• Opnie klientów 8.3 / 10
  • Gwarancja Najlepszej Ceny
Oszczędź do 60%

Gdańsk wynajem samochodów - Porównywarka cen

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Porównywarka cen wynajmu samochodów
  • Ponad 140 000 stacji wynajmu samochodów na świecie
  • Ponad 470 312 HAPPY klientów
  • Anulowanie gratis - Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
Porównujemy oferty tych i innych wypożyczalni samochodów

Tabela klimatu Gdańsk

Sty.
max min
20
Lu.
max min
15
Mar.
max min
4
Kw.
max min
15
Maj.
max 15° min
19
Cze.
max 21° min 12°
13
Lip.
max 23° min 14°
14
Sie.
max 26° min 16°
20
Wrz.
max 17° min 10°
18
Pa.
max 15° min
12
Lis.
max min
5
Gru.
max min -1°
16

Tygodniowa prognoza pogody Gdańsk

Pogoda Gdańsk dni

Sobota 06-07-2024 Słonecznie/Bezchmurnie 14° / 29°
Niedziela 07-07-2024 Miejscowe opady deszczu w pobliżu 16° / 28°
Poniedziałek 08-07-2024 Miejscowe opady deszczu w pobliżu 16° / 31°
Wtorek 09-07-2024 Częściowe zachmurzenie 15° / 29°
Środa 10-07-2024 Częściowe zachmurzenie 19° / 32°
Czwartek 11-07-2024 Słonecznie/Bezchmurnie 23° / 33°
Piątek 12-07-2024 Średnie opady deszczu 19° / 29°
Sobota 13-07-2024 Miejscowe opady deszczu w pobliżu 19° / 29°
Niedziela 14-07-2024 Miejscowe opady deszczu w pobliżu 19° / 32°
Poniedziałek 15-07-2024 Miejscowe opady deszczu w pobliżu 21° / 35°
Wtorek 16-07-2024 Miejscowe opady deszczu w pobliżu 20° / 30°
Środa 17-07-2024 Miejscowe opady deszczu w pobliżu 19° / 29°
Czwartek 18-07-2024 Miejscowe opady deszczu w pobliżu 17° / 29°

Tak działa HAPPYCAR

Szukamy i porównujemy najlepsze oferty

Oferujemy samochody na wynajem w ponad 40000 miejscach
Zarezerwuj samochód z odpowiednim ubezpieczeniem online zamiast przepłacać na miejscu.
Oszczędź do 60%. Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 24 godzin przed odbiorem pojazdu.

Gdańsk atrakcje i porady turystyczne

Gdańsk to jedno z największych i najpiękniejszych miast Polski znajdujące się na północy, tuż przy Zatoce Gdańskiej. To miasto, które warto zobaczyć ze względu na niesamowity klimat starówki, liczne zabytki i atrakcje. Gdańsk jest częścią Trójmiasta, w skład którego wchodzą także Sopot oraz Gdynia. Aby bez problemu zwiedzić wszystkie zakątki Gdańska, Trójmiasta i okolic warto wypożyczyć samochód, gdyż podróżowanie komunikacją jest dość czasochłonne i mało komfortowe. Wypożyczenie samochodu w Gdańsku jest bardzo łatwe dzięki porównywarce cenowej HAPPYCAR.

