• Opnie klientów 8.3 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Oszczędź do 60%

Toruń wynajem samochodów - Porównywarka cen

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Porównywarka cen wynajmu samochodów
 • Ponad 140 000 stacji wynajmu samochodów na świecie
 • Ponad 470 312 HAPPY klientów
 • Anulowanie gratis - Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
Porównujemy oferty tych i innych wypożyczalni samochodów

Tabela klimatu Toruń

Sty.
max min
15
Lu.
max min
11
Mar.
max 10° min
2
Kw.
max 11° min
15
Maj.
max 18° min
16
Cze.
max 24° min 13°
14
Lip.
max 26° min 14°
11
Sie.
max 28° min 17°
13
Wrz.
max 18° min 10°
15
Pa.
max 16° min
11
Lis.
max min
5
Gru.
max min -1°
10

Tygodniowa prognoza pogody Toruń

Pogoda Toruń dni

Środa 08-05-2024 Częściowe zachmurzenie 7° / 17°
Czwartek 09-05-2024 Słonecznie/Bezchmurnie 7° / 19°
Piątek 10-05-2024 Pochmurno 11° / 17°
Sobota 11-05-2024 Pochmurno 7° / 16°
Niedziela 12-05-2024 Częściowe zachmurzenie 7° / 17°
Poniedziałek 13-05-2024 Częściowe zachmurzenie 7° / 16°
Wtorek 14-05-2024 Częściowe zachmurzenie 7° / 17°
Środa 15-05-2024 Miejscowe opady deszczu w pobliżu 8° / 16°
Czwartek 16-05-2024 Miejscowe opady deszczu w pobliżu 9° / 13°
Piątek 17-05-2024 Pochmurno 9° / 15°
Sobota 18-05-2024 Miejscowe opady deszczu w pobliżu 9° / 16°
Niedziela 19-05-2024 Miejscowe opady deszczu w pobliżu 9° / 14°
Poniedziałek 20-05-2024 Pochmurno 8° / 17°
Wtorek 21-05-2024 Słonecznie/Bezchmurnie 9° / 22°

Tak działa HAPPYCAR

Szukamy i porównujemy najlepsze oferty

Oferujemy samochody na wynajem w ponad 40000 miejscach
Zarezerwuj samochód z odpowiednim ubezpieczeniem online zamiast przepłacać na miejscu.
Oszczędź do 60%. Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 24 godzin przed odbiorem pojazdu.

Toruń atrakcje i porady turystyczne

Gdzie można wynająć auto w Toruniu?

Toruń to przepięknie położona nad Wisłą stolica województwa kujawsko-pomorskiego. Miasto przez ostatnie lata niesamowicie rozkwitło i stało się jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w centralnej Polsce. Bardzo dużym ułatwieniem zwiedzania jest wynajem samochodów Toruń. Największą zaletą takiego rozwiązania jest uniezależnienie się od komunikacji publicznej, dzięki czemu podczas pobytu w tym pięknym mieście można być panem własnego czasu. Wynajem aut w Toruniu gwarantuje, że zawsze szybko i bezpiecznie dotrzesz do wybranego miejsca na mapie miasta i okolic.
 

Poniżej przedstawiamy najbardziej popularne lokalizacje odbioru pojazdu w Toruniu.
 

Bulwar Filadelfijski 16A

Od 50 zł / dzień

Żółkiewskiego 15

Od 75 zł / dzień

Kujawska 1

Od 77 zł / dzień

Kraszewskiego 1-3

Od 77 zł / dzień

 

Dzięki portalowi HAPPYCAR masz możliwość porównania ofert, jakie proponuje każda wypożyczalnia samochodów Toruń. Na naszej stronie oraz w aplikacji znajdziesz nie tylko informacje na temat cen poszczególnych ofert, ale również na temat warunków najmu obowiązujących w każdej z nich. Za pośrednictwem HAPPYCAR każdy znajdzie ofertę dla siebie!
 

Zwiedzanie Torunia

Toruń przyciąga turystów licznymi zabytkami oraz wyjątkową atmosferą, którą najlepiej można poczuć na toruńskim rynku. W mieście tak pełnym życia nie można obyć się bez osobistego środka transportu, dlatego też wynajem aut Toruń to jedyne dobre rozwiązanie.

W kwestii zwiedzania, Toruń to przede wszystkim Średniowieczny Zespół Miejski, który znajduje się na prestiżowej liście Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Obszar ten składa się z trzech historycznych, średniowiecznych dzielnic:

 • Starego Miasta,
 • Nowego Miasta,
 • Zamku Krzyżackiego.

