotniska, jednakże najlepszym wyborem będzie JFK w Nowym Jorku, port lotniczy w Atlancie lub lotnisko w Houston. Jeżeli jednak są Państwo zainteresowani zachodnim wybrzeżem to poleca się lotnisko np. w San Francisco.

Podróż i wynajęcie samochodu w USA

Bezspornym jest fakt, że w Stanach Zjednoczonych jest wiele do odkrycia. Mogą Państwo poczuć wielkomiejskie życie Nowego Jorku. Tu także rozpoczyna swoją wycieczkę wiele turystów, w tyglu, w którym stapia się wiele kultur i nacji. Miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu podróż mogą zacząć od gór Rocky Mountains. Nie ma znaczenia czy chcą Państwo tylko wędrować, jeździć na nartach lub rowerem, tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Dla fanów kąpieli słonecznych poleca się rozpoczęcie urlopu na wybrzeżach Florydy, np. w Miami lub Kalifornii na plażach San Diego. Do takich eskapad niezbędne jest wynajęcie samochodu w USA. Szczególnie dlatego, że USA to kraj nieograniczonych możliwości i szerokości i w takim wypadku wypożyczenie samochodu to dobra opcja.

Atrakcje, wynajem samochodu USA

Turyści przyjeżdżający do USA na urlop mogą z pewnością liczyć na mnóstwo atrakcji. Każdego na pewno zachwycą wielkie miasta z drapaczami chmur. Flagowym w tej dziedzinie jest Nowy Jork z Empire State Building czy I World Trade Center, oddanym do użytku w 2014 roku. Warto również wspomnieć o licznych tematycznych parkach rozrywki na czele z najstarszym Disney World, znajdującym się w Orlando na Florydzie. Równie znanym jest Disney Park w Los Angeles w Kalifornii. Cały kraj rozdzielają ciągnące się po horyzont autostrady, a przy bocznych drogach znaleźć można odludne stacje benzynowe które wyposażone są w zimną colę i jedyną dostępną w okolicy budkę telefoniczną. Chętnym poleca się zajrzeć do Militarnego Parku Narodowego w Gettysburgu. Miejsce to upamiętnia bitwę pod Gettysburgiem, która była największą bitwą podczas wojny secesyjnej. Symbolem San Francisco niezaprzeczalnie jest Golden Gate Bridge, most wiszący, łączący miasto z hrabstwem Marin nad cieśniną Golden Gate. Kolejny punkt wycieczki to Katedra św. Jana Chrzciciela w Savannah w stanie Georgia. Jest to główny kościół rzymskokatolickiej diecezji w Savannah. Dla poszukiwaczy rozrywki i doznań teatralnych najlepszym miejscem będzie Broadway. Jest to ulica w Nowym Jorku w dzielnicy Manhattan. W środkowej części tejże ulicy (region Times Square) mieszczą się teatry będące centrum teatralnym USA. Co roku przyciągają one tysiące turystów z całego świata. Broadway jest także jedną z głównych ulic w dzielnicy Manhattanu i jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc Nowego Jorku. W Chicago w Parku Milenijnym znajduje się Cloud Gate znana także jako „Fasolka”. Będąc w Waszyngtonie warto udać się do mauzoleum Lincolna, znajdującego się w parku National Mall. Budynek wyglądem przypomina grecką świątynię. W środku znajduje się ogromny posąg samego Lincolna.

Wycieczka po Stanach Zjednoczonych wynajętym samochodem

Wypożyczenie samochodu w Stanach Zjednoczonych i udanie się w podróż przez kraj to pod każdym względem najlepsza z możliwych opcji spędzenia urlopu. Dzięki samochodowi są Państwo elastyczni

i mogą jechać w każde miejsce gdzie tylko dusza zapragnie i są dodatkowo niezależni od publicznych środków transportu. Wynajęcie samochodu w USA to pod każdym względem dobra i trafna decyzja. HAPPYCAR i zespół serwisowy pomoże Państwu w wyborze najlepszej oferty.