Wypożyczalnia Samochodów Toronto

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 131 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 11 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 18 wrz 2020, 08:22 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Toronto

Mały samochód

Mały samochód

Od 131 zł za dzień
przy 11 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 18 wrz 2020, 08:22 .

Ta oferta została znaleziona 18 wrz 2020, 08:22 .

Klasa specjalna

Klasa specjalna

Od 133 zł za dzień
przy 11 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 18 wrz 2020, 08:22 .

Ta oferta została znaleziona 18 wrz 2020, 08:22 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 138 zł za dzień
przy 11 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 18 wrz 2020, 08:22 .

Ta oferta została znaleziona 18 wrz 2020, 08:22 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 153 zł za dzień
przy 11 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 18 wrz 2020, 08:22 .

Ta oferta została znaleziona 18 wrz 2020, 08:22 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Toronto

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Toronto:

4.7 do 5 (209 oceny)

(4.6 do 5)
Super wyszukiwarka, wypożyczalnia którą znalazłam przez nią rzetelna, wypłacili kaucję, także bez obaw.
Ocena wynajętego samochodu przez Iza G.- 17 lip 2015, 16:09
(4.1 do 5)
Zwróciłam samochód po godzinach pracy wypożyczalni i wszystko było w porządku.
Ocena wynajętego samochodu przez Wioletta D.- 17 lip 2015, 21:29
(4.4 do 5)
Dużo różnych opcji do wyboru.
Ocena wynajętego samochodu przez Błażej O.- 19 lip 2015, 02:53
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Toronto

Tanie wynajęcie samochodu Toronto

„Różnorodność naszą siłą” to dewiza kanadyjskiego miasta Toronto, które jest najbardziej wieloetnicznym miastem świata. Mogą się Państwo o tym przekonać, już dziś rezerwując samochód na portalu HAPPYCAR. Dzięki możliwości porównania ze sobą wielu ofert różnych usługodawców mogą Państwo wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę, bez wychodzenia z domu.

Informacje, wynajem samochodu Toronto

Jest największym miastem Kanady i stolicą prowincji Ontario. Położone jest w północno-zachodniej części brzegu jeziora Ontario. Jedne z głównych funkcji miasta to ekonomiczna i kulturalna stolica Kanady, ale ze względu na swój niepowtarzalny klimat Toronto jest także chętnie odwiedzane przez turystów. Miasto jest zamieszkane przez 2,5 miliona ludzi i posiada prężnie działające lotnisko, obsługujące loty z całego świata.

Atrakcje, wynajem samochodu Toronto

Toronto uznawane jest za najbardziej zieloną metropolię świata. Około 20% powierzchni miasta zajmują tereny zielone, co znacznie różni je od pozostałej części kontynentu, gdzie liczba ta, to średnio 5%. Najbardziej znanym parkiem w Toronto jest Valley Park, który zajmuje ogromną powierzchnię terenów przyległych. Największe atrakcje miasta, gromadzące rzesze ludzi, to Air Canada Centre, arena hokejowa, w której odbywają się także koncerty. Dundas Square, to wybudowany całkiem niedawno plac w centrum miasta, pełniący funkcję współczesnego forum oraz miejsca na koncerty. Wieża CN to betonowa wieża transmisyjna, która jest drugą, co do wielkości samo-stojącą konstrukcją na świecie (553 m) i zarazem najważniejszą atrakcją miasta. Toronto posiada także wybudowaną jako pierwsza na świecie, arenę z całkowicie składającym się dachem. Exhibition Place to wystawowy teren, na którym każdego roku odbywa się Canadian National Exhibition. Warte odwiedzenia są także The Toronto Islands czyli Wyspy Torontyjskie, których powierzchnia wynosi 2,3 km2. Na wyspach znajdują się liczne plaże (w tym także dla naturystów), park zabaw i największa w Ameryce Północnej dzielnica deptaków. Queen’s Park jest siedzibą rządu prowincji Ontario i położona jest w pobliży uniwersytetu.

W Toronto także każdego roku odbywa się mnóstwo imprez kulturalnych, towarzyskich, muzycznych oraz naukowych. Międzynarodowy festiwal filmów w Toronto, który na równi z Cannes, Wenecją i Berlinem uznawany jest za jeden z najważniejszych na świecie. Pochód karnawałowy, to najważniejsza atrakcja dwutygodniowego Festiwalu Kultury Karaibskiej, Caribana. Gay Pride Week, to największy na świecie festiwal mniejszości seksualnych, który każdego roku przyciąga ponad milion uczestników oraz widzów: turystów i mieszkańców nieuważających się za część mniejszości seksualnej. Festiwal kultury i kuchni greckiej-The Taste of the Danforth. W Toronto możemy uczestniczyć także w Paradzie Świętego Mikołaja.

Kultura w Toronto                                                                                             

Miasto jest znaczącym ośrodkiem sztuki teatralnej. Dokładniej jest trzecim pod względem wielkości ośrodkiem teatru anglojęzycznego na świecie pod względem ilości wystawionych przedstawień oraz liczby kompanii teatralnych. W wielu teatrach można obejrzeć najnowsze przedstawienia prosto z Broadwayu. W Toronto znajduje się ponad 30 teatrów, z czego wiele zespołów teatralnych wystawia własne inscenizacje. Toronto posiada także dobrze rozwiniętą scenę muzyczną. Swoją siedzibę ma tu orkiestra symfoniczna TSO oraz orkiestra i chór Tafelmusik, która specjalizuje się w odtwarzaniu muzyki barokowej na prawdziwych instrumentach z tamtej epoki. Canadian Opera Company, to miejscowy teatr operowy. Mnogość wspaniałych przedstawień i koncertów to niewątpliwie gratka dla wielbicieli tego typu rozrywki. W Toronto odbywa się także wiele festiwali, które goszczą międzynarodowych gości.

W Toronto znajduje się także dużo muzeów. Oprócz tych najbardziej znanych jak Royal Ontario Museum, Bata czy Art Gallery Of Ontario, odwiedzić możemy ponad sto innych muzeów oraz jedyne na świecie muzeum antykoncepcji. Dla najmłodszych, wielką atrakcją może okazać się muzeum cukru czy muzeum lalek.

Wynajętym samochodem przez Toronto

Miasto Toronto jest bardzo niezwykłym miejscem, pełnym atrakcji takich jak festiwale, teatry, muzea. Jeżeli zwiedzą już Państwo to miasto, to świetnym pomysłem będzie przejażdżka do Detroit - miasta jakże amerykańskiego, leżącego na granicy amerykańsko-kanadyjskiej. Choć inne słynne kanadyjskie miasto - Vancouver znajduje się na zachodzie kraju i dzielą ich tysiące kilometrów, to warto rozważyć wycieczkę na zachód kraju. Każdy może znaleźć coś dla siebie podczas urlopu. HAPPYCAR umożliwia wybranie najlepszej i najwygodniejszej opcji na spędzenia urlopu w Toronto. Wynajem samochodu sportowego, rodzinnego czy terenowego, HAPPYCAR ma mnóstwo ofert do wyboru i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu Przyjemnej Podróży