Wypożyczalnia Samochodów Boston

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 73 zł za dzień
Klasa kompaktowa

Tani przykład cenowy Klasa kompaktowa

przy 8 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 25 wrz 2020, 04:22 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Boston

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 73 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2020, 04:22 .

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2020, 04:22 .

Mały samochód

Mały samochód

Od 73 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2020, 04:22 .

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2020, 04:22 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 79 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2020, 04:22 .

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2020, 04:22 .

Klasa specjalna

Klasa specjalna

Od 111 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2020, 04:22 .

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2020, 04:22 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Boston

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Boston:

4.7 do 5 (209 oceny)

(4.5 do 5)
Jestem happy dzęki happycar
Ocena wynajętego samochodu przez Edytka K.- 18 lip 2015, 03:32
(4.4 do 5)
z reguły nie jestem przekonana do zamawiania czegokolwiek przez internet, ale w sprawie wynajmu samochodu to była dobra decyzja!!
Ocena wynajętego samochodu przez Sylwia M.- 21 lip 2015, 15:03
(4.7 do 5)
Konkretna wyszukiwarka, ceny konkurencyjne.
Ocena wynajętego samochodu przez Wojciech B.- 22 lip 2015, 12:43
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Boston

Boston wynajem samochodów. Każdy kto chce spędzić niezapomniane i udane wakacje, powinien wcześniej zaplanować wszystkie szczegóły podróży. Wynajmując samochód warto najpierw porównać wszystkie dostępne oferty a można tego szybko dokonać, dzięki HAPPYCAR. Nie ważne jak długą podróż chcą Państwo zaplanować, z wynajętym samochodem w Bostonie nie może się nie udać!

Informacje ogólne

Miasto położone jest w północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych, jest stolicą stanu Massachusetts. Boston to jedno z najstarszych (założone w 1630 roku) i pod względem kulturowym najważniejszych miast w USA. Boston jest czołowym ośrodkim gospodarczym i naukowym, szczególnie w dziedzinie finansów i zaawansowanych technologii. Znanym ośrodkiem znajdującym się w Bostonie jest Massachusetts Institute of Technology (MIT). MIT uznawane jest również za najbardziej prestiżową uczelnię techniczną w Stanach Zjednoczonych. Na przemieściu Bostonu, Cambridge, znajduje się najstarszy uniwersytet amerykański, Harvard University (zał.w 1636 roku). Swoją przygodę z miastem większość turystów rozpoczyna w porcie lotniczym w Bostonie, ma którym wypożyczalnie samochodowe służą pomocą i wraz z HAPPYCAR sprawią, że Państwa wyjazd będzie przyjemny i komfortowy.  

Kultura i turystyka w Bostonie

Boston to miasto o wielu przydomkach. Nazywane jest Amerykańskimi Atenami ze względu na rozwinięte życie kulturowe i naukowe. Nazywane także Kolebką Wolności, o czym dowiadujemy się czytając o znaczniu Bostonu podczas wojny o niepodległość (słynna herbatka bostońska). Boston jest też Miastem na Wzgórzu, nazwa wzięła się stąd, że jeden z pierwszych burmistrzów miasta chciał zbudować biblijne miasto na wzgórzu. Przydomek ten dotyczy równieź trzech wzniesień leżących w okolicach Bostonu. Interesującym określeniem jest „amerykańskie miasto spacerów”. Miano to jest odzwierciedleniem gęstej zabudowy miasta. Boston to jedno z miast, w którym narodziła się ciężka odmiana muzyki punk, a dość popularne jest tu także ska. Miasto ma swoje wielkie dni w kwietniu (dokładnie trzeci poniedziałek kwietnia), kiedy to na ulicach rozgrywa się maraton bostoński. W czerwcu odbywa się festiwal żeglarski Boston Dragon Boat Festival. W lipcu odbywa się tu festiwal Boston Harbor Fest, na którym mozna zobaczyć historyczny Boston prezentujący kolonialne i morskie dziedzictwo Amerykańskiej Rewolucji. Miasto w oczach turystów przypomina swoim charakterem europejskie metropolie, łaczy w sobie tradycje i nowoczesność. Oprócz drapaczy chmur i wielkomiejskiego klimatu, można znaleźć bardziej ustronne miejsca, jak np. Boston Common Park, zza drzew którego wyrastają szklane wieżowce. Do najważniejszych obiektów turystycznych zaliczyć można m.in. Christian Science Center, Prudencial Center, Coplay Square, Public Library i wiele, wiele innych. Liczne miejscowe muzea także stanowią atrakcje turystyczną. Ciekawostka jest, że w jednej z bostońskich dzielnic, Brooklinie urodził się prezydent Kennedy i jego rodzeństwo. Chcących dobrze zjeść i poczuć atmosferę Bostonu, zachęcic mogą ogródki restauracyjne w stylowej ulicy Newbury Street, wytwornej Boylston Street lub hałaśliwej Quincy Market. Miłośnikom sportu proponujemy wizytę w Fenway Park. Jest to stadion baseball’owy, na którym rozgrywane są mecze oraz organizowane są koncerty znanych artystów. Wszystkie z tych ulic są bardzo łatwo osiągalne za pomocą samochodu.

Zwiedzanie okolic Bostonu z wynajętym samochodem

Wypożyczenie samochodu w Bostonie jest świetnym rozwiązaniem, aby móć obejrzeć okoliczne zabytki i atrakcje takie jak skansen Plymouth Plantage czy półwysep Cape Cod. W takim wypadku podróż będzie nie tylko przyjemnością, ale pozostaną Państwo przez cały czas elastyczni i niezależni w stosunku do publicznych środków transportu. Największą atrakcją Bostonu jest New England Aquarium, które jest położone bezpośrednio nad morzem. Tu można podziwiać wszystko, co żyje w morzu, od pingwinów do lwów morskich, aż po meduzy. Szczególnie imponujący jest ogromny zbiornik ze słoną wodą, który jest bardzo dobrze widoczny z każdej strony. Wewnątrz zbiornika znajduje się sztuczna rafa koralowa, która jest domem dla setki różnych gatunków ryb. Wynajem samochodu w Bostonie sprawdzi się również, jeżeli chcą Państwo wyruszyć w trasę po amerykańskich drogach i dotrzeć to globalnej metropolii, czyli Nowego Jorku lub do stolicy Stanów Zjednoczonych – Waszyngtonu, D.C. Będąc już w okolicach Waszyngtonu, warto zajechać również do Filadelfii, w której podpisano Deklarację Niepodległości oraz Konstytucję Stanów Zjednoczonych.

Wycieczka samochodem po wschodnim wybrzeżu z pewnością będzie udana, a dzięki HAPPYCAR komfortowa i łatwa! Przeżyjcie Państwo urlop w Bostonie, tak jak chcecie, już dziś porównajcie oferty samochodów i zarezerwujcie odpowiedni dla siebie.