• Opnie klientów 8.3 / 10
  • Gwarancja Najlepszej Ceny
Oszczędź do 60%

Los Angeles Lotnisko wynajem samochodów - Porównywarka cen

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Porównywarka cen wynajmu samochodów
  • Ponad 140 000 stacji wynajmu samochodów na świecie
  • Ponad 470 312 HAPPY klientów
  • Anulowanie gratis - Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
Porównujemy oferty tych i innych wypożyczalni samochodów

Tak działa HAPPYCAR

Szukamy i porównujemy najlepsze oferty

Oferujemy samochody na wynajem w ponad 40000 miejscach
Zarezerwuj samochód z odpowiednim ubezpieczeniem online zamiast przepłacać na miejscu.
Oszczędź do 60%. Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 24 godzin przed odbiorem pojazdu.

Los Angeles Lotnisko atrakcje i porady turystyczne

Port lotniczy w Los Angeles (LAX) to międzynarodowe lotnisko, obsługujące rocznie 60 milionów pasażerów. Port jest bardzo nowoczesny i znajduje się na piątym miejscu pod względem liczby obsługiwanych pasażerów. LAX położony jest 25 km od centrum miasta, posiada dziewięć terminali. Wraz z pobliskim lotniskiem w San Diego wita podróżnych w słonecznej Kalifornii.

Wynajem samochodu lotnisko Los Angeles

Sieć komunikacji lotniska Los Angeles jest bardzo dobrze zorganizowana, ponieważ znajdziemy tu autobusy, taksówki i metro. Należy jednak wspomnieć, że zwiedzanie Los Angeles jest bardzo trudne, jeśli chcą Państwo korzystać z transportu publicznego. Przejazd do takich miejsc jak Hollywood czy Beverly Hills bez samochodu graniczy z cudem. Tak więc, wypożyczalnie samochodowe na lotnisku w Los Angeles wraz z HAPPYCAR zadbają o to, aby Państwa urlop należał do udanych, a wynajęcie samochodu było tylko formalnością. Na lotnisku stacjonują liczne wypożyczalnie, takie jak Advantage, Alamo, Avis, Budget, Dollar, Fox, Hertz, National Car Rental, Payless, Thrifty. Państwo wybierają odpowiedni samochód, a my porównujemy oferty różnych usługodawców, tak aby oferta była dla Państwa najkorzystniejsza.

Atrakcje, wynajem samochodu lotnisko Los Angeles

Los Angeles jest drugim miastem w Stanach Zjednoczonych pod względem mieszkańców zaraz po Nowym Jorku. Stanowi ono także centrum biznesu, rozrywki, produkcji filmowych, mody, sportu oraz domem dla wielu gwiazd. W skrócie, centrum światowej rozrywki. Charakter miasta prezentuje raczej nowoczesne atrakcje, związane z rozrywką czy kulturą, aniżeli zabytki o historycznym podłożu. Wynajęcie samochodu na lotnisku w Los Angeles jest świetnym pomysłem, gdyż komunikacja miejska w mieście jest przepełniona. Z pewnością pierwszym punktem większości podróżujących jest słynny napis „Hollywood” na wzgórzu. Jest to swoisty symbol miasta, podkreślający jego charakter i to co w nim najcenniejsze – Hollywood. Jest to dzielnica L.A. i najważniejszy ośrodek filmowy na świecie. Działają tam największe wytwórnie filmowe, odbywają się wszelkie imprezy, ale co najważniejsze, to właśnie w Hollywood znajduje się słynna Aleja Gwiazd, na której w chodniku znajdują się gwiazdy tych mniej lub bardziej zasłużonych dla kultury, rozrywki czy sportu osobistości. W sąsiedztwie znajduje się kino Dolby Theatre, w którym odbywają się wielkie uroczystości, jak np. wręczenie Oscarów. Z racji tego, że miasto jest znane z wielu atrakcji, nie można pominąć Universal Studios Hollywood. Jest to park rozrywki, którego tematem przewodnim są znane produkcje filmowe. Na terenie parku znajdują się kolejki górskie, karuzele i inne atrakcje dla odważnych. Gdyby jeszcze było Państwu mało to sugerujemy odwiedziny w kolejnym parku rozrywki, tym razem Disneyland Park. Tutaj każdy spełni swoje marzenia z dzieciństwa. Ciekawym miejscem, aby zaczerpnąć trochę wiedzy jest muzeum poświęcone historii i zwycięzcom Nagród Grammy. Muzeum jest interaktywne i zachęca odwiedzających do zapoznania się lub zgłębienia wiedzy w zakresie gatunków muzycznych i ich przedstawicieli.

Okolice Los Angeles wynajętym samochodem

Wynajem samochodu na lotnisku w Los Angeles będzie świetnym rozwiązaniem, gdyż miasto jest duże i dużo prościej jest poruszać się po nim komfortowym samochodem. Miasto oferuje wiele atrakcji, jednakże okolice Los Angeles są równie atrakcyjne i zachęcają turystów do zwiedzania. Najważniejszym miejscem, znajdującym się poza L.A., ale silnie z nim związanym, jest Beverly Hills. Jest to miejscowość, a teraz już raczej dzielnica, która słynie ze swoich ekskluzywnych rezydencji, w których mieszkają znani ludzie rozrywki i sportu. Jest to jedna z droższych okolic w całych Stanach Zjednoczonych. Będąc w posiadaniu wynajętego samochodu warto również przejechać się do Newport Beach, miejscowości, słynącej z równie pięknych posiadłości i jeszcze piękniejszych plaż. W odległości ok. 100 km od Los Angeles znajduje się kolejna ogromna metropolia, a mianowicie San Diego. W aglomeracji Los Angeles drogi są szerokie i każdy kto nie chce przegapić możliwości podróżowania nimi powinien wypożyczyć samochód. Również wypad do Parku Narodowego na pustyni jest duża atrakcją. Park Narodowy Joshua czy Yosemite oferują niezapomniane przeżycia na łonie natury. Mogą się Państwo także rozkoszować porannym kalifornijskim słońcem podczas podróży autem. Osobom, które chcą pokonać kilometry po amerykańskich szosach i które chcą zobaczyć więcej niż słoneczna Kalifornia, sugerujemy zaplanowanie wycieczki do dwóch ciekawych miast, w dwóch sąsiednich stanach. Jednym z nich jest rozrywkowe Las Vegas w Nevadzie, a drugim pustynne Phoenix w Arizonie. W okolicach Phoenix znajduje się słynny Wielki Kanion Kolorado. Będąc tak blisko Arizony, nie sposób nie pojechać w to wspaniałe miejsce.

Możliwości w Los Angeles, jak i w całej Kalifornii jest wiele. Już dziś zapoznajcie się Państwo z naszą ofertą i rozważcie wynajem samochodu na lotnisku w Los Angeles. Podróż z HAPPYCAR będzie dużo przyjemniejsza!