Wypożyczalnia Samochodów Lublin

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 99 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 1 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 17 paź 2020, 08:59 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Lublin

Mały samochód

Mały samochód

Od 99 zł za dzień
przy 1 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 17 paź 2020, 08:59 .

Ta oferta została znaleziona 17 paź 2020, 08:59 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 102 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 31 sie 2020, 08:05 .

Ta oferta została znaleziona 31 sie 2020, 08:05 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 109 zł za dzień
przy 1 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 17 paź 2020, 08:59 .

Ta oferta została znaleziona 17 paź 2020, 08:59 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Lublin

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Lublin:

4.8 do 5 (194 oceny)

(4.4 do 5)
Wszelkie obawy jakie miałam podczas rezerwcji zostały rozwiane podczas rozmowy z panią z infolinii.
Ocena wynajętego samochodu przez Kinga Sz.- 20 lip 2015, 04:05
(4.2 do 5)
W trakcie rezerwacji nie było niestety samochodu, który chciałam, ale zadzwoniłam na infolinię i znaleźli mi dobrą alternatywę i byłam zadowolona.
Ocena wynajętego samochodu przez Milena D.- 20 lip 2015, 21:15
(4.7 do 5)
Za drugim razem wszystko też było ok.
Ocena wynajętego samochodu przez Katarzyna C.- 20 lip 2015, 03:44
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Lublin

Tani wynajem samochodów w Lublinie

Planując wizytę w Lublinie, warto zawczasu sprawdzić, co ma do zaoferowania portal HAPPYCAR. Porównanie cen jeszcze przed przybyciem pozwala lepiej zaplanować koszty podróży. Na naszej stronie internetowej, a także w aplikacji można znaleźć wiele korzystnych ofert - tani wynajem aut to nasza specjalność.

Port Lotniczy LublinOd 73 zł / dzień
Dworzec GłównyOd 79 zł / dzień
Aleje Racławickie 12Od 79 zł / dzień
Królewska 10Od 91 zł / dzień
Hotel HuzarOd 116 zł / dzień

Najkorzystniejsze oferty można znaleźć wybierając lotnisko jako lokalizację odbioru pojazdu. Port lotniczy posiada swoją strefę car rental, gdzie każda znana wypożyczalnia samochodów Lublin ma swoje stanowisko. Z tego powodu, naprawdę warto rozważyć wynajem aut na lotnisku w Lublinie.

Mając w planach wizytę w tak pięknym mieście, jakim bez wątpliwości jest Lublin, należy się zastanowić, czy rzeczywiście chcesz korzystać z drogich taksówek czy niewygodnej komunikacji miejskiej. Wynajem samochodów Lublin gwarantuje, że wszystkie atrakcje miasta i okolic będą w zasięgu ręki.

Z czego słynie Lublin?

Lublin szczyci się piękną starówką, licznymi zabytkami oraz niezłą ofertą turystyczną, z którą warto zapoznać się zanim przystąpisz do zwiedzania. Lublin posiada bowiem własną kartę turystyczną, która umożliwia wstępy do wybranych atrakcji oraz zniżki przy korzystaniu z usług hotelowych czy gastronomicznych. 

Początki Lublina sięgają VI wieku. Otrzymanie praw miejskich w 1317 roku pozytywnie wpłynęło na rozwój miasta, czyniąc z Lublina najważniejszy ośrodek na południowym-wschodzie kraju. Dlatego też można tu znaleźć zabytki i pamiątki z wielu epok – są widoczne ślady początków polskiej państwowości, średniowiecznego rozkwitu, renesansu, baroku, klasycyzmu i okresów późniejszych. Na architekturę i zabytki Lublina niezwykle silnie wpłynęła historia oraz położenie geograficzne. Wynajem samochodów Lublin umożliwi Ci zgłębienie wszelkich tajemnic tego wspaniałego miasta - warto zauważyć, że jest ich bardzo dużo, m.in.:

Kuchnia Lubelszczyzny

Chociaż Lublin i okolice nie oparły się globalizacji i modzie na fast food, wciąż są miejsca, które kuszą tradycyjną kuchnią, opartą na naturalnych składnikach. Klasyczna kuchnia szlachecka kusi równie mocno, jak kuchnia lubelskich mieszczan i chłopów. Ponadto nietrudno znaleźć smakowite potrawy inspirowane kuchnią żydowską, rosyjską i białoruską. Wynajem aut Lublin pozwala dotrzeć do wielu miejsc kuszących aromatami i smakami Lubelszczyzny, Podlasia oraz Zamojszczyzny. Najbardziej charakterystyczne dania z tej części kraju powstają z mąki, kaszy jaglanej i kaszy gryczanej. Szczególnym powodzeniem cieszą się wszelkiego rodzaju pierogi: z kapustą, ruskie, z kaszą, z grzybami czy z owocami. Tradycję lubelskiego piekarnictwa sięgają kuchni żydowskiej – to przedstawicielom tego narodu Lublinianie zawdzięczają słynne na cały kraj cebularze. Kuchnia Lubelszczyzny może być także wykwintna, inspirowana kuchnią magnackich dworów – dziczyzna i przepiórki zachwycą każde podniebienie. Restauracje serwujące tradycyjne lubelskie dania są z całą pewnością obowiązkowymi punktami programu, jednak należy pamiętać, że pierwszym punktem wycieczki powinna być wypożyczalnia samochodów Lublin.

Co jeszcze warto wiedzieć?

W temacie samego Lublina, na pewno jest jeszcze mnóstwo informacji, które nie zostały przekazane w niniejszym artykule, jednak z całą pewnością można je wszystkie znaleźć w każdym z przewodników po Lublinie, a także w internecie.

Natomiast jest jeszcze kilka ważnych pytań związanych z tematem, jakim jest wynajem samochodów, a także ściśle powiązaną z tym kwestią blokady depozytu. Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Aby dowiedzieć się więcej na temat wynajmu samochodów, odwiedź dział najczęściej zadawanych pytań "FAQ".
 1. Gdzie mogę wynająć samochód w Lublinie?
  Każda wypożyczalnia samochodów na terenie miasta i w pobliżu zostanie wyświetlona w wyszukiwarce HAPPYCAR.
 2. Czy wymagany jest depozyt?
  Wynajem aut za pośrednictwem HAPPYCAR zawsze wiąże się z koniecznością blokady kaucji na karcie kredytowej głównego kierowcy.
 3. Czy wynajem samochodów bez karty kredytowej jest możliwy?
  Niezależnie od miejsca wynajmu, karta kredytowa jest niezbędna. HAPPYCAR nie gwarantuje, iż inne formy blokady depozytu będą zaakceptowane.
 4. Czy kaucja jest wymagana nawet po wykupieniu ubezpieczenia?
  Wszelkie ubezpieczenia dostępne na naszej stronie działają na zasadzie refundacji poniesionych kosztów, a zatem nadal wymagany jest depozyt.
 5. Ile wynosi kaucja?
  Każda wypożyczalnia samochodów ma inne wymogi dotyczące depozytu. Wysokość kaucji bardzo często różni się w zależności od klasy pojazdu.

Szukając spokoju, malowniczych widoków, śladów wielowiekowej historii i wybornej kuchni, warto wybrać się na Lubelszczyznę. Wynajem aut w Lublinie pozwala na swobodne podróżowanie zarówno po mieście, jak i okolicach. Wycieczka na Lubelszczyznę to zdecydowanie propozycja warta uwagi.