Wynajętym samochodem przez Gdańsk i okolice

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę, że jest to miasto położone nad Zatoką Gdańską, dzięki czemu można udać się na plażę. Podróżowanie pomiędzy poszczególnymi częściami Trójmiasta jest bardzo łatwe, zwłaszcza, gdy wypożyczy się samochód. Gdańsk to miasto licznych zabytków. Charakterystycznym punktem miasta jest główny deptak starówki - ulica Długa, gdzie możecie Państwo zobaczyć rzeźbę Neptuna z trójzębem. Ponadto warto zwrócić uwagę na znajdujący się nieopodal Dwór Artusa i architekturę Starego Miasta. Na staromiejskich uliczkach znajdziecie Państwo mnóstwo rękodzieł z bursztynu, które na pewno zachwycą i będą ozdobą domu lub elegancką biżuterią. Poza Starym Miastem warto przejechać do Oliwy, gdzie znajduje się nie tylko ZOO, ale również zespół klasztorny z Archikatedrą Oliwską oraz przepiękny park. Miłośnicy militariów na pewno powinni udać się na zwiedzanie twierdzy gdańskiej oraz twierdzy Wisłoujście, przy których odbywają się różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i historyczne. Wypożyczenie samochodu w Gdańsku ułatwi Państwu również dojazd do bardziej odległych atrakcji Gdańska, jak na przykład do muzeum legendarnej placówki Westerplatte, której żołnierze bronili się przez 7 dni przed wojskami niemieckimi mającymi znaczną przewagę w ludziach i sprzęcie. Ponadto warto również wybrać się poza miasto, by odwiedzić sopockie molo lub Gdynię, czy Półwysep Helski. W Gdańsku wynajem samochodu jest bardzo łatwy. Duża dostępność samochodów bardzo ułatwia podróżowanie po Gdańsku i okolicach.

Dzięki takim usługom jak wypożyczalnia samochodów w Gdańsku można wybrać się w ciekawą i malowniczą podróż po mieście i okolicach. Podróż można zacząć oczywiście od gdańskiej starówki, by potem odwiedzić bardziej odległe miejsca jak wspomniana wcześniej Gdańska Oliwa czy Westerplatte. Gdańsk zasłynął również w historii Polski jako miejsce, w którym rozpoczęły się wydarzenia, które zapoczątkowały przemiany ustrojowe w Polsce. Dlatego właśnie kolejnym celem powinna być Stocznia Gdańska, przy której można zrobić sobie zdjęcie na tle legendarnej bramy oraz zwiedzić miejscowe muzeum. Z Gdańska możecie Państwo udać się do Sopotu, w którym obowiązkowym punktem programu jest znane w całym kraju molo. W Gdyni, można obejrzeć polskie okręty wojenne oraz Oceanarium. Taka trasa w krótkim czasie nie byłaby możliwa gdyby nie wypożyczalnia samochodów w Gdańsku. Gdybyście jednak chcieli wyjechać w dalszą podróż, na przykład do Łeby, gdzie można obejrzeć piaszczyste wydmy czy też zwiedzić Półwysep Helski, wtedy samochód jest bardziej niż niezbędny.

Wynajem samochodu w Gdańsku

W Gdańsku wynajem samochodu jest bardzo łatwy. Samochód to najprostszy i najbardziej komfortowy sposób podróżowania, dzięki czemu podróżujący jest niezależny i nie musi czekać na przejazdy i ewentualne opóźnienia komunikacji publicznej.

Dużym ułatwieniem dla podróżujących jest wyszukiwarka cenowa HAPPYCAR, w której zobaczycie Państwo najkorzystniejsze oferty wynajmu samochodu. W HAPPYCAR możliwe jest porównanie poszczególnych ofert i skorzystanie z tej najlepszej. Każda oferta różni się nie tylko pod względem ceny, ale również ochrony ubezpieczeniowej i usługodawcy. Wypożyczenie samochodu w Gdańsku to nie tylko łatwość podróżowania, ale też pełna niezależność. To podróżujący, czyli kierowca i jego pasażerowie wybierają kierunek jazdy i nie są ograniczeni wadami komunikacji miejskiej. Dzięki wypożyczeniu auta można dotrzeć w trudniej dostępne miejsca.

Korzystanie z wyszukiwarki cenowej zajmującej się porównywaniem cen poszczególnych usługodawców jest bardzo proste. W razie wątpliwości i pytań pomocą służy wykwalifikowany personel HAPPYCAR, któremu zależy na satysfakcji Klientów. Warto wypróbować ten najwygodniejszy sposób podróżowania.