Wypożyczalnia Samochodów Polska

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 78 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 28 lis 2019, 10:50 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Polska

Mały samochód

Mały samochód

Od 78 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 28 lis 2019, 10:50 .

Ta oferta została znaleziona 28 lis 2019, 10:50 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 89 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 28 lis 2019, 10:50 .

Ta oferta została znaleziona 28 lis 2019, 10:50 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 128 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 28 lis 2019, 10:50 .

Ta oferta została znaleziona 28 lis 2019, 10:50 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 155 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 28 lis 2019, 10:50 .

Ta oferta została znaleziona 28 lis 2019, 10:50 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Polska

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Polska:

4.9 do 5 (210 oceny)

(4.4 do 5)
Miejscowe wypożyczalnie mają na prawdę dobre oferty.
Ocena wynajętego samochodu przez Heniek J.- 17 lip 2015, 08:37
(5 do 5)
Happycar to właściwa strona.
Ocena wynajętego samochodu przez Patrycja K.- 18 lip 2015, 20:06
(4.9 do 5)
Wszystko dobrze pomyślane.
Ocena wynajętego samochodu przez Rafał K.- 19 lip 2015, 10:26
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Polska

Tanie wynajęcie samochodu Polska

Porównywanie cen w przypadku internetowych zakupów, niezależnie od poszukiwanych produktów, pozwala na niemałe korzyści finansowe oraz na jeszcze większą satysfakcję. Rozwój platform online to także takie miejsca, jak wyszukiwarka HAPPYCAR, która pozwala znaleźć najlepszą finansowo ofertę spośród wielu konkurujących ze sobą wypożyczalni samochodowych. Międzynarodowy portal wyróżnia się bazą obejmującą przeszło 250 wypożyczalni z wielu krajów świata. Są więc tu zarówno propozycje firm szeroko reklamowanych w prasie czy w Internecie, jak również samochody z lokalnych wypożyczalni. Aby przekonać się, jakie to wygodne, wystarczy zerknąć choćby na propozycje pod nazwą wypożyczalnia samochodów w Polsce. Oczywiście oferta skierowana jest nie tylko do zagranicznych turystów, ale także do Polaków, dla których wypożyczenie samochodu w Polsce to spore ułatwienie. Podróż służbowa lub w celach turystycznych własnym pojazdem to świetne rozwiązanie. Być może na co dzień posiadają Państwo mały samochód, a planują wybrać się na rodzinne wakacje z całym potrzebnym ekwipunkiem? Nie ma żadnego problemu! Wypożyczalnie w dziesiątkach polskich miast posiadają szeroką ofertę samochodów – od małych, przez średnie do wielkich busów, samochodów terenowych, czy typowo sportowych aut. Poprzez wyszukiwarkę HAPPYCAR każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Informacje, wynajem samochodu Polska

Polska to kraj o niezwykle bogatej historii oraz wielu walorach turystycznych. Dziś, kiedy baza hotelowa oraz infrastruktura są na wysokim poziomie, tym bardziej warto poznać tajemnice liczącego niemal 40 milionów mieszkańców kraju. Państwo od ponad tysiąca lat łączące kulturę wschodnią z zachodnią kusi, gwarantując niezapomniane wrażenia. Jednym z ważniejszych miejsc jest stolica - Warszawa. Historia, zwłaszcza XX wiek, odcisnęła szczególne piętno na prawie dwumilionowej dziś stolicy. Choć po wojennych zniszczeniach właściwie nie ma śladu, to tym bardziej warto docenić to, że udało się odbudować stolicę, zachowując jej charakter. Druga ze światowych wojen na tyle mocno tkwi w pamięci warszawian i Polaków, że takie miejsca, jak Muzeum Powstania Warszawskiego czy Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN – nawet jeśli wywołują negatywne wspomnienia, tym bardziej warte są tego, by je poznać.

Jak przystało na dwumilionową metropolię, w Warszawie można liczyć zarówno na tradycyjne przysmaki kuchni polskiej (szlacheckiej, mieszczańskiej i chłopskiej), jak również na liczne restauracje i bary serwujące kuchnię włoską, żydowską, bułgarską, gruzińską, turecką, wietnamską, tajską czy chińską. Obok ekskluzywnych restauracji są niewielkie lokale kuszące niedrogim i smacznym jedzeniem. Sentymentalna podróż kulinarna to choćby wizyta w którymś z barów mlecznych, w których dziś sprzedaje się nie tylko dania jarskie.

Wycieczka po Polsce wynajętym samochodem

Miłośnicy natury chętnie wybiorą się do bliskiej Warszawie Puszczy Kampinoskiej – auto można zostawić na którymś z licznych parkingów, by dalej udać się w pieszą lub rowerową wycieczkę po leśnych duktach. Przyrodnicze ostępy to także prawobrzeżna strona Wisły położona niemal w centrum miasta – lasy łęgowe to siedliska wielu chronionych gatunków, podobnie jak liczne piaszczyste łachy. Wisła to także, a może przede wszystkim, okolice stolicy – kilka czy kilkanaście kilometrów od centrum można się przekonać, że to naprawdę jedyna z wielkich europejskich rzek, której nie ujarzmiono.

Okolice Warszawy to wiele interesujących miast i miasteczek. Wypożyczenie samochodu w Polsce pozwala w szybkim czasie zawitać do Podkowy Leśnej, Milanówka, Otwocka czy Zalesia Górnego. Polska jednak to nie tylko Mazowsze! Puszcza Białowieska, Bieszczady, Tatrzański Park Narodowy, czy Mazury – tak wiele jest tu do zobaczenia. Dostęp do Morza Bałtyckiego jest niezaprzeczalnym atutem Polski. Co istotne, w letnie miesiące miłośnicy sportów wodnych i wypoczynku na piaszczystej plaży mogą również wynajętym samochodem udać się w dłuższą podróż do Gdańska, czy innego z nadmorskich miast. Wypożyczenie samochodu w Polsce daje możliwość podróżowania po historycznym Krakowie, magicznym Wrocławiu czy przemysłowym Poznaniu, z którego szybko można dostać się do Niemiec. Jak widać wiele miejsc jest do odwiedzenia w Polsce. Aby dostać się wszędzie komfortowo i niezależnie od transportu publicznego zapraszamy do rezerwacji samochodu z HAPPYCAR już dziś.