Wypożyczalnia Samochodów Bergamo

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 10 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 08 gru 2019, 05:47 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Bergamo

Mały samochód

Mały samochód

Od 10 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 05:47 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 05:47 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 12 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 05:47 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 05:47 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 35 zł za dzień
przy 5 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 06 gru 2019, 12:37 .

Ta oferta została znaleziona 06 gru 2019, 12:37 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 46 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 05:47 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 05:47 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Bergamo

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Bergamo:

4.4 do 5 (194 oceny)

(4 do 5)
rezerwacja przebiegła bez większych problemów, pozdrawiam!
Ocena wynajętego samochodu przez basia- 18 lip 2015, 20:13
(4.5 do 5)
Symaptyczni ludzie.
Ocena wynajętego samochodu przez Ula F.- 19 lip 2015, 02:02
(4.4 do 5)
2. Dobra strona internetowa, przejrzysta, obsługa klienta na wysokim poziomie, ogólnie jestem zadowolony
Ocena wynajętego samochodu przez Mirek Z- 18 lip 2015, 10:59
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Bergamo

Wielu ludzi kojarzy sobie Włochy z nadmorskimi miejscowościami, leniwym i powolnym trybem życia i ciepłym, a nawet upalnym klimatem. Ci ludzie, zapominają jednak jak cudowne widoki oferuje północna część tego pięknego kraju, która jest równie piękna i malownicza co południowa. Wszyscy miłośnicy spacerów po górach, malowniczych alpejskich krajobrazów, a przede wszystkim kuchni, docenią to że będą mieli szansę przeżyć podczas krótkiej wycieczki samochodem, bo to właśnie ten środek transportu należy wybrać, aby zobaczyć wszystko co najlepsze.

Atrakcje Bergamo, wynajem samochodu

Położone w pobliżu Mediolanu Bergamo jako miasto samo w sobie oferuje niezliczoną ilość wąskich alejek i cudownych zabytków sięgających czasów starożytnych, jak na włoskie miasteczko przystało. Nie sposób odmówić sobie prawdziwego włoskiego espresso w małej, przytulnej kawiarence, z której widok rozciąga się na górujące nad miastem Alpy Bergamskie. W Bergamo wynajem samochodu, jest bardzo popularną taktyką wśród wszystkich turystów odwiedzających miasto. W ten właśnie sposób stają się oni całkowicie niezależni i mogą na własną rękę zwiedzić kolejny z wielu poruszających regionów we Włoszech. Wypożyczenie samochodu w Bergamo to najlepsza opcja dla każdego, kto na wczasach szuka czegoś więcej niż zwiedzanie miasta i podziwianie zabytków. Niemal każda wypożyczalnia samochodów w Bergamo jest obsługiwana przez takich partnerów jak Europcar, AtlasOption, czy Avis, które znaleźć można w wyszukiwarce, która służy pomocą w postaci doboru odpowiedniego modelu samochodu i kompleksową obsługą w postaci biuletynów zawierających wskazówki dojazdu do najciekawszych miejsc oraz pracownikami, którzy znają okolicę jak własną kieszeń i zawsze mogą polecić coś nieco odmiennego od popularnych atrakcji. Nie da się więc ukryć, że wypożyczenie samochodu w Bergamo, to najlepszy sposób, aby w swoim planie podróży zrealizować jednocześnie atrakcje miejskie takie jak stadion piłkarskiego klubu Atalanta i cudowną galerię sztuki Accademia Carrara, ale i cudów natury oddalonych nieco od miasta, takich jak wspomniane już wyżej Alpy Bergamskie i wszystkie ich powalające zakamarki.

Co ciekawe, miasto Bergamo jest związane poniekąd z Polską. Dzieje się to za sprawą umowy partnerskiej podpisanej z Olkuszem, której następstwem jest chociażby wymiana szkolna, w ramach której dzieci z obu miast odwiedzają się nawzajem i poznają kulturę i historię poszczególnych miast.

Warto również nadmienić, że każda wypożyczalnia samochodów w Bergamo jest dogłębnie sprawdzana pod kątem bezpieczeństwa i innych aspektów, które mają zagwarantować klientom komfort użytkowania samochodów. Wszystkie dostępne w nich samochody posiadają odpowiednie atesty i są ubezpieczone tak, że w razie jakiegokolwiek wypadku klienci otrzymają odpowiednią rekompensatę. Jest to spowodowane tym, że w Bergamo wynajem samochodu, jest jedną z najchętniej wybieranych form turystyki, gdyż ludzie coraz częściej odchodzą od wycieczek organizowanych przez biura podróży. Większość turystów jest już zmęczona wyjazdami, na których wszystko jest ustalone i zaplanowane co do godziny. Coraz częściej chcą oni być całkowicie niezależni i móc poznawać odwiedzane miejsca na własną rękę. Tacy ludzie najchętniej sięgają właśnie do wypożyczalni samochodów. To właśnie dzięki takim rozwiązaniom, mogą już na samym lotnisku Orio al Serio wynająć auto, zawieźć rzeczy do hotelu i być niemal z marszu gotowymi do odkrywania wszystkiego co okolica ma do zaoferowania. To właśnie z myślą o takich ludziach powstały specjalne wyszukiwarki internetowe, które pomagają w odnalezieniu idealnej wypożyczalni, takiej jak jedna z wyżej wymienionych, która zaoferuje im odpowiednie warunki wynajmu i zagwarantuje samochód, który poradzi sobie z trudami podróży.

Okolice Bergamo wynajętym samochodem

Podając jako przykład, jedną z możliwych opcji wycieczek uwzględniających wypożyczenie samochodu w Bergamo weźmy następujący program. Po przylocie, wypożyczamy samochód w jednym z punktów znajdujących się w pobliżu lotniska Orio al Serio. Następnie jedziemy do hotelu, gdzie zostawiamy rzeczy i udajemy się na obiad do jednej z dziesiątek restauracji. Potem próbujemy prawdziwej włoskiej kawy w kawiarni z widokiem na Alpy Bergamskie, a chwilę później wsiadamy w samochód i udajemy się na wycieczkę w stronę gór, na przykład do górskiego miasteczka Zogno. Po drodze zatrzymując się w jednym z wielu punktów widokowych robimy masę zdjęć, które udokumentują naszą wyprawę i udajemy się w dalszą podróż po górach. Wieczorem, po powrocie do miasta, znajdujemy knajpkę, która oferuje jednocześnie, widok na przepiękne Piazza Vecchia, przy którym znajduje się Palazzo della Ragione i delektujemy się wybornym winem, które powstało w jednej z okolicznych winnic. Do wina oczywiście smakujemy okoliczne przysmaki, wyborne szynki i aromatyczne sery, a następnie, po krótkim spacerze, udajemy się z powrotem do hotelu na zasłużony odpoczynek. To tylko jedna z wielu możliwych opcji, ale doskonale obrazuje idealny dzień na wakacjach w Bergamo.