Wypożyczalnia Samochodów Wroclaw

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 21 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 3 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 07 wrz 2020, 08:04 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Lotnisko Wroclaw

Mały samochód

Mały samochód

Od 21 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 wrz 2020, 08:04 .

Ta oferta została znaleziona 07 wrz 2020, 08:04 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 25 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 wrz 2020, 08:04 .

Ta oferta została znaleziona 07 wrz 2020, 08:04 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 28 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 wrz 2020, 08:04 .

Ta oferta została znaleziona 07 wrz 2020, 08:04 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 40 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2020, 04:54 .

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2020, 04:54 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Lotnisko Wroclaw

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Lotnisko Wroclaw:

4.6 do 5 (198 oceny)

(5 do 5)
szybko i tanio
Ocena wynajętego samochodu przez Pawel S.- 26 lut 2017, 21:34
(5 do 5)
dobra cena fajny serwis
Ocena wynajętego samochodu przez MARCIN T.- 10 cze 2018, 13:49
(5 do 5)
SZYBKI KONTAKT
Ocena wynajętego samochodu przez KRZYSZTOF Z.- 15 lip 2018, 08:49
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Wroclaw

Tanie wynajęcie samochodu lotnisko Wrocław

Wrocław jest uznawany za jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Dlatego też decydując się na zwiedzanie tego miasta warto wynająć samochód, aby móc obejrzeć nie tylko wrocławskie, ale również dolnośląskie zabytki. Wypożyczenie samochodu we Wrocławiu-Starachowicach na lotnisku może być idealnym rozwiązaniem przemieszczania się po mieście i regionie. Wystarczy skorzystać z internetowej porównywarki, aby wynająć po korzystnych stawkach samochód z Avis, Hertz czy Europcar i cieszyć się z możliwości, jakie daje posiadanie samochodu do własnej dyspozycji.

Informacje, wynajem samochodu lotnisko Wrocław

Na lotnisku we Wrocławiu samochodu oferuje kilka firm, specjalizujących się w oferowaniu samochodów dla różnych turystów. To właśnie samochód jest doskonałym środkiem transportu, jeśli planujemy wypoczynek we Wrocławiu i okolicach. Posiadanie samochodu, nawet jeśli jest on wypożyczony, pozwala na swobodne zaplanowanie trasy zwiedzania, uniezależniając się od konieczności kupowania biletów komunikacji miejskiej czy też zwalniając z konieczności poszukiwania taksówki. Dla wielu turystów dużym problemem mogą być znaczne różnice w cenach za wynajem samochodu. Dzięki korzystaniu z wyszukiwarki można zarezerwować samochód, który najlepiej będzie spełniał oczekiwania wynajmującego, bez względu na to, czy ma to być rodzinne kombi, van czy może samochód sportowy. Wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu-Starachowicach na lotnisku załatwia wszelkie formalności, pozostawiając klientom radość z korzystania z samochodu, którym mogą się poruszać po wybranym mieście i jego okolicy. I rzecz chyba najważniejsza - oferowane przez nią samochody są dostępne dla każdego turysty.

Atrakcje, wynajem samochodu lotnisko Wrocław

Wypożyczenie samochodu we Wrocławiu-Starachowicach na lotnisku to przede wszystkim możliwość samodzielnego dojazdu do Wrocławia. Choć miasto leży zaledwie 10 km od lotniska, to posiadanie samochodu do własnej dyspozycji skraca czas dojazdu do niezbędnego minimum. Posiadanie samochodu nie jest również problemem w przypadku wielu hoteli, które swoim gościom oferują do dyspozycji własny parking przeznaczony jedynie dla hotelowych gości. W samym Wrocławiu zwiedzanie Starego Miasta i okolic jest możliwe pieszo. Tym, co urzeka turystów, jest wrocławski węzeł wodny, unikalna sieć system dróg wodnych, śluz oraz różnego rodzaju budowli hydrologicznych. Po Odrze można pływać korzystając ze statków Białej Floty, co jest możliwe dzięki temu, że Wrocław jest usytuowany nad Odrą i jej dopływami - Ślęzą, Oławą, Bystrzycą i Widawą. Wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu-Starachowicach na lotnisku może być początkiem wyprawy po Wrocławiu - szacuje się bowiem, że w całym mieście jest ponad 200 różnych mostów i pieszo trudno by było do każdego z nich dojść.

Niedaleko Wrocławia znajduje się miejscowość Kamieniec Wrocławski, którego zalew Bajkał oraz tereny rekreacyjne są chętnie wykorzystywane do aktywnego wypoczynku. Jednak w samym Wrocławiu można równie ciekawie spędzić czas. Zaczynając od Ostrowa Tumskiego, który niegdyś był wyspą i Starego Miasta, przez Ogród Botaniczny aż po Halę Stulecia z zielonymi pergolami i Rotundę Panoramy Racławickiej - we Wrocławiu można spędzić czas bardzo aktywnie i różnorodnie. Warto również wybrać się w poszukiwaniu wrocławskich krasnali, które ukryto w różnych zakamarkach i zaskakujących miejscach w mieście. Krasnale, których liczba przekroczyła 300, to symbol Pomarańczowej Alternatywy, którą również uwiecznił Wrocław stawiając mu pomnik z krasnalem.

Zwiedzanie okolic Wrocławia wynajętym samochodem

Wrocław to stolica Dolnego Śląska, ale również historyczna stolica Śląska. To właśnie z tego powodu we Wrocławiu-Starachowicach na lotnisku wynajem samochodu Avis, Europcar czy Hertz jest idealnym sposobem na zwiedzenie tych właśnie okolic. Historycznie Dolny Śląsk często zmieniał właścicieli, dlatego co kilka kilometrów można tu spotkać dworki i pałace, które nadal funkcjonują jako obiekty turystyczne. Dużą atrakcją są również Karkonosze z masywem Śnieżki, Góry Izerskie oraz połączone z nimi Sudety Wschodnie z Masywem Śnieżnika. Sama Kotlina Kłodzka jest chętnie odwiedzana przez turystów, którzy zaplanowali sobie aktywny wypoczynek w pobliskich górach. Co ciekawe do Kotliny Kłodzkiej zalicza się również pobliskie uzdrowiska - Kudowę-Zdrój, Duszniki-Zdrój czy Polanicę-Zdrój. W Kłodzku miłośnicy militariów i historii chętnie odwiedzają Twierdzę Kłodzko. Z myślą o zmotoryzowanych turystach powstał Szlak Zamków Piastowskich, liczący około 150 km, na którym znalazło się 15 różnych zamków i ruin. Szlak rozpoczyna się w Zagórzu Śląskim od Zamku Grodno, następnie prowadzi przez zamki w Książu, Bolkowie, Chojniku, Jeleniej Górze, Wleniu a kończy się w okolicy góry Grodziec. Posiadając wynajęty samochód warto wybrać się także do Krakowa, Katowic, czy na północ, do Poznania. Zapraszamy do wynajęcia samochodu z HAPPYCAR już dziś.