Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Polska

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Aż do 60% taniej

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Ocena: wypożczalnia samochodów w Polska

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Polska:

★★★★★
★★★★★

5 do 5 (16 oceny)

★★★★★
★★★★★
(4.7 do 5)
W przyszłości też wypożyczę samochód przez happycar!
Ocena wynajętego samochodu przez Paulia G.- 30 lip 2015, 20:14
★★★★★
★★★★★
(4.2 do 5)
Za drugim razem wszystko też było ok.
Ocena wynajętego samochodu przez Katarzyna C.- 29 lip 2015, 21:27
★★★★★
★★★★★
(4.8 do 5)
Nawet zmiany w rezerwacji są szybkie i bez zbędnych formalności.
Ocena wynajętego samochodu przez Kamil J.- 29 lip 2015, 19:53

Wypożyczalnia samochodów Polska

Porównywanie cen w przypadku internetowych zakupów, niezależnie od poszukiwanych produktów, pozwala na niemałe korzyści finansowe oraz na jeszcze większą satysfakcję. Rozwój platform online to także takie miejsca, jak wyszukiwarka HAPPYCAR, która pozwala znaleźć najlepszą finansowo ofertę spośród wielu konkurujących ze sobą wypożyczalni samochodowych. Międzynarodowy portal wyróżnia się bazą obejmującą przeszło 250 wypożyczalni z wielu krajów świata. Są więc tu zarówno propozycje firm szeroko reklamowanych w prasie czy w Internecie, jak również samochody z lokalnych wypożyczalni. Aby przekonać się, jakie to wygodne, wystarczy zerknąć choćby na propozycje pod nazwą wypożyczalnia samochodów w Polsce. Oczywiście oferta skierowana jest nie tylko do zagranicznych turystów, ale także do Polaków, dla których wypożyczenie samochodu w Polsce to spore ułatwienie. Podróż służbowa lub w celach turystycznych własnym pojazdem to świetne rozwiązanie.

Kusząca stolica

Polska to kraj o niezwykle bogatej historii oraz wielu walorach turystycznych. Dziś, kiedy baza hotelowa oraz infrastruktura są na wysokim poziomie, tym bardziej warto poznać tajemnice liczącego niemal 40 milionów mieszkańców kraju. Państwo od ponad tysiąca lat łączące kulturę wschodnią z zachodnią kusi, gwarantując niezapomniane wrażenia. Jednym z ważniejszych miejsc jest stolica – Polska wynajem samochodu pozwala nie tylko na swobodne poruszanie się po stołecznych dzielnicach, niezależnie od komunikacji publicznej i taksówek, ale także umożliwia zapoznanie się z całym regionem mazowieckim oraz okolicznymi krainami geograficznymi. Wypożyczenie samochodu w Polsce to możliwość podróżowania po historycznym Krakowie, nowoczesnej Warszawie z dwoma lotniskami – Modlin i Międzynarodowy Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina, a także do magicznego Wrocławia czy przemysłowego Poznania, z którego szybko można dostać się do Niemiec. Historia, zwłaszcza XX wiek, odcisnęła szczególne piętno na dwumilionowej dziś stolicy. Choć po wojennych zniszczeniach właściwie nie ma śladu, to tym bardziej warto docenić to, że udało się odbudować stolicę, zachowując jej charakter. Druga ze światowych wojen na tyle mocno tkwi w pamięci warszawian i Polaków, że powstają takie miejsca, jak Muzeum Powstania Warszawskiego czy Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN – nawet jeśli wywołują negatywne wspomnienia, tym bardziej warte są, by je poznać.

Wypożyczalnia samochodów w Polsce pozwala także na swobodne przemieszczanie się po licznych teatrach (prywatnych i państwowych) czy kinach. Melomani mogą wybrać się do opery lub operetki. Oczywiście miłośnicy muzyki klubowej, rockowej czy hip-hopu mają miejsca warte odwiedzenie, w których goszczą zarówno krajowe czy zagraniczne gwiazdy, jak również artyści niemalże nieznani. Są także galerie sztuki i liczne muzea. Warszawa to także sport – w tym dwa nowoczesne stadiony piłkarskie, głośne w godzinach meczów klubowych i reprezentacyjnych.

Kuchnia nie tylko polska

Jak przystało na dwumilionową metropolię, w Warszawie można liczyć zarówno na tradycyjne przysmaki kuchni polskiej (szlacheckiej, mieszczańskiej i chłopskiej), jak również na liczne restauracje i bary serwujące kuchnię włoską, żydowską, bułgarską, gruzińską, turecką, wietnamską, tajską czy chińską. Obok ekskluzywnych restauracji są niewielkie lokale kuszące niedrogim i smacznym jedzeniem. Sentymentalna podróż kulinarna to choćby wizyta w którymś z barów mlecznych, w których dziś sprzedaje się nie tylko dania jarskie.

Okolice

Przyjeżdżając do stolicy, warto także udać się poza rogatki, Polska wynajem samochodu to spory atut dla podróżnych, zwłaszcza kiedy można wybierać spośród ofert takich firm, jak Europcar, Hertz, Budget, Avis i wielu innych. Miłośnicy natury chętnie wybiorą się do pobliskiej Puszczy Kampinoskiej – auto można zostawić na którymś z licznych parkingów, by dalej udać się w pieszą lub rowerową wycieczkę po leśnych duktach.

Przyrodnicze ostępy to także prawobrzeżna strona Wisły położona niemal w centrum miasta – lasy łęgowe to siedliska wielu chronionych gatunków, podobnie jak liczne piaszczyste łachy. Wisła to także, a może przede wszystkim, okolice stolicy – kilka czy kilkanaście kilometrów od centrum można się przekonać, że to naprawdę jedyna z wielkich europejskich rzek, której nie ujarzmiono.

Okolice Warszawy to wiele interesujących miast i miasteczek. Wypożyczenie samochodu w Polsce pozwala w szybkim czasie zawitać do Podkowy Leśnej, Milanówka, Otwocka czy Zalesia Górnego. Co istotne, w letnie miesiące miłośnicy sportów wodnych i wypoczynku na piaszczystej plaży mogą również wynajętym samochodem udać się w dłuższą podróż do Gdańska. w Sposobów na aktywny wypoczynek w Warszawie i na Mazowszu jest znacznie więcej. I choć w wiele miejsc można dotrzeć komunikacją publiczną, to jednak auto do własnej dyspozycji jest lepszym rozwiązaniem. Wypożyczalnia samochodów w Polsce to partner podczas dłuższego i krótszego wojażu.