Wypożyczalnia Samochodów Wroclaw

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 21 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 3 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 07 wrz 2020, 08:04 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Wroclaw

Mały samochód

Mały samochód

Od 21 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 wrz 2020, 08:04 .

Ta oferta została znaleziona 07 wrz 2020, 08:04 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 25 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 wrz 2020, 08:04 .

Ta oferta została znaleziona 07 wrz 2020, 08:04 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 28 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 wrz 2020, 08:04 .

Ta oferta została znaleziona 07 wrz 2020, 08:04 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 40 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2020, 04:54 .

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2020, 04:54 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Wroclaw

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Wroclaw:

4.4 do 5 (198 oceny)

(4.5 do 5)
latwosc dostepu
Ocena wynajętego samochodu przez Jaroslaw O.- 26 kwi 2018, 20:12
(5 do 5)
CENA WYNAJMU Z UBEZPIECZENIEM
Ocena wynajętego samochodu przez Grazyna L.- 03 lip 2018, 08:41
(5 do 5)
Szybka i prosta obsługa
Ocena wynajętego samochodu przez Marek K.- 26 lip 2018, 10:57
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Wroclaw

Tanie wynajęcie samochodu Wrocław

Wrocław to miasto położone nad rzeką Odrą, będące również stolicą województwa dolnośląskiego. Jest to jedno z największych i najpiękniejszych polskich miast. Rocznie odwiedza je ponad 3 miliony turystów, zachęconych wspaniałą architekturą stworzoną na przestrzeni wieków. Będąc we Wrocławiu warto zwiedzić inne miasta położone na południowym zachodzie Polski - Legnicę, Jelenią Górę czy Kłodzko. Aby podróż była bardziej komfortowa, warto wynająć samochód, który zapewni niezależność i łatwość przemieszczania się. W tym celu najlepiej skorzystać z wyszukiwarki samochodów. Porównywarka cen, które uwzględnia oferty kilku partnerów, pozwoli wybrać najtańszą propozycję, dostosowaną do indywidualnych wymagań. Wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu spełnia potrzeby turystów, ponieważ firmy swoje punkty wynajmu ulokowały na lotnisku, dzięki czemu od razu po wylądowaniu można skorzystać z wygodnego transportu. Port lotniczy im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu położony jest w odległości około 10 km od miasta. We Wrocławiu wynajem samochodu oferuje partnerstwo różnych firm, m.in. Europcar, Hertz czy Avis. Ich oferty można porównać, aby wybrać najbardziej korzystną propozycję - wystarczy uzupełnić termin wynajmu, typ samochodu i ewentualne udogodnienia. Zwykle samochody można zwrócić w dowolnych punktach wynajmu danej firmy ulokowanych w całej Polsce. Takie rozwiązanie z pewnością doceni każdy turysta, który ceni sobie swój czas oraz niezależność w podróży.

Informacje, wynajem samochodu Wrocław

Wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu pozwoli na wygodne poruszanie się w granicach rozległego miasta. Najstarsza część Wrocławia to Ostrów Tumski, otoczony malowniczymi wodami Odry, nad którymi góruje gorycka katedra Jana Chrzciciela. Mieści ona w sobie cenne zabytki malarstwa i rzeźby, a w muzeum archidiecezjalnym można podziwiać między innymi Księgę Henrykowską z XII-XIV w., w której znajduje się pierwsze zdanie zapisane w języku polskim. Z tarasu widokowego katedry można podziwiać panoramę Wrocławia i okolic. Najbardziej urokliwym zakątkiem Ostrowa Tumskiego jest uliczka Kanonia, na której znajduje się najstarszy wrocławski kościół św. Idziego. Miasto posiada również kilkanaście znaczących obiektów muzealnych. Należy szczególnie pamiętać o Panoramie Racławickiej, która jest obowiązkowym punktem programu na wycieczce w stolicy Dolnego Śląska, podobnie jak Wawel w Krakowie. We Wrocławiu wynajem samochodu umożliwi szybkie przemieszczanie się, dzięki czemu łatwo można moderować harmonogram wycieczki. Po zwiedzeniu najstarszej części miasta warto zobaczyć znajdujący się w dzielnicy Śródmieście zabytek architektury ekspresjonistycznej, czyli Halę Stulecia. Przed Halą ustawiona jest charakterystyczna, wysoka na 96 metrów stalowa Iglica, która na stałe wpisała się w krajobraz miasta. Również współczesna architektura Wrocławia oferuje ciekawe budowle. Na 49 piętrze Sky Tower znajduje się taras widokowy, będący najwyżej położonym punktem widokowym na budowli w Polsce. Dla miłośników natury Wrocław również przygotował wiele atrakcji, wśród których są przede wszystkim Ogród Botaniczny, Ogród Japoński oraz Ogród Zoologiczny.

Okolice Wrocławia wynajętym samochodem

Wypożyczenie samochodu we Wrocławiu gwarantuje możliwość zwiedzenia pozostałych miast województwa dolnośląskiego, co umożliwi lepsze poznanie całego regionu Dolnego Śląska. Jednym z takich miast jest położona 77 km na zachód od Wrocławia Legnica. Tutaj również można zwiedzić średniowieczną zabudowę miasta, do której przylegają budowle renesansowe (szczególnie malownicze kamieniczki, tzw. "Śledziówki) i barokowe (Akademia rycerska). Inne ciekawe miasto to położona nad rzeką Bóbr Jelenia Góra, do której od północy przylegają Góry Kaczawskie, od południa z kolei Karkonosze. Panoramę Jeleniej Góry można podziwiać z Góry Szybowcowej. Miasto oprócz szeregu ciekawych obiektów architektury sakralnej zachowało również mury obronne z basztami. Częścią Jeleniej Góry jest uzdrowisko Cieplice Śląskie-Zdrój, które dawniej było samodzielnym miastem. Miejsce stało się znane dzięki występującym tutaj wodom leczniczym. Innym miastem, na które warto zwrócić uwagę jest Kłodzko, położone nad rzeką Nysą Kłodzką. Jako jedno z nielicznych w Polsce zachowało ono kompletny i oryginalny średniowieczny układ urbanistyczny, który jest dostosowany do ukształtowania terenu. Nad miastem góruje bastionowa twierdza, dostępna do zwiedzania. Nieopodal znajduje się gotycki most z figurami, które stylistyczne przypominają rzeźby z Mostu Karola w Pradze. Województwo dolnośląskie słynie z bardzo dużej liczby zamków i pałaców, które są rozsiane na całym jego obszarze - np. Zamek w Bolkowie, Zamek Czocha, Zamek Grodno czy Pałac w Kamieńcu Ząbkowickim. Aby w pełni dostrzec urok i wyjątkowość tych terenów warto samemu ułożyć swój plan wycieczki, uwzględniając rzeczy najbardziej interesujące i następnie cieszyć się jego realizacją, którą z pewnością umożliwi wypożyczenie samochodu we Wrocławiu. Będąc tutaj warto udać się także do nie tak odległych miast, takich jak Poznań, Katowice, czy Kraków. Wynajęty we Wrocławiu samochód z pewnością to Państwu ułatwi.