Wypożyczalnia Samochodów Korfu

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 15 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 06 gru 2019, 07:05 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Korfu

Mały samochód

Mały samochód

Od 15 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 06 gru 2019, 07:05 .

Ta oferta została znaleziona 06 gru 2019, 07:05 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 25 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 06 gru 2019, 07:05 .

Ta oferta została znaleziona 06 gru 2019, 07:05 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 32 zł za dzień
przy 15 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 09:40 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 09:40 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 97 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 06 gru 2019, 07:05 .

Ta oferta została znaleziona 06 gru 2019, 07:05 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Korfu

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Korfu:

5 do 5 (214 oceny)

(5 do 5)
Wszystko ok, nie ma się na co skarżyć
Ocena wynajętego samochodu przez Sebastian D.- 17 lip 2015, 23:57
(5 do 5)
Dobra sprawa z tym kuponem.
Ocena wynajętego samochodu przez Bas- 18 lip 2015, 22:37
(4 do 5)
Bardzo miła obsługa, ewentualne problemy powstałe w trakcie rezerwacji zostały bardzo szybko rozwiązane.
Ocena wynajętego samochodu przez Andrzej G.- 18 lip 2015, 05:10
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Korfu

Jeśli wybierają się Państwo do Grecji, a mianowicie na wyspę Korfu to mamy dla Państwa doskonałą ofertę. Proponujemy Państwu wynajęcie samochodu w Korfu za pomocą portalu HAPPYCAR. Z naszą pomocą na pewno znajdą Państwo dogodny samochód. Dzięki wynajęciu samochodu z pewnością poczują się Państwo bardziej niezależni na tej uroczej greckiej wyspie.

Informacje, wynajem samochodu Korfu

Korfu jest malowniczą, grecką wyspą położoną na Morzu Jońskim w północno-zachodniej części wybrzeża Grecji, bardzo blisko południowego wybrzeża Albanii. Jest to górzysta wyspa, jej najwyższym punktem jest znajdujący się na wysokości 906 metrów n.p.m. szczyt Pantokrator. Wyspę zamieszkuje przeszło 110 tysięcy osób. W sezonie letnim średnia temperatura wynosi około 32ºC. Można na niej często spotkać plantacje oliwek oraz winnice. Jednak Korfu słynie przede wszystkim z turystyki wypoczynkowej. Rokrocznie jest ona celem mnóstwa turystów. Na Korfu znajduje się również lotnisko, które być może zachęci Państwa do wycieczki do Salonik, bądź Aten – stolicy Grecji, gdzie funkcjonuje największy port lotniczy w kraju. Oprócz kąpieli słonecznych zapoznają się Państwo z historią starożytną i Grecją kontynentalną. Tam również działają wypożyczalnie samochodowe, które dostosują się do Państwa wymagań.

Zwiedzanie Korfu wynajętym samochodem

Korfu jest wspaniałą wyspą do spędzenia wymarzonych wakacji. Jej największym miastem i zarazem stolicą jest Korfu położone w środkowo-wschodniej części wyspy. Można tam naprawdę wiele zobaczyć. Po przyjeździe zachęcamy Państwa do odwiedzenia „Starej Fortecy”, znajduje się ona na wzgórzu, które jest wysokie na 60 metrów n.p.m. Mogą tam Państwo podziwiać przepiękne budynki, np. wieżę zegarową oraz kościół św. Jerzego. Wartym odwiedzenia jest również XVI wieczna „Nowa Forteca”, z dachu zobaczą Państwo wspaniałą panoramę miasta oraz okolice. Bardzo zachęcamy Państwa również do udania się na plac centralny, czyli na tzw. „Esplanada”. Można tam zobaczyć bardzo dużo pomników, a także fontanny. Wzdłuż tego bardzo interesującego placu ulokowanych jest bardzo dużo kawiarenek oraz restauracji. Ponadto w Korfu znajduje się Muzeum Archeologiczne, gdzie zobaczą Państwo bardzo dużo ciekawych rzeczy pochodzących z wyspy, np. kolekcję monet.

Odkrywanie Korfu wynajętym samochodem

Cała wyspa Korfu jest znakomitym miejscem do odwiedzenia. Każdy znajdzie tam bowiem coś dla siebie. W środkowo-zachodnej części wyspy znajduje się równie ciekawe miasto, a mianowicie Agios, do którego mogą się Państwo udać wynajętym samochodem. Mieści się tam największy aquapark na całej wyspie. Każdy znajdzie tam coś ciekawego dla siebie, np. zjeżdżalnie lub basen z falą. Blisko 9 kilometrów na południowy-zachód od miasta Korfu położone jest miasto Gastouri. Można tam zobaczyć np. „Pałac Achilleiona”, pałac ten został zbudowany pod koniec XIX wieku i służył jako letnia rezydencja księżniczki Sissi (Elżbiety II). Na północnym-zachodzie wyspy oddalonym o około 28 kilometrów od stolicy Korfu znajduje się kolejne ciekawe miejsce warte odwiedzenia- „Angelocastro”, czyli tzw. „Zamek Aniołów”. Jest to bardzo ciekawe miejsce, został on zbudowany w XIII wieku oraz jest on zaliczany do jednej z najbardziej istotnych budowli bizantyjskich w całej Grecji. „Zamek Aniołów” znajduje się na wzgórzu, dlatego też widok na okolicę jest naprawdę piękny. Jednak Korfu to nie tylko zabytki i zwiedzanie. W południowo-zachodniej części wyspy mieści się bardzo popularna miejscowość- Paleokastritsa. Jest to miejsce znane głównie ze swoich wspaniałych plaż. Kolejną plażą, na którą mogą się Państwo wybrać wynajętym samochodem jest Agios Gordios, znajduje się ona na środkowym-zachodzie wyspy, oddalona o około 16 kilometrów od miasta Korfu. Jeżeli mają Państwa dzieci to proponujemy plażę znajdującą się na północy wyspy- Agios Stefanos. Plaże w tym miejscu charakteryzują się przede wszystkim tym, że są bardzo szerokie oraz można korzystać z płytkiego dna stosunkowo daleko od brzegu. Ponadto ciekawym miejscem jest także Sidari, jest ono położone 35 kilometrów w kierunku północno-zachodnim od miasta Korfu. Będą mieli tam Państwo możliwość zobaczenie przepięknych klifów.

Dlatego proszę się dłużej nie zastanawiać i już dzisiaj zarezerwować sobie najlepszy dla Państwa samochód za pomocą HAPPYCAR na wyspie Korfu. Dzięki wynajęciu samochodu Państwa pobyt na tej wspaniałej wyspie będzie na pewno przyjemniejszy. Jest tutaj bardzo dużo do zwiedzenia, plaże także są rozmieszczone po całej wyspie, więc jeśli nie chcą być Państwo skazani tylko na środki komunikacji publicznej oraz taksówki to gorąco polecamy wynajęcie samochodu.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu Przyjemnej Podróży