Wypożyczalnia Samochodów Sewilla

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 20 zł za dzień
Klasa kompaktowa

Tani przykład cenowy Klasa kompaktowa

przy 15 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 06 gru 2019, 10:23 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Sevilla

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 20 zł za dzień
przy 15 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 06 gru 2019, 10:23 .

Ta oferta została znaleziona 06 gru 2019, 10:23 .

Mały samochód

Mały samochód

Od 49 zł za dzień
przy 12 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 11:35 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 11:35 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 114 zł za dzień
przy 12 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 11:35 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 11:35 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 172 zł za dzień
przy 12 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 11:35 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 11:35 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Sevilla

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Sevilla:

4.7 do 5 (214 oceny)

(4.6 do 5)
Idealnie dopasowali mi rozmiar pojazdu do ilości bagażu jaki miałem.
Ocena wynajętego samochodu przez Jarosław K.- 17 lip 2015, 22:08
(4.7 do 5)
Wszystko było picuś glancuś
Ocena wynajętego samochodu przez Kinga O.- 17 lip 2015, 18:07
(4.7 do 5)
Dzięki tej stronce zaoszczędziłem trochę kasy wypożyczając samochód.
Ocena wynajętego samochodu przez Bronisław T.- 18 lip 2015, 06:28
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Sewilla

Tanie wynajęcie samochodu Sewilla

Jeśli chcą Państwo odwiedzić stolicę Andaluzji oraz poznać znany hiszpański taniec flamenco, koniecznie już dziś za pomocą wyszukiwarki HAPPYCAR powinni znaleźć Państwo odpowiednią ofertę wynajmu samochodu w miejscowej wypożyczalni.

Informacje, wynajem samochodu Sewilla

Sewilla to czwarte pod względem wielkości miasto Hiszpanii położone nad rzeką Gwadalkiwir, kanałami żeglownymi połączone jest z Atlantykiem. To właśnie z Sewilli pochodzi andaluzyjski taniec folklorystyczny flamenco. Miasto jest idealnym miejscem aby poczuć niepowtarzalny klimat hiszpańskiego Południa.

Atrakcje, wynajem samochodu Sewilla

Najbardziej znanym zabytkiem miasta jest największa na świecie gotycka katedra powstała w latach 1402-1506 na miejscu meczetu z polecenia Ferdynanda III Świętego, który zdobył Sewillę w roku 1248. Z meczetu pozostała w całości Brama przebaczenia, która jest obecnie wyjściem z katedry. Wewnątrz katedry przechowywane są rękopisy Krzysztofa Kolumba i Biblia Alfonsa X Mądrego. Znaleźć tu można także późnoromański grobowiec ze szczątkami Krzysztofa Kolumba. 39 kaplic przechowuje obrazy i rzeźby największych artystów hiszpańskich, a w głównej kaplicy znajduje się późnogotycki, złożony z 45 figur, także największy na świecie ołtarz.

Inną atrakcją jest najstarszy pałac królewski w Europie stale zajmowany przez władców hiszpańskich. Obecnie również górne piętra są do dyspozycji rodziny królewskiej. Początki pałacu sięgają XI w. gdy miasto było stolicą taify i rezydowali tutaj przedstawiciele kalifatu kordobańskiego. Głównym wejściem do pałacu jest Lwia Brama. Pałac został rozbudowany za czasów Piotra I Okrutnego, a następni królowie kontynuowali rozbudowę, dostosowując pałac do własnych potrzeb. To właśnie tutaj podjęto decyzję o wysłaniu ekspedycji Magellana i to w tym pałacu Krzysztof Kolumb został przyjęty po podróży do Ameryki przez Izabelę Kastylijską i Ferdynanda Aragońskiego. Alkazar utrzymany jest w stylu mudejar, cechuje go bogata ornamentyka, wypełniony jest wieloma dekoracjami ceramicznymi i posiada wiele komnat co sprawia, że zaliczany jest do najwspanialszych kompleksów pałacowych Hiszpanii.

Zwiedzaj okolice Sewilli wynajętm samochodem

Nie ma nic prostszego i wygodniejszego niż wynajem samochodu w Sewilli i podróż po jej okolicach. Oddalone około 15 km od centrum Sewilli miasto Italica, założone przez rzymskiego wodza dla weteranów drugiej wojny punickiej, jest najstarszą osadą rzymską na Półwyspie Iberyjskim. Obecnie w mieście znajduje się stanowisko archeologiczne. Posiadając samochód trasę można pokonać w niecałe 20 minut.

Poruszając się na północny-wschód od Sewilli dotrzemy do miasta Carmona. Położona na równinie rzeki Corbones, wyróżnia się swoją wielkością oraz pozostałościami po wielu kulturach, które odcisnęły swe piętno w długiej historii miasta. Położenie miasta jedynie kilka kilometrów od Sewilli pozwala cieszyć się wspaniałym dziedzictwem kultury jak: pałace, kościoły czy mury obronne. Dla sympatyków jedzenia, Carmona oferuje znakomitą kuchnię andaluzyjską oraz dania typowe dla Sewilli.

Wynajem samochodu w Sewilli z HAPPYCAR da Państwu możliwość odwiedzenia najstarszego miasta w Hiszpanii. Krajobraz oraz zabytkowe stare miasto zaprasza na wycieczkę do pobliskiego miasta Malaga. Miasto Cadiz (Kadyks) położone w południowo-zachodniej części Hiszpanii, oddalone półtorej godziny drogi od Sewilli jest znanym ośrodkiem turystycznym ze względu na swoje kąpieliska. Miasto leży na półwyspie o długości 9 km, na końcu tego półwyspu rozciąga się plaża Playa de la Caleta. Niestety w mieście nie pozostało zbyt wiele zabytków, ponieważ zostało one zburzone w roku 1596 przez angielskie oddziały hr. Essexa. Posiada ono jednakże najbardziej zadbane w całej Hiszpanii zabytkowe centrum z krętymi, wąskimi uliczkami i urzekającymi zaułkami. Wielbicieli słońca na pewno ucieszy fakt, że Cadiz może pochwalić się ponad 300 słonecznymi dniami w roku. Niedaleko jest również Alicante, które również zachwyci Państwa swoją architekturą, słońcem i mnóstwem atrakcji.

Jak widać Sewilla jak i cała Andaluzja oferują wiele atrakcji, które najwygodniej zwiedzić mając do dyspozycji wynajęty samochód.

Zapraszamy do rezerwacji z HAPPYCAR już dziś.