Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Málaga

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 4 zł za dzień
Klasa kompaktowa

Tani przykład cenowy Klasa kompaktowa

przy 1 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 13 paź 2017, 06:37 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Málaga

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 4 zł za dzień
przy 1 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 paź 2017, 06:37 .

Ta oferta została znaleziona 13 paź 2017, 06:37 .

Mały samochód

Mały samochód

Od 4 zł za dzień
przy 1 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 paź 2017, 06:37 .

Ta oferta została znaleziona 13 paź 2017, 06:37 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 17 zł za dzień
przy 6 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 10 paź 2017, 06:17 .

Ta oferta została znaleziona 10 paź 2017, 06:17 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 44 zł za dzień
przy 6 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 paź 2017, 10:20 .

Ta oferta została znaleziona 21 paź 2017, 10:20 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Málaga

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Málaga:

4.7 do 5 (69 oceny)

(4.5 do 5)
Wszystko OK. Auto troszkę zabrudzone wewnątrz.
Ocena wynajętego samochodu przez Filip K.- 19 paź 2017, 15:13
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18

Wypożyczalnia samochodów Málaga

Dzięki HAPPYCAR mają Państwo możliwość porównać różnorodne ofery wynajmu samochodu na Maladze i wybrać najlepszą i najkorzystniejszą z nich. Może to być zarówno wyjazd rodzinny na wakacje jak i urlop tylko we dwoje.

Rent a car Malaga

Malaga położona jest w południowej części Hiszpanii w regionie Andaluzja. Malaga położona jest także nad Morzem Śródziemnym u podnóża Gór Betyckich. Jest to drugi po Alpach pod względem wysokości łańcuch górski. Malaga jest ośrodkiem włokienniczym, cementowym i ośrodkim przemysłu chemicznego. Ma tu także swoją bazę marynarka wojenna. Rozwój turystyki w mieście rozpoczął się w latach pięćdziesiątych. Najbardziej znane kąpielisko Malagi i bardzo chętnie odwiedzane przez turystów to Costa del Sol. Do Malagii jest bardzo dużo połączeń lotniczych, natomiast, jeżeli nie są one dla Państwa wystarczające, prosimy sprawdzić loty do portu lotniczego w Alicante. Ze względu na bardzo ciepły klimat w Maladze, na wakacyjny urlop najlepszym wyborem będzie wynajem samochodu z klimatyzajcją. To właśnie wysokie temperatury latem i bliskość morza sprawiają, że Malaga jest jednym z ulubionych celów podróży w Hiszpanii. Podczas podróży po Maladze powinni Państwo koniecznie odwiedzić dom narodzin Pablo Picassa oraz jego doskonałe muzeum. Ze względu na bogatą historię, sięgającą czasów starożytnych, Malaga oferuje także wspaniałe budowle, jak np. Alcazaba, które powinny być stałym punktem każdej wycieczki.

Atrakcje Malagi

Dla wszystkich turystów Malaga oferuje do zwiedzenia wspaniałe centrum, którym warto się przespacerować i poczuć atmosferę tego śródziemnomorskiego portu. Punktem, w którym odbywa się miejski handel jest Calle Larois, a w nim wąskie uliczki z wystepującymi obok siebie staroświeckimi sklepami wraz z bardziej modernymi barami i urokliwymi niewielkimi placami znajdującymi się tuż za rogiem. Oprócz pełnego gwaru centrum Malaga posiada spore dziedzictwo historycznych monumentów. Rzymski amfiteatr to jeden z najstarszych zabytków Malagi, datowany na II wiek naszej ery. Interesujące jest to, że został odkryty zupełnie przez przypadek i to w drugiej połowie naszego stulecia. Ujawnienie amfiteatru nastąpiło przez wykonanie wykopu pod nowy budynek. Kierując sie na niewielkie wzgórze, nieopodal amfiteatru, zobaczyć można mauretański pałac z arabską fortecą Alcazaba, która została wybudowana na rzymskich ruinach przez kalifa Abda er Rahmana I-go. Twierdza miała służyć jako zabezpieczenie przed atakami korsarzy. Jednym z najważniejszych budynków z czasów chrześcijańskich jest XVI-wieczny renesansowy pałac Count of Bellavista. Wewnątrz niego znajduje się bardzo piękny kasetowy sufit w stylu Mudejar. Aktualnie w pałacu znajduje się Muzeum Picassa. Powszechnie znana jako „la manquita” (mała, leworęczna dama), katedra w Maladze posiada tylko jedną wieżę. Prace nad jej budową zostały wstrzymane, kiedy wieża była wybudowana tylko w połowie. Fundusze, które były na nia przeznaczone, przekazano na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Mobile w Stanach Zjednoczonych. Nigdzie indziej, jak w Maladze nie celebruje się Bożego Narodzenia, Wielkanocy czy święta Trzech Króli. Podczas Wielkiego Tygodnia, przez miasta przechodzą liczne procesje, podczas których niesione są wielkie figury Jezusa Chrystusa czy Matki Bożej, a wszystko to odbywa się w radosnej, rodzinnej atmosferze.

Zwiedzanie okolic Malagi samochodem

Wypożyczenie samochodu w Maladze będzie świetnym rozwiązaniem, jeżeli oprócz zwiedzania Malagi, mają Państwo w planach odwiedzić okolice i sąsiednie miasta. Wynajętym za pomocą HAPPYCAR samochodem, mogą Państwo udać się np. na jednodniową wycieczkę w okolice Malagi. Ścieżka króla (El Caminito del Rey) to niezapomniane przeżycie dla osob lubiących mocne wrażenia. Ten pieszy szlak rozciąga się w parku narodowym Desfiladero de los Gaitanes niedaleko miejscowości El Chorro, na terenie której znajdują się hotele, campingi czy schroniska turystyczne. Wynajem samochodu w Maladze to dobry pomysł, aby udać się na północny zachód od Malagi, do Sewilli – miasta tapas i flamenco. Miasto tętni życiem od rana do nocy i niesposób zwiedzić każdy zakątek w jeden dzień. Jednakże, posiadając wynajęty samochód można usprawnić poruszanie się po mieście i odwiedzić jak najwięcej zabytków. Jeżeli jednak wolą Państwo udać się do popularnego kurortu turystycznego, proszę obrać kierunek na Alicante. Wspaniałe plaże uwielbiane są nie tylko przez turystów, ale i przez mieszkańców stolicy. Na każdym kroku można ujrzeć fontannę, przy której można chwilę odpocząć.

Mając przed sobą opis tak ciekawego miejsca jakim jest Malaga, nie pozostaje nic innego jak porównać oferty wynajmu samochodów i wybrać najkorzystniejszą z nich. Z HAPPYCAR to dziecinnie łatwe! Wypożyczalnie samochodowe w Maladze, jak i w całej Hiszpanii służą pomocą.