Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Boston

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 86 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 03 gru 2017, 11:43 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Boston

Mały samochód

Mały samochód

Od 86 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 03 gru 2017, 11:43 .

Ta oferta została znaleziona 03 gru 2017, 11:43 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 87 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 03 gru 2017, 11:43 .

Ta oferta została znaleziona 03 gru 2017, 11:43 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 88 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 03 gru 2017, 11:43 .

Ta oferta została znaleziona 03 gru 2017, 11:43 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 99 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 03 gru 2017, 11:43 .

Ta oferta została znaleziona 03 gru 2017, 11:43 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Boston

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Boston:

4.7 do 5 (79 oceny)

(5 do 5)
Bezproblemowa obsługa, niska cena, dograne warunki rezerwacji z wypożyczalnią. Pomimo drobnych zmian umowa z HAPPYCAR okazała się ważniejsza od warunków wypożyczalni. Duży plus.
Ocena wynajętego samochodu przez Krystian J.- 05 gru 2017, 16:27
(5 do 5)
Happy car pozwolilo mi nawet w ostatbiej chwili zarezerwowac latwo samochod. Bylo to latwe, szybkie i tanie.
Ocena wynajętego samochodu przez Anna H.- 28 lis 2017, 14:01
(5 do 5)
Auto o swych wymiarach zdało egzamin do parkowania i sprawnego poruszania się w wąskich uliczkach Katani gdzie nigdy nie miałem jeździć w takich warunkach .
Ocena wynajętego samochodu przez Leonard S.- 23 lis 2017, 19:41

Wypożyczalnia samochodów Boston

Boston wynajem samochodów. Każdy kto chce spędzić niezapomniane i udane wakacje, powinien wcześniej zaplanować wszystkie szczegóły podróży. Wynajmując samochód warto najpierw porównać wszystkie dostępne oferty a można tego szybko dokonać, dzięki HAPPYCAR. Nie ważne jak długą podróż chcą Państwo zaplanować, z wynajętym samochodem w Bostonie nie może się nie udać!

Informacje ogólne

Miasto położone jest w północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych, jest stolicą stanu Massachusetts. Boston to jedno z najstarszych (założone w 1630 roku) i pod względem kulturowym najważniejszych miast w USA. Boston jest czołowym ośrodkim gospodarczym i naukowym, szczególnie w dziedzinie finansów i zaawansowanych technologii. Znanym ośrodkiem znajdującym się w Bostonie jest Massachusetts Institute of Technology (MIT). MIT uznawane jest również za najbardziej prestiżową uczelnię techniczną w Stanach Zjednoczonych. Na przemieściu Bostonu, Cambridge, znajduje się najstarszy uniwersytet amerykański, Harvard University (zał.w 1636 roku). Swoją przygodę z miastem większość turystów rozpoczyna w porcie lotniczym w Bostonie, ma którym wypożyczalnie samochodowe służą pomocą i wraz z HAPPYCAR sprawią, że Państwa wyjazd będzie przyjemny i komfortowy.  

Kultura i turystyka w Bostonie

Boston to miasto o wielu przydomkach. Nazywane jest Amerykańskimi Atenami ze względu na rozwinięte życie kulturowe i naukowe. Nazywane także Kolebką Wolności, o czym dowiadujemy się czytając o znaczniu Bostonu podczas wojny o niepodległość (słynna herbatka bostońska). Boston jest też Miastem na Wzgórzu, nazwa wzięła się stąd, że jeden z pierwszych burmistrzów miasta chciał zbudować biblijne miasto na wzgórzu. Przydomek ten dotyczy równieź trzech wzniesień leżących w okolicach Bostonu. Interesującym określeniem jest „amerykańskie miasto spacerów”. Miano to jest odzwierciedleniem gęstej zabudowy miasta. Boston to jedno z miast, w którym narodziła się ciężka odmiana muzyki punk, a dość popularne jest tu także ska. Miasto ma swoje wielkie dni w kwietniu (dokładnie trzeci poniedziałek kwietnia), kiedy to na ulicach rozgrywa się maraton bostoński. W czerwcu odbywa się festiwal żeglarski Boston Dragon Boat Festival. W lipcu odbywa się tu festiwal Boston Harbor Fest, na którym mozna zobaczyć historyczny Boston prezentujący kolonialne i morskie dziedzictwo Amerykańskiej Rewolucji. Miasto w oczach turystów przypomina swoim charakterem europejskie metropolie, łaczy w sobie tradycje i nowoczesność. Oprócz drapaczy chmur i wielkomiejskiego klimatu, można znaleźć bardziej ustronne miejsca, jak np. Boston Common Park, zza drzew którego wyrastają szklane wieżowce. Do najważniejszych obiektów turystycznych zaliczyć można m.in. Christian Science Center, Prudencial Center, Coplay Square, Public Library i wiele, wiele innych. Liczne miejscowe muzea także stanowią atrakcje turystyczną. Ciekawostka jest, że w jednej z bostońskich dzielnic, Brooklinie urodził się prezydent Kennedy i jego rodzeństwo. Chcących dobrze zjeść i poczuć atmosferę Bostonu, zachęcic mogą ogródki restauracyjne w stylowej ulicy Newbury Street, wytwornej Boylston Street lub hałaśliwej Quincy Market. Miłośnikom sportu proponujemy wizytę w Fenway Park. Jest to stadion baseball’owy, na którym rozgrywane są mecze oraz organizowane są koncerty znanych artystów. Wszystkie z tych ulic są bardzo łatwo osiągalne za pomocą samochodu.

Zwiedzanie okolic Bostonu z wynajętym samochodem

Wypożyczenie samochodu w Bostonie jest świetnym rozwiązaniem, aby móć obejrzeć okoliczne zabytki i atrakcje takie jak skansen Plymouth Plantage czy półwysep Cape Cod. W takim wypadku podróż będzie nie tylko przyjemnością, ale pozostaną Państwo przez cały czas elastyczni i niezależni w stosunku do publicznych środków transportu. Największą atrakcją Bostonu jest New England Aquarium, które jest położone bezpośrednio nad morzem. Tu można podziwiać wszystko, co żyje w morzu, od pingwinów do lwów morskich, aż po meduzy. Szczególnie imponujący jest ogromny zbiornik ze słoną wodą, który jest bardzo dobrze widoczny z każdej strony. Wewnątrz zbiornika znajduje się sztuczna rafa koralowa, która jest domem dla setki różnych gatunków ryb. Wynajem samochodu w Bostonie sprawdzi się również, jeżeli chcą Państwo wyruszyć w trasę po amerykańskich drogach i dotrzeć to globalnej metropolii, czyli Nowego Jorku lub do stolicy Stanów Zjednoczonych – Waszyngtonu, D.C. Będąc już w okolicach Waszyngtonu, warto zajechać również do Filadelfii, w której podpisano Deklarację Niepodległości oraz Konstytucję Stanów Zjednoczonych.

Wycieczka samochodem po wschodnim wybrzeżu z pewnością będzie udana, a dzięki HAPPYCAR komfortowa i łatwa! Przeżyjcie Państwo urlop w Bostonie, tak jak chcecie, już dziś porównajcie oferty samochodów i zarezerwujcie odpowiedni dla siebie.