Wypożyczalnia Samochodów Lublin

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 63 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 3 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 06 gru 2019, 07:13 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Lublin

Mały samochód

Mały samochód

Od 63 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 06 gru 2019, 07:13 .

Ta oferta została znaleziona 06 gru 2019, 07:13 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 78 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 06 gru 2019, 07:13 .

Ta oferta została znaleziona 06 gru 2019, 07:13 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 125 zł za dzień
przy 16 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 01:35 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 01:35 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 125 zł za dzień
przy 16 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 01:35 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 01:35 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Lublin

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Lublin:

4.4 do 5 (194 oceny)

(4.7 do 5)
Kompetentna obsługa, ceny też w porządku, ogólnie jestem zadowolony.
Ocena wynajętego samochodu przez Mirosław Z.- 20 lip 2015, 11:19
(4.3 do 5)
hApPyCaR :-)
Ocena wynajętego samochodu przez Ewa K.- 20 lip 2015, 05:51
(4.3 do 5)
hApPyCaR :-)
Ocena wynajętego samochodu przez Ewa K.- 20 lip 2015, 05:51
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Lublin

Wypożyczalnia samochodów w Lublinie

Planując kilkudniową wizytę w najbardziej zaludnionym z polskich miast leżących po prawej stronie Wisły, warto zawczasu sprawdzić, co ma do zaoferowania portal HAPPYCAR. Można tu znaleźć wiele ofert, dzięki którym wypożyczenie samochodu w Lublinie pozwoli na solidne oszczędności. HAPPYCAR w wielu przypadkach znajduje oferty nawet o sześćdziesiąt procent tańsze niż gdzie indziej. Warto to wykorzystać, mając w planach wizytę w tak pięknym mieście, jakim bez wątpliwości jest Lublin wynajem samochodu miejskiego, kompaktowego czy klasy średniej, gwarantuje, że wszystkie atrakcje miasta i okolic będą w zasięgu ręki. Bez konieczności korzystania z drogich taksówek czy niewygodnej, choć tańszej komunikacji publicznej. Wypożyczalnia samochodów w Lublinie to zarówno firmy znane na świecie (np. Avis czy Rentalcars), jak również propozycje lokalnych przedsiębiorców. Porównanie ceny jeszcze przed przybyciem pozwala lepiej zaplanować i podróż, i koszty. Warto rozważyć również wynajem samochodu na lotnisku w Lublinie.


Wiele wieków historii


Wypożyczalnia samochodów Lublin pozwala zapoznać się z licznymi zabytkami miasta, którego początki sięgają VI wieku. Otrzymanie praw miejskich w 1317 roku pozytywnie wpłynęło na rozwój, czyniąc z Lublina najważniejszy ośrodek na południowym-wschodzie kraju. Dzięki temu można znaleźć tu zabytki i pamiątki z wielu epok – są widoczne ślady początków polskiej państwowości, średniowiecznego rozkwitu, renesansu, baroku, klasycyzmu i okresów późniejszych. Na architekturę i zabytki Lublina niezwykle silnie wpłynęła historia oraz położenie geograficzne. Lublin i okolice były miejscami, gdzie przez setki lat koegzystowali Polacy z mniejszościami, takimi jak Żydzi, Ukraińcy czy Rusini.


Najwięcej zabytków architektury świeckiej i sakralnej mieści się na Starym Mieście. Warte zainteresowania się, w czym pomoże wypożyczenie samochodu w Lublinie, między innymi Trybunał Koronny, Teatr Stary (wcześniej znany jako Teatr Zimowy), mury obronne z Basztą Gotycką, Brama Grodzka (znana także jako Brama Żydowska), Brama Krakowska, Kaplica Trójcy Świętej, największy w mieście kościół św. Jana, neogotycka Wieża Trynitarska, kościół pw. św. Piotra Apostoła, cerkiew parafii pw. Przemienienia Pańskiego, zespół pałacu biskupiego przy ul. Królewskiej 11 oraz liczne kamienice. Śródmieście to między innymi takie zabytki, jak: plac Władysława Łokietka, plac Litewski, szubienica miejska, Teatr im. Juliusza Osterwy, pałac Czartoryskich, pałac Parysów, pałac Potockich, pałac Lubomirskich czy Jeszywas Chachmej Lublin (w tym budynku mieściła się największa uczelnia talmudyczna na świecie).


Kuchnia Lubelszczyzny i malownicze okolice


Chociaż Lublin i okolice nie oparły się globalizacji i modzie na fast food, wciąż są miejsca, które kuszą tradycyjną kuchnią, opartą na naturalnych składnikach. Klasyczna kuchnia szlachecka kusi równie mocno, jak kuchnia lubelskich mieszczan i chłopów. Ponadto nietrudno znaleźć smakowite potrawy inspirowane kuchnią żydowską, rosyjską i białoruską. Wypozyczalnia samochodu Lublin pozwala dotrzeć do wielu miejsc, o jakich nie piszą największe przewodniki o regionie, naprowadzające do miejsc kuszących aromatami i smakami Lubelszczyzny, Podlasia oraz Zamojszczyzny. Najbardziej charakterystyczne dania z tej części kraju powstają z mąki, kaszy jaglanej i kaszy gryczanej. Szczególnym powodzeniem cieszą się wszelkiego rodzaju pierogi: z kapustą, ruskie, z kaszą, z grzybami czy z owocami. Tradycję lubelskiego piekarnictwa sięgają kuchni żydowskiej – to przedstawicielom tego narodu lublinianie zawdzięczają słynne na cały kraj są cebularze. Kuchnia Lubelszczyzny może być także wykwintna, inspirowana kuchnią magnackich dworów – dziczyzna i przepiórki zachwycą każde podniebienie.


Nieco dalej od Lublina


Wypożyczenie samochodu w Lublinie pozwala znaleźć optymalny środek transportu, dzięki któremu można w komfortowych warunkach dotrzeć do wielu innych miast i miasteczek ulokowanych po prawej stronie Wisły. Podróżując na północ, w szybkim czasie można dotrzeć do Białegostoku (214 km w linii prostej) czy Białej Podlaskiej (97 km w linii prostej). Kierując się drogą na południe, warto zatrzymać się choćby w Zamościu (75 km w linii prostej), Chełmie (64 km w linii prostej) czy w Rzeszowie (140 km w linii prostej). Również dojazd do Warszawy, białoruskiego Brześcia czy leżącego dziś na terenie Ukrainy Lwowa zajmie niewiele czasu.


Wypożyczenie samochodu Lublin z portalem HAPPYCAR pozwala na swobodne podróżowanie po mieście i okolicach, które mimo ogromnych walorów turystycznych, często są pomijane. Szukając spokoju, malowniczych widoków, śladów wielowiekowej historii i wybornej kuchni, warto wybrać się na Lubelszczyznę. Coraz lepsza infrastruktura drogowa to kolejny atut przemawiający za tym, by w podróż wybrać się wypożyczonym, tanio, samochodem. Życzliwość mieszkańców to kolejny czynnik, przemawiający za tym, by przyjechać i by tu wracać. Lublin wynajem samochodu to propozycja warta uwagi.