Wypożyczalnia Samochodów Lodz

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 70 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 19 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 19 lis 2019, 01:28 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Lodz

Mały samochód

Mały samochód

Od 70 zł za dzień
przy 19 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 19 lis 2019, 01:28 .

Ta oferta została znaleziona 19 lis 2019, 01:28 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 81 zł za dzień
przy 18 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 19 lis 2019, 02:32 .

Ta oferta została znaleziona 19 lis 2019, 02:32 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 106 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 19 lis 2019, 10:01 .

Ta oferta została znaleziona 19 lis 2019, 10:01 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 137 zł za dzień
przy 18 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 19 lis 2019, 02:32 .

Ta oferta została znaleziona 19 lis 2019, 02:32 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Lodz

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Lodz:

4.8 do 5 (195 oceny)

(5 do 5)
Dobra firma. Szybkie odpowiedzi na email. Współpracuje z dobrymi firmami wypożyczającymi samochody.
Ocena wynajętego samochodu przez Arkadiusz O.- 15 lut 2017, 12:29
(4.9 do 5)
Mają naprawdę dobre samochody!
Ocena wynajętego samochodu przez Piotrek L.- 20 lip 2015, 10:59
(4.6 do 5)
Super wyszukiwarka, wypożyczalnia którą znalazłam przez nią rzetelna, wypłacili kaucję, także bez obaw.
Ocena wynajętego samochodu przez Iza G.- 20 lip 2015, 15:07
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Lodz

Łódź to miasto znane przede wszystkim jako stolica przemysłu włókienniczego, ale także najdłuższa ulica handlowa w Polsce. Jest to również jedno z największych miast w naszym kraju, warto więc odwiedzić je i poznać zarówno samo miasto, jak i jego okolice. Dzięki porównywarce cenowej warto zorientować się, jaka jest najlepsza wypożyczalnia samochodów w Łodzi i skorzystać z jej oferty. Zaleta takiego rozwiązania jest uniezależnienie się od komunikacji miejskiej a także możliwość dotarcia do celu o takiej porze, jaka Państwu pasuje. Wypożyczenie samochodu w Łodzi to najlepszy sposób na samodzielne odkrywanie tajemnic tego pięknego miasta.

Informacje, wynajem samochodu Łódź

Łódź to miasto, położone w centralnej Polsce, jedno z największych i najbardziej zaludnionych w naszym kraju. Można dostać się niego przykładowo dzięki lotnisku w Łodzi. Choć historia miasta sięga XIII wieku, prawdziwy jego rozwój nastąpił dopiero na początku osiemnastego tysiąclecia. Pochodzenie nazwy miasta do dziś nie jest przekonująco wyjaśnione, przyjmuje się jednak, iż pochodzi ona od nazwiska rodowego szlacheckiego „Łodzic”. Przełomowy w historii miasta był rok 1820, kiedy to namiestnik państwa polskiego Józef Zajączek przyznał małej wówczas osadzie prawa ośrodka przemysłowego. W błyskawicznym tempie rozwinęły się wówczas fabryki i manufaktury sukiennicze oraz tkackie, czyniąc to miasto jednym z największych centrów płócienniczych w Polsce i doprowadzając do błyskawicznego rozwoju miasta. To w tym mieście powstała jedna z największych fabryk, tzw. biała fabryka, której właścicielem był Ludwik Geyer. To tam funkcjonowała pierwsza w mieście maszyna parowa. Dzięki swemu korzystnemu położeniu w mieście tym krzyżują się aktualnie najważniejsze trasy zarówno drogowe oraz kolejowe. Łódź, dzięki połączeniu Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej oraz Państwowej Wyższej Szkoły Aktorskiej w jedną uczelnię, oraz dzięki utworzeniu zaraz po zakończeniu II wojny św. Wytwórni Filmów Fabularnych stała się również ogólnopolskim centrum kinematografii. Jeśli zdecydujecie się Państwo spędzić kilka lub kilkanaście dni w Łodzi wynajem samochodu będzie rozsądną decyzję, która umożliwi odszukanie ducha starej, zabytkowej Łodzi w dogodnym dla siebie czasie i okolicznościach.

