Wypożyczalnia Samochodów Torun

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 50 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 19 lis 2019, 05:14 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Toruń

Mały samochód

Mały samochód

Od 50 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 19 lis 2019, 05:14 .

Ta oferta została znaleziona 19 lis 2019, 05:14 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 58 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 19 lis 2019, 05:14 .

Ta oferta została znaleziona 19 lis 2019, 05:14 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 103 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 19 lis 2019, 05:14 .

Ta oferta została znaleziona 19 lis 2019, 05:14 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 134 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 19 lis 2019, 07:23 .

Ta oferta została znaleziona 19 lis 2019, 07:23 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Toruń

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Toruń:

5 do 5 (194 oceny)

(5 do 5)
Myślę, że jak w przyszłości nadaży się kolejna okazja na wypożyczenie samochodu, to ponownie zdecyduję się na happycar.
Ocena wynajętego samochodu przez Robert R.- 20 lip 2015, 10:29
(4.9 do 5)
Szybki i prosty sposób rezerwacji
Ocena wynajętego samochodu przez Natalia H.- 20 lip 2015, 22:37
(5 do 5)
Podczas rezerwacji nie nastepiły żadne problemy, tak trzymać!
Ocena wynajętego samochodu przez Julia F.- 20 lip 2015, 09:09
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Torun

Tanie wynajęcie samochodu Toruń

Toruń przez ostatnie lata rozkwitł i stał się jednym z chętniej odwiedzanych miast w centralnej Polsce. Ta przepięknie położona nad Wisłą stolica województwa kujawsko-pomorskiego przyciąga turystów licznymi zabytkami oraz wyjątkową atmosferą, którą najlepiej można poczuć na toruńskim rynku. W mieście tak pełnym życia nie można obyć się bez osobistego środka transportu, jakim jest wypożyczony samochód. Wypożyczenie samochodu w Toruniu gwarantuje, że zawsze szybko i bezpiecznie dotrzecie Państwo do wybranego miejsca na mapie Torunia, a dzięki temu nie przegapicie żadnej z jego licznych atrakcji. Dobre auto, które jest na wyciągnięcie ręki w atrakcyjnej cenie, to świetna okazja, aby uniknąć tłoku w komunikacji miejskiej i aby być podczas pobytu w mieście Mikołaja Kopernika panem własnego czasu, dlatego nie można jej przegapić.

Informacje, wynajem samochodu Toruń

Stolica województwa kujawsko- pomorskiego jest jednym z najstarszych polskich miast. Prawa miejskie uzyskała na początku XIII wieku i od tego czasu cały czas błyszczy na mapie Polski. Dzięki swojemu geograficznemu położeniu jest atrakcyjnym miejscem zarówno dla miłośników sportów wodnych, jak i pieszych wędrówek czy jazdy na rowerze. Ci, którzy uwielbiają klimatyczne miejsca, z pewnością będą oczarowani budynkami oraz kawiarenkami znajdującymi się na jednej z najstarszych i z pewnością najsłynniejszej ulicy Torunia - ulicy Szerokiej. To właśnie tam kwitnie codziennie nocne życia i to właśnie tam można znaleźć najsłynniejszy polski pomnik Mikołaja Kopernika, który jest miejscem spotkań zarówno mieszkańców jak i turystów. To również z tego miejsca w bardzo łatwy sposób można dojechać wypożyczonym samochodem do jednej z największych inwestycji ostatnich lat w tym województwie, a mianowicie do Toruńskiego Parku Technologicznego, który powstał w 2005 roku i w którym zlokalizowanych jest ponad 50 międzynarodowych firm.

Atrakcje, wynajem samochodu Toruń

Każdy, kto zawita do Torunia powinien koniecznie obejrzeć tamtejszą krzywą wieżę, która tak naprawdę jest średniowieczną basztą odchyloną od pionu o 146 cm. Z tą budowlą wiąże się kilka legend, które najlepiej usłyszeć od miejskiego przewodnika. Wypożyczonym samochodem można dojechać pod samą wieżę, dzięki czemu oszczędza się swój cenny czas. Od krzywej wieży wystarczy przejść kilka kroków, aby znaleźć się w wyjątkowym Muzeum Piernika. Tutaj można nie tylko usłyszeć kilka kolejnych legend, ale dodatkowo nauczyć się piec prawdziwy toruński piernik. Na początku gospodarze ustawiają gości w kręgu, później po kolei razem z przybyłymi wsypują do miski potrzebne składniki do wyrobienia ciasta, aby następnie porządnie je wymieszać i zanieść do piwnicy, gdzie ciasto będzie nabierało przez kilka tygodni mocy. Na zakończenie odwiedzający Muzeum Piernika wycinają z ciasta pierniczki, które po upieczeniu każdy może zabrać ze sobą do domu. Ważne, aby pamiętać, że jest to pamiątka, a pamiątek się nie je.

Zwiedzanie okolicy Torunia wynajętym samochodem

Dzięki wypożyczonemu samochodowi w przyjemny sposób zwiedzą Państwo nie tylko Toruń, ale i okolicę.

W Toruniu wynajem samochodu pozwala dotrzeć nie tylko do każdego uroczego zakątku tego niezwykłego miasta, ale w dodatku umożliwia wybranie się na wycieczkę po równie ciekawej okolicy. Z Torunia jest zaledwie 40 km do Golubia Dobrzynia, w którym stoi jeden z lepiej zachowanych średniowiecznych zamków. Zwiedzanie tego miejsca to sama przyjemność nie tylko dla miłośników dawnej historii Polski, ale dla każdego, kto lubi miejsca z klimatem. Na zamku w Golubiu Dobrzyniu można spotkać nie tylko rycerzy w zbrojach, ale i ślady pradawnych wieków w postaci znalezisk archeologicznych, którymi wypełniona jest jedna z dawnych komnat. Będąc w Toruniu i mając do dyspozycji auto z wypożyczalni samochodów nie można nie wybrać się do pobliskiego Ciechocinka, który od lat jest obecny w polskich piosenkach jako jeden z najpiękniejszych kurortów, w którym po zabiegach sanatoryjnych można bardzo szybko wrócić do zdrowia. Warto wybrać się stąd także do Warszawy, czy Gdańska, które położne są stosunkowo niedaleko Torunia. Z wynajętym samochodem to proste i komfortowe zadanie. Konkurencyjnie niskie ceny na wynajem samochodu najlepiej znaleźć dzięki porównywarce cenowej HAPPYCAR. Wypożyczony samochód to gwarancja komfortu, mobilności, wygody i niezależności, dlatego warto się na niego zdecydować w tak atrakcyjnym mieście, jakim jest Toruń.