Wypożyczalnia Samochodów Izrael

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 133 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 1 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 28 lis 2019, 08:32 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Izrael

Mały samochód

Mały samochód

Od 133 zł za dzień
przy 1 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 28 lis 2019, 08:32 .

Ta oferta została znaleziona 28 lis 2019, 08:32 .

Klasa specjalna

Klasa specjalna

Od 159 zł za dzień
przy 1 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 28 lis 2019, 08:32 .

Ta oferta została znaleziona 28 lis 2019, 08:32 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 160 zł za dzień
przy 1 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 28 lis 2019, 08:32 .

Ta oferta została znaleziona 28 lis 2019, 08:32 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Izrael

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Izrael:

4.5 do 5 (194 oceny)

(4.5 do 5)
Pokazałam stronke koleżance i tez wynajęła samochód na weekendowy wypad z chłopakiem.
Ocena wynajętego samochodu przez Kornelia T.- 22 lip 2015, 07:49
(5 do 5)
Jak na moją pierwszą rezerwację samochodu przez porównywarkę, byłam miło zaskoczona łatwością i sprawnością rezerwacji.
Ocena wynajętego samochodu przez Hania P.- 22 lip 2015, 17:53
(4 do 5)
Happycar spełniło moje oczekiwania, obsługa klienta bardzo sympatyczna.
Ocena wynajętego samochodu przez Kasia G.- 22 lip 2015, 17:20
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Izrael

Tanie wynajęcie samochodu Izrael

Izrael to państwo zlokalizowane na Bliskim Wschodzie, we wschodniej części basenu Morza Śródziemnego. Graniczy ono z Libanem, Syrią, Jordanią, Palestyną i Egiptem. Mimo iż kraj prezentuje się nieco kontrowersyjnie na arenie międzynarodowej co roku odwiedzany jest przez wielu turystów. Dzieje się tak za sprawę jego uroku i zakresu atrakcji jakie posiada. Mogą Państwo wybrać się tu na pustynię, odwiedzić nowoczesny Tel Awiw, wypocząć na jednej ze Śródziemnomorskich plaż, czy pokontemplować w miejscach związanych z religią. Wynajęcie samochodu w Izraelu będzie doskonałym sposobem na sprawne i komfortowe zwiedzenie tego państwa.

Informacje ogólne, wynajem samochodu Izrael

Deklarowaną przez Izrael stolicą jest Jerozolima, jednak wiele Państw na świecie tego faktu nie akceptuje. Siedzibą rządu i drugim pod względem wielkości miastem Izraela jest natomiast Tel Awiw-Jafa. Znajduje się w nim także lotnisko międzynarodowe, na które to co roku przylatuje wielu podróżnych chcących poznać ten wyjątkowy kraj. Powstanie Izraela ma silne powiązanie z religią. Powierzchnia, na której się znajduje stanowi historyczny obszar Ziemi Izraela, będącej obszarem największej kumulacji wyznawców judaizmu na świecie. Z tego względu Izrael pełen jest miejsc związanych z kultem religijnym. Odwiedzający go turyści mogą także odwiedzić atrakcje związane z wypoczynkiem, kulturą czy archeologią. Mimo iż kraj jest stosunkowo niewielki warto wyposażyć się w wynajęty za pośrednictwem HAPPYCAR samochód, aby komfortowo i niezależnie odwiedzić każde z wybranych miejsc.

Miejsca kultu religijnego, wynajem samochodu Izrael

Jeśli Państwa podróż do Izraelu motywowana jest chęcią odwiedzenia miejsc związanych z religią zdecydowanie polecamy zacząć zwiedzanie od Jerozolimy. Najbardziej wyjątkowy jest obszar Wschodniej Jerozolimy, który to znajduje się na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. To tu znajdują się między innymi Góra Oliwna, Góra Syjon, Miasto Dawida, a także Gatsemani czyli ogród oliwny. Odwiedzana licznie Bazylika Grobu Świętego - znajduje się w Dzielnicy Chrześcijańskiej na Starym Mieście Jerozolimy. Została ona wybudowana w tym miejscu, gdzie znajduje się także domniemany grób Jezusa Chrystusa. Kolejnym ważnym pod względem religijnym miastem jest Nazaret. Mimo iż teraz stanowi ono centrum arabskiej ludności w Izraelu, ponad 2000 lat temu było ono miejscem dorastania Jezusa Chrystusa. Wybudowano tu związane z tym okresem Sanktuarium, które obecnie jest licznie odwiedzane przez pielgrzymów. Każde ze wspomnianych miejsc położone jest w innym miejscu Jerozolimy, a sam Nazaret jest oddalony od niej o około 70 km. Aby jak najwygodniej odbyć swoją podróż polecamy wynająć w Izraelu samochód, który pozwoli na swobodne i komfortowe zwiedzanie.

Zwiedzanie Izraela wynajętym samochodem

Poza zabytkami związanymi z religią Izrael ma wiele do zaoferowania pod względem wypoczynkowym, przyrodniczym i kulturowym. Fanów wypoczywania na plaży zachęcamy w pierwszej kolejności do odwiedzin plaży Beit Yannai. Przez wielu Izraelczyków uważana jest za najpiękniejszą plażę w kraju. Przebywający na niej turyści mają szansę na spróbowanie swoich sił z kite-surfingu gdyż panują tu idealne warunki do uprawiania tego sportu. W pobliżu znajdują się także starożytne ruiny i gaj eukaliptusowy. Miłośnicy nurkowania muszą koniecznie wybrać się do miasta Elijat. Znajdująca się tam plaża zapewnia wspaniałe warunki do nurkowania, przede wszystkim za sprawą występującej tu rafy koralowej. Jeśli nie posiadacie Państwo sprzętu do nurkowania - nic straconego! Można go wynająć na kilka godzin lub dni, a następnie rozkoszować się idealnie ciepłą wodą i niezapomnianymi widokami. Będąc w Tel Awiwie proponujemy wybrać się na plaże Metzitzim, a także na spacer promenadą Tayelet. Po odwiedzeniu najciekawszych plaż warto odwiedzić miasto Hajfa, w którym to znajduje się obiekt uznawany za ósmy cud świata. Są nim wiszące ogrody Bahai, od 2008 roku znajdujące się na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Warto odwiedzić także Megiddo – znane stanowisko archeologiczne pochodzące z przełomu wieków XVIII-VI p.n.e. Obiekt położony jest na wzgórzu o tej samej nazwie i obejmuje on ruiny starożytnego miasta. Będąc w Izraelu każdy musi wybrać się także do naturalnego SPA, czyli do Morza Martwego.

Wizyta w Izraelu może stać się dla Państwa wspaniałą i zaskakującą przygodą. Wypożyczalnie samochodów w Izraelu i HAPPYCAR z chęcią w tym Państwu pomogą.