Wypożyczalnia Samochodów Portugalia

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 29 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 05 lis 2018, 11:18 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Portugalia

Mały samochód

Mały samochód

Od 29 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 05 lis 2018, 11:18 .

Ta oferta została znaleziona 05 lis 2018, 11:18 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 33 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 05 lis 2018, 11:18 .

Ta oferta została znaleziona 05 lis 2018, 11:18 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 52 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 05 lis 2018, 11:18 .

Ta oferta została znaleziona 05 lis 2018, 11:18 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 103 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 05 lis 2018, 11:24 .

Ta oferta została znaleziona 05 lis 2018, 11:24 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Portugalia

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Portugalia:

4.5 do 5 (210 oceny)

(4.2 do 5)
Super opcje ubezpieczenia, w przeciwnym razie nawet w przypadku niewielkiej ryski na szybie można pójść z torbami!
Ocena wynajętego samochodu przez Paweł K.- 18 lip 2015, 06:47
(4.8 do 5)
Jak następnym razem będę wypożyczał samochód to na pewno najpier sprawdzę happycar.
Ocena wynajętego samochodu przez Filip T.- 18 lip 2015, 16:41
(4 do 5)
Dziękuję happycar za usługi, jestem zadowolona!
Ocena wynajętego samochodu przez Ania A.- 19 lip 2015, 16:58
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Portugalia

Tanie wynajęcie samochodu Portugalia

Wybierzcie się Państwo w niezapomnianą podróż wynajętym w Portugalii samochodem, odkrywając jej najpiękniejsze zakątki. Portugalia oferuje wszystko to, czego potrzebują Państwo podczas swojego urlopu. Malownicze wioski rybackie, imponujące wybrzeża klifowe i piękne plaże. Południowy zew na pewno porwie każdego z Państwa. Z pomocą HAPPYCAR znajdą Państwo odpowiedni samochód w lokalnych wypożyczalniach i przeżyją niesamowite wrażenia podążając wedle własnych upodobań.

Informacje ogólne

Republika Portugalska położona jest na południowym zachodzie Półwyspu Iberyjskiego co czyni ją najdalej wysuniętym na zachód państwem Europy. Portugalia ma dostęp do Oceanu Atlantyckiego i w jej skład wchodzą wyspy takie jak Archipelag Azorski i Madera. Portugalia jest członkiem NATO i Unii Europejskiej. Północny teren kraju jest górzysty i wyżynny. Znajdują się tu góry Serra do Larouco, Serra do Marão i Serra de Estrela. Południe kraju to wyżynno-nizinny teren, a na południowym wybrzeżu znajdują się klify. Pozostały teren kraju to wydmy i laguny. Najbardziej ruchliwymi portami lotniczymi w Portugalii są lotnisko w Lizbonie i lotnisko w Porto.

Wycieczka po Portugalii wynajętym samochodem

Portugalia leży bezpośrednio na wybrzeżu atlantyckim i graniczy wyłącznie z Hiszpanią. Położone w idyllicznym otoczeniu wioski zapraszają chętnie do siebie turystów oferując wspaniałe miejscowe jedzenie i prześliczne krajobrazy. Dodatkowo można mieć nieco szczęścia i przejeżdżając samochodem niedaleko wybrzeża zobaczyć spokojnie pływające delfiny. Miasta Portugalii zachwycają pod każdym względem, zarówno kulturowym jak

i architektonicznym. W Lizbonie możemy zobaczyć wiele domów pokrytych antycznymi fasadami połączonych z nowoczesnymi elementami nadającymi specjalny charakter miasta. Wizyta w Lizbonie to pod każdym względem niezwykła przygoda i możliwość spędzenia niezapomnianych chwil. Najsłynniejszą dzielnicą Lizbony jest Alfama, w której pełno jest uroczych uliczek, zaułków i na każdym kroku można spotkać artystów i muzyków grających szczególnie muzykę fado. Nad miastem góruje także sporo zabytków takich jak: Zamek św. Jerzego, Katedra Sé, imponujące Museu de Artes Decorativas i kościół Santa Luzia, w którym znajduje się mozaika z azulejos pokazująca Lizbonę sprzed trzęsienia ziemi. Kolejne miasto, które urzeka swoją atmosferą i przyjaznym nastawieniem mieszkańców to Faro. Położone jest na południowym wybrzeżu z dostępnymi ślicznymi plażami.

Najciekawsze atrakcje Portugalii wynajętym samochodem

Mimo iż Portugalia nie jest dużym krajem może poszczycić się wspaniałą historią, zabytkami i wieloma atrakcjami turystycznymi. Ufundowany przez króla Manuela I Szczęśliwego klasztor jest dziękczynnym wotum dla udanej ekspedycji Vasco da Gamy. Na szczególną uwagę zasługują zdobne kolumny i krużganki. W klasztorze znajdują się także szczątki rodziny królewskiej i wielkiego podróżnika. Miejsce jest także ważne ze względu podpisania w nim Traktatu Lizbońskiego. Na terenie Madery możemy znaleźć unikatowy na skale światową las wawrzynowy. Las jest największym lasem tego rodzaju i obejmuje obszar prawie 15 tys.ha. Miejsce jest otwarte dla turystów i można podziwiać tu endemiczne gatunki roślin i zwierząt. Ponadto wpisane zostało na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Stolica Madery to Funchal, a na wyspę można dostać się dzięki połączeniom lotniczym z tamtejszym lotniskiem w Funchal. Warto wybrać się także na Azory, wyspę powstałą w wyniku erupcji podmorskich wulkanów. Z tego powodu krajobraz archipelagu Azorów to liczne kratery, kaldery i wulkaniczne korytarze oraz bogata roślinność a przede wszystkim wszechobecna niebieska hortensja. Warto nadmienić, że Azory zostały uznane za jedno z lepszych miejsc do obserwacji wielorybów. Najbardziej wysuniętym na południe regionem Portugalii jest Algarve i jedno z jego miast Albufeira. Jest to idealne miejsce dla miłośników plażowania. Złociste, ciepłe piaski i czysta, błękitna woda co roku przyciągają rzesze turystów, nawet zimą. Fani sportów wodnych takich jak windsurfing, surfing czy rejsy jachtem, także odnajdą tu coś dla siebie. Drugim co do wielkości miastem w Portugalii jest Porto. Jest to także przemysłowo-handlowe centrum kraju z urzekającą starówką wpisaną na listę światowego dziedzictwa UNESCO, bogato zdobioną katedrą

i nowoczesną architekturą. Znajdują się tu także liczne urocze kawiarenki i winiarnie serwujące znane na całym świecie wino Porto. Ważnym centrum kultu religijnego jest Fatima, do którego co roku przyjeżdża miliony pielgrzymów z całego świata. Z miejscem związane jest objawienie Matki Bożej na początku XX wieku. Aby zobaczyć wspomniane miejsca najkorzystniej będzie wypożyczyć samochód by zwiedzić je komfortowo i we własnym tempie.

Jak widać Portugalia przyciąga każdego roku wiele turystów z całego świata dlatego warto już dziś zaplanować podróż i w tym celu najlepiej jest zarezerwować samochód w HAPPYCAR!