Wypożyczalnia Samochodów Dublin

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 32 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 1 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 04 gru 2019, 06:33 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Dublin

Mały samochód

Mały samochód

Od 32 zł za dzień
przy 1 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 04 gru 2019, 06:33 .

Ta oferta została znaleziona 04 gru 2019, 06:33 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 40 zł za dzień
przy 1 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 04 gru 2019, 06:33 .

Ta oferta została znaleziona 04 gru 2019, 06:33 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 63 zł za dzień
przy 1 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 04 gru 2019, 06:33 .

Ta oferta została znaleziona 04 gru 2019, 06:33 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 167 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 05 gru 2019, 02:02 .

Ta oferta została znaleziona 05 gru 2019, 02:02 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Dublin

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Dublin:

4.5 do 5 (210 oceny)

(4.5 do 5)
Dla pani z serwisu daję 5.
Ocena wynajętego samochodu przez Mikołaj T.- 17 lip 2015, 09:58
(4.8 do 5)
Dobra sprawa z tym kuponem.
Ocena wynajętego samochodu przez Barbara. B.- 17 lip 2015, 14:14
(4.7 do 5)
OK, bez zastrzeżeń.
Ocena wynajętego samochodu przez Dominik E.- 17 lip 2015, 11:44
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Dublin

Nie trzeba być milionerem aby móc spędzić niezapomniane chwile w Dublinie. Czy to rodzinny urlop czy podróż biznesowa, a może weekendowy wypad tylko we dwoje? HAPPYCAR posiada wiele różnych ofert wynajmu samochodu. Wystarczy tylko wpisać żądane kryteria a znajdą Państwo na naszej stronie najlepszą dla siebie ofertę. Nie ma co zwlekać i już dziś zaplanować swój urlop, a z HAPPYCAR to jest o wiele prostsze!

Informacje ogólne, wynajem samochodu, Dublin

Z wynajętym za pośrednictwem HAPPYCAR samochodem mogą Państwo w dogodny sposób zwiedzić stolicę Republiki Irlandii. Dublin jest położony na wschodnim wybrzeżu Irlandii u ujścia rzeki Liffey do Morza Irlandzkiego. Rzeka dzieli miasto na dwie zupełnie różne od siebie części. Północną - Northside i południową - Southside, która to jest nowocześniejsza i bardziej zamożna. Dublin posiada port morski połączony kanałami z rzeką oraz dostęp do lotniska Shannon. Miasto jest także głównym ośrodkiem administracyjnym, ekonomicznym, przemysłowym i kulturowym kraju. Co więcej jest też ważnym ośrodkiem turystycznym. Dublin jest położony w strefie ciepłego, morskiego klimatu umiarkowanego i charakteryzuje się łagodną zimą i chłodnym latem.

Zabytki i atrakcje Dublina

Z wynajętym w Dublinie samochodem mogą Państwo już od pierwszego momentu poczuć, co sprawia, że Irlandia jest nazywana zielonym diamentem Europy. Znajdą tu Państwo niewiarygodnie szerokie pola zieleni i lasy tworzące niezapomniany krajobraz. Ponadto Dublin to atrakcyjne turystycznie miasto, o czym decyduje jego specyficzna atmosfera. Zachowała się tu bowiem nieznaczna część starszych zabytków. Jeden z nich to Zamek Dubliński. Został wybudowany przez Normanów na miejscu dawnej fortyfikacji Wikingów w XIII wieku. Jego obecny wygląd spowodowany jest przebudową, która miała miejsce w XVIII wieku. Nieopodal zamku, od jego zachodniej strony znajduje się katedra Kościoła Chrystusowego wybudowana w 1172 roku na miejscu wyburzonej poprzedniej, drewnianej katedry wzniesionej przez wikingów. Druga ważna katedra w Dublinie to Katedra św. Patryka, jedna z dwóch świątyń Kościoła Irlandii. Katedra św. Patryka jest największą budowlą sakralną w Irlandii i posiada status katedry narodowej. Obie katedry można zwiedzić po dokonaniu drobnej opłaty wstępu. W centrum miasta podziwiać można niewysoką dość młodą zabudowę utrzymaną w stylu neoklasycznym i georgiańskim. Budynki takie jak Biblioteka Narodowa i Muzeum Narodowe na prawym brzegu Liffey pochodzą z epoki wiktoriańskiej. Na północ od wymienionych budynków znajduje się Uniwersytet Irlandii założony w 1592 roku. Najciekawszy obiekt w tym kompleksie to biblioteka uniwersytecka posiadająca w swych zbiorach kolekcje znanych iluminowanych rękopisów, w skład których wchodzi słynna Księga z Kellis. W mieście dostępna jest także cała masa muzeów, znajduje się tu także 35 obiektów, z których najważniejsze to oddziały Muzeum Narodowego. W głównym gmachu można zobaczyć przedmioty z epoki brązu i żelaza, a także średniowiecza. W Aneksie Muzeum Narodowego dostępne są obiekty związane z historyczną obecnością wikingów na wyspie. W Dublinie nie brak także terenów do rekreacji. Phoenix Park uważany jest za jeden z największych parków ogrodzonych w Europie. Na jego terenie znajdują się tereny sportowe, miejskie zoo, rezydencja prezydenta kraju oraz ambasadora Stanów Zjednoczonych.

Okolice Dublina wynajętym samochodem

Region Dublina to nie tylko samo miasto, ale także jego okolice w granicach hrabstwa. Jadąc wzdłuż wybrzeża Morza Irlandzkiego znajduje się dużo kąpielisk. Dún Laoghaire znajduje się 12 kilometrów na południe od centrum Dublina. Jest to główny port promowy kraju, znane kąpielisko morskie. Znajduje się tu Narodowe Muzeum Morskie i muzeum Jamesa Joyce’a. Każdego roku w Dún Laoghaire odbywa się największa impreza międzykulturowa w Irlandii – Festiwal Kultur Świata. Brzeg oraz wysepki Zatoki Dublińskiej to tereny, na których zimują gatunki ptactwa arktycznego, co stanowi nie lada gratkę dla miłośników obserwacji ptactwa. Każdemu, kto chce osobiście nacieszyć się atrakcjami oferowanymi przez Dublin poleca się wynajem samochodu. Dzięki samochodowi są Państwo niezależni, indywidualnie dostosowują miejsce i czas podróży. Zapraszamy do rezerwacji już dziś!