Wypożyczalnia Samochodów Cagliari

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 55 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 8 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 08 gru 2019, 05:58 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Cagliari

Mały samochód

Mały samochód

Od 55 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 05:58 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 05:58 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 75 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 05:58 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 05:58 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 133 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 05:58 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 05:58 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 133 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 05:58 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 05:58 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Cagliari

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Cagliari:

4.8 do 5 (196 oceny)

(5 do 5)
Super bezproblemowo. Trochę czekałem w kolejce po odbiór samochodu ale widać ze firma ma stosunkowo dużo klientów w porównaniu z innymi.
Ocena wynajętego samochodu przez Szymon K.- 11 lip 2017, 07:49
(5 do 5)
Pani na infolini wyjaśniła mi wszystkie wątpliwości
Ocena wynajętego samochodu przez Karolina B.- 18 wrz 2018, 18:30
(4.1 do 5)
Okazało sie, że potrzebuję auto na dłużej niż planowałem, powiadomiłem o tym obsługę happycar i przedłużenie wynajmu przebiegło bez większych komplikacji.
Ocena wynajętego samochodu przez Patryk P.- 19 lip 2015, 10:09
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Cagliari

Tanie wynajęcie samochodu Cagliari

Sardynia to jedna z wysp należących Włoch i jeden z najbardziej pożądanych kierunków turystycznych. Aby przekonać się o wyjątkowości tej wyspy, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą HAPPYCAR na wypożyczenie samochodu w Cagliari.

Informacje ogólne

Miasto Cagliari znajduje się w południowej części drugiej, największej włoskiej wyspy – Sardynii i jest jej stolicą. Cagliari zamieszkuje około 156 tysięcy osób. Miasto jest siedzibą wielu fabryk, między innymi Coca-Coli czy Heinekena, jednakże główną gałęzią gospodarki wyspy jest tu turystyka. Posiada również duży port handlowy i rybacki.

Atrakcje, wynajem samochodu Cagliari

Wizytówką miasta jest jego Stare Miasto znajdujące się na wzgórzu. Kompleks „starówki” zasila również zamek, którego mury obronne zachowały się w bardzo dobrym stanie. Co ciekawe, nie tylko Stare Miasto znajduje się na wzgórzu, otóż, całe Cagliari wybudowane zostało na siedmiu wzgórzach Sant'Elia, Bonaria, Monte Urpinu, Castello, Monte Claro, Tuvixeddu i San Michele i często nazywane jest białym miastem, gdyż promienie słoneczne widocznie odbijają się w wapiennych murach budynków. Bazylika San Saturnino, pochodząca z V wieku, uważana jest za jeden z najważniejszych, jak nie najważniejszy budynek sakralny, tj. chrześcijański na wyspie. Innym sakralnym obiektem jest Sanktuarium Matki Bożej Bonaria. Wart uwagi jest również XVI-wieczny kościół Chiesa della Purissima czy gotycko-romańska Katedra Santa Maria di Castello znajdująca się w historycznym centrum miasta. Budowla nie jest olbrzymia ale urzeka jasnością i prostotą. Nie znajdziecie tam Państwo zbędnego przepychu. Jednakże, Cagliari oferuje również inne atrakcje architektoniczne, np. rzymski akwedukt czy wyrzeźbiony w skale amfiteatr, na którym odbywały się walki gladiatorów. Pałac Królewski (inaczej Royal lub Viceregio) w Cagliari to dawna rezydencja królewska, a obecnie siedziba administracji regionu. Wewnątrz znajduje się mnóstwo obrazów, które przedstawiają w skrócie historię Sardynii. Aby cofnąć się w czasie, warto zwiedzić Bastion Saint Remy w Cagliari, wybudowany w XIX wieku w stylu klasycystycznym. Jest to ważny punkt na mapie miasta, gdyż ta olbrzymia budowla z tarasami i dekoracyjnymi schodami była wykorzystywana nie tylko do obrony miasta, lecz także do innych funkcji. Przykładowo w czasie I wojny światowej w budynku znajdowało się ambulatorium, a wcześniej były to sale bankietowe. Obecnie, bastion pełni funkcję kulturową, ponieważ w jego wnętrzach odbywają się spotkania i wystawy. Jeżeli chcą Państwo poznać typową dzielnicę o charakterze panującym w mieście, to warto wybrać się na przejażdżkę po najstarszej dzielnicy w mieście, a mianowicie po Stampace. Pełna jest zabytkowych kościołów i małych kapliczek. Znajduje się tam również ogród botaniczny, neogotycki ratusz i neoklasycystyczny szpital. Jak Państwo widzą, w Cagliari budynki pod względem architektury są zróżnicowane, co czyni miasto barwnym i ciekawym.

Okolice Cagliari wynajętym samochodem

Okolice miasta są równie ciekawe co samo Cagliari. Sardynia jest drugą do wielkości (zaraz po Sycylii) włoską wyspą, stąd też na jej zwiedzenie powinniśmy poświęcić więcej czasu. Wynajem samochodu w Cagliari będzie szczególnie wygodny, jeżeli oprócz plażowania, chcą Państwo zobaczyć inne ciekawe miejsca na wyspie. Bardzo ciekawym miejscem jest Barumini, którego kompleks Su Nuraxi jako jedyny obiekt na wyspie wpisany jest na listę UNESCO. Cały kompleks składa się z wież, powstałych jeszcze przed naszą erą i ruin wiosek. W Barumini znajduje się również park miniatur , a także kościół św. Franciszka z Asyżu czy też św. Jana Chrzciciela. Warto również wygospodarować jeden dzień, aby zwiedzić północną część Sardynii, gdzie znajduje się Olbia i słynne szmaragdowe plaże. Oprócz tego, w pobliskich luksusowych miejscowościach na północy znajdują się piękne jachty, które bez wątpienia zachwycą wszystkich podróżujących. W Olbii znajduje się również lotnisko które wita turystów z całej Europy. Warto sprawdzić połączenia lotnicze z tym lotniskiem, jeżeli port lotniczy Cagliari - Elmas nie spełnia Państwa wymagań. Sardynia kryje w sobie bardzo dużo atrakcji, jedną z nich jest „Grota Neptuna” położna blisko miasta Alghero. Znajduje się w niej mnóstwo stalaktytów i stalagmitów. Została ona odkryta w XVIII wieku przez rybaka, który wpłynął do niej przez przypadek. Cała wyspa jest konkurentem dla sycylijskich kurortów, takich jak np. Palermo, czy Katania.

Jeżeli jeszcze nie znają Państwo kierunku na swój urlop, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą HAPPYCAR na wypożyczenie samochodu w Cagliari na Sardynii. Jeżeli chcą Państwo podróżować wygodnie i niezależnie, wynajem samochodu będzie najlepszą opcją. Ta ciekawa wyspa zachwyca pod każdym względem, przekonajcie się Państwo o tym sami.