Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Rzeszow

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 11 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 14 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 21 lut 2019, 02:56 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 00800 49 11 772

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Rzeszow

Mały samochód

Mały samochód

Od 11 zł za dzień
przy 14 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 lut 2019, 02:56 .

Ta oferta została znaleziona 21 lut 2019, 02:56 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 12 zł za dzień
przy 14 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 lut 2019, 02:56 .

Ta oferta została znaleziona 21 lut 2019, 02:56 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 13 zł za dzień
przy 9 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 lut 2019, 06:49 .

Ta oferta została znaleziona 07 lut 2019, 06:49 .

Klasa luksusowa

Klasa luksusowa

Od 102 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 22 lut 2019, 07:47 .

Ta oferta została znaleziona 22 lut 2019, 07:47 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Rzeszow

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Rzeszow:

4.4 do 5 (194 oceny)

(4 do 5)
Happycar to portal spełniający wszelkie wymagania klientów, dostawcy sprawdzeni, miła i rzetelna obsługa.
Ocena wynajętego samochodu przez Olek F- 21 lip 2015, 01:20
(4.4 do 5)
Z początku nie byłam przekonana do wynajęcia samochodu na nasz urlop, ale znajoma poleciła mi happycar, no i nie żałuję. Happycar dało radę.
Ocena wynajętego samochodu przez Maria K.- 20 lip 2015, 07:52
(4.4 do 5)
Z początku nie byłam przekonana do wynajęcia samochodu na nasz urlop, ale znajoma poleciła mi happycar, no i nie żałuję. Happycar dało radę.
Ocena wynajętego samochodu przez Maria K.- 20 lip 2015, 08:31
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wypożyczalnia samochodów Rzeszow

Tanie wynajęcie samochodu Rzeszów

Rzeszów to stolica województwa Podkarpackiego, zlokalizowanego w południowo-wschodniej części Polski. Wielu z Polaków mieszkających w zachodniej części kraju nigdy tutaj nie zawitało. Jest to jednak duży błąd, ponieważ Rzeszów jest przepięknym i ciekawym miastem. Zarówno w centrum jak i jego najbliższych okolicach nie brakuje interesujących miejsc, z których rozpościerają się przepiękne widoki. Ponadto Rzeszów jest miastem bardzo przyjaznym kierowcom. Zaraz po przekroczeniu bram miasta rzucają się w oczy liczne miejsca, w których można bezpiecznie zawrócić, na wypadek gdyby ktoś pomylił drogę. Znacznym ułatwieniem komunikacyjnym dla osób spoza Rzeszowa są również napisy na jezdni informujące kierowców o tym, do jakiego miasta prowadzi droga, po której aktualnie się poruszają.

Atrakcje, wynajem samochodu Rzeszów

Rzeszów to miasto wielu pozytywnych kontrastów - z jednej strony nie brakuje tu zabytków sprzed kilku wieków, z drugiej strony jest on bardzo nowoczesny. Najważniejsze punkty miasta i okolic, który każdy powinien zobaczyć podczas pobytu w Rzeszowie, to

Kościół pw. św. Wojciecha i św. Stanisława - najstarsza zachowana budowla w mieście. Chociaż jest nieduży, turyści chętnie do niego zaglądają. Posiada 3 nawy, a jego styl określany jest jako gotycki i barokowy. W tym pierwszym stylu wykonane jest prezbiterium. Do kościoła należy także barokowa dzwonnica o wysokości ponad 30 m.

Zobaczyć należy także Stare Miasto i ratusz. Takie zabytki znajdują się właściwie w każdym dużym mieście naszego kraju. Jednak rzeszowski rynek i ratusz wyglądają zupełnie inaczej. Obecny kształt został nadano temu miejscu w XIX w. Wokół rynku działa wiele restauracji i kawiarni, a liczne piwnice kamienic zlokalizowanych wokół rynku w połączeniu z podziemiami stworzyły Rzeszowską Podziemną Trasę Turystyczną.

Rzeszów podobnie jak Toruń jest miastem, które posiada w swoich granicach aż 2 rynki. Drugi z nich, Nowy Rynek powstał z powodu braku miejsca dla kupców, którzy nie mogli pomieścić się w obrębie Starego Rynku.

Jak się poruszać po Rzeszowie? Istnieje wiele możliwości - można jeździć komunikacją miejską, jednak lepszym rozwiązaniem jest wypożyczenie samochodu w Rzeszowie , ponieważ uczyni nas to bardziej niezależnymi. Posiadając auto na wyłączność, mogą Państwo jeździć po całym mieście, przez całą dobę i co najważniejsze, można szybko i sprawnie odwiedzić także okolice miasta.

Zwiedzanie okolic Rzeszowa wynajętym samochodem

Może nieco przewrotnie rozpoczniemy od opisu jeszcze jednego miejsca w samym Rzeszowie. Mowa tu o rezerwacie przyrody "Lisia Góra", który położony jest w granicach administracyjnych miasta. Rzeszowiacy przyjeżdżają tu odpocząć i pooddychać świeżym powietrzem.

Będąc w tutaj nie sposób nie pojechać do Przemyśla - najbardziej na wschód wysuniętego dużego miasta na prawach powiatu w naszym kraju. Znajdujący się tam zamek wzbudza zachwyt wśród turystów.

Innym ciekawym miejscem jest Łańcut, w którym również zlokalizowany jest zamek Lubomirskich i Potockich, który jest główną atrakcją miasta.Po zwiedzeniu wnętrz i ewentualnym wypiciu kawy w tamtejszej kawiarni, warto udać się w dalszą podróż - na przykład do Krosna i zobaczyć tamtejsze Centrum Dziedzictwa Szkła oraz rynek. Spacer po mini hucie szkła w asyście przewodnika trwa około 2 godziny i pozwala turystom nie tylko poznać tajniki produkcji szklanych wyrobów, lecz także spróbować swoich sił w tej dziedzinie.

Dla miłośników nieco dalszych podróży, ciekawą opcją będzie zapewne odwiedzenie Krakowa - dawnej stolicy naszego kraju, który od Rzeszowa jest odległy o niespełna 200 km.

Wynajem samochodu w Rzeszowie to jeden z najlepszych sposobów na poruszanie się po mieście i okolicach. Posiadając auto na wyłączność, są Państwo niezależni od publicznych środków transportu i mają pełną swobodę w podróży.