Wypożyczalnia Samochodów Czechy

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 116 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 03 kwi 2020, 10:03 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Czechy

Mały samochód

Mały samochód

Od 116 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 03 kwi 2020, 10:03 .

Ta oferta została znaleziona 03 kwi 2020, 10:03 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 133 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 03 kwi 2020, 10:03 .

Ta oferta została znaleziona 03 kwi 2020, 10:03 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 143 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 03 kwi 2020, 10:03 .

Ta oferta została znaleziona 03 kwi 2020, 10:03 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Czechy

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Czechy:

4.9 do 5 (211 oceny)

(4.7 do 5)
Zrozumiałe warunki wynajmu, w razie pytań szybki i sprawny kontakt.
Ocena wynajętego samochodu przez Urszula E.- 17 lip 2015, 03:59
(4.5 do 5)
Najlepsza stronka jaką doychczas znalazłam.
Ocena wynajętego samochodu przez Paula E.- 18 lip 2015, 16:47
(4.8 do 5)
Ubezpieczenie, które mi poradzono przydało się!
Ocena wynajętego samochodu przez Zofia R.- 19 lip 2015, 03:56
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Czechy

Jak powszechnie wiadomo, u naszych południowych sąsiadów nie brak ciekawych miejsc do odwiedzenia. Czechy to kraj godny wizyty, każdy na pewno znajdzie tam coś dla siebie. Na pewno nie sposób zobaczyć wszystkiego w kilka dni, ale najważniejsze zabytki i atrakcje na pewno tak. Wynajem samochodu w Czechach to idealna opcja na rodzinny urlop, podróż biznesową czy podróż we dwoje. HAPPYCAR z chęcią pomoże Państwu w wyborze najodpowiedniejszego samochodu, a nasz zespół serwisowy będzie do dyspozycji przez cały czas.

Informacje ogólne

Republika Czeska położona jest w Europie Środkowej i oprócz Polski, graniczy również z Niemcami, Słowacją i Austrią. Na Czechy składają się trzy historyczne krainy: Czechy właściwe, Morawy i czeska część historycznego Śląska. Czechy są członkiem kilku międzynarodowych organizacji: Unii Europejskiej, ONZ, NATO, OECD, Rady Europy, strefy Schengen i Grupy Wyszehradzkiej. Państwo nie ma dostępu do morza. Większa część terytorium to tereny wyżynno górskie Masywu Czeskiego, otoczonego górami: Sudetami, Rudawami, Lasem Czeskim, Lasem Bawarskim oraz Szumawą. Środkowa część Masywu Czeskiego to zapadlisko z doliną Łaby, a na południu znajduje się kotlina Trzebońska i Budziejowicka. Panujący w Czechach klimat jest umiarkowany ciepły. Największe lotnisko pasażerskie to Port Lotniczy Praga.

Wycieczka wynajętym samochodem po Czechach

Turystyka odgrywa ważną rolę w gospodarce czeskiej, przynosząc każdego roku pokaźne dochody. Kraj jest atrakcyjny turystycznie i corocznie odwiedzany licznie przez miliony turystów, głównie z Niemiec i Wielkiej Brytanii oraz Austrii. Polscy turyści również znajdują się w grupie najczęściej odwiedzających Czechy. Wycieczkę najlepiej zacząć od stolicy Czech, Pragi. Miasto jest magnesem przyciągającym wielu turystów. Praga jest przepięknym miastem z wieloma zabytkami najwyższej światowej klasy. Inne chętnie odwiedzane miasta to Brno, które jest ważnym ośrodkiem kulturalnym, naukowym i turystycznym. Ołomuniec, Pilzno, Liberec czy Czeskie Budziejowice to równie ciekawe miasta, które cieszą się popularnością, gdyż zachwycają swoim czeskim charakterem. Dobrą, międzynarodową renomą cieszą się także czeskie uzdrowiska, takie jak Karlowe Wary i Mariańskie Łaźnie.

Atrakcje Czech

Kuks to jeden z najpiękniejszy kompleksów barokowych w Czechach. Niegdyś należał do najbardziej znanych uzdrowisk tego regionu. Choć zauważalny jest tu upływ czasu, wciąż można zachwycić się wspaniałością baroku. Pálava, to okolica na zboczach której dojrzewają najlepszej jakości wina. Co do tego faktu zgadza się większość koneserów i specjalistów. Nie ma się co temu dziwić, ponieważ tutejsza kraina oferuje idealne warunki do uprawy winorośli. Pálava to najcieplejsze i najbardziej suche miejsce w Republice Czeskiej. Mariańskie Łaźnie, o których była już mowa to uzdrowisko, które za sprawą swoich czarów przenosi nas w przeszłość. Znaleźć tu można eleganckie uzdrowiskowe domy stojące w otoczeniu malowniczych parków. W okresie swojej największej sławy miasto gościło wielu znanych artystów czy głowy państw. Piękne okolice usiane winnicami i białymi skałami, a w cieniu zamku znajduje się bajeczne miasto Mikulov. Polecana jest wycieczka rowerowa lub zwykłe leniwe popołudnie przy kieliszku wina. Mikulov jest miastem, którego pod żadnym pozorem nie można pominąć. Monumentalną panoramę zamku górującego nad miastem można podziwiać w Czeskim Krumlovie. Zachęca się do spaceru przez historyczne centrum miasta, mające średniowieczny charakter. Ponadto trzeba dodać, że Czeski Krumlov został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Kolejny godny polecenia punkt wycieczki po Czechach to także Zamek Loket (łokieć), który swoją nazwę prawdopodobnie zawdzięcza rzece tworzącej tu łagodne zakole w kształcie przypominającym łokieć. Dla turystów o mocnych nerwach zamek przygotował salę tortur, której towarzyszą także efekty dźwiękowe. Można także zobaczyć fresk z XV w. przedstawiający widok z zamku na ogród oraz wystawę porcelany z unikatowymi akcesoriami łazienkowymi. Będąc natomiast w czeskiej stolicy poleca się uważne spacery jej ulicami. Na uwagę zdecydowanie zasługuje wyjątkowa architektura Pragi. Żadne inne miasto nie posiada na tak małym obszarze takiej niezwykłej kombinacji stylów architektonicznych jak Praga. W skład bogatej mozaiki centrum Pragi wchodzą także przykłady architektury współczesnej. Wynajem samochodu w Czechach to świetne rozwiązanie dla osób, które lubią być mobilne i zwiedzać „po swojemu”. W zależności od naszej lokalizacji w Czechach, istnieje możliwość wypadu np. do Drezna w Niemczech czy Wiednia w Austrii.

Wypożyczenie samochodu w Czechach to bez wątpienia doskonała opcja na urlop. HAPPYCAR chętnie pomoże Państwu w doborze najodpowiedniejszej do Państwa potrzeb oferty. Czy to sportowy, rodzinny czy terenowy samochód, nasz zespół serwisowy pozostaje do dyspozycji i chętnie odpowie na każde pytanie, a wypożyczalnie samochodowe w Czechach z radością Państwa powitają na miejscu.