Wynajem samochodów Toruń gwarantuje, że szybko i sprawnie dotrzesz do wszystkich najcenniejszych zabytków miasta:

 • Ratusz Staromiejski - należy do najwybitniejszych osiągnięć średniowiecznej architektury mieszczańskiej w Europie; był miejscem doniosłych wydarzeń i wielkich uroczystości oraz kwaterą królów polskich nadzwyczaj często odwiedzających Toruń; obecnie jest siedzibą Muzeum Okręgowego;
 • Kościół Mariacki - to jedno z najwybitniejszych osiągnięć gotyckiego budownictwa sakralnego; w tym monumentalnym pofranciszkańskim kościele można podziwiać gotyckie stalle i polichromie ścienne, a także wielkie renesansowe organy należące do najstarszych i najpiękniejszych w Polsce;
 • Kościół Św. Jakuba - kolejny przykład doskonałego gotyckiego budownictwa sakralnego; najcenniejszymi elementami wyposażenia są bogate i cenne średniowieczne polichromie ścienne oraz liczne zabytki sztuki gotyckiej, m.in. krzyż Drzewo Życia, obraz Pasji Chrystusowej, liczne figury i rzeźby, a także renesansowy prospekt organowy;
 • Krzywa Wieża - średniowieczna baszta odchylona od pionu o 146 centymetrów; z tą budowlą wiąże się kilka legend, które najlepiej usłyszeć od miejskiego przewodnika;
 • ceglane spichrze - zachowane do dziś toruńskie spichrze należą do najstarszych w Polsce; stanowią doskonałą pamiątkę wczesnego toruńskiego handlu dalekosiężnego i przynależności do związku hanzeatyckiego.

To właśnie wymienione powyżej obiekty decydują o międzynarodowej randze turystycznej Torunia.

Jednakże, Toruń to nie tylko historyczne centrum - inne dzielnice Torunia również są pełne ciekawych miejsc, takich jak na przykład:

 • XIX-wieczne dzielnice z architekturą secesyjną,
 • olbrzymi system fortyfikacji pruskich Twierdzy Toruń,
 • ruiny zamków średniowiecznych,
 • liczne parki etnograficzne.

Wynajem aut Toruń sprawi, że bez problemu będziesz mógł odwiedzić wszystkie zakątki tego pięknego miasta.
 

Co można robić w Toruniu poza zwiedzaniem?

Kiedy już opracujesz plan zwiedzania wszystkich najcenniejszych zabytków tego miasta, warto również zastanowić się, co zrobić z resztą czasu. Wynajem samochodów w Toruniu sprawi bowiem, że zwiedzanie pójdzie szybko i sprawnie, a zatem na pewno zostanie trochę czasu na inne atrakcje.
 

Gdzie w Toruniu można spędzić miłe popołudnie lub szalony wieczór?

Osoby, które uwielbiają klimatyczne miejsca, z pewnością będą oczarowane restauracjami i kawiarenkami znajdującymi się na jednej z najstarszych i z pewnością najsłynniejszej ulicy Torunia - ulicy Szerokiej. To właśnie tam kwitnie również nocne życie Torunia.
 

Co smacznego można zjeść w Toruniu?

W mieście znajdziesz wiele dobrych restauracji, jednak na deser zawsze obowiązkowo trzeba zjeść słynne toruńskie pierniki.
 

Jak zrobić toruńskie pierniki w domu?

Nic prostszego! Wystarczy, że odwiedzisz Muzeum Piernika, gdzie można nie tylko usłyszeć kilka miejskich legend, ale również nauczyć się piec prawdziwe toruńskie pierniki.
 

Której toruńskiej atrakcji zdecydowanie nie można przegapić?

Będąc w mieście nazywanym czasem Grodem Kopernika nie możemy zapomnieć o dokonaniach słynnego astronoma. Wiele o jego odkryciach dowiemy się w toruńskim Planetarium. W XIX-wiecznych budynkach dawnej gazowni przedniej zabawy doświadczą nie tylko najmłodsi, ale również trochę starsi odwiedzający. Zdaniem gości jest to punkt, którego nie można przegapić.
 

Dokąd można się wybrać na wycieczkę w okolicach Torunia?

Wynajem aut Toruń pozwala dotrzeć nie tylko do każdego uroczego zakątku tego niezwykłego miasta, ale w dodatku umożliwia wybranie się na wycieczkę po równie ciekawej okolicy.

Z Torunia jest zaledwie 40 km do Golubia Dobrzynia, w którym stoi jeden z lepiej zachowanych średniowiecznych zamków. Zwiedzanie tego miejsca to sama przyjemność nie tylko dla miłośników historii Polski, ale także dla każdego, kto lubi miejsca z klimatem. Na zamku w Golubiu Dobrzyniu można bowiem spotkać na przykład rycerzy w zbrojach.

Będąc w Toruniu i mając do dyspozycji samochód, nie można nie wybrać się do pobliskiego Ciechocinka, który jest jednym z najpiękniejszych polskich kurortów.

Wynajem samochodów Toruń sprawia, że wycieczka poza miasto to nie problem.

Dzięki HAPPYCAR wynajem samochodów jest dziecinnie prosty. Wystarczy, że wypełnisz wymagane pola dotyczące miejsca, dat i godzin wynajmu oraz wybierzesz interesujące Cię filtry - w kilka sekund zobaczysz wszystkie dostępne oferty spełniające określone przez Ciebie kryteria. Tani wynajem aut to nasza specjalność!