Atrakcje, wynajem samochodu Łódź

Choć Łódź to miasto kojarzone z fabrykami i manufakturami, nie brak tu pięknych i tajemniczych zakątków. Oczywiście chyba każdy kojarzy najdłuższą arterię handlową, będącą wizytówką miasta. Z braku klasycznego rynku to właśnie ulica Piotrkowska, wpisana zresztą do rejestru zabytków, stanowi centrum kulturalne i handlowe miasta. To przy niej znajduje się wspomniana wcześniej Biała Fabryka, ponad stumetrowej wysokości przepiękna bazylika (jedna z najwyższych w Polsce), czy też pałac Juliusza Heinzla, zaprojektowany przez Hilarego Majewskiego a obecnie pełniący funkcję Urzędu Wojewódzkiego oraz Urzędu Miasta. Ale Łódź to nie tylko ulica Piotrkowska. Wypożyczalnia samochodów w Łodzi, z której usług mogą Państwo skorzystać, zagwarantuje za rozsądną cenę dojazd do takich architektonicznych perełek, jak choćby pałac Izraela Poznańskiego. Skromna początkowo kamienica, położona na zbiegu ulic Ogrodowej i Zachodniej, dzięki przeprojektowaniu jej przez Hilarego Majewskiego, nabrała stylu neobarokowego oraz renesansowego i stała się jednym z najbardziej znanych budynków w mieście. Istotnie, trudno przejść obojętnie obok monumentalnego budynku, który nazywany jest często „łódzkim Luwrem”. Hilary Majewski zaprojektował również inny, znany w całej Polsce budynek, czyli tzw. Księży Młyn. Budynek ten, a raczej kompleks budowli, to architektoniczna perełka którą trzeba zobaczyć. Aby zaoszczędzić na czasie i odkryć te i inne ciekawe miejsca w Łodzi wynajem samochodu okazuje się być najrozsądniejszym wyborem i pozwala za atrakcyjną cenę rozsądnie rozplanować swój czas.

Zwiedzanie okolic Łodzi wynajętym samochodem

Dogodne połączenia, zarówno kolejowe jak i drogowe oraz lotnicze umożliwiają łatwe dostanie się w okolice miasta. Wypożyczenie samochodu w Łodzi jest proste i wygodne, a co najważniejsze szybkie. Warto wykorzystać tę możliwość i zwiedzić okolice miasta, kryjące wiele niespodzianek. Popularnym kierunkiem są okolice Tuszyna, gdzie chętnie podróżują osoby, pragnące zakupić tanią, a jednocześnie dobrą jakościowo odzież. To właśnie tam znajdują się największe, wyspecjalizowane hale targowe. Miłośników ciekawostek zainteresuje zapewne miejscowość Piątek – to tam znajduje się geometryczny środek naszego kraju. Warto również udać się w podróż wypożyczonym samochodem do miejscowości Oporów, gdzie znajduje się jeden z najbardziej zadbanych i zachowany niemal w całości gotycki zamek. Położony na wyspie i otoczony fosą budynek stanowi obecnie siedzibę Muzeum Wnętrz Stylowych i jest niewątpliwie obiektem, który warto zwiedzić, będąc w okolicy. Choć województwo łódzkie należy do najmniej zalesionych w kraju, przejazd samochodem i tu może nas zaskoczyć. Na terenie województwa znajduje się bowiem aż siedem parków krajobrazowych. Tutaj także można zobaczyć jedna z największych dziur w ziemi, jakie powstały dzięki działalności człowieka – odkrywkowa kopalnia węgla brunatnego w Bełchatowie to obowiązkowa pozycja do zaliczenia. Wypożyczenie samochodu w Łodzi to dobra propozycja dla tych, którzy chcą zwiedzić te atrakcyjne tereny nie nadwyrężając budżetu, a jednocześnie wygodnie i z klasą. Dla tych, którym niestraszne dalsze wyprawy proponujemy także wycieczkę do Warszawy, czy Krakowa.

Zapraszamy do rezerwacji z HAPPYCAR już dziś.