Wypożyczalnia Samochodów Los Angeles

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 67 zł za dzień
Klasa kompaktowa

Tani przykład cenowy Klasa kompaktowa

przy 13 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 08 gru 2019, 01:24 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Los Angeles

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 67 zł za dzień
przy 13 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 01:24 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 01:24 .

Mały samochód

Mały samochód

Od 67 zł za dzień
przy 13 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 01:24 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 01:24 .

Klasa specjalna

Klasa specjalna

Od 80 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 06 gru 2019, 07:50 .

Ta oferta została znaleziona 06 gru 2019, 07:50 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 81 zł za dzień
przy 13 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 01:24 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 01:24 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Los Angeles

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Los Angeles:

4.9 do 5 (210 oceny)

(4.6 do 5)
Rezeracja online przebiegła całkiem sprawnie, babka w wypożyczalni trochę roztargniona, ale poza tym wszystko dobrze.
Ocena wynajętego samochodu przez Agnieszka G.- 17 lip 2015, 05:34
(4.8 do 5)
Dostaliśmy czysty samochód na czas.
Ocena wynajętego samochodu przez Ewelina S.- 17 lip 2015, 20:58
(4.8 do 5)
z reguły nie jestem przekonana do zamawiania czegokolwiek przez internet, ale w sprawie wynajmu samochodu to była dobra decyzja!!
Ocena wynajętego samochodu przez Sylwia M.- 18 lip 2015, 19:19
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Los Angeles

Tanie wynajęcie samochodu w Los Angeles

Każdy, kto porównuje oferty wynajmu samochodu online, może jedynie zyskać. HAPPYCAR chętnie pomoże Państwu znaleźć odpowiedniego usługodawcę z najkorzystniejszą ofertą wynajmu samochodu w Los Angeles. Znajdą tu Państwo samochód zarówno na podróż służbową, jak i rodzinny urlop.

Informacje, wynajem samochodu Los Angeles

Los Angeles położone jest na zachodzie Stanów Zjednoczonych, w najbogatszym stanie - w Kalifornii. Miasto skupia niemalże 4 miliony mieszkańców. Jest to metropolia obejmująca swoim zasięgiem także dalsze okolice, tworzy jedną z większych aglomeracji świata. Aby obejrzeć i zwiedzić to wszytko potrzeba na prawdę dobrych butów! Można także wygodniej i szybciej wynająć samochód w Los Angeles i wyruszyć w niezapomnianą podróż. Swoją przygodę najwygodniej zacząć w międzynarodowym porcie lotniczym Los Angeles (LAX), gdyż wypożyczalnie samochodowe na lotnisku gwarantują szeroki wybór samochodów.

Atrakcje, wynajem samochodu Los Angeles

Los Angeles jest drugim miastem w Stanach Zjednoczonych pod względem mieszkańców, zaraz po Nowym Jorku. Jest i centrum biznesu, rozrywki, produkcji filmowych, mody, sportu oraz domem dla wielu gwiazd. W skrócie, centrum światowej rozrywki. Charakter miasta prezentuje raczej nowoczesne atrakcje, związane z rozrywką czy kulturą, aniżeli zabytki o historycznym podłożu. Wynajęcie samochodu w Los Angeles jest świetnym pomysłem, gdyż komunikacja miejska w mieście jest przepełniona. Z pewnością pierwszym punktem większości podróżujących jest słynny napis „Hollywood” na wzgórzu. Jest to swoisty symbol miasta, podkreślający jego charakter i to co w nim najcenniejsze – Hollywood. Jest to dzielnica L.A. i najważniejszy ośrodek filmowy na świecie. Działają tam największe wytwórnie filmowe, odbywają się wszelkie imprezy, ale co najważniejsze, to właśnie w Hollywood znajduje się słynna Aleja Gwiazd, na której w chodniku znajdują się gwiazdy tych mniej lub bardziej zasłużonych dla kultury, rozrywki czy sportu osobistości. W sąsiedztwie znajduje się kino Dolby Theatre, w którym odbywają się wielkie uroczystości, jak np. wręczenie Oscarów. Z racji tego, że miasto jest znane z wielu atrakcji, nie można pominąć Universal Studios Hollywood. Jest to park rozrywki, którego tematem przewodnim są znane produkcje filmowe. Na terenie parku znajdują się kolejki górskie, karuzele i inne atrakcje dla odważnych. Gdyby jeszcze było Państwu mało to sugerujemy odwiedziny w kolejnym parku rozrywki, tym razem Disneyland Park. Tutaj każdy spełni swoje marzenia z dzieciństwa. Ciekawym miejscem, aby zaczerpnąć trochę wiedzy jest muzeum poświęcone historii i zwycięzcom Nagród Grammy. Muzeum jest interaktywne i zachęca odwiedzających do zapoznania się lub zgłębienia wiedzy w zakresie gatunków muzycznych i ich przedstawicieli.

Okolice Los Angeles

Wynajem samochodu w Los Angeles będzie świetnym rozwiązaniem, gdyż miasto jest duże i dużo prościej jest poruszać się po nim komfortowym samochodem. Miasto oferuje wiele atrakcji, jednakże okolice Los Angeles są równie atrakcyjne i zachęcają turystów do zwiedzania. Najważniejszym miejscem, znajdującym się poza L.A., ale silnie z nim związanym, jest Beverly Hills. Jest to miejscowość, a teraz już raczej dzielnica, która słynie ze swoich ekskluzywnych rezydencji, w których mieszkają znani ludzie rozrywki i sportu. Jest to jedna z droższych okolic w całych Stanach Zjednoczonych. Będąc w posiadaniu wynajętego samochodu warto również przejechać się do Newport Beach, miejscowości, słynącej z równie pięknych posiadłości i jeszcze piękniejszych plaż. W odległości ok. 100 km od Los Angeles znajduje się kolejna ogromna metropolia, a mianowicie San Diego. W aglomeracji Los Angeles drogi są szerokie i każdy kto nie chce przegapić możliwości podróżowania nimi powinien wypożyczyć samochód. Również wypad do Parku Narodowego na pustyni jest duża atrakcją. Park Narodowy Joshua czy Yosemite oferują niezapomniane przeżycia na łonie natury. Mogą się Państwo także rozkoszować porannym kalifornijskim słońcem podczas podróży autem. Osobom, które chcą pokonać kilometry po amerykańskich szosach i które chcą zobaczyć więcej niż słoneczna Kalifornia, sugerujemy zaplanowanie wycieczki do dwóch ciekawych miast, w sąsiednich stanach. Jednym z nich jest rozrywkowe Las Vegas w Nevadzie, a drugim pustynne Phoenix w Arizonie. W okolicach Phoenix znajduje się słynny Wielki Kanion Kolorado. Będąc tak blisko Arizony, nie sposób nie pojechać w to wspaniałe miejsce.

Możliwości w Los Angeles, jak i w całej Kalifornii jest wiele. Już dziś zapoznajcie się Państwo z naszą ofertą i rozważcie wynajem samochodu na lotnisku w Los Angeles. Podróż z HAPPYCAR będzie dużo przyjemniejsza!