Znajdź odpowiedni samochód do wynajęcia w Lublin Lotnisko

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 50 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 4 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 15 lut 2019, 03:51 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 00800 49 11 772

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Lublin Lotnisko

Mały samochód

Mały samochód

Od 50 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 15 lut 2019, 03:51 .

Ta oferta została znaleziona 15 lut 2019, 03:51 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 54 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 15 lut 2019, 03:51 .

Ta oferta została znaleziona 15 lut 2019, 03:51 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 74 zł za dzień
przy 14 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 16 lut 2019, 08:27 .

Ta oferta została znaleziona 16 lut 2019, 08:27 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 132 zł za dzień
przy 9 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 24 lut 2019, 07:04 .

Ta oferta została znaleziona 24 lut 2019, 07:04 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Lublin Lotnisko

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Lublin Lotnisko:

4.7 do 5 (194 oceny)

(4.8 do 5)
Ubezpieczenie, które mi poradzono przydało się!
Ocena wynajętego samochodu przez Zofia R.- 21 lip 2015, 10:52
(4.5 do 5)
Dziękuję!!!!!!!!
Ocena wynajętego samochodu przez Malwina B.- 21 lip 2015, 20:11
(4 do 5)
Jak dotychczas tylko pozytywne doświadczenia.
Ocena wynajętego samochodu przez Albert F.- 21 lip 2015, 20:33
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wypożyczalnia samochodów Lublin Lotnisko

Lublin to bardzo ciekawe miejsce w środkowo-wschodniej Polsce. Malowniczo położone nad rzeką Bystrzycą, która dzieli miasto na dwie krajobrazowe części. Lublin jest jednym z najszybciej rozwijających się miast. Miasto wysokiej kultury i jeden z najbardziej znanych kraju i w świecie ośrodek akademicki o niesamowicie bogatej historii sięgającej VI wieku. To miejsce, w którym doskonale połączono stare z nowym, oferuje coraz więcej atrakcji i to właśnie przyciąga turystów. Widać to po ilości obsługiwanych pasażerów na lotnisku. Sam port lotniczy zlokalizowany jest kilkanaście kilometrów od Lublina w miejscowości Świdnik, a dojazd samochodem do centrum Lulina zajmuje ok. 15-20 minut. Miasto zadbało o komfortową komunikacją. Wypożyczalnia samochodów w Lublinie na lotnisku np. Avis, AutoEurope, AutoEscape rozwiązuje problem dojazdu do miasta. Dzięki wyszukiwarce HappyCar w prosty sposób znajdziemy najtańszą ofertę wynajmu samochodów. W Lublinie na lotnisku wynajem samochodu funkcjonuje znakomicie. Zarezerwowany samochód czaka na parkingu, tuż przy wyjściu z terminala. Pełen profesjonalizm, wygoda i bezpieczeństwo.

Wypożyczalnia samochodów w Lublinie na lotnisku to niezwykłe udogodnienie, które pomaga zaplanować urlop, jednodniową wycieczkę czy podróż służbową. Dzięki temu jesteśmy niezależni. Samodzielnie określamy cel i czas podróży. Nie musimy myśleć o spóźnionym pociągu czy autobusie.

Kiedy już zakończymy w Lublinie na lotnisku wynajem samochodu warto zwiedzić terminal lotniska. Został on bowiem nominowany do nagrody w prestiżowym konkursie Życie w Architekturze za najlepszy budynek użyteczności publicznej.

W Lublinie jest wiele oryginalnych miejsc. Szukając noclegu warto wziąć to pod uwagę, gdyż dogodna lokalizacja noclegowa ułatwi nam zwiedzanie miasta. Turyści odwiedzający miasto polecają hotel Vanilla nieopodal Starówki, w zabytkowym budynku z XVII wieku. Koniecznie trzeba zobaczyć magiczne Stare Miasto, Zamek Królewski, kamienice na Placu Zamkowym i Bramę Krakowską Starówka jest niestety wyłączona z ruchu. Samochód najlepiej zaparkować na placu pod zamkiem, pod archikatedrą lub za Nowym Ratuszem.

