Wypożyczalnia Samochodów Olsztyn

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 54 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 12 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 19 lis 2019, 03:34 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Olsztyn

Mały samochód

Mały samochód

Od 54 zł za dzień
przy 12 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 19 lis 2019, 03:34 .

Ta oferta została znaleziona 19 lis 2019, 03:34 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 64 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 18 lis 2019, 02:36 .

Ta oferta została znaleziona 18 lis 2019, 02:36 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 114 zł za dzień
przy 12 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 19 lis 2019, 03:34 .

Ta oferta została znaleziona 19 lis 2019, 03:34 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 156 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 20 lis 2019, 09:59 .

Ta oferta została znaleziona 20 lis 2019, 09:59 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Olsztyn

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Olsztyn:

4.4 do 5 (194 oceny)

(4 do 5)
Po prostu super!
Ocena wynajętego samochodu przez Zuzia W.- 20 lip 2015, 04:43
(4.3 do 5)
Dobrze, że happycar ma także oferty wynajmu samochodu dla wielodzietnych rodzin.
Ocena wynajętego samochodu przez Maria W.- 20 lip 2015, 21:27
(4 do 5)
Dobrze, że jest możliwość kontaktu w różnoraki sposób, bo ja akurat preferuję rozmowy telefoniczne.
Ocena wynajętego samochodu przez Norbert P.- 20 lip 2015, 20:56
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Olsztyn

Tanie wynajęcie samochodu Olsztyn

Planując dłuższy pobyt w stolicy województwa Warmińsko-Mazurskiego warto zdecydować się na wypożyczenie samochodu, którym można wybrać się na przejażdżkę, by zwiedzić pobliskie atrakcje turystyczne. W Olsztynie wynajem samochodu daje możliwość szybkiego przemieszczenia się z jednego miejsca w kolejne, które często położone są odlegle względem siebie.

Atrakcje, wynajem samochodu w Olsztynie

Warto zaplanować swoją wycieczkę rozpoczynając od Zamku Kapituły Warmińskiej w Olsztynie, położonego w zakolu rzeki Łyny. Kolejnym punktem jaki należy zwiedzić odwiedzając to fascynujące miasto jest Planetarium oraz Obserwatorium Astronomiczne, do którego łatwo trafić bezpośrednio z zamku. Obserwując po drodze kamienice, zabytki oraz ciekawe krajobrazy można zatrzymać się na chwilę, aby zrobić pamiątkowe zdjęcia. W Obserwatorium warto udać się na pokazy nieba, odwiedzić pracownię promieniowania kosmicznego oraz z tarasu zobaczyć całą panoramę miasta. Każda wypożyczalnia samochodów w Olsztynie taka jak Avis, Argus, czy HolidayAutos zapewnia dostarczenie auta w wybrane miejsce, pełen bak, klimatyzację i komfortowe pojazdy. Czy to chcemy przejechać spod Katedry Świętego Jakuba pod Średniowieczną Bramę, która w dawnych czasach pełniła funkcję obronną czy też dalej za miasto, każda wycieczka będzie przyjemniejsza jeśli zdecydujemy się na wynajęcie samochodu.

Zwiedzanie okolic Olsztyna wynajętym samochodem

Przylatując do Polski i lądując na lotnisku w Szczytnie mogą Państwo zbaczając na chwilę z trasy odwiedzić Grunwald - miejsce, gdzie rozegrała się w 1410 roku historyczna bitwa. Przejeżdżając przez Olsztynek warto zajechać do znajdującego się tam skansenu oraz do Muzeum Budownictwa Ludowego, gdzie można zobaczyć wiejską szkołę, dom kamienny, karczmę, a także dawny wychodek. Wypożyczenie samochodu w Olsztynie odbywa się na jasnych warunkach, by każdy mógł bez przeszkód jeździć po całym mieście i jego okolicy korzystając z atrakcji przygotowanych dla turystów. Kolejnym wartym odwiedzenia miejscem jest Olsztyna na przykład Ostróda, którą należy odwiedzić jadąc na przykład z lotniska w Warszawie, czy w Modlinie do Olsztyna. Miejscowość położona jest po drodze do stolicy Warmii i Mazur, a oferta turystyczna jest na tyle ciekawa, że warto tam wstąpić choćby na chwilę. Zamek Krzyżacki oraz wyciąg dla narciarzy wodnych to tylko część oferty tego miasta. Kolejnym miejscem na mapie powinno znaleźć się miasto Pasym gdzie znajduje się wieża ciśnień, zespół młyński, a także park linowy stanowiący alternatywę od ciągłego zwiedzania. Ta forma rozrywki z pewnością spodoba się każdemu turyście. Dodatkowo, piękne plaże, ciekawe muzeum przyrody, mosty kolejowe bądź Stary Ratusz i Kościół pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Naszego Jezusa Chrystusa to tylko miejsca, które koniecznie trzeba zobaczyć będąc w stolicy Warmii i Mazur. By nie zabrakło czasu na odwiedzenie tych wszystkich miejsc należy starannie zaplanować podróż na każdy dzień, aby wszystkie wyznaczone cele zostały zrealizowane. Podróżując samochodem między uliczkami można natknąć się na wiele ciekawych obiektów, o których nie było żadnych informacji w przewodnikach turystycznych. Mając do dyspozycji wypożyczenie samochodu w Olsztynie, w każdej chwili można zatrzymać się, by z bliska zobaczyć obiekt, którym Państwo się zainteresowali. Wypożyczalnia samochodów w Olsztynie to najkorzystniejsza opcja dla osób, które nie mają własnego auta, jednak posiadają aktualne prawo jazdy. Decyzja o wynajmie samochodu w tym pięknym polskim mieście należy tylko do Państwa, jednak warto wziąć pod uwagę zalety jakie płyną z podróży autem. Decydując się na dłuży pobyt i rezerwując miejsce w hotelu, wypożyczalnie samochodów z przyjemnością podstawią auto pod obiekt wypoczynkowy lub pod dworzec autobusowy, by mogli Państwo bezpośrednio po przyjeździe wsiąść do auta, by zwiedzić okolicę. Możliwości do zwiedzania jest wiele, wybór najlepszych propozycji należy do Państwa, a odległości od ciekawych atrakcji są niewielkie, dlatego warto zobaczyć tam jak najwięcej niezależnie od pogody.

Czy warto wynająć samochód w tym jakby wydawało się niewielkim mieście? Z pewnością, ponieważ szybkie przemieszczanie się pozwoli zobaczyć każdy zabytek, park czy inne miejsce będące taką atrakcją, z której nie warto rezygnować, a podróżowanie publicznymi środkami transportu nie gwarantuje dotarcie we wszystkie ciekawe miejsca. Stosunkowo niedaleko stąd także do stolicy Polski, czyli Warszawy, którą także można odwiedzić posiadając wynajęty samochód.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą HAPPYCAR i rezerwacji już dziś.