Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Rzeszow

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 52 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 10 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 22 wrz 2017, 04:06 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Rzeszow

Mały samochód

Mały samochód

Od 52 zł za dzień
przy 10 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 22 wrz 2017, 04:06 .

Ta oferta została znaleziona 22 wrz 2017, 04:06 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 58 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 18 paź 2017, 07:43 .

Ta oferta została znaleziona 18 paź 2017, 07:43 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 77 zł za dzień
przy 5 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 paź 2017, 08:59 .

Ta oferta została znaleziona 13 paź 2017, 08:59 .

Klasa specjalna

Klasa specjalna

Od 160 zł za dzień
przy 20 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 15 paź 2017, 03:33 .

Ta oferta została znaleziona 15 paź 2017, 03:33 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Rzeszow

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Rzeszow:

4.7 do 5 (55 oceny)

(4.5 do 5)
Wszystko OK. Auto troszkę zabrudzone wewnątrz.
Ocena wynajętego samochodu przez Filip K.- 19 paź 2017, 15:13
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18

Wypożyczalnia samochodów Rzeszow

Rzeszów - najbardziej wysunięte na południowy wschód miasto wojewódzkie naszego kraju. Ponieważ znajduje się niemalże na odludziu, rzadko się o nim mówi w wiadomościach, a Polacy mieszkający w zachodniej części kraju w dużej mierze Rzeszowa nie widzieli. I na tym polega ich błąd, wszakże Rzeszów jest przepięknym, zupełnie innym miastem niż miasta w  Zachodniej części naszego kraju. Zarówno w samym mieście jak i jego najbliższych okolicach nie brakuje ciekawych miejsc, z których rozpościerają się przepiękne widoki. Ponadto Rzeszów jest miastem bardzo przyjaznym kierowcom. Zaraz po przekroczeniu bram miasta rzucają się w oczy liczne miejsca, w których można bezpiecznie zawrócić, na wypadek gdyby ktoś pomylił drogę. Znacznym ułatwieniem komunikacyjnym dla osób spoza Rzeszowa są również napisy na jezdni informujące kierowców o tym, do jakiego miasta prowadzi droga, po której aktualnie się poruszają.

Co każdy turysta w Rzeszowie zobaczyć powinien i jak poruszać się po mieście?

Rzeszów to miasto wielu pozytywnych kontrastów - z jednej strony nie brakuje tu zabytków sprzed kilku wieków, z drugiej strony jest to miasto bardzo nowoczesne. Najważniejsze punkty miasta i okolic, który każdy powinien zobaczyć podczas pobytu w Rzeszowie, to:

- Kościół pw. św. Wojciecha i św. Stanisława - najstarsza zachowana budowla w mieście. Chociaż jest nieduży, turyści chętnie do niego zaglądają. Posiada 3 nawy. Jego styl określany jest jako gotycki i barokowy. W tym pierwszym stylu wykonane jest prezbiterium. Do kościoła należy także barokowa dzwonnica o wysokości ponad 30m.

- Stare miasto i ratusz. Takie zabytki znajdują się właściwie w każdym dużym mieście naszego kraju. Jednak rzeszowski rynek i ratusz wyglądają zupełnie inaczej. Obecny kształt został nadany temu miejscu w XIX w. Wokół rynku działa wiele restauracji i kawiarni, a liczne piwnice kamienic zlokalizowanych wokół rynku w połączeniu z podziemiami stworzyły Rzeszowską Podziemną Trasę Turystyczną

- Nowy rynek - Rzeszów podobnie jak Toruń jest miastem, które posiada w swoich granicach aż 2 rynki. Nowy Rynek powstał z powodu braku miejsca dla kupców, którzy nie mogli pomieścić się w obrębie Starego Rynku.

Jak się poruszać po Rzeszowie? Istnieje wiele możliwości - można jeździć komunikacją miejską, jednak lepszym rozwiązaniem jest wypożyczenie samochodu w Rzeszowie , ponieważ uczyni nas to bardziej niezależnymi. Posiadając auto na wyłączność, mogą Państwo jeździć po całym mieście, przez całą dobę i co najważniejsze, można szybko i sprawnie odwiedzić także okolice miasta. Tu z pomocą przychodzi nam wypożyczalnia samochodów w Rzeszowie happycar - umożliwiająca szybkie i sprawne wyszukiwanie pojazdów w bardzo przystępnych cenach. Kolejnym atutem współpracy z happycar.pl jest możliwość odbioru samochodu w dowolnym miejscu miasta. Nie trzeba więc się martwić o to, by dojechać po odbiór auta do wypożyczalni.

Najważniejsze atrakcje turystyczne okolic miasta

Może nieco przewrotnie rozpoczniemy od opisu jeszcze jednego miejsca w samym Rzeszowie. Mowa tu o rezerwacie przyrody "Lisia Góra", który położony jest w granicach administracyjnych miasta. Rzeszowiacy przyjeżdżają tu odpocząć i pooddychać świeżym powietrzem.

Będąc w Rzeszowie nie sposób nie pojechać do Przemyśla - najbardziej na wschód wysuniętego dużego miasta na prawach powiatu w naszym kraju. Znajdujący się tam zamek wzbudza zachwyt wśród turystów.

Innym ciekawym miejscem jest Łańcut, w którym również zlokalizowany jest zamek Lubomirskich i Potockich, który jest główną atrakcją miasta.

Dla miłośników nieco dalszych podróży, ciekawą opcją będzie zapewne odwiedzenie Krakowa - dawnej stolicy naszego kraju, który od Rzeszowa jest odległy o niespełna 200km.

Wycieczka wokół Rzeszowa

Jeśli wybiorą się Państwo do Rzeszowa pociągiem lub samolotem, nic nie stoi na przeszkodzie, by kontynuować zwiedzanie samochodem. Wypożyczalnia samochodów w Rzeszowie umożliwi wybór takiego auta, które spełni Państwa oczekiwania i nie będzie kosztowało zbyt wiele. A ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Rzeszowie? Tu ceny są zróżnicowane i zależą od firmy oraz od klasy samochodu. W znalezieniu najlepszej oferty pomoże Państwu wyszukiwarka HappyCar.

Gdy znajdą już państwo swoje auto, czas wyruszyć na zwiedzanie. Wycieczka jednodniowa wokół miasta powinna składać się z wizyty w Łańcucie i tamtejszym Zamku Lubomirskich i Potockich. Po zwiedzeniu wnętrz i ewentualnym wypiciu kawy w tamtejszej kawiarni, warto udać się w dalszą podróż - na przykład do Krosna i zobaczyć tamtejsze Centrum Dziedzictwa Szkła oraz rynek. Spacer po mini hucie szkła w asyście przewodnika trwa około 2 godziny i pozwala turystom nie tylko poznać tajniki produkcji szklanych wyrobów, lecz także spróbować swoich sił w tej dziedzinie.

W Rzeszowie wynajem samochodu to jeden z najlepszych sposobów na poruszanie się po mieście i okolicach. Posiadając auto na wyłączność, są Państwo wolni i niezależni, czyli można podróżować kiedy i gdzie się chce.