Wypożyczalnia Samochodów Frankfurt Nad Menem

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 91 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 10 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 16 wrz 2020, 10:37 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Frankfurt

Mały samochód

Mały samochód

Od 91 zł za dzień
przy 10 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 16 wrz 2020, 10:37 .

Ta oferta została znaleziona 16 wrz 2020, 10:37 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 102 zł za dzień
przy 10 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 16 wrz 2020, 10:37 .

Ta oferta została znaleziona 16 wrz 2020, 10:37 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 112 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 12 wrz 2020, 03:13 .

Ta oferta została znaleziona 12 wrz 2020, 03:13 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 124 zł za dzień
przy 10 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 16 wrz 2020, 10:37 .

Ta oferta została znaleziona 16 wrz 2020, 10:37 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Frankfurt

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Frankfurt:

4.6 do 5 (210 oceny)

(4.9 do 5)
Happycar jest ok
Ocena wynajętego samochodu przez Bożydar Ż.- 17 lip 2015, 06:42
(4.9 do 5)
Moja podróż się udała dzieki HAPPYCAR!!!
Ocena wynajętego samochodu przez Damian W.- 17 lip 2015, 15:39
(4.3 do 5)
Samochód był super wyposażony, dużo bajerów, nowoczesna nawigacja, dlatego szybko znaleźliśmy cel podróży.
Ocena wynajętego samochodu przez Patrycja W.- 18 lip 2015, 09:12
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Frankfurt Nad Menem

Wynajem samochodu we Frankfurcie to pod każdym względem dobra decyzja. Frankfurt jest ważnym punktem jeśli chodzi o komunikację lotniczą, dlatego warto wynajęty samochód odebrać wprost z lotniska. Rezerwacja internetowa nie zajmuje dużo czasu, a może sprawić, że Państwa podróż będzie dużo przyjemniejsza. Z tego względu nie ma na co czekać i wynająć samochód przez portal HAPPYCAR już teraz.

Informacje ogólne

Frankfurt nad Menem leży w kraju związkowym Hesja w Niemczech. Miasto uważane jest za jedną z najważniejszych metropolii finansowych świata oraz jako znane centrum wystawiennicze. Przez miasto przepływa rzeka Men, a niedaleko znajdują się góry Taunus. Centralne położenie miasta sprawia, że jest ono ważnym węzłem komunikacyjnym, a lotnisko znajdujące się na jego terenie jest drugim w Europie pod względem liczby pasażerów.

Frankfurt – centrum finansowe

Na świecie Frankfurt jest znany przede wszystkim jako centrum finansowe. W centrum miasta swoją siedzibę mają trzy najwieksze prywatne banki niemieckie: Commerzbank mieszczący się w prawie trzystu metrowym charakterystycznym wieżowcu, Deutsche Bank oraz Dresdner Bank. Swoją siedzibę we Frankfurcie ma także wiele znaczących prywatnych domów bankierskich i innych instytucji finansowych. Dodatkowo, w mieście ma swoją siedzibę ponad 300 innych banków, głównie zagranicznych. Frankfurt to także drugie na świecie miejsce obrotu papierami wartościowymi, obsługujące zdecydowaną większość niemieckiego rynku. Swoją siedzibę ma tu giełda papierów wartościowych i elektroniczna platforma obsługi rynku kasowego. We Frankfurcie znaleźć można także wiele instytucji publicznych jak Europejski Bank Centralny, Deutsche Bundesbank czyli Niemiecki Bank Federalny, IFC Deutschland, który jest częścią Banku Światowego.

Zabytki we Frankfurcie, wynajem samochodu

Niestety Frankfurt nie ma do zaoferowania zbyt wielu wiekowych zabytków, ponieważ miasto zostało całkowicie zniszczone podczas wojny. Römerberg, czyli stare miasto straciło około 90% budynków i niewiele z nich zostało odbudowanych. Z ciekawszych miejsc warto wymienić Steinernes Haus, kamienny dom, w którym mieści się galeria sztuki. Ze względu na swoją bardzo długą, dobrze udokumentowaną historię i średniowieczną architekturę odróżnia się on od innych budowli. Inne zabytki to Kościół św. Bartłomieja, czy Dom Goethego, w którym urodził się ten poeta. Obecnie mieści się tu trzy-piętrowe muzeum, a w nim znajduje się kronika domu i jego mieszkańców. Warto zobaczyć także zabytkowy ratusz, Römer. Wysokie szklane wieżowce i cała biznesowa dzielnica zachwyca nie tylko turystów, ale i mieszkańców. Ta nowoczesna dzielnica nieoficjalnie nazywana jest „Mainhattanem”, gdyż niczym nie odbiega od amerykańskiej dzielnicy biznesu – Manhattanu. Można poczuć się tu jak w Nowym Jorku. Architektura Frankfurtu nie ogranicza się tylko do nowoczesnych drapaczy chmur, wręcz przeciwnie - znajduje się tu kilka zabytkowych budynków, takich jak na przykład kościół św. Pawła, który jest najważniejszym historycznym i politycznym budynkiem na mapie miasta.

Atrakcje i imprezy

Oprócz tego, że Frankfurt słynie z bycia centrum finansowym i transportowym miasto nie poprzestaje jedynie na tym kierunku rozwoju. Co roku ma tu miejsce wiele ciekawych imprez, zarówno kulturalnych, jak i gospodarczych. Messe Frankfurt, czyli Targi Frankfurckie to jeden z największych organizatorów targów branżowych na świecie. Każdego roku dzięki „Messe Frankfurt” organizowane są na całym świecie imprezy targowe, kongresy czy imprezy kulturalne. Miejsce umożliwia nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych dla ponad 64 tysięcy wystawców i około 3 milionów odwiedzających. Najsłynniejszą i największą imprezą na świecie są targi samochodowe Internationale Automobilausstellung. Inne to pochodzące już z czasów Guttenberga Targi Książki, czy targi muzyczne i konsumpcyjne. Festiwal Muzeów jest największym frankfurckim festiwalem, który przyciąga 3 miliony turystów. Frankfurt uważany jest za najbardziej wielokulturowe miasto Niemiec - Około 25% mieszkańców nie posiada niemieckiego paszportu, bądź nie urodziło się w Niemczech. Ten etniczny tygiel ma swoje odbicie nie tylko w kulturze, ale i w kuchni. Na ulicach Frankfurtu możemy znaleźć restauracje serwujące dania z całego świata. Mówiąc o kuchni, nie można nie wspomnieć o frankfurterkach, czyli kiełbaskach serwowanych z kiszoną kapustą.

Wycieczka wynajętym samochodem, okolice Frankfurtu

Wypożyczenie samochodu we Frankfurcie to możliwość przyjemnego zwiedzania podczas urlopu i przemieszczanie się po mieście w trakcie wizyty biznesowej. HAPPYCAR zostaje do Państwa dyspozycji. Jeżeli po spotkaniu w biznesowej dzielnicy, bądź zapoznaniu się z miastem, chcieliby Państwo wyjechać poza granice Frankfurtu. Dobrym pomysłem będzie wizyta w byłej stolicy zachodnich Niemiec, a mianowicie w Bonn. Historyczne budynki i starówka godna stolicy zachwycają. Aby porównać Frankfurt z innym dużym miastem, proponujemy przejazd do Stuttgartu – mekki niemieckiej motoryzacji.

Zapraszamy do rezerwacji samochodu z HAPPYCAR już dziś.