Znajdź odpowiedni samochód do wynajęcia w Wroclaw Airport

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 48 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 8 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 23 wrz 2017, 03:18 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Wroclaw Airport

Mały samochód

Mały samochód

Od 48 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 23 wrz 2017, 03:18 .

Ta oferta została znaleziona 23 wrz 2017, 03:18 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 53 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 11 paź 2017, 07:14 .

Ta oferta została znaleziona 11 paź 2017, 07:14 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 68 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 23 wrz 2017, 07:59 .

Ta oferta została znaleziona 23 wrz 2017, 07:59 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 69 zł za dzień
przy 10 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 14 paź 2017, 05:48 .

Ta oferta została znaleziona 14 paź 2017, 05:48 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Wroclaw Airport

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Wroclaw Airport:

4.7 do 5 (56 oceny)

(4.5 do 5)
Wszystko OK. Auto troszkę zabrudzone wewnątrz.
Ocena wynajętego samochodu przez Filip K.- 19 paź 2017, 15:13
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18

Wypożyczalnia samochodów Wroclaw Airport

Wrocław jest uznawany za jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Dlatego też decydując się na zwiedzanie tego miasta warto wynająć samochód, aby móc obejrzeć nie tylko wrocławskie, ale również dolnośląskie zabytki. Wypożyczenie samochodu we Wrocławiu-Starachowicach na lotnisku może być idealnym rozwiązaniem przemieszcuania sie po mieście i regionie. Wystarczy skorzystać z internetowej porównywarki, aby wynająć po korzystnych stawkach samochód z Avis, Hertz czy Europcar i cieszyć się z możliwości, jakie daje posiadanie samochodu do własnej dyspozycji.

We Wrocławiu-Starachowicach na lotnisku wynajem samochodu oferuje kilka firm, specjalizujących się w oferowaniu samochodów dla różnych turystów. To właśnie samochód jest doskonałym środkiem transportu, jeśli planujemy wypoczynek we Wrocławiu i okolicach. Posiadanie samochodu, nawet jeśli jest on wypożyczony, pozwala na swobodne zaplanowanie trasy zwiedzania, uniezależniając się od konieczności kupowania biletów komunikacji miejskiej czy też zwalniając z konieczności poszukiwania taksówki. Dla wielu turystów dużym problemem mogą być znaczne różnice w cenach za wynajem samochodu. Dzięki korzystaniu z wyszukiwarki można zarezerwować samochód, który najlepiej będzie spełniał oczekiwania wynajmującego, bez względu na to, czy ma to być rodzinne kombi, van czy może samochód sportowy. Wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu-Starachowicach na lotnisku załatwia wszelkie formalności, pozostawiając klientom radość z korzystania z samochodu, którym mogą się poruszać po wybranym mieście i jego okolicy. I rzecz chyba najważniejsza - oferowane przez nią samochody są dostępne dla każdego turysty.

Wypożyczenie samochodu we Wrocławiu-Starachowicach na lotnisku to przede wszystkim możliwość samodzielnego dojazdu do Wrocławia. Choć miasto leży zaledwie 10 km od lotniska, to posiadanie samochodu do własnej dyspozycji skraca czas dojazdu do niezbędnego minimum. Posiadanie samochodu nie jest również problemem w przypadku wielu hoteli, które swoim gościom oferują do dyspozycji własny parking przeznaczony jedynie dla hotelowych gości. W samym Wrocławiu zwiedzanie Starego Miasta i okolic jest możliwe pieszo. Tym, co urzeka turystów, jest wrocławski węzeł wodny, unikalna sieć system dróg wodnych, śluz oraz różnego rodzaju budowli hydrologicznych. Po Odrze można pływać korzystając ze statków Białej Floty, co jest możliwe dzięki temu, że Wrocław jest usytuowany nad Odrą i jej dopływami - Ślęzą, Oławą, Bystrzycą i Widawą. Wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu-Starachowicach na lotnisku może być początkiem wyprawy po Wrocławiu - szacuje się bowiem, że w całym mieście jest ponad 200 różnych mostów i pieszo trudno by było do każdego z nich dojść.

Niedaleko Wrocławia znajduje się miejscowość Kamieniec Wrocławski, którego zalew Bajkał oraz tereny rekreacyjne są chętnie wykorzystywane do aktywnego wypoczynku. Jednak w samym Wrocławiu można równie ciekawie spędzić czas. Zaczynając od Ostrowa Tumskiego, który niegdyś był wyspą i Starego Miasta, przez Ogród Botaniczny aż po Halę Stulecia z zielonymi pergolami i Rotundę Panoramy Racławickiej - we Wrocławiu można spędzić czas bardzo aktywnie i różnorodnie. Warto również wybrać się w poszukiwaniu wrocławskich krasnali, które ukryto w różnych zakamarkach i zaskakujących miejscach w mieście. Krasnale, których liczba przekroczyła 300, to symbol Pomarańczowej Alternatywy, którą również uwiecznił Wrocław stawiając mu pomnik z krasnalem.

Wrocław to stolica Dolnego Śląska, ale również historyczna stolica Śląska. To właśnie z tego powodu we Wrocławiu-Starachowicach na lotnisku wynajem samochodu Avis, Europcar czy Hertz jest idealnym sposobem na zwiedzenie tych właśnie okolic. Historycznie Dolny Śląsk często zmieniał właścicieli, dlatego co kilka kilometrów można tu spotkać dworki i pałace, które nadal funkcjonują jako obiekty turystyczne. Dużą atrakcją są również Karkonosze z masywem Śnieżki, Góry Izerskie oraz połączone z nimi Sudety Wschodnie z Masywem Śnieżnika. Sama Kotlina Kłodzka jest chętnie odwiedzana przez turystów, którzy zaplanowali sobie aktywny wypoczynek w pobliskich górach. Co ciekawe do Kotliny Kłodzkiej zalicza się również pobliskie uzdrowiska - Kudowę-Zdrój, Duszniki-Zdrój czy Polanicę-Zdrój. W Kłodzku miłośnicy militariów i historii chętnie odwiedzają Twierdzę Kłodzko. Z myślą o zmotoryzowanych turystach powstał Szlak Zamków Piastowskich, liczący około 150 km, na którym znalazło się 15 różnych zamków i ruin. Szlak rozpoczyna się w Zagórzu Śląskim od Zamku Grodno, następnie prowadzi przez zamki w Książu, Bolkowie, Chojniku,Jeleniej Górze, Wleniu a kończy się w okolicy góry Grodziec. Oczywiście na samym Dolnym Śląsku jest w sumie ponad 80 zamków, do których dotarcie jest możliwe właśnie dzięki posiadaniu samochodu. Wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu-Starachowicach na lotnisku to świetny sposób na rozpoczęcie podróży po atrakcyjnych zakątkach Dolnego Śląska i jego stolicy.