Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Bari

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 18 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 4 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 26 lut 2019, 07:03 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 00800 49 11 772

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Bari

Mały samochód

Mały samochód

Od 18 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 26 lut 2019, 07:03 .

Ta oferta została znaleziona 26 lut 2019, 07:03 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 30 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 26 lut 2019, 07:03 .

Ta oferta została znaleziona 26 lut 2019, 07:03 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 55 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 27 lut 2019, 02:41 .

Ta oferta została znaleziona 27 lut 2019, 02:41 .

Klasa specjalna

Klasa specjalna

Od 139 zł za dzień
przy 9 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 04 mar 2019, 11:30 .

Ta oferta została znaleziona 04 mar 2019, 11:30 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Bari

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Bari:

4.3 do 5 (197 oceny)

(5 do 5)
ok
Ocena wynajętego samochodu przez Marcin G.- 30 mar 2017, 10:04
(5 do 5)
Cena
Ocena wynajętego samochodu przez Michal S.- 08 maj 2017, 14:37
(5 do 5)
Bezkonkurencyjne ceny, dobre opinie.
Ocena wynajętego samochodu przez ANDRZEJ F.- 14 lut 2018, 07:19
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wypożyczalnia samochodów Bari

Tanie wynajęcie samochodu Bari

Włochy bez wątpienia są bardzo atrakcyjnym, a wręcz pożądanym miejscem do spędzenia urlopu. Każdy podróżujący znajdzie dla siebie miejsce - czy to przemysłowa, tętniąca życiem północ, czy też słoneczne i radosne południe, gdzie życie toczy się bezstresowo. Bari jest właśnie takim miejscem. Miejscem, gdzie każdy urlopowicz zregeneruje siły, pozna bogatą kulturę Włoch i zachwyci się południowymi przysmakami.

Informacje ogólne

Bari to stolica regionu Apulia, położonego nad Adriatykiem. Miasto liczy ponad 300 tysięcy mieszkańców i z racji swojego położenia, jest ważnym ośrodkiem handlowym oraz turystycznym. Podróżujący, którzy planują swoje wakacje w tym regionie Włoch, nie będą mieli najmniejszego problemu, aby dostać się do Bari. W mieście funkcjonuje port lotniczy Bari Palese, który obsługuje połączenia lotnicze również z Polski, alternatywą jest również lotnisko w Neapolu.

Atrakcje w Bari, wynajem samochodu

W większości przypadków, kurorty wakacyjne przyciągają do siebie turystów wyłącznie pięknymi plażami, deptakami i modnymi hotelami. Tego pod żadnym pozorem nie brakuje Bari, które dodatkowo oferuje szeroki zakres rozrywki i zabytków. Charakterystyka włoskich miast ma to do siebie, że najjaśniejszym miejscem na planie miasta jest jego stara część, najczęściej jest to plac. Città Vecchia to starówka w Bari, która oferuje niezapomnianą atmosferę spokojnego, trochę melancholijnego, ale pozytywnego włoskiego życia. Do starego miasta warto wybrać się nie raz i nie dwa, a kiedy tylko plan dnia na to pozwoli. Niezliczona ilość włoskich restauracji i kawiarni, w których serwowane jest przepyszne cappucino tworzą magiczną atmosferę znaną z przewodników i opowieści znajomych. Taki odpoczynek jest świetnym pomysłem, aby spędzić przemiłe popołudnie w iście włoskim stylu! Proszę jednak nie dać się zwieść – miasto jest duże, a spokojny tryb życia prowadzony w Bari nie znaczy o nudzie. Aby śmiało podróżować przez miasto i jego okolice HAPPYCAR i wypożyczalnie samochodów w Bari oferują swoje usługi osobom, które cenią sobie niezależność i komfort podczas zwiedzania. Swoją podróż można rozpocząć od zabytków sakralnych, które budowane na przestrzeni wieków, reprezentują różne style architektoniczne i świadczą o kulturowym bogactwie regionu. Bazylika św. Mikołaja w Bari jest niezaprzeczalnym symbolem miasta i jego otwartości, nie tylko dzięki turystom, bo również dzięki katolickim i prawosławnym pielgrzymom. Będąc w okolicy bazyliki odczuć można panujący spokój i zebrać swoje myśli po całym dniu podróży. Miłośnikom sztuki i tym, którzy chcą uciec od zgiełku miasta, Pinacoteca metropolitana di Bari, czyli Muzeum Sztuk Bizantyjskich „Pinakoteka” z pewnością przypadnie do gustu. Odwiedzając tę galerię, będą mieli Państwo możliwość cofnąć się w czasie do piętnasto- i szesnastowiecznej Wenecji, poznać tajniki dziewiętnastowiecznej kolekcji dzieł szkoły neapolitańskiej oraz poznać włoskie średniowiecze. Taka dawka kultury z pewnością dopełni włoskie wakacje. Aby doznać codziennego południowego życia i nawyków mieszkańców Bari należałoby odpuścić sobie typowo turystyczne deptaki i wieczorną porą udać się na Piazza del Ferrarese i Piazza Mercantile – ulubione miejsca Włochów.

Okolice Bari wynajętym samochodem

Wynajem samochodu w Bari sprawdzi się w przypadku osób, które oprócz spędzania czasu na malowniczych plażach ogrzewanych południowym słońcem, pragną czerpać jak najwięcej z całego regionu Apulii i nie tylko. Każde pobliskie miasteczko, choć nie jest znane turystom przyjeżdżającym do Włoch, jest w stanie pozytywnie zaskoczyć czy to malowniczymi domkami, plażą, portem czy iście swojską atmosferą na targu ze świeżymi owocami i rybami. Będąc w Bari nie można ominąć magicznego Neapolu. Oddalony jest od Bari o ok. 100 km dlatego więc najwygodniejszym i najszybszym sposobem, aby do niego dotrzeć jest wynajęcie samochodu w Bari. Będą mogli Państwo podróżować w swoim tempie i przeznaczyć na Neapol tyle czasu, ile potrzeba. Po drodze znajduje się kilka parków narodowych, tak więc miłośnikom natury może spodobać się wizja spaceru na łonie natury w ramach przerwy od podróży. Kolejną możliwością dla tych, którzy planują spędzić we Włoszech więcej czasu jest przejazd najpierw do Neapolu, a potem do Rzymu. Jest to nieco dłuższa wycieczka, jednakże w fantastyczny sposób, aby połączyć typowy urlop na plaży z wycieczką objazdową. W Neapolu jak i w Rzymie z pewnością nie będą się Państwo nudzić, a taka spontaniczna wycieczka może okazać się trafnym wyborem.

Prosimy zapoznać się z ofertą HAPPYCAR już dzisiaj, aby znaleźć dla siebie odpowiedni samochód i wybrać dodatkowe opcje, które spełnią Państwa oczekiwania.