Wypożyczalnia Samochodów Kielce

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 81 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 06 gru 2019, 12:21 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Kielce

Mały samochód

Mały samochód

Od 81 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 06 gru 2019, 12:21 .

Ta oferta została znaleziona 06 gru 2019, 12:21 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 95 zł za dzień
przy 13 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 04:58 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 04:58 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 147 zł za dzień
przy 13 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 04:58 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 04:58 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 160 zł za dzień
przy 13 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 04:58 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 04:58 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Kielce

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Kielce:

4.8 do 5 (194 oceny)

(4.5 do 5)
Jestem happy dzęki happycar
Ocena wynajętego samochodu przez Edytka K.- 19 lip 2015, 06:19
(4.7 do 5)
HAPPYCAR HAPPYCAR!!!
Ocena wynajętego samochodu przez Cecylia G.- 19 lip 2015, 05:23
(4.2 do 5)
Raz wypożyczyłem samochód na urlop z rodziną a później na póxniej na weekendowy wyjazd ze znajomymi, w obu przypadkach nie było żadnego problemu.
Ocena wynajętego samochodu przez Krystian P.- 19 lip 2015, 09:27
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Kielce

Kielce wraz z regionem świętokrzyskim od lat stanowią piękne, aczkolwiek wciąż niedoceniane miejsce w Polsce. Jest to region, w którym każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Czekać tu będą na Państwa góry, jaskinie, wspaniałe zabytki, czy też kuchnia regionalna. Ponieważ wiele tych miejsc jest oddalonych od siebie o wiele kilometrów, dlatego warto skorzystać z naszej internetowej wyszukiwarki, dzięki czemu wypożyczenie samochodu w Kielcach będzie nie tylko znakomitym pomysłem na pomoc dla siebie w zwiedzaniu, lecz także na spore oszczędności w tym zakresie. Proponujemy skorzystanie z niezwykle szybkiej i łatwej w obsłudze porównywarki, za pomocą której można wybrać dla siebie najbardziej odpowiedni samochód w dobrej cenie. Wypożyczalnie znajdują się w centrum, w bardzo dogodnych dla klientów miejscach.

Kielce - miasto o bogatej historii, wynajem samochodu Katowice

Kielce od lat stanowią serce i stolicę obszaru Świętokrzyskiego. Jest to miasto, które obecnie liczy sobie blisko 200 tysięcy mieszkańców. Wypożyczalnia samochodów w Kielcach jest miejscem, dzięki któremu można szybko i sprawnie wynająć auto w dobrej cenie, co przybliży każdego do zwiedzenia miasta jak i regionu. Szczególnie warte zobaczenia w mieście są: Pałac Biskupów Krakowskich, jaki został wybudowany w latach 1637–1641, Bazylika Katedralna Wniebowzięcia NMP, której to początki sięgają XII wieku czy też pałac Tomasza Zielińskiego. Jednak Kielce to nie tylko zabytki. Znajdują się tutaj także Targi Kielce, w których to każdego roku odbywa się ponad 400 konferencji i 60 wystaw. Zwiedzanie miasta można dzięki temu połączyć z odwiedzeniem aktualnej wystawy. Miłośnicy sportu mogą przy okazji zawitać na mecz piłkarskiej Korony lub też szczypiornistów Vive. Miłośnicy dzikiej przyrody znajdą w mieście kilka większych lub mniejszych parków, a także pięć rezerwatów przyrody. Kielce jednak są tylko bramą, preludium do odkrywania uroków Świętokrzyskiego.

Dostępny poprzez naszą wyszukiwarkę w Kielcach wynajem samochodu sprawia, że można wybrać się bez problemu także poza miasto. Region wokół Kielc to przede wszystkim Góry Świętokrzyskie, które są najstarszym z pasm górskich w Polsce. Tylko w samym regionie gór można znaleźć liczne szlaki turystyczne, jakie wiodą do najpopularniejszych atrakcji. Warto przede wszystkim udać się na Łysą Górę, gdzie mieści się słynny klasztor. Na wzniesienia znajdują się gołoborza, znane wszystkim z podręczników do nauki geografii. Z pobliskich platform widokowych można nie tylko podziwiać te formacje geologiczne, lecz także wspaniałe widoki regionu świętokrzyskiego. Można bez problemu objechać samochodem całe pasmo górskie i wspiąć się na Łysicę, będącą najwyższym szczytem w regionie. Ponadto zaledwie 11 km na południowy zachód od Kielc można zwiedzić jedną z najsłynniejszych jaskiń w Polsce - Jaskinię Raj, której wnętrza zachwycają swą unikalnością oraz surowością. Zwolennicy historii mogą z kolei podziwiać zamki w Chęcinach, Bodzentynie, miejsca związane z II wojną światową. Nie lada atrakcją dla całej rodziny są Dymarki Świętokrzyskie, które odbywają się każdego roku w sierpniu. Można wtedy na własne oczy zobaczyć pradawne metody wytopu rud żelaza.

Wycieczka po okolicach Kielc wynajętym samochodem

Wypożyczalnia samochodów w Kielcach, jaką mogą Państwo znaleźć na naszej stronie to niezwykłą okazja ku temu, by w wypożyczonym samochodzie udać się na jednodniową podróż do Sandomierza. W naszej porównywarce cenowej znaleźć można oferty ze strony takich firm, jak Avis czy Argus Car Hire, dzięki czemu wypożyczenie samochodu w Kielcach może odbyć się niezwykle szybko oraz za atrakcyjną cenę. Sandomierz położony jest niecałe 1.5 godziny jazdy samochodem od Kielc. Jest to miasto w głównej mierze znane miłośnikom telewizyjnego Ojca Mateusza. Sandomierz jest jednym z najpiękniejszych średniowiecznych miast nie tylko w regionie, lecz także w całej Polsce. Znajduje się on na siedmiu wzgórzach i jest prawdziwą perłą architektoniczną. Samo Stare Miasto tworzy zabytkowy zespół urbanistyczno-architektoniczny oraz krajobrazowy. Na terenie tego miasta można podziwiać między innymi kolegium jezuickie Collegium Gostomianum z XVII wieku, Zamek Królewski z XIV wieku, kościół romański św. Jakuba z 1226 roku. Na Starym Mieście można podziwiać ratusz, Bramę Opatowską. Warto także skorzystać z możliwości zwidzenia podziemnej trasy turystycznej na głębokości od 4 do 12 metrów pod powierzchnią. Z powodzeniem posiadając wypożyczony samochód można zaplanować całodniową wyprawę z Kielc do Sandomierza.

Dla osób zainteresowanych dalszymi wycieczkami po Polsce sugerujemy wizytę w takich miastach jak Kraków, Katowice, czy Warszawa.

Proponowany w Kielcach wynajem samochodu za pośrednictwem naszego portalu będzie dla każdej osoby ogromną okazją do zwiedzenia nie tylko Kielc, Sandomierza, lecz także wielu okolicznych miejscowości.