Wypożyczalnia Samochodów Irlandia

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 100 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 30 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 07 cze 2020, 12:17 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Irlandia

Mały samochód

Mały samochód

Od 100 zł za dzień
przy 30 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 cze 2020, 12:17 .

Ta oferta została znaleziona 07 cze 2020, 12:17 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 107 zł za dzień
przy 30 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 cze 2020, 12:17 .

Ta oferta została znaleziona 07 cze 2020, 12:17 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 126 zł za dzień
przy 30 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 cze 2020, 12:17 .

Ta oferta została znaleziona 07 cze 2020, 12:17 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 173 zł za dzień
przy 30 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 cze 2020, 12:17 .

Ta oferta została znaleziona 07 cze 2020, 12:17 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Irlandia

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Irlandia:

4.4 do 5 (209 oceny)

(4 do 5)
Duży wybór dodatków.
Ocena wynajętego samochodu przez Emila K.- 18 lip 2015, 02:42
(4.1 do 5)
Pozdrowienia dla happycar!!!
Ocena wynajętego samochodu przez Asia J- 18 lip 2015, 14:11
(5 do 5)
Rodzinny urlop można zaliczyć do udanych dzięki happycar.
Ocena wynajętego samochodu przez Krzysiek O.- 21 lip 2015, 00:17
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Irlandia

Pozwólcie się Państwo oczarować wspaniałym krajobrazom, przyjaznym mieszkańcom i nostalgicznym miasteczkom Irlandii. Najlepiej i najwygodniej odkryją Państwo Irlandię za pomocą wynajętego samochodu. Wymarzona podróż po zielonych łąkach Irlandii, Ring of Kerry, wzdłuż romantycznych ulic wybrzeża lub przez wspaniałe miejskie uliczki. Cokolwiek Państwo wybierzecie, HAPPYCAR pozostaje do Państwa dyspozycji. Tu uliczki są przepełnione wieloma butikami, zdobionymi, unikatowymi, drewnianymi fasadami o różnych kolorach. Znajdują się tam także dziwaczne puby, w których można napić się prawdziwego irlandzkiego piwa czy też skosztować innych lokalnych specjałów. Mając trochę szczęścia można także natrafić na spontaniczny koncert w wykonaniu jednego ze znanych irlandzkich zespołów.

Informacje ogólne

Irlandia jest położona w zachodniej części Europy, a właściwie zajmuje większą część powierzchni wyspy Irlandia. Cała wyspa graniczy z Wielką Brytanią, której stolica, czyli Londyn od lat współpracuje z Dublinem, czyli stolicą Irlandii. Cork, Galway, Limerick i Waterford to kolejne po Dublinie duże miasta w kraju. W Irlandii popularnym portem lotniczym, z którego turyści często zaczynają swoją przygodę w zielonej, skalistej Irlandii jest lotnisko Shannon. Klimat Irlandii jest umiarkowanie ciepły. Dzieje się tak za sprawą oddziaływania ciepłego morskiego prądu Północnoatlantyckiego. Występują tu niskie roczne amplitudy temperatur i wysoka wilgotność powietrza, a także liczne opady deszczu. Zwiedzając Irlandię powinni Państwo zdecydowanie zakosztować miejscowej kuchni. Znanym lokalnym specjałem jest Irish Stew, rodzaj jednogarnkowej potrawy z mięsem, kartoflami i warzywami. Na swojej drodze spotkają także Państwo wiele ruin, które obecnie są dostępne zwiedzającym turystom i w ten sposób przenoszą nas poniekąd do przeszłości. Szczególną perspektywę otwierają przed nami irlandzkie kościoły czy cmentarze, na których znajdują się wielkie pamiątkowe kamienie i świece tworzące niezwykły klimat rodem z filmu. Wiele mitów i legend krąży na temat Irlandii. Kto choć raz przejechał po imponujących, zielonych krajobrazach, ten widział opadające mgły dające uczucie, że te legendy są wciąż żywe.

Wycieczki po Irlandii, wynajem samochodu

Najlepiej jest zacząć swoją podróż samochodem od miasta Dublin. Stolica Irlandii oferuje niezapomniany klimat i niepowtarzalny początek przygody. Spacer wąskimi uliczkami starówki w Dublinie, kolejno przyjemny wieczór w jednym z barów serwujących Guinness. Jeśli zasmakują Państwo w lokalnym trunku, warto później zajrzeć do sklepu Guinness’a. Dublin to bardzo atrakcyjne turystyczne miejsce o czym decyduje między innymi jego specyficzna atmosfera. Zachowało się w nim wiele zabytków, takich jak Zamek Dubliński, katedra Kościoła Chrystusowego, wybudowana na miejscu wyburzonej drewnianej katedry wzniesionej przez wikingów. Dublin jako stolica Irlandii może poszczycić się dużą liczbą muzeów czy galerii sztuki. W mieście znajduje się także sporo terenów rekreacyjnych. Wynajmijcie Państwo samochód w Dublinie i wyruszcie na wycieczkę po Irlandii. Odwiedzić można tu także wiele innych historycznych miast aby na własnej skórze poczuć irlandzką historię. Drugie co do wielkości miasto Cork jest kolejnym polecanym punktem wycieczki. Mimo, iż rejon zatoki Cork był zamieszkany w czasach prehistorycznych, to nie zostały pozostawione ślady osadnictwa z tego okresu. Pierwszą budowlą wzniesioną na terenie miasta za pomocą ludzkich rąk był klasztor. Najsłynniejszą budowlą w mieście jest wieża kościelna Shandon z charakterystycznym łososiem na szczycie, która jest dostępna dla zwiedzających.

Atrakcje Irlandii wynajętym samochodem

Jak na dość małą wyspę, Irlandia ma sporo do zaoferowania Góry, plaże, ocean, lasy, klify, to tylko nieliczne z wielu krajobrazów Irlandii. Cliffs of Moher czyli Moherowe Klify, to zdaniem wielu najważniejsze miejsce z listy na zwiedzanie. Są one jedną z najbardziej spektakularnych formacji skalnych na wybrzeżach w całej Europie. Można tu zwyczajnie pospacerować, ale dla chętnych oferowane są tu także rejsy turystycznymi łodziami wzdłuż klifów. Słynące ze swojej geologii i zabytków oraz używanego tam języka irlandzkiego Wyspy Aran znajdują się także na zachodzie Irlandii. Bardzo widowiskową krainą gór, lasów, mokradeł i jezior jest Park Narodowy Killarney. Tu znajduje się najwyższe pasmo górskie Irlandii ze szczytami sięgającymi ponad 1000 m n.p.m. Rosnący tu las cisowy jest tylko jednym z trzech w całej Europie. Giant’s Causeway czyli Grobla Olbrzyma jest kolejną, wartą odwiedzenia formacją skalną. Przedstawia się ona w formie połączonych ze sobą bazaltowych kolumn pochodzenia wulkanicznego. Grobla jest wpisana na listę Światowego Dziedzictwa kulturowego UNESCO, co zdecydowanie świadczy o jej wysokiej wśród obiektów przyrodniczych randze. Miłośnicy windsurfingu i jazdy konnej powinni wybrać się na Półwysep Dingle, który oferuje także bliskie spotkanie z delfinami.

Aby rozkoszować się urokami wspaniałego kraju jakim jest Irlandia powinni Państwo wynająć samochód aby swobodnie zacząć zwiedzanie. W pomyślnym zaplanowaniu podróży na pewno pomoże HAPPYCAR, pozostając do Państwa dyspozycji.