Wypożyczalnia Samochodów Francja

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Aż do 60% taniej

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Ocena: wypożczalnia samochodów w Francja

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Francja:

4.8 do 5 (208 oceny)

(4.6 do 5)
rezerwacja przebiegła bez większych problemów, pozdrawiam!
Ocena wynajętego samochodu przez basia- 17 lip 2015, 22:53
(4.4 do 5)
Całkowicie zadowolona.
Ocena wynajętego samochodu przez Gosia O.- 18 lip 2015, 02:49
(4.3 do 5)
HAPPYCAR DAJE RADĘ!
Ocena wynajętego samochodu przez Patrycja R.- 19 lip 2015, 18:32
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Francja

Wyruszcie Państwo w podróż po wspaniałej Francji razem z HAPPYCAR i lokalnymi wypożyczalniami samochodów. Położona w zachodniej części Europy Francja od wielu lat jest ulubionym miejscem odwiedzanym przez turystów i to nie tylko przez swoją różnorodność krajobrazu ale także i kultury. HAPPYCAR chętnie pomoże Państwu w wyborze najodpowiedniejszej oferty wynajmu samochodu we Francji. Wiele piaszczystych plaż i śródziemnomorski klimat zaprasza do odwiedzenia Côte d’Azur, czyli Lazurowego Wybrzeże. Czas można tu spędzić na słonecznych kąpielach czy długich wędrówkach po stokach Alp. Miasta takie jak Paryż, Marsylia, Nicea czy Strasburg przekonują nas do siebie już od pierwszej chwili i zapraszają na spontaniczną wycieczkę po mieście. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Podróż całą rodziną wynajętym samochodem czy podróż biznesowa - zaplanujcie Państwo podróż wedle własnych upodobań i potrzeb.

Informacje ogólne

Metropolitarna część Republiki Francuskiej znajduje się w zachodniej części Europy. Rozciąga się od Morza Śródziemnego na południu do kanału La Manche na północy. Równie popularnym kierunkiem dla turystów jest granicząca z Francją na południu Hiszpania. Francja posiada także zamorskie terytoria i zbiorowości nazywane Francją Zamorską. Republika Francuska to unitarne państwo demokratyczne, piąte najlepiej rozwinięte państwo świata i jedenaste pod względem warunków do życia. Francuska dewiza brzmi: wolność, równość, braterstwo, a samo państwo jest członkiem-założycielem ONZ i wchodzi w skład G8, Unii Łacińskiej, Unii Europejskiej i Frankofonii. Ze względu na liczbę ludności, pozycję w Europie, potencjał gospodarczy, silną armię, uznawane jest za jedno z najpotężniejszych państw świata.

Objazdowa wycieczka po Francji wynajętym samochodem

Kraj jest ukształtowany przede wszystkim przez morskie wybrzeże na północy, zachodzie i południu, jak i masywne pasma górskie na południowym zachodzie i wschodzie. Wewnątrz kraju przeważa delikatny pagórkowaty krajobraz z niewielkimi miasteczkami często o dużym znaczeniu kulturowym. Aby Państwa podróż udała się jak najlepiej warto wcześniej porównać oferty wynajmu samochodu we Francji i wybrać najodpowiedniejszą. To doprowadzi Państwa do każdego celu i nawet spontaniczna podróż nie będzie stanowiła problemu. Łatwo mogą zarezerwować Państwo samochód online tuż przed przyjazdem, ażeby po przyjeździe móc jedynie wsiąść do samochodu i wyruszyć w podróż po Francji. Szybko przekonają się Państwo, że każdy zakątek Francji ma do zaoferowania dużo ciekawych atrakcji, które uczynią urlop niezapomnianym. Wypożyczalnia na lotnisku Charles de Gaulle w Paryżu zapewni Państwu łatwy sposób rozpoczęcia swojej podróży po Francji.

Urlop we Francji, wynajem samochodu

Od lat Francja niezmiennie pozostaje najchętniej odwiedzanym krajem na świecie. Dużą zasługą tego jest, iż kraj posiada dużą różnorodność obszarów przyrodniczych, piękne krajobrazy, malownicze francuskie miasteczka oraz bogate dziedzictwo kulturowe. Wśród miast najczęściej odwiedzanych przez turystów, oczywiście prym wiedzie Paryż. Równie lubiane miejsca to Prowansja, Lazurowe Wybrzeże, Dolina Loary, Wybrzeże Atlantyckie i regiony południowo-zachodnie, cieszące się uznaniem wśród turystów. Pod żadnym względem nie można narzekać na brak atrakcji we Francji!. Znane zamki nad Loarą, zatoczki Marsylii i Cassis otoczone skałami, najwyższa w Europie wydma „dune du Pilat”- to wszystko i jeszcze więcej można zwiedzić będąc we Francji. Spośród wielu miejsc aż 38 zostało wpisanych na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Flagowe przykłady to Mont Saint-Michel z zatoką w Normandii, zespół pałacowo-ogrodowy w Wersalu, ufortyfikowane średniowieczne miasto Carcassonne czy katedra w Chartres.

Najciekawsze atrakcje Francji

Zamek Chenonceau, znany też jako Zamek Dam, to jeden z zamków położonych nad Loarą. Nazwa Zamek Dam pochodzi od sześciu kobiet, które jako kolejne właścicielki rozbudowywały go. Pałac w Wersalu znajduje się pod Paryżem, był miejscem rezydencji królów francuskich od roku 1682. Jest to wspaniałe dzieło francuskiego klasycyzmu i baroku. Dom i ogród Claude Monet w Giverny to najciekawszy ogród przy domu malarza. Most Aleksandra III nazwany tak na cześć cesarza Imperium Rosyjskiego Aleksandra III Romanowa. Na moście znajduje się godło Francji i Imperium Rosyjskiego oraz personifikacja Sekwany i Newy. Wzgórze Św. Michała to skalista wyspa w Zatoce Wzgórza Świętego Michała położona w południowo-zachodniej Normandii. Na wyspie wzniesiono sanktuarium Michała Archanioła. Ważny element architektury Paryża to Łuk Triumfalny znajdujący się na placu Charles’a de Gaulle’a. Łuk stanowi zakończenie perspektywy Pól Elizejskich i został zbudowany dla uczczenia osób walczących i poległych za Francję w czasie wojen napoleońskich i wojen rewolucji francuskiej. Pisząc o Francji nie wolno zapomnieć o jej najbardziej znanym symbolu czyli wieży Eiffla. Zaś najbardziej znaną katedrą na świecie jest Notre Dame de Paris. Gotycka katedra znajdująca się w Paryżu. Warto zobaczyć wszystkie z tych niezwykłych atrakcji i zabytków, a z HAPPYCAR i wynajętym wcześniej samochodem będzie to dużo łatwiejsze i przyjemniejsze.