Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Hamburg

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 58 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 30 lis 2017, 08:52 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Hamburg

Mały samochód

Mały samochód

Od 58 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 30 lis 2017, 08:52 .

Ta oferta została znaleziona 30 lis 2017, 08:52 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 72 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 02 gru 2017, 09:56 .

Ta oferta została znaleziona 02 gru 2017, 09:56 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 87 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 23 lis 2017, 07:43 .

Ta oferta została znaleziona 23 lis 2017, 07:43 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 89 zł za dzień
przy 27 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 02 gru 2017, 06:28 .

Ta oferta została znaleziona 02 gru 2017, 06:28 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Hamburg

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Hamburg:

4.7 do 5 (78 oceny)

(5 do 5)
Bezproblemowa obsługa, niska cena, dograne warunki rezerwacji z wypożyczalnią. Pomimo drobnych zmian umowa z HAPPYCAR okazała się ważniejsza od warunków wypożyczalni. Duży plus.
Ocena wynajętego samochodu przez Krystian J.- 05 gru 2017, 16:27
(5 do 5)
Happy car pozwolilo mi nawet w ostatbiej chwili zarezerwowac latwo samochod. Bylo to latwe, szybkie i tanie.
Ocena wynajętego samochodu przez Anna H.- 28 lis 2017, 14:01
(5 do 5)
Auto o swych wymiarach zdało egzamin do parkowania i sprawnego poruszania się w wąskich uliczkach Katani gdzie nigdy nie miałem jeździć w takich warunkach .
Ocena wynajętego samochodu przez Leonard S.- 23 lis 2017, 19:41

Wypożyczalnia samochodów Hamburg

Hamburg oferuje Państwu szeroką gamę ofert spędzenia wolnego czasu. Wynajem samochodu w Hamburgu to możliwość poznania Wolnego i Hanzeatyckiego Miasta Hamburg, a samochód może to znacznie ułatwić. Dzięki wypożyczeniu samochodu są Państwo niezależni od publicznych środków transportu i mogą podróżować w komfortowych warunkach. Dzięki HAPPYCAR mogą się Państwo udać na odkrywczą podróż po okolicach Hamburga. Wystarczy wybrać samochód, zarezerwować go i wyruszyć w drogę!

Informacje ogólne

Miasto położone na północy Niemiec posiadające prawa kraju związkowego. Tu znajduje się największy port morski w całym kraju i wielki ośrodek przemysłowy. Miasto jest stare i zabytkowe, lecz zostało w większości zniszczone w wyniku alianckiego nalotu dywanowego. W mieście znajduje się port lotniczy, który łączy Hamburg z całym światem oraz ogromny dworzec kolejowy, który obsługuje wiele połączeń krajowych oraz międzynarodowych. Stare miasto jest otoczone nowoczesnymi osiedlami, które są wkomponowane w obszary leśne. Panorama miasta jest ukształtowana przez wieże głównych świątyń: Kościół pw. św. Katarzyny, pw. św. Piotra, pw. św. Jakuba, pw. św. Mikołaja i pw. św. Michała. Budynek Hamburskiej Giełdy jest najstarszym budynkiem typu Krameramtswohnungen na ziemiach Niemieckich.

Atrakcje, wynajem samochodu Hamburg

Reeperbahn to znana na całym świecie ulica czerwonych latarni, na której znajduje sie także wiele klubów, dyskotek, barów, teatrów, kabaretów, w bocznych uliczkach znajdują się takie miejsca jak Plac Beatelsów (zespół grał w lokalnych klubach, zanim stał się sławny na całym świecie), najsłynniejsza komenda niemieckiej policji-Davidwache i Panoptikum z woskowymi figurami. Na Reeperbahn można parkować w każdym dowolonym miejscu, dlatego podróż samochodem jest jak najbardziej odpowiednia. Fischmarkt czyli Targ Rybny każdej niedzieli oferuje rozmaite produkty, takie jak świeże owoce, ryby, kwiaty po znacznie korzystniejszych cenach niż w sklepie. Odwiedzając Fischmarkt warto przyjść bez śniadania, gdyż w niedzielny poranek trzeba spróbować typowo hamburskiego śniadania - Backfischbrötchen, czyli bułki z rybą przyrządzoną na wiele sposobów. Obok licznych ofert produktowych, grana jest tu także muzyka na żywo, która niejednego porwie do tańca. Pod każdym względem opłaca się wynająć samochód w Hamburgu, aby móc poczuć klimat tego miejsca. Z pomocą wynajętego samochodu mogą Państwo odwiedzić także liczne muzea znajdujące się w Hamburgu. Dobrym pomysłem jest Miniaturwunderland, w którym do obejrzenia są miniturowe modele kolejek, domków i wielu innych pojazdów. Muzeum jest gratką nie tylko dla najmłodszych, ale i starszych odwiedzających. Można także doświadczyć życia osoby niewidomej w muzeum „Dialog im Dunklen” (dialog w ciemności). Ciekawym jest także „Hamburg Dungeon” lub balet „Król Lew”. Speicherstadt to obszar położony w okolicach portu. Jest największym na świecie kompleksem powiązanych ze sobą magazynów. Historia magazynów ma ponad sto lat i powstały one po decyzji utworzenia w Hamburgu portu wolnocłowego. Dzisiaj na terenie Speicherstadt powstała nowoczesna dzielnica HafenCity. Balankenese to jedna z dzielnic Hamburga i dawna wioska rybacka położona bezpośrednio nad Łabą. Jest to popularny cel wycieczek. Znaleźć tu można malownicze uliczki, z ciasno usytuowanymi domkami i krętymi schodami zapraszającymi do miłego spaceru. Bahnhofstraße (ulica Dworcowa) w tej części miasta sprawia wrażenie bycia samodzielnym niewielkim miasteczkiem. Znajduje się tu kościół, cotygodniowy targ, wiele sklepów, kawiarni i restauracji. Można także wybrać się na przejażdżkę po porcie, podczas której do podziwiania jest widok na dzielnicę Blankenese z pokładu statku.

Dzisiejszy ratusz został wybudowany na miejscu starego, który spłonął w 1842 roku. To co wyróżnia ratusz, to bogato zdobiona fasada, wzdłuż której ustawionych jest 20 posągów cesarzy. Znajduje się on w centrum miasta, gdzie możemy ujrzeć również dom towarowy z najdroższymi butikami w mieście.

Wycieczka dookoła Hamburga wynajętym samochodem

Wynajęcie samochodu w Hamburgu zagwarantuje Państwu niezapomniany urlop. Najlepiej jest zacząć podróż w śródmieściu, gdzie można także udać się na mały shopping ulicą Mönckebergstraße. Tu znajduje się większość różnorodnych sklepów. Także w HafenCity czeka na Państwa nie lada gratka jeśli chodzi o szał zakupowy. Niezapomniane wieczory spędzą Państwo na znanej Reeperbahn lub w jednym z alternatywnych barów. Jeżeli lubią Państwo pokonywać kilometry po niemieckich autostradach, warto wybrać się do Berlina. Dzięki wynajętemu samochodowi podróż nie będzie się dłużyć, a spontaniczny wypad do stolicy Niemiec z pewnością zaliczą Państwo do udanych. Jeżeli jednak chcą Państwo uniknąć wielkomiejskości w Berlinie, ciekawą alternatywą będzie podróż do równie pięknego miasta – Bremen.