Wypożyczalnia Samochodów Rzeszow

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 12 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 07 gru 2019, 08:31 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Rzeszow

Mały samochód

Mały samochód

Od 12 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 08:31 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 08:31 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 15 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 08:31 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 08:31 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 19 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 08:31 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 08:31 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 67 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 03:49 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 03:49 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Rzeszow

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Rzeszow:

4.8 do 5 (194 oceny)

(4.9 do 5)
Kompetentna obsługa, ceny też w porządku, ogólnie jestem zadowolony.
Ocena wynajętego samochodu przez Mirosław Z.- 21 lip 2015, 03:03
(4.3 do 5)
Pozdrowienia dla happycar!!!
Ocena wynajętego samochodu przez Asia J- 20 lip 2015, 17:06
(4.3 do 5)
Wszystko było w porządku, dziękuję happycar!
Ocena wynajętego samochodu przez Marianna D.- 20 lip 2015, 22:20
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Rzeszow

Tanie wynajęcie samochodu Rzeszów

Rzeszów to stolica województwa Podkarpackiego, zlokalizowanego w południowo-wschodniej części Polski. Wielu z Polaków mieszkających w zachodniej części kraju nigdy tutaj nie zawitało. Jest to jednak duży błąd, ponieważ Rzeszów jest przepięknym i ciekawym miastem. Zarówno w centrum jak i jego najbliższych okolicach nie brakuje interesujących miejsc, z których rozpościerają się przepiękne widoki. Ponadto Rzeszów jest miastem bardzo przyjaznym kierowcom. Zaraz po przekroczeniu bram miasta rzucają się w oczy liczne miejsca, w których można bezpiecznie zawrócić, na wypadek gdyby ktoś pomylił drogę. Znacznym ułatwieniem komunikacyjnym dla osób spoza Rzeszowa są również napisy na jezdni informujące kierowców o tym, do jakiego miasta prowadzi droga, po której aktualnie się poruszają.

Atrakcje, wynajem samochodu Rzeszów

Rzeszów to miasto wielu pozytywnych kontrastów - z jednej strony nie brakuje tu zabytków sprzed kilku wieków, z drugiej strony jest on bardzo nowoczesny. Najważniejsze punkty miasta i okolic, który każdy powinien zobaczyć podczas pobytu w Rzeszowie, to

Kościół pw. św. Wojciecha i św. Stanisława - najstarsza zachowana budowla w mieście. Chociaż jest nieduży, turyści chętnie do niego zaglądają. Posiada 3 nawy, a jego styl określany jest jako gotycki i barokowy. W tym pierwszym stylu wykonane jest prezbiterium. Do kościoła należy także barokowa dzwonnica o wysokości ponad 30 m.

Zobaczyć należy także Stare Miasto i ratusz. Takie zabytki znajdują się właściwie w każdym dużym mieście naszego kraju. Jednak rzeszowski rynek i ratusz wyglądają zupełnie inaczej. Obecny kształt został nadano temu miejscu w XIX w. Wokół rynku działa wiele restauracji i kawiarni, a liczne piwnice kamienic zlokalizowanych wokół rynku w połączeniu z podziemiami stworzyły Rzeszowską Podziemną Trasę Turystyczną.

Rzeszów podobnie jak Toruń jest miastem, które posiada w swoich granicach aż 2 rynki. Drugi z nich, Nowy Rynek powstał z powodu braku miejsca dla kupców, którzy nie mogli pomieścić się w obrębie Starego Rynku.

Jak się poruszać po Rzeszowie? Istnieje wiele możliwości - można jeździć komunikacją miejską, jednak lepszym rozwiązaniem jest wypożyczenie samochodu w Rzeszowie , ponieważ uczyni nas to bardziej niezależnymi. Posiadając auto na wyłączność, mogą Państwo jeździć po całym mieście, przez całą dobę i co najważniejsze, można szybko i sprawnie odwiedzić także okolice miasta.

Zwiedzanie okolic Rzeszowa wynajętym samochodem

Może nieco przewrotnie rozpoczniemy od opisu jeszcze jednego miejsca w samym Rzeszowie. Mowa tu o rezerwacie przyrody "Lisia Góra", który położony jest w granicach administracyjnych miasta. Rzeszowiacy przyjeżdżają tu odpocząć i pooddychać świeżym powietrzem.

Będąc w tutaj nie sposób nie pojechać do Przemyśla - najbardziej na wschód wysuniętego dużego miasta na prawach powiatu w naszym kraju. Znajdujący się tam zamek wzbudza zachwyt wśród turystów.

Innym ciekawym miejscem jest Łańcut, w którym również zlokalizowany jest zamek Lubomirskich i Potockich, który jest główną atrakcją miasta.Po zwiedzeniu wnętrz i ewentualnym wypiciu kawy w tamtejszej kawiarni, warto udać się w dalszą podróż - na przykład do Krosna i zobaczyć tamtejsze Centrum Dziedzictwa Szkła oraz rynek. Spacer po mini hucie szkła w asyście przewodnika trwa około 2 godziny i pozwala turystom nie tylko poznać tajniki produkcji szklanych wyrobów, lecz także spróbować swoich sił w tej dziedzinie.

Dla miłośników nieco dalszych podróży, ciekawą opcją będzie zapewne odwiedzenie Krakowa - dawnej stolicy naszego kraju, który od Rzeszowa jest odległy o niespełna 200 km.

Wynajem samochodu w Rzeszowie to jeden z najlepszych sposobów na poruszanie się po mieście i okolicach. Posiadając auto na wyłączność, są Państwo niezależni od publicznych środków transportu i mają pełną swobodę w podróży.