Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Tel Awiw-Jafa

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 76 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 5 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 08 wrz 2020, 02:08 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Tel Awiw-Jafa

Mały samochód

Mały samochód

Od 76 zł za dzień
przy 5 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 02:08 .

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 02:08 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 87 zł za dzień
przy 5 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 02:08 .

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 02:08 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 106 zł za dzień
przy 5 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 02:08 .

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 02:08 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Tel Awiw-Jafa

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Tel Awiw-Jafa:

4.3 do 5 (194 oceny)

(4.1 do 5)
Wszystko udało się załatwić online, na miejscu przy odbiorze też nie czekaliśmy długo.
Ocena wynajętego samochodu przez Grzesiek T.- 23 lip 2015, 01:05
(4.4 do 5)
Wszystko ok, poleciłem stronkę moim znajomym!
Ocena wynajętego samochodu przez Natalia D.- 22 lip 2015, 04:22
(4.5 do 5)
Czytelna strona internetowa, a ponadto otrzymałam schludny i czysty samochód, co sprawiło, że podróż była komfortowa :-)
Ocena wynajętego samochodu przez Iza F.- 22 lip 2015, 15:50
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wypożyczalnia samochodów Tel Awiw-Jafa

Tanie wynajęcie samochodu Tel Awiw-Jafa

Tel Awiw-Jafa to drugie co wielkości miasto Izraela stworzone w wyniku połączenia poprzednio dwóch oddzielnych miast o takich samych nazwach. Ośrodki finansowe, kulturalne, uczelnie oraz plaże to tylko początek z listy atrakcji oferowanych przez miasto. Warto wybrać się także poza nie, gdyż Izrael pełen jest różnego rodzaju zabytków i interesujących miejsc związanych z przyrodą. Aby odbyć udaną podróż służbową, czy wymarzone wakacje warto sprawdzić ofertę wynajmu samochodu w Tel Awiw – Jafa i już dziś zarezerwować go za pośrednictwem HAPPYCAR.

Informacje, wynajem samochodu Tel Awiw-Jafa

W przeszłości Jafa była miastem wybudowanym na podstawach portu morskiego istniejącego już w Starożytności. W 1909 roku w jego pobliżu rozpoczęto zakładanie miasta Tel Awiw, które rozrosło się w zaskakującym tempie. W 1950 roku miasta te zostały połączone w jedną aglomerację. Zamieszkuje je ponad 400 tysięcy ludzi. To tu znajduje się między innymi Giełda Papierów Wartościowych, nowoczesne, ekskluzywne biurowce oraz największy izraelski uniwersytet – Uniwersytet Telawiwski. Metropolia zlokalizowana jest nad Morzem Śródziemnym i stanowi idealne miejsce na urlop lub punkt wypadowy w inne nadmorskie miejscowości. W jej pobliżu znajduje się międzynarodowe lotnisko Tel Awiw-Jafa, które jest zwykle pierwszym miejscem spotkania turystów z Izraelem. Z wynajętym za pośrednictwem HAPPYCAR samochodem mają Państwo możliwość zwiedzenia izraelskiego wybrzeża jak i innych atrakcji tego kraju. Wypożyczalnie samochodów w Tel Awiw-Jafa dysponują szeroką gamą kategorii samochodów, spośród których każdy wybierze coś dla siebie.

Atrakcje, wynajem samochodu Tel Awiw-Jafa

Jednym z najważniejszych miejsc, od którego warto zacząć zwiedzanie jest Białe Miasto Tel Awiw. Jest to największy na świecie zespół nowoczesnych budynków, w większości koloru białego. Stanowi on dumę narodową Izraela i od 2003 roku figuruje na liście na Liście Światowego Dziedzictwa UNCESCO. Kolejnym z symboli Tel Awiwu jest Meczet Mahamoudia. Sama świątynia została wybudowana na początku XIX wieku, jednak górujący nad nim minaret powstał prawie 700 lat wcześniej. Jeśli są Państwo miłośnikami spacerów po urokliwych zakątkach, koniecznie trzeba się udać do historycznego portu Jafa. Jego początki sięgają aż Starożytności. W pobliżu znajdują się skały, które to według mitologii greckiej były miejscem przetrzymywania greckiej księżniczki Andromedy.

Fani kultury i sztuki także znajdą w Tel Awiw-Jafa coś dla siebie. Miasto to jest zdecydowanie najważniejszym ośrodkiem kulturalnym w Izraelu. Znajduje się tu pięć dużych teatrów w tym sławny Izraelski Teatr Narodowy Habima. Znajdują się tu także trzy największe izraelski muzea. Są to Muzeum Ziemi Izraela, Muzeum Sztuki Tel Awiwu oraz Muzeum Żydowskiej Diaspory. To ostatnie zajmuje szczególne miejsce w całym żydowskim świecie, gdyż było pierwszym tego typu miejscem. Prezentuje ono historię i kulturę narodu żydowskiego na przestrzeni ponad 2000 lat. Każdy z tych obiektów zlokalizowany jest w odrębnym miejscu i aby sprawnie i komfortowo poruszać się po mieście polecamy wynajem samochodu w Tel Awiw-Jafa.

Zwiedzanie okolic Tel Awiw-Jafa wynajętym samochodem

Tym, którzy swoją podróż do Izraela motywują religią proponujemy wybrać się wynajętym z HAPPYCAR samochodem do Jerozolimy. To tu znajdują się między innymi Góra Oliwna, Góra Syjon, Miasto Dawida, a także Gatsemani czyli ogród oliwny. Odwiedzana licznie Bazylika Grobu Świętego - znajduje się w Dzielnicy Chrześcijańskiej na Starym Mieście Jerozolimy. Kolejnym ważnym pod względem religijnym miastem jest Nazaret, w którym znajduje się Sanktuarium, związane z życiem Jezusa Chrystusa które obecnie jest licznie odwiedzane przez pielgrzymów. Fanów wypoczywania na plaży zachęcamy do przejażdżki na kilka izraelskich plaż. Najbardziej popularne z nich to między innymi Beit Yannai z idealnymi warunkami do uprawiania kite – surfingu oraz malownicza Coral Reef Beach. Druga z nich znajduje się w popularnym mieście Eliat i jest doskonałym miejscem do nurkowania i podziwiania rafy koralowej. Lokalnie można wynająć potrzebny sprzęt, aby spędzić kilka godzin lub dni pływając w zatoce Morza Czerwonego. Warto zauważyć, że Eliat znajduje się na południu Izraela, dlatego wynajęty samochód na pewno przyda się w komfortowym dotarciu na miejsce. Albo wykorzystacie Państwo ten czas, aby odwiedzić nawet piękne miasto Hajfa, w którym mieści się atrakcja uznawana za ósmy cud świata – wiszące ogrody Bahai.

Jak widać Tel Awiw-Jafa i jego okolice stanowią bardzo atrakcyjny cel urlopu. Podróż po Izraelu będzie wakacyjną przyjemnością jeśli zdecydują się Państwo na wynajem samochodu w Tel Awiw-Jafa