Wypożyczalnia Samochodów Turcja

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 101 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 1 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 31 paź 2019, 06:18 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Turcja

Mały samochód

Mały samochód

Od 101 zł za dzień
przy 1 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 31 paź 2019, 06:18 .

Ta oferta została znaleziona 31 paź 2019, 06:18 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 107 zł za dzień
przy 1 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 31 paź 2019, 06:18 .

Ta oferta została znaleziona 31 paź 2019, 06:18 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 112 zł za dzień
przy 1 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 31 paź 2019, 06:18 .

Ta oferta została znaleziona 31 paź 2019, 06:18 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Turcja

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Turcja:

4.9 do 5 (207 oceny)

(4.4 do 5)
Dobra sprawa z tym kuponem.
Ocena wynajętego samochodu przez Bas- 19 lip 2015, 22:55
(4.7 do 5)
Były jakieś chwilowe problemy ze stroną, więc zadzwoniłam na infolinię i tam mogłam także zarezerwować samochód.
Ocena wynajętego samochodu przez Emilia B.- 20 lip 2015, 05:28
(4.7 do 5)
Praktyczny rozkład strony, wszystko można bardzo szybko znaleźć.
Ocena wynajętego samochodu przez Martyna M.- 21 lip 2015, 13:04
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Turcja

Tanie wynajęcie samochodu Turcja

Podróż po Turcji zostawi po sobie na pewno niezapomniane chwile. Wynajem samochodów Turcja to możliwość spędzenia wspaniałego urlopu w niezwykłym kraju. Jeśli nie mogą się Państwo zdecydować czy spędzić urlop w Azji czy w Europie, wystarczy wybrać się na wyprawę do Turcji! Północny-zachód kraju oferuje Morze Marmara i część Stambułu leżącą w Europie, podczas gry cała reszta Turcji to Azja. Turcja cieszy się dużym powodzeniem wśród krajów jako cel urlopu. Tu znajdą Państwo różnorodne krajobrazy, wspaniałe morze i cudowna kultura.

Informacje, wynajem samochodu Turcja

Republika Turcji jest w większej mierze położona w Azji, na półwyspie Azja Mniejsza. Stolicą jest Ankara. Jedynie 3% kraju położone jest w Europie, a nazwa tej części Turcji to Tracja. Jest oddzielona od części Azjatyckiej Morzem Marmara oraz cieśniną Dardanele i Bosfor. Od północy Turcję otacza Morze Czarne, od zachodu Morze Egejskie i Morze Marmara, a od południa Morze Śródziemne. Republika Turcji powstała po I wojnie światowej na resztkach Imperium Osmańskiego. Jest teraz jedną z dwudziestu największych gospodarek świata, na co wpływ wywiera wielkość tego państwa. Pod względem rolnictwa, Turcja jest jednym z sześciu państw świata, które są całkowicie samowystarczalne pod względem żywnościowym. Turystyka jest najszybciej rozwijająca się gałęzią gospodarki. Polacy są w grupie najchętniej odwiedzających Turcję turystów. Sieci dróg są tu bardzo dobrze rozwinięte dlatego podróż samochodem jest jak najbardziej godna polecenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyszukiwarki HAPPYCAR aby już dziś zarezerwować samochód, który pomoże w zwiedzaniu tego państwa.

Wycieczka po Turcji wynajętym samochodem

Wynajem samochodów w Turcji i podróż po tak niezwykłym kraju to czysta przyjemność. Tu mogą Państwo rozkoszować się śródziemnomorskim klimatem, a zarazem zapoznać się z orientalną kulturą. W trakcie podróży mogą Państwo szybko zauważyć, że występuje tu także wiele innych stref klimatycznych. Jadąc w głąb napotkają Państwo coraz to przyjemniejszy klimat. Na południu czeka gorący i suchy klimat śródziemnomorski, w regionie Morza Czarnego panuje raczej łagodny, przyjemny klimat. Wyróżnić można także ponad 235 plaż, które dysponują nad wyraz dobrą jakością wody. Z tego powodu miłośnicy wody i słońca mogą do woli korzystać z uroków, które oferują tutejsze plaże. Proszę uwzględnić także podczas podróży piękne widoki górskie, które to porośnięte są cyprysami czy drzewami oliwnymi na obrzeżach drogi. Amatorzy wspinaczek górskich na pewno odnajdą się na terenie gór Taurus, a w okolicach Turunc każdy może zobaczyć fascynujący podwodny świat podczas nurkowania.

Atrakcje i zabytki, wynajem samochodu Turcja

W Turcji znajduje się wiele atrakcji i zabytków, które nie sposób obejrzeć w zaledwie kilka dni. Efez położony 35 kilometrów na północny-wschód od kurortu Kusadasi, prawdopodobnie jest najlepiej zachowanym starożytnym miastem regionu Morza Śródziemnego. Dawniej był on centrum handlowym, ośrodkiem kultu bogini płodności Kybele oraz domem jednej z pierwszych wspólnot chrześcijańskich. To tu ostatnie lata swojego życia spędził św. Jan i prawdopodobnie powstała tu Ewangelia i Apokalipsa. Także św. Paweł spędził tu 3 lata i napisał List do Efezjan. Kizkalesi to niewielkie miasto położone w południowej Turcji, na wschód od Riwiery Tureckiej. Miasto słynie z kameralnych plaż, ciepłych wód Morza Śródziemnego oraz z imponującej twierdzy, od której nazwę wzięło to nadmorskie miasteczko. Amasya oddalona około 130 km od wybrzeża Morza Czarnego to jedna z największych pereł północnej Turcji. Warto zobaczyć tu wspaniałe meczety, grobowce królów Pontu wykute w skale i pochodzące z czasów hellenistycznych. Ważnym punktem jest także Troja, której pozostałości zostały odkryte w XIX wieku w Anatolii. Miasto znane jest przede wszystkim z wojny opisanej w starogreckim poemacie epickim. Monastyr Sumela wykuty w skale nad doliną Altindere znajdującą się w okolicach miasta Macka. Teren całego klasztoru jest dostępny dla zwiedzających. Jedno z najpiękniejszych miast w Turcji, Safranbolu położone jest w prowincji Karabuk. Od XIII wieku było ważnym miejscem postoju karawan na szlaku handlowym. Do dnia dzisiejszego zachowała się w mieście architektura pochodząca z czasów Imperium Osmańskiego. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych atrakcji świata znajdująca się także w Turcji to Pamukkale czyli wapienne tarasy leżące na zboczu góry Cokelez. Położone są niecałe 20 km od miejscowości Denizli. Albo wykorzystacie Państwo ten czas, aby odwiedzić nawet piękne miasto Antalya i jego atrakcyjne okolice. Znajduje się tu skupisko najbardziej luksusowych hoteli i najładniejszych plaż, które co roku odwiedzane są przez dziesiątki tysięcy niemieckich turystów. O atrakcjach Turcji można by pisać w nieskończoność, a po co o nich czytać, lepiej wybrać się w podróż po Turcji i osobiście wszystko zobaczyć. Wynajem samochodów w Turcji, za pośrednictwem HAPPYCAR na pewno ułatwi podróż!