Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Gran Canaria

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 4 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 2 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 21 paź 2017, 12:49 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Gran Canaria

Mały samochód

Mały samochód

Od 4 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 paź 2017, 12:49 .

Ta oferta została znaleziona 21 paź 2017, 12:49 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 5 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 20 paź 2017, 09:15 .

Ta oferta została znaleziona 20 paź 2017, 09:15 .

Klasa specjalna

Klasa specjalna

Od 27 zł za dzień
przy 5 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 18 paź 2017, 06:37 .

Ta oferta została znaleziona 18 paź 2017, 06:37 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 31 zł za dzień
przy 1 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 paź 2017, 12:38 .

Ta oferta została znaleziona 21 paź 2017, 12:38 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Gran Canaria

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Gran Canaria:

4.7 do 5 (57 oceny)

(4.5 do 5)
Wszystko OK. Auto troszkę zabrudzone wewnątrz.
Ocena wynajętego samochodu przez Filip K.- 19 paź 2017, 15:13
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18

Wypożyczalnia samochodów Gran Canaria

Malownicze krajobrazy i urokliwe uliczki Gran Canarii, zachęcają do zwiedzania tej wyspy zza kierownicy samochodu. Ten środek transportu jest tutaj łatwo dostępny, a wypożyczenie samochodu na Gran Canaria nie stanowi żadnego problemu. Szerokość wyspy, od zachodu na wschód, to zaledwie 75 kilometrów, co czyni tę wyspę wyjątkowo atrakcyjną dla turystów.

Gran Canaria to jedna z wysp na Oceanie Atlantyckim, leżąca w archipelagu Wysp Kanaryjskich. Od wielu lat szczególnie ceniona jest przez turystów, ze względu na klimat - tutaj przez cały rok jest piękna pogoda. Zarówno stolicę hiszpańskiej wyspy - Las Palmas de Gran Canaria, jak i okolice za miastem z powodzeniem zwiedzać można samochodem. Bogata infrastruktura, bardzo dobrze oznaczone drogi, autostrada poza miastem i ciekawe uliczki w centrum sprawiają, że zmotoryzowani turyści mogą tutaj oddać się bez reszty pasji zwiedzania. Możliwe jest także wypożyczenie samochodu na Gran Canaria, a ceny za tę usługę wcale nie są wygórowane.

Gran Canaria, ze względu na uwarunkowania klimatyczne i ukształtowanie terenu, oferuje turystom dwa obszary. Północno-zachodni to strome i skaliste brzegi a także chłodniejszy i wilgotniejszy klimat. Część południowo-wschodnia natomiast, to piękne plaże i bezchmurny, gorący klimat.

Tutaj sezon turystyczny trwa przez cały rok, a łagodny podzwrotnikowy klimat sprawia, że jest tu wciąż zielono a średnia temperatura wynosi 22 stopnie Celsjusza. To wymarzone miejsce na rodzinne wczasy. Oprócz atrakcji w postaci możliwości uprawiania różnorodnych sportów wodnych jest tu całkiem sporo parków rozrywki. Najsłynniejsze, to położone na południu wyspy park wodny Aqualand oraz ogród botaniczno-zoologiczny Palmitos Park.

Wypożyczalnia samochodów na Gran Canaria oferuje turystom bogatą ofertę. Można wypożyczyć mały samochód, który idealnie sprawdzi się na wąskich uliczkach Las Palmas, lub duże auto terenowe, którym objechać można teren poza miastem. Zwiedzanie wyspy warto rozpocząć od jej serca, czyli stolicy. To duży port morski i miejsce pełne zabytków. Jednym z najpiękniejszych budynków jest Dom Kolumba, czyli Casa de Colon, w którym znajduje się muzeum odkrywcy oraz dzieła sztuki. Turystyczna perełka jest także katedra św. Anny, którą budowano przez cztery stulecia oraz Museo Canario - miejsce, w którym przedstawiona jest historia Guanczów - pierwszych mieszkańców wyspy. Obowiązkowy jest także spacer po La Vegueta - zabytkowej dzielnicy miasta oraz odwiedzenie największej plaży miejskiej Wysp Kanaryjskich - Playa de las Canteras.

Na Gran Canaria wynajem samochodu jest dobrym pomysłem, bowiem oprócz Las Palmas, warto także zwiedzić połączone w jedną aglomerację trzy miejscowości: Maspalomas, Playa del Inglés i San Agustin. To centrum turystyczne, z niezliczona ilością hoteli, gości turystów z wielu zakątków świata. Idealnym miejscem dla turystów są także miejscowości położone na zachód od Maspalomas - Arguineguin, Puerto Rico oraz Puerto de Mogan.

Warto także poznać kulturę i historię mieszkańców wyspy, oraz zwiedzić plaże, które zajmują 1/4 powierzchni Gran Canarii. Koniecznie trzeba także udać się w wędrówkę kulinarną po wyspie. Wypożyczalnia samochodów na Gran Canaria udostępnia auta, dzięki którym zwiedzanie wyspy można podzielić na kilka etapów. Kulinarna ścieżka prowadzi do Arucas, gdzie można spróbować rumu z trzciny cukrowej z dodatkiem soku palmowego, który nazywa się ron miel - rum miodowy. Drugą miejscowością, do której warto pojechać jest Guia, gdzie produkowany jest kozi ser z dodatkiem kwiatu ostu. Na Gran Canaria wynajem samochodu pozwala zobaczyć wiele ciekawych miejsc. Wynurzająca się z oceanu skała Dedos de Dos, czyli Palec Boży, znajduje się obok wioski Puerto de las Nieves i jest jednym z piękniejszych miejsc wyspy. Równie ciekawy jest ogród kaktusów, czyli Cactualdea, znajdujący się nieopodal San Nicolas de Tolentino. Obowiązkowym punktem zwiedzania wyspy są wydrążone w skałach jaskinie znajdujące się w środkowej części Gran Canarii. W skałach tych pierwsi mieszkańcy wyspy grzebali zmarłych przodków. W XIX wieku natomiast całkowicie zmieniła się funkcja owych grot, od tego czasu służyć zaczęły bowiem jako... domy mieszkalne.

Turystyczną wędrówkę po Gran Canarii warto rozpocząć od zapoznania się z ofertą wypożyczalni samochodów. Wybór odpowiedniego auta ułatwi porównywarka cenowa - wystarczy tylko wpisać podstawowe dane, by otrzymać propozycje najkorzystniejszych ofert. Internetowa porównywarka cen zawiera dane kilkudziesięciu firm, między innymi AutoEscape, Argus Car Hire i RentalCars. Koniecznie należy także sprawdzić główne szlaki komunikacyjne. Miejscowości na Gran Canaria łączą autostrady: GC-1 - łączy Las Palmas de Gran Canaria z turystycznym południem wyspy, wzdłuż wybrzeża wschodniego. GC-2 - łączy stolicę z Agaete, a trasa wiedzie wzdłuż północnych zboczy, natomiast obwodnicą Las Palmas jest autostrada GC-3.