Wypożyczalnia Samochodów Malaga

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 12 zł za dzień
Klasa średnia

Tani przykład cenowy Klasa średnia

przy 2 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 07 gru 2019, 09:19 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Malaga

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 12 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 09:19 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 09:19 .

Mały samochód

Mały samochód

Od 13 zł za dzień
przy 5 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 02:37 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 02:37 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 18 zł za dzień
przy 6 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 05:16 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 05:16 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 112 zł za dzień
przy 5 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 02:37 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 02:37 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Malaga

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Malaga:

4.8 do 5 (210 oceny)

(4.6 do 5)
Podróż z happycar zaliczam do udanych.
Ocena wynajętego samochodu przez Radek S.- 17 lip 2015, 09:32
(4.6 do 5)
Czas reakcji serwisu na moje prośby był szybki, co mnie ucieszyło!
Ocena wynajętego samochodu przez Jadwiga S.- 18 lip 2015, 19:19
(4.2 do 5)
Podczas rezerwacji nie nastepiły żadne problemy, tak trzymać!
Ocena wynajętego samochodu przez Julia F.- 19 lip 2015, 10:43
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Malaga

Tanie wynajęcie samochodu Malaga

Dzięki HAPPYCAR mają Państwo możliwość porównać różnorodne oferty wynajmu samochodu na Maladze i wybrać najlepszą i najkorzystniejszą z nich. Może to być zarówno wyjazd rodzinny na wakacje jak i urlop tylko we dwoje.

Informacje, wynajem samochodu Malaga

Malaga położona jest w południowej części Hiszpanii, w regionie Andaluzja, nad Morzem Śródziemnym u podnóża Gór Betyckich. Miasto jest ośrodkiem włókienniczym, cementowym i ośrodkom przemysłu chemicznego. Ma tu także swoją bazę marynarka wojenna. Rozwój turystyki w mieście rozpoczął się w latach pięćdziesiątych. Najbardziej znane kąpielisko Malagi i bardzo chętnie odwiedzane przez turystów to Costa del Sol. Do lotniska znajdującego się w Maladze znaleźć można wiele połączeń lotniczych, natomiast, jeżeli nie są one dla Państwa wystarczające, prosimy sprawdzić loty do portu lotniczego w Alicante. Ze względu na bardzo ciepły klimat w Maladze, na wakacyjny urlop najlepszym wyborem będzie wynajem samochodu z klimatyzacją. To właśnie wysokie temperatury latem i bliskość morza sprawiają, że Malaga jest jednym z ulubionych celów podróży w Hiszpanii. Podczas podróży po Maladze powinni Państwo koniecznie odwiedzić dom narodzin Pablo Picassa oraz jego doskonałe muzeum. Ze względu na bogatą historię, sięgającą czasów starożytnych, Malaga oferuje także wspaniałe budowle, jak np. Alcazaba, które powinny być stałym punktem każdej wycieczki.

Atrakcje, wynajem samochodu Malaga

Miasto oferuje turystom do zwiedzenia przede wszystkim wspaniałe centrum, którym warto się przespacerować i poczuć atmosferę tego śródziemnomorskiego portu. Punktem, w którym odbywa się miejski handel jest Calle Larois, a w nim wąskie uliczki, z występującymi obok siebie staroświeckimi sklepami wraz z bardziej nowoczesnymi barami i urokliwymi niewielkimi placami znajdującymi się tuż za rogiem. Oprócz pełnego gwaru centrum Malagi posiada sporą ilość historycznych zabytków. Rzymski amfiteatr to jedno z najstarszych miejsc Malagi, gdyż datowany jest na II wiek naszej ery. Interesujące jest to, że został odkryty zupełnie przez przypadek. bowiem jego ujawnienie nastąpiło przy wykonywaniu wykopu pod nowy budynek. Kierując się na niewielkie wzgórze, nieopodal amfiteatru, zobaczyć można mauretański pałac z arabską fortecą Alcazaba, która została wybudowana na rzymskich ruinach przez kalifa Abda er Rahmana I-go. Twierdza miała służyć jako zabezpieczenie przed atakami korsarzy. Jednym z najważniejszych budynków z czasów chrześcijańskich jest XVI-wieczny renesansowy pałac Count of Bellavista. Wewnątrz niego znajduje się bardzo piękny kasetowy sufit w stylu Mudejar. Aktualnie w pałacu znajduje się Muzeum Picassa. Powszechnie znana jako „la manquita” (mała, leworęczna dama), katedra w Maladze posiada tylko jedną wieżę. Prace nad jej budową zostały wstrzymane, kiedy wieża była wybudowana tylko w połowie. Fundusze, które były na nią przeznaczone, przekazano na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Mobile w Stanach Zjednoczonych. Nigdzie indziej, tak jak w Maladze nie celebruje się Bożego Narodzenia, Wielkanocy czy święta Trzech Króli. Podczas Wielkiego Tygodnia, przez miasta przechodzą liczne procesje, podczas których niesione są wielkie figury Jezusa Chrystusa czy Matki Bożej, a wszystko to odbywa się w radosnej, rodzinnej atmosferze.

Zwiedzanie okolic Malagi wynajętym samochodem

Wypożyczenie samochodu w Maladze będzie świetnym rozwiązaniem, jeżeli oprócz zwiedzania Malagi, mają Państwo w planach odwiedzić okolice i sąsiednie miasta. Wynajętym za pomocą HAPPYCAR samochodem, mogą Państwo udać się np. na jednodniową wycieczkę w te bliskie i dalsze okolice miasta. Ścieżka króla (El Caminito del Rey) to niezapomniane przeżycie dla osób lubiących mocne wrażenia. Ten pieszy szlak rozciąga się w parku narodowym Desfiladero de los Gaitanes niedaleko miejscowości El Chorro, na terenie której znajdują się hotele, campingi czy schroniska turystyczne. Wynajęcie samochodu w Maladze to dobry pomysł, jeśli chą Państwo udać się na północny zachód od Malagi, do Sewilli – miasta tapas i flamenco. Miasto tętni życiem od rana do nocy i nie sposób zwiedzić go w jeden dzień. Jednakże, posiadając wynajęty samochód można usprawnić poruszanie się po mieście i odwiedzić jak najwięcej zabytków. Jeżeli jednak wolą Państwo udać się do popularnego kurortu turystycznego, proszę obrać kierunek na Alicante. Wspaniałe plaże uwielbiane są nie tylko przez turystów, ale i przez mieszkańców stolicy. Na każdym kroku można ujrzeć fontannę, przy której można chwilę odpocząć.

Mając przed sobą opis tak ciekawego miejsca jakim jest Malaga, nie pozostaje nic innego jak porównać oferty wynajmu samochodów i wybrać najkorzystniejszą z nich. Z HAPPYCAR to dziecinnie łatwe! Wypożyczalnie samochodowe w Maladze, jak i w całej Hiszpanii służą pomocą.