Nie tylko sam Lublin warto zobaczyć. Całe Województwo lubelskie jest pełen urokliwych miejsc i ciekawej architektury. Puławy - Kazimierz Dolny - Nałęczów to tak zwany trójkąt turystyczny województwa lubelskiego w sam raz na wakacyjny wypad. Wypożyczenie samochodu w Lublinie na lotnisku wydaje się być najlepszym rozwiązaniem. Możemy po prostu wsiąść w samochód i przejechać cały szlak. W Kazimierzu Dolnym na uwagę zasługuje Rynek z charakterystyczną studnią i wspaniałymi kamienicami. Warto wspomnieć także o Janowcu, który sąsiaduje z Kazimierzem Dolnym. Znajduje się tu wybudowany na początku XVI wieku, wspaniały zamek.

Wypożyczenie samochodu w Lublinie na lotnisku to doskonała alternatywa dla kosztownego użytkowania własnych pojazdów oraz komunikacji publicznej. Z Janowca do Puław najłatwiej dojechać bowiem samochodem. Nie możemy przecież ominąć Pałacu Czartoryskich. Kolejny przystanek to Zamość uznany za "Perłę Renesansu". Zwiedzając okolice Lublina nie zapominajmy o Lubartowie. Tam też do obejrzenia czeka Pałac Sanguszków, a przy okazji warto zobaczyć także Kościół pod wezwaniem Św. Anny.

Dobrym pomysłem będzie także wycieczka do Kozłówki. Miejscowość znajduje się  30 km od Lublina i największym jej atutem jest Pałac Zamoyskich, zwany niekiedy lubelskim Wersalem. Tam zaś znajduje się ogród, a na jego terenie słynna Galeria Sztuki Socrealizmu.

Lublin słynie też z ciekawostek i legend. Najsłynniejsza dotyczy sądu diabelskiego, o skorumpowanych sędziach, którzy wydali wyrok korzystny dla swojego zleceniodawcy, bardzo bogatego. "Gdyby diabli sądzili, wydaliby sprawiedliwszy wyrok!" - tak krzyknęła skazana wdowa. Tej samej nocy w trybunale pojawili się szatani. Legenda głosi że Bóg zesłał ich aby powtórnie osądzili sprawę. I rzeczywiście tym razem wyrok był korzystny dla wdowy. Po zatwierdzeniu wyroku przewodniczący sądu diabelskiego położył na stole rękę i wypalił na blacie jej ślad. Potem diabły opuściły sąd.

Będąc w Lublinie, trzeba koniecznie spróbować co najmniej jednego z kilkunastu regionalnych przysmaków. Wiejskie pierogi lubelski nadziewane kaszą, twarogiem, boczkiem, cebulą i miętą to pierwsza propozycja. Kolejny przysmak to cebularz lubelski, który w 2007 r. wpisany na listę produktów tradycyjnych. Najbardziej zaś znane danie to forszmak lubelski czyli gulasz z ogórkami kiszonymi i koncentratem pomidorowym podawany w bochenku chleba. Dla wielbicieli słodyczy numerem jeden będzie zapewne lubelski piernik z przepysznymi powidłami śliwkowymi.

Udany pobyt zapewnią sobie Państwo korzystając z porównywarki cenowej. Wypożyczenie samochodu w Lublinie na lotnisku nigdy nie było tak proste jak teraz. Nasza wyszukiwarka proponuje najkorzystniejszy wynajem samochodów. Dzięki tej usłudze znajdzie Państwo samochód na każdą okazję. W prosty i szybki sposób znajdą Państwo potrzebne informacje: ceny last minute oraz poranne rezerwacje. Zapraszamy do Lublina.