Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Poland

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 61 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 69 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 14 paź 2017, 05:04 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Poland

Mały samochód

Mały samochód

Od 61 zł za dzień
przy 69 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 14 paź 2017, 05:04 .

Ta oferta została znaleziona 14 paź 2017, 05:04 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 68 zł za dzień
przy 69 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 14 paź 2017, 05:04 .

Ta oferta została znaleziona 14 paź 2017, 05:04 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 91 zł za dzień
przy 69 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 14 paź 2017, 05:04 .

Ta oferta została znaleziona 14 paź 2017, 05:04 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 170 zł za dzień
przy 365 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 06 paź 2017, 01:46 .

Ta oferta została znaleziona 06 paź 2017, 01:46 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Poland

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Poland:

4.7 do 5 (71 oceny)

(4.5 do 5)
Wszystko OK. Auto troszkę zabrudzone wewnątrz.
Ocena wynajętego samochodu przez Filip K.- 19 paź 2017, 15:13
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18

Wypożyczalnia samochodów Poland

Porównywanie cen w przypadku internetowych zakupów, niezależnie od poszukiwanych produktów, pozwala na niemałe korzyści finansowe oraz na jeszcze większą satysfakcję. Rozwój platform online to także takie miejsca, jak wyszukiwarka HAPPYCAR, która pozwala znaleźć najlepszą finansowo ofertę spośród wielu konkurujących ze sobą wypożyczalni samochodowych. Międzynarodowy portal wyróżnia się bazą obejmującą przeszło 250 wypożyczalni z wielu krajów świata. Są więc tu zarówno propozycje firm szeroko reklamowanych w prasie czy w Internecie, jak również samochody z lokalnych wypożyczalni. Aby przekonać się, jakie to wygodne, wystarczy zerknąć choćby na propozycje pod nazwą wypożyczalnia samochodów w Polsce. Oczywiście oferta skierowana jest nie tylko do zagranicznych turystów, ale także do Polaków, dla których wypożyczenie samochodu w Polsce to spore ułatwienie. Podróż służbowa lub w celach turystycznych własnym pojazdem to świetne rozwiązanie.

Kusząca stolica

Polska to kraj o niezwykle bogatej historii oraz wielu walorach turystycznych. Dziś, kiedy baza hotelowa oraz infrastruktura są na wysokim poziomie, tym bardziej warto poznać tajemnice liczącego niemal 40 milionów mieszkańców kraju. Państwo od ponad tysiąca lat łączące kulturę wschodnią z zachodnią kusi, gwarantując niezapomniane wrażenia. Jednym z ważniejszych miejsc jest stolica – Polska wynajem samochodu pozwala nie tylko na swobodne poruszanie się po stołecznych dzielnicach, niezależnie od komunikacji publicznej i taksówek, ale także umożliwia zapoznanie się z całym regionem mazowieckim oraz okolicznymi krainami geograficznymi. Wypożyczenie samochodu w Polsce to możliwość podróżowania po historycznym Krakowie, nowoczesnej Warszawie z dwoma lotniskami – Modlin i Międzynarodowy Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina, a także do magicznego Wrocławia czy przemysłowego Poznania, z którego szybko można dostać się do Niemiec. Historia, zwłaszcza XX wiek, odcisnęła szczególne piętno na dwumilionowej dziś stolicy. Choć po wojennych zniszczeniach właściwie nie ma śladu, to tym bardziej warto docenić to, że udało się odbudować stolicę, zachowując jej charakter. Druga ze światowych wojen na tyle mocno tkwi w pamięci warszawian i Polaków, że powstają takie miejsca, jak Muzeum Powstania Warszawskiego czy Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN – nawet jeśli wywołują negatywne wspomnienia, tym bardziej warte są, by je poznać.

Wypożyczalnia samochodów w Polsce pozwala także na swobodne przemieszczanie się po licznych teatrach (prywatnych i państwowych) czy kinach. Melomani mogą wybrać się do opery lub operetki. Oczywiście miłośnicy muzyki klubowej, rockowej czy hip-hopu mają miejsca warte odwiedzenie, w których goszczą zarówno krajowe czy zagraniczne gwiazdy, jak również artyści niemalże nieznani. Są także galerie sztuki i liczne muzea. Warszawa to także sport – w tym dwa nowoczesne stadiony piłkarskie, głośne w godzinach meczów klubowych i reprezentacyjnych.

Kuchnia nie tylko polska

Jak przystało na dwumilionową metropolię, w Warszawie można liczyć zarówno na tradycyjne przysmaki kuchni polskiej (szlacheckiej, mieszczańskiej i chłopskiej), jak również na liczne restauracje i bary serwujące kuchnię włoską, żydowską, bułgarską, gruzińską, turecką, wietnamską, tajską czy chińską. Obok ekskluzywnych restauracji są niewielkie lokale kuszące niedrogim i smacznym jedzeniem. Sentymentalna podróż kulinarna to choćby wizyta w którymś z barów mlecznych, w których dziś sprzedaje się nie tylko dania jarskie.

Okolice

Przyjeżdżając do stolicy, warto także udać się poza rogatki, Polska wynajem samochodu to spory atut dla podróżnych, zwłaszcza kiedy można wybierać spośród ofert takich firm, jak Europcar, Hertz, Budget, Avis i wielu innych. Miłośnicy natury chętnie wybiorą się do pobliskiej Puszczy Kampinoskiej – auto można zostawić na którymś z licznych parkingów, by dalej udać się w pieszą lub rowerową wycieczkę po leśnych duktach.

Przyrodnicze ostępy to także prawobrzeżna strona Wisły położona niemal w centrum miasta – lasy łęgowe to siedliska wielu chronionych gatunków, podobnie jak liczne piaszczyste łachy. Wisła to także, a może przede wszystkim, okolice stolicy – kilka czy kilkanaście kilometrów od centrum można się przekonać, że to naprawdę jedyna z wielkich europejskich rzek, której nie ujarzmiono.

Okolice Warszawy to wiele interesujących miast i miasteczek. Wypożyczenie samochodu w Polsce pozwala w szybkim czasie zawitać do Podkowy Leśnej, Milanówka, Otwocka czy Zalesia Górnego. Co istotne, w letnie miesiące miłośnicy sportów wodnych i wypoczynku na piaszczystej plaży mogą również wynajętym samochodem udać się w dłuższą podróż do Gdańska. w Sposobów na aktywny wypoczynek w Warszawie i na Mazowszu jest znacznie więcej. I choć w wiele miejsc można dotrzeć komunikacją publiczną, to jednak auto do własnej dyspozycji jest lepszym rozwiązaniem. Wypożyczalnia samochodów w Polsce to partner podczas dłuższego i krótszego wojażu.