Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Gdansk

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 12 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 10 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 08 gru 2018, 10:00 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Gdansk

Mały samochód

Mały samochód

Od 12 zł za dzień
przy 10 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2018, 10:00 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2018, 10:00 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 14 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 05 gru 2018, 03:28 .

Ta oferta została znaleziona 05 gru 2018, 03:28 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 19 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 05 gru 2018, 03:28 .

Ta oferta została znaleziona 05 gru 2018, 03:28 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 62 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 02 gru 2018, 10:30 .

Ta oferta została znaleziona 02 gru 2018, 10:30 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Gdansk

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Gdansk:

4.5 do 5 (174 oceny)

(5 do 5)
Wszystko
Ocena wynajętego samochodu przez Daniel G.- 11 gru 2018, 12:57
(4.5 do 5)
Prosty system rezerwacji i cena.
Ocena wynajętego samochodu przez Patryk C.- 08 gru 2018, 08:55
(5 do 5)
Witam polecam wypożyczalnie happy car wszystko było zgodnie z umową cena na tydzień auta była zadowalająca prócz tego firma ta z powrotem zawiozła nas na lotnisko za darmo.POLECAM.
Ocena wynajętego samochodu przez katarzyna f.- 06 gru 2018, 11:22

Wypożyczalnia samochodów Gdansk

Gdańsk to jedno z największych i najpiękniejszych miast Polski znajdujące się na północy, tuż przy Zatoce Gdańskiej. To miasto, które warto zobaczyć ze względu na niesamowity klimat starówki, liczne zabytki i atrakcje. Gdańsk jest częścią Trójmiasta, w skład którego wchodzą także Sopot oraz Gdynia. Aby bez problemu zwiedzić wszystkie zakątki Gdańska, Trójmiasta i okolic warto wypożyczyć samochód, gdyż podróżowanie komunikacją jest dość czasochłonne i mało komfortowe. Wypożyczenie samochodu w Gdańsku jest bardzo łatwe dzięki porównywarce cenowej HAPPYCAR.

Wynajętym samochodem przez Gdańsk i okolice

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę, że jest to miasto położone nad Zatoką Gdańską, dzięki czemu można udać się na plażę. Podróżowanie pomiędzy poszczególnymi częściami Trójmiasta jest bardzo łatwe, zwłaszcza, gdy wypożyczy się samochód. Gdańsk to miasto licznych zabytków. Charakterystycznym punktem miasta jest główny deptak starówki - ulica Długa, gdzie możecie Państwo zobaczyć rzeźbę Neptuna z trójzębem. Ponadto warto zwrócić uwagę na znajdujący się nieopodal Dwór Artusa i architekturę Starego Miasta. Na staromiejskich uliczkach znajdziecie Państwo mnóstwo rękodzieł z bursztynu, które na pewno zachwycą i będą ozdobą domu lub elegancką biżuterią. Poza Starym Miastem warto przejechać do Oliwy, gdzie znajduje się nie tylko ZOO, ale również zespół klasztorny z Archikatedrą Oliwską oraz przepiękny park. Miłośnicy militariów na pewno powinni udać się na zwiedzanie twierdzy gdańskiej oraz twierdzy Wisłoujście, przy których odbywają się różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i historyczne. Wypożyczenie samochodu w Gdańsku ułatwi Państwu również dojazd do bardziej odległych atrakcji Gdańska, jak na przykład do muzeum legendarnej placówki Westerplatte, której żołnierze bronili się przez 7 dni przed wojskami niemieckimi mającymi znaczną przewagę w ludziach i sprzęcie. Ponadto warto również wybrać się poza miasto, by odwiedzić sopockie molo lub Gdynię, czy Półwysep Helski. W Gdańsku wynajem samochodu jest bardzo łatwy. Duża dostępność samochodów bardzo ułatwia podróżowanie po Gdańsku i okolicach.

Dzięki takim usługom jak wypożyczalnia samochodów w Gdańsku można wybrać się w ciekawą i malowniczą podróż po mieście i okolicach. Podróż można zacząć oczywiście od gdańskiej starówki, by potem odwiedzić bardziej odległe miejsca jak wspomniana wcześniej Gdańska Oliwa czy Westerplatte. Gdańsk zasłynął również w historii Polski jako miejsce, w którym rozpoczęły się wydarzenia, które zapoczątkowały przemiany ustrojowe w Polsce. Dlatego właśnie kolejnym celem powinna być Stocznia Gdańska, przy której można zrobić sobie zdjęcie na tle legendarnej bramy oraz zwiedzić miejscowe muzeum. Z Gdańska możecie Państwo udać się do Sopotu, w którym obowiązkowym punktem programu jest znane w całym kraju molo. W Gdyni, można obejrzeć polskie okręty wojenne oraz Oceanarium. Taka trasa w krótkim czasie nie byłaby możliwa gdyby nie wypożyczalnia samochodów w Gdańsku. Gdybyście jednak chcieli wyjechać w dalszą podróż, na przykład do Łeby, gdzie można obejrzeć piaszczyste wydmy czy też zwiedzić Półwysep Helski, wtedy samochód jest bardziej niż niezbędny.

Wynajem samochodu w Gdańsku

W Gdańsku wynajem samochodu jest bardzo łatwy. Samochód to najprostszy i najbardziej komfortowy sposób podróżowania, dzięki czemu podróżujący jest niezależny i nie musi czekać na przejazdy i ewentualne opóźnienia komunikacji publicznej.

Dużym ułatwieniem dla podróżujących jest wyszukiwarka cenowa HAPPYCAR, w której zobaczycie Państwo najkorzystniejsze oferty wynajmu samochodu. W HAPPYCAR możliwe jest porównanie poszczególnych ofert i skorzystanie z tej najlepszej. Każda oferta różni się nie tylko pod względem ceny, ale również ochrony ubezpieczeniowej i usługodawcy. Wypożyczenie samochodu w Gdańsku to nie tylko łatwość podróżowania, ale też pełna niezależność. To podróżujący, czyli kierowca i jego pasażerowie wybierają kierunek jazdy i nie są ograniczeni wadami komunikacji miejskiej. Dzięki wypożyczeniu auta można dotrzeć w trudniej dostępne miejsca.

Korzystanie z wyszukiwarki cenowej zajmującej się porównywaniem cen poszczególnych usługodawców jest bardzo proste. W razie wątpliwości i pytań pomocą służy wykwalifikowany personel HAPPYCAR, któremu zależy na satysfakcji Klientów. Warto wypróbować ten najwygodniejszy sposób podróżowania.