Wypożyczalnia Samochodów Nowy Jork

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 125 zł za dzień
Klasa wyższa

Tani przykład cenowy Klasa wyższa

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 04 wrz 2020, 10:27 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Lotnisko Nowy Jork

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 125 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 04 wrz 2020, 10:27 .

Ta oferta została znaleziona 04 wrz 2020, 10:27 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 130 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 wrz 2020, 01:43 .

Ta oferta została znaleziona 13 wrz 2020, 01:43 .

Mały samochód

Mały samochód

Od 131 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 12 wrz 2020, 08:53 .

Ta oferta została znaleziona 12 wrz 2020, 08:53 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 135 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 12 wrz 2020, 08:53 .

Ta oferta została znaleziona 12 wrz 2020, 08:53 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Lotnisko Nowy Jork

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Lotnisko Nowy Jork:

4.4 do 5 (194 oceny)

(4.5 do 5)
Wszystko w porządku.
Ocena wynajętego samochodu przez Kamil G.- 21 lip 2015, 09:48
(4.5 do 5)
Jak na moją pierwszą rezerwację samochodu przez porównywarkę, byłam miło zaskoczona łatwością i sprawnością rezerwacji.
Ocena wynajętego samochodu przez Hania P.- 21 lip 2015, 13:49
(5 do 5)
Zdarzyło sie tak, że musiałam oddać samochód w nocy i bałam się, że nikt nie potwierdzi stanu w jakim oddałam samochód ale na szczęście nie było żadnych problemów.
Ocena wynajętego samochodu przez Anna G.- 21 lip 2015, 09:25
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Nowy Jork

Tanie wynajęcie samochodu Nowy Jork

Lotnisko w Nowym Jorku, nazwane po trzydziestym piątym prezydencie Stanów Zjednoczonym (JFK) znajduje się w dzielnicy Queens i oddalone jest od centrum o 25 km. Lotnisko obsługuje największą liczbę połączeń międzynarodowych z wszystkich lotnisk w kraju. Rocznie odprawia prawie 50 milionów pasażerów.

Pomimo, że na lotnisku funkcjonują liczne autobusy oraz taksówki, HAPPYCAR oraz wypożyczalnie samochodowe na lotnisku w Nowym Jorku mają dużo lepszą ofertę. Wystarczy wybrać odpowiedni samochód w dogodnym dla Państwa terminie, a HAPPYCAR wyszuka i porówna oferty lokalnych usługodawców. Dzięki temu wynajmą Państwo samochód po najlepszej cenie w stosunku do jakości. Na terenie lotniska swoje biura mają takie wypożyczalnie jak Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National Car Rental. Dzięki wypożyczeniu samochodu na lotnisku w Nowym Jorku zaoszczędzą Państwo czas, który będą mogli przeznaczyć na zwiedzanie miasta.

Atrakcje, wynajem samochodu Nowy Jork

Podarowana Amerykanom przez Francuzów Statua Wolności z okazji setnej rocznicy deklaracji niepodległości jest symbolem wolnej Ameryki od ponad stu lat. Jeden z największych posągów na świecie (posiada prawie 93 metry wysokości). Posąg jest tak skonstruowany, że możliwe jest wspięcie się aż do korony znajdującej się na szczycie głowy. Jednakże, wąskie schody wiodące do pochodni są zamknięte dla turystów. W roku 1984 Statuę Wolności wpisano na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Jeden z najstarszych wiszących mostów w Stanach Zjednoczonych. W momencie otwarcia był największym na świecie obiektem tego rodzaju, do konstrukcji którego użyto stalowych lin. Most jest długi na 1834 metry i łączy Manhattan z Brooklinem, a pod nim przepływa rzeka East River. Most Brookliński obecny jest także w kulturze, sztuce i poezji. Wykonanych jest mnóstwo zdjęć mostu, artykuły na jego temat, teksty piosenek. Miał także sporo wystąpień w wielu filmach. Most Brookliński to także wizytówka Nowego Jorku oraz całej Ameryki. Z pewnością muszą udać się Państwo do Central Parku. Jest to oaza zieleni w samym centrum wielkiego miasta. Położony na Manhattanie, pomiędzy Aleją Central Park South od strony południowej a 110 ulicą od strony północnej. Powierzchnia parku wynosi 341 ha. Budowa parku trwała 15 lat a decyzję o jej rozpoczęciu podjęto w 1853 roku. Założeniem było, aby park stał się miejscem wypoczynku dla nowojorczyków i niewątpliwie cel ten osiągnięto. W roku 1981 odbył się jeden z najsłynniejszych koncertów Central Parku zagrany przez Simon & Garfunkel. Jedną z większych atrakcji Nowego Jorku jest bez wątpienia Times Square, który nocą wygląda spektakularnie. Jest to plac znajdujący się na Manhattanie, dokładnie na skrzyżowaniu Broadwayu i Siódmej alei. Times Square to jedna z ikon Nowego Jorku, słynie z dużej ilości oświetlenia, a także jest to centrum światowego handlu i mody. Ponadto przy placu swoje siedziby ma kilka stacji telewizyjnych. To właśnie na tym placu, nowojorczycy świętują przyjście Nowego Roku. Ważnym miejscem dla wszystkich Amerykanów jest „strefa zero” (ang. „ground zero”), czyli miejsce, w którym do 11 września 2001 roku stały wieże World Trade Center. Oprócz tego, w Nowym Jorku znajduje się muzeum pamięci ofiar zamachu na WTC. Jako, że Nowy Jork jest miastem drapaczy chmur, warto również wybrać się w okolicę Empire State Building, który przez 40 lat był najwyższym wieżowcem świata, a wyprzedził go właśnie WTC.

Okolice Nowego Jorku wynajętym samochodem

Nowy Jork jest bez wątpienia wspaniałą metropolią, której zwiedzanie nie ma końca, a o nudzie nie ma mowy. Jednakże, wypożyczalnie samochodowe na lotnisku w Nowym Jorku oraz HAPPYCAR chętnie pomogą Państwu wybrać odpowiedni samochód, który sprawi, że podróżowanie po Nowym Jorku i okolicach będą jeszcze przyjemniejsze. Wynajem samochodu na lotnisku w Nowym Jorku świetnie się sprawdzi, jeżeli chcą Państwo zwiedzić okolicę lub większy region na wschodnim wybrzeżu. Odległości między miastami są różne, jednakże grzechem byłoby nie odwiedzenie, któregoś z „pobliskich” miast. Najbliżej znajduje się Filadelfia, która ma historyczne znaczenie dla kraju, gdyż to właśnie tutaj została podpisana Deklaracji Niepodległości i Konstytucja Stanów Zjednoczonych Ameryki. W odległości ok. 300 km od Nowego Jorku znajduje się stolica USA – Waszyngton D.C. Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Nowym Jorku sprawdzi się również, jeżeli chcieliby Państwo wybrać się do Bostonu.

Możliwości w Nowym Jorku jest wiele. Wystarczy tylko zapoznać się z naszą ofertą, wybrać odpowiedni samochód w dogodnym terminie i ruszyć w drogę!

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu Przyjemnej Podróży