• Opnie klientów 8.3 / 10
  • Gwarancja Najlepszej Ceny
Oszczędź do 60%

Wrocław Lotnisko wynajem samochodów - Porównywarka cen

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Porównywarka cen wynajmu samochodów
  • Ponad 140 000 stacji wynajmu samochodów na świecie
  • Ponad 470 312 HAPPY klientów
  • Anulowanie gratis - Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
Porównujemy oferty tych i innych wypożyczalni samochodów

Tak działa HAPPYCAR

Szukamy i porównujemy najlepsze oferty

Oferujemy samochody na wynajem w ponad 40000 miejscach
Zarezerwuj samochód z odpowiednim ubezpieczeniem online zamiast przepłacać na miejscu.
Oszczędź do 60%. Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 24 godzin przed odbiorem pojazdu.

Wrocław Lotnisko atrakcje i porady turystyczne

Tanie wynajęcie samochodu lotnisko Wrocław

Wrocław jest uznawany za jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Dlatego też decydując się na zwiedzanie tego miasta warto wynająć samochód, aby móc obejrzeć nie tylko wrocławskie, ale również dolnośląskie zabytki. Wypożyczenie samochodu we Wrocławiu-Starachowicach na lotnisku może być idealnym rozwiązaniem przemieszczania się po mieście i regionie. Wystarczy skorzystać z internetowej porównywarki, aby wynająć po korzystnych stawkach samochód z Avis, GLOBAL Rent-a-Car czy Europcar i cieszyć się z możliwości, jakie daje posiadanie samochodu do własnej dyspozycji.

Informacje, wynajem samochodu lotnisko Wrocław

Na lotnisku we Wrocławiu samochodu oferuje kilka firm, specjalizujących się w oferowaniu samochodów dla różnych turystów. To właśnie samochód jest doskonałym środkiem transportu, jeśli planujemy wypoczynek we Wrocławiu i okolicach. Posiadanie samochodu, nawet jeśli jest on wypożyczony, pozwala na swobodne zaplanowanie trasy zwiedzania, uniezależniając się od konieczności kupowania biletów komunikacji miejskiej czy też zwalniając z konieczności poszukiwania taksówki. Dla wielu turystów dużym problemem mogą być znaczne różnice w cenach za wynajem samochodu. Dzięki korzystaniu z wyszukiwarki można zarezerwować samochód, który najlepiej będzie spełniał oczekiwania wynajmującego, bez względu na to, czy ma to być rodzinne kombi, van czy może samochód sportowy. Wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu-Starachowicach na lotnisku załatwia wszelkie formalności, pozostawiając klientom radość z korzystania z samochodu, którym mogą się poruszać po wybranym mieście i jego okolicy. I rzecz chyba najważniejsza - oferowane przez nią samochody są dostępne dla każdego turysty.

Atrakcje, wynajem samochodu lotnisko Wrocław

Wypożyczenie samochodu we Wrocławiu-Starachowicach na lotnisku to przede wszystkim możliwość samodzielnego dojazdu do Wrocławia. Choć miasto leży zaledwie 10 km od lotniska, to posiadanie samochodu do własnej dyspozycji skraca czas dojazdu do niezbędnego minimum. Posiadanie samochodu nie jest również problemem w przypadku wielu hoteli, które swoim gościom oferują do dyspozycji własny parking przeznaczony jedynie dla hotelowych gości. W samym Wrocławiu zwiedzanie Starego Miasta i okolic jest możliwe pieszo. Tym, co urzeka turystów, jest wrocławski węzeł wodny, unikalna sieć system dróg wodnych, śluz oraz różnego rodzaju budowli hydrologicznych. Po Odrze można pływać korzystając ze statków Białej Floty, co jest możliwe dzięki temu, że Wrocław jest usytuowany nad Odrą i jej dopływami - Ślęzą, Oławą, Bystrzycą i Widawą. Wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu-Starachowicach na lotnisku może być początkiem wyprawy po Wrocławiu - szacuje się bowiem, że w całym mieście jest ponad 200 różnych mostów i pieszo trudno by było do każdego z nich dojść.

Niedaleko Wrocławia znajduje się miejscowość Kamieniec Wrocławski, którego zalew Bajkał oraz tereny rekreacyjne są chętnie wykorzystywane do aktywnego wypoczynku. Jednak w samym Wrocławiu można równie ciekawie spędzić czas. Zaczynając od Ostrowa Tumskiego, który niegdyś był wyspą i Starego Miasta, przez Ogród Botaniczny aż po Halę Stulecia z zielonymi pergolami i Rotundę Panoramy Racławickiej - we Wrocławiu można spędzić czas bardzo aktywnie i różnorodnie. Warto również wybrać się w poszukiwaniu wrocławskich krasnali, które ukryto w różnych zakamarkach i zaskakujących miejscach w mieście. Krasnale, których liczba przekroczyła 300, to symbol Pomarańczowej Alternatywy, którą również uwiecznił Wrocław stawiając mu pomnik z krasnalem.

Zwiedzanie okolic Wrocławia wynajętym samochodem

Wrocław to stolica Dolnego Śląska, ale również historyczna stolica Śląska. To właśnie z tego powodu we Wrocławiu-Starachowicach na lotnisku wynajem samochodu Avis, Europcar czy GLOBAL Rent-a-Car jest idealnym sposobem na zwiedzenie tych właśnie okolic. Historycznie Dolny Śląsk często zmieniał właścicieli, dlatego co kilka kilometrów można tu spotkać dworki i pałace, które nadal funkcjonują jako obiekty turystyczne. Dużą atrakcją są również Karkonosze z masywem Śnieżki, Góry Izerskie oraz połączone z nimi Sudety Wschodnie z Masywem Śnieżnika. Sama Kotlina Kłodzka jest chętnie odwiedzana przez turystów, którzy zaplanowali sobie aktywny wypoczynek w pobliskich górach. Co ciekawe do Kotliny Kłodzkiej zalicza się również pobliskie uzdrowiska - Kudowę-Zdrój, Duszniki-Zdrój czy Polanicę-Zdrój. W Kłodzku miłośnicy militariów i historii chętnie odwiedzają Twierdzę Kłodzko. Z myślą o zmotoryzowanych turystach powstał Szlak Zamków Piastowskich, liczący około 150 km, na którym znalazło się 15 różnych zamków i ruin. Szlak rozpoczyna się w Zagórzu Śląskim od Zamku Grodno, następnie prowadzi przez zamki w Książu, Bolkowie, Chojniku, Jeleniej Górze, Wleniu a kończy się w okolicy góry Grodziec. Posiadając wynajęty samochód warto wybrać się także do Krakowa, Katowic, czy na północ, do Poznania. Zapraszamy do wynajęcia samochodu z HAPPYCAR już dziś.