Wypożyczalnia Samochodów Los Angeles

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 99 zł za dzień
Klasa specjalna

Tani przykład cenowy Klasa specjalna

przy 15 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 21 sie 2020, 04:39 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Lotnisko Los Angeles

Klasa specjalna

Klasa specjalna

Od 99 zł za dzień
przy 15 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 sie 2020, 04:39 .

Ta oferta została znaleziona 21 sie 2020, 04:39 .

Mały samochód

Mały samochód

Od 113 zł za dzień
przy 91 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 19 wrz 2020, 12:04 .

Ta oferta została znaleziona 19 wrz 2020, 12:04 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 114 zł za dzień
przy 91 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 19 wrz 2020, 12:04 .

Ta oferta została znaleziona 19 wrz 2020, 12:04 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 115 zł za dzień
przy 91 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 19 wrz 2020, 12:04 .

Ta oferta została znaleziona 19 wrz 2020, 12:04 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Lotnisko Los Angeles

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Lotnisko Los Angeles:

4.7 do 5 (194 oceny)

(4.5 do 5)
Za drugim razem wszystko też było ok.
Ocena wynajętego samochodu przez Katarzyna C.- 21 lip 2015, 13:41
(4 do 5)
Mają dobre oferty zarówno na rodzinne wycieczki jak i służbową podróż.
Ocena wynajętego samochodu przez Bartosz E.- 21 lip 2015, 17:48
(4.1 do 5)
Jestem zadowolony z oferty, dziękuję!
Ocena wynajętego samochodu przez Nikodem R.- 21 lip 2015, 22:11
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Los Angeles

Port lotniczy w Los Angeles (LAX) to międzynarodowe lotnisko, obsługujące rocznie 60 milionów pasażerów. Port jest bardzo nowoczesny i znajduje się na piątym miejscu pod względem liczby obsługiwanych pasażerów. LAX położony jest 25 km od centrum miasta, posiada dziewięć terminali. Wraz z pobliskim lotniskiem w San Diego wita podróżnych w słonecznej Kalifornii.

Wynajem samochodu lotnisko Los Angeles

Sieć komunikacji lotniska Los Angeles jest bardzo dobrze zorganizowana, ponieważ znajdziemy tu autobusy, taksówki i metro. Należy jednak wspomnieć, że zwiedzanie Los Angeles jest bardzo trudne, jeśli chcą Państwo korzystać z transportu publicznego. Przejazd do takich miejsc jak Hollywood czy Beverly Hills bez samochodu graniczy z cudem. Tak więc, wypożyczalnie samochodowe na lotnisku w Los Angeles wraz z HAPPYCAR zadbają o to, aby Państwa urlop należał do udanych, a wynajęcie samochodu było tylko formalnością. Na lotnisku stacjonują liczne wypożyczalnie, takie jak Advantage, Alamo, Avis, Budget, Dollar, Fox, Hertz, National Car Rental, Payless, Thrifty. Państwo wybierają odpowiedni samochód, a my porównujemy oferty różnych usługodawców, tak aby oferta była dla Państwa najkorzystniejsza.

Atrakcje, wynajem samochodu lotnisko Los Angeles

Los Angeles jest drugim miastem w Stanach Zjednoczonych pod względem mieszkańców zaraz po Nowym Jorku. Stanowi ono także centrum biznesu, rozrywki, produkcji filmowych, mody, sportu oraz domem dla wielu gwiazd. W skrócie, centrum światowej rozrywki. Charakter miasta prezentuje raczej nowoczesne atrakcje, związane z rozrywką czy kulturą, aniżeli zabytki o historycznym podłożu. Wynajęcie samochodu na lotnisku w Los Angeles jest świetnym pomysłem, gdyż komunikacja miejska w mieście jest przepełniona. Z pewnością pierwszym punktem większości podróżujących jest słynny napis „Hollywood” na wzgórzu. Jest to swoisty symbol miasta, podkreślający jego charakter i to co w nim najcenniejsze – Hollywood. Jest to dzielnica L.A. i najważniejszy ośrodek filmowy na świecie. Działają tam największe wytwórnie filmowe, odbywają się wszelkie imprezy, ale co najważniejsze, to właśnie w Hollywood znajduje się słynna Aleja Gwiazd, na której w chodniku znajdują się gwiazdy tych mniej lub bardziej zasłużonych dla kultury, rozrywki czy sportu osobistości. W sąsiedztwie znajduje się kino Dolby Theatre, w którym odbywają się wielkie uroczystości, jak np. wręczenie Oscarów. Z racji tego, że miasto jest znane z wielu atrakcji, nie można pominąć Universal Studios Hollywood. Jest to park rozrywki, którego tematem przewodnim są znane produkcje filmowe. Na terenie parku znajdują się kolejki górskie, karuzele i inne atrakcje dla odważnych. Gdyby jeszcze było Państwu mało to sugerujemy odwiedziny w kolejnym parku rozrywki, tym razem Disneyland Park. Tutaj każdy spełni swoje marzenia z dzieciństwa. Ciekawym miejscem, aby zaczerpnąć trochę wiedzy jest muzeum poświęcone historii i zwycięzcom Nagród Grammy. Muzeum jest interaktywne i zachęca odwiedzających do zapoznania się lub zgłębienia wiedzy w zakresie gatunków muzycznych i ich przedstawicieli.

Okolice Los Angeles wynajętym samochodem

Wynajem samochodu na lotnisku w Los Angeles będzie świetnym rozwiązaniem, gdyż miasto jest duże i dużo prościej jest poruszać się po nim komfortowym samochodem. Miasto oferuje wiele atrakcji, jednakże okolice Los Angeles są równie atrakcyjne i zachęcają turystów do zwiedzania. Najważniejszym miejscem, znajdującym się poza L.A., ale silnie z nim związanym, jest Beverly Hills. Jest to miejscowość, a teraz już raczej dzielnica, która słynie ze swoich ekskluzywnych rezydencji, w których mieszkają znani ludzie rozrywki i sportu. Jest to jedna z droższych okolic w całych Stanach Zjednoczonych. Będąc w posiadaniu wynajętego samochodu warto również przejechać się do Newport Beach, miejscowości, słynącej z równie pięknych posiadłości i jeszcze piękniejszych plaż. W odległości ok. 100 km od Los Angeles znajduje się kolejna ogromna metropolia, a mianowicie San Diego. W aglomeracji Los Angeles drogi są szerokie i każdy kto nie chce przegapić możliwości podróżowania nimi powinien wypożyczyć samochód. Również wypad do Parku Narodowego na pustyni jest duża atrakcją. Park Narodowy Joshua czy Yosemite oferują niezapomniane przeżycia na łonie natury. Mogą się Państwo także rozkoszować porannym kalifornijskim słońcem podczas podróży autem. Osobom, które chcą pokonać kilometry po amerykańskich szosach i które chcą zobaczyć więcej niż słoneczna Kalifornia, sugerujemy zaplanowanie wycieczki do dwóch ciekawych miast, w dwóch sąsiednich stanach. Jednym z nich jest rozrywkowe Las Vegas w Nevadzie, a drugim pustynne Phoenix w Arizonie. W okolicach Phoenix znajduje się słynny Wielki Kanion Kolorado. Będąc tak blisko Arizony, nie sposób nie pojechać w to wspaniałe miejsce.

Możliwości w Los Angeles, jak i w całej Kalifornii jest wiele. Już dziś zapoznajcie się Państwo z naszą ofertą i rozważcie wynajem samochodu na lotnisku w Los Angeles. Podróż z HAPPYCAR będzie dużo przyjemniejsza!