Wypożyczalnia Samochodów Maderze

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 101 zł za dzień
Klasa specjalna

Tani przykład cenowy Klasa specjalna

przy 8 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 29 sty 2020, 09:21 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Madera

Klasa specjalna

Klasa specjalna

Od 101 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 29 sty 2020, 09:21 .

Ta oferta została znaleziona 29 sty 2020, 09:21 .

Mały samochód

Mały samochód

Od 149 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2020, 12:11 .

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2020, 12:11 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 156 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2020, 12:11 .

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2020, 12:11 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 166 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2020, 12:11 .

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2020, 12:11 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Madera

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Madera:

4.9 do 5 (194 oceny)

(4.4 do 5)
Wszelkie obawy jakie miałam podczas rezerwcji zostały rozwiane podczas rozmowy z panią z infolinii.
Ocena wynajętego samochodu przez Kinga Sz.- 20 lip 2015, 04:05
(4.2 do 5)
W trakcie rezerwacji nie było niestety samochodu, który chciałam, ale zadzwoniłam na infolinię i znaleźli mi dobrą alternatywę i byłam zadowolona.
Ocena wynajętego samochodu przez Milena D.- 20 lip 2015, 21:15
(4.7 do 5)
Za drugim razem wszystko też było ok.
Ocena wynajętego samochodu przez Katarzyna C.- 20 lip 2015, 03:44
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Maderze

Tanie wynajęcie samochodu Madera

Każda z miejscowości na Maderze ma swój niezwykły urok i klimat. Każde z nich jest inne, ale jakże ujmujące. Czy to gwarne miasto Funchal, czy mniej zaludnione zachodnie wybrzeże, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Portal HAPPYCAR pozwala znaleźć i porównać oferty wynajmu samochodu i wybrać najlepszą z nich.

Informacje ogólne

Oficjalne określenie Madery to Region Autonomiczny Madery. Jest to niezależne politycznie terytorium Portugalii posiadające osobną administrację. Obszar wyspy jest górzysty a najwyższy szczyt to Pico Ruivo. Na Maderze panuje łagodny klimat przypominający i dlatego Madera nieoficjalnie nazywana jest „wyspą wiecznej wiosny”. Prawie 60% powierzchni wyspy jest obszarem chronionym rezerwatem, gdyż występują na niej rzadkie gatunki roślin, a około 20% wyspy jest pokryte lasami wawrzynowymi. To wyspa na której znajduje się wiele miast i miasteczek. Za dnia padają tu ciepłe promienie słoneczne, a wieczorami witają nas przepięknie oświetlone ulice i uliczki pełne turystów. Malownicze zatoki przyciągają w to miejsce odwiedzających. Madera to archipelag pochodzenia wulkanicznego zaliczany do Makaronezji znajdującej się na Oceanie Atlantyckim. Na Maderę dostaną się Państwo drogą lotniczą, w Funchal prężnie działa port lotniczy, a następnie można skorzystać z usług wynajmu samochodu, jakie oferują wypożyczalnie samochodowe na Maderze.

Funchal

Jest stolicą Madery i zarazem jej największym miastem, co czyni ją najbardziej gwarnym i zatłoczonym miastem. Uwagę turystów mogą przyciągać szaro-białe mozaikowe chodniki wykonane z wapienia i bazaltu. Typową i najlepiej zachowaną zabudowę miasta Funchal możemy podziwiać Rua da Carreira. Znajdują się tu domy z zamykanymi okiennicami i ciągnącymi się wzdłuż fasady balkonami. Po drugiej stronie miasta niedaleko targu znajduje się najstarsza ulica w mieście – Rua de Santa Maria, na której to skupia się nocne życie Funchal. Będąc nieopodal targu, warto do niego zajrzeć a szczególnie na Mercado dos Lavradores. Zobaczyć tu można mnóstwo barw, poczuć różnorodne zapachy kwiatów czy owoców. Podążając na południe od Mercado dotrzemy do Madeira Story Center. Tutaj możemy poznać historię Madeiry i tego jak się rozwijała aż do dnia dzisiejszego. Kierując się na wschód znajduje się Fortaleza de São Tiago, w której obecnie mieści się Museu de Arte Contemporânea do Funchal czyli Muzeum sztuki współczesnej. Będąc w centrum miasta trzeba udać się koniecznie na Avenida do Arriaga, gdzie uwagę turystów przykuwa budynek Palácio de São Lourenço z roku 1520. Jest to najlepiej zachowany budynek twierdzy w Portugalii z XVI, XVII wieku.

Câmara de Lobos

To kolejne miasto znajdujące się na Maderze, drugie co do wielkości i bardzo urokliwe. Bardzo chętnie odwiedzane przez turystów, a tym co ich przyciąga w to miejsce jest właśnie zatoka. Tu można przyglądać się pracy rybaków, którzy oporządzają łodzie. Po drugiej stronie zatoki znaleźć możemy kościół Matki Bożej Niepokalanego Poczęcia (Nossa Senhora da Conceição). W nim znajduje się pozłacany ołtarz, jak i malowidła przedstawiające rybaków i wraki statków. Ze znajdującego się powyżej miasta Pico da Torre można podziwiać najlepszą panoramę miasta i zatoki. Najlepiej jest dostać się tam samochodem. Udając się kolejno na zachód od Câmara de Lobos dotrzemy do jednego z najwyższych klifów w Europie, Cabo Girão o wysokości 589 m n.p.m. Na miejscu dostępna jest platforma z częściowo oszkloną podłogą. Z tego miejsca roztacza się fantastyczny widok na okolicę.

Cztery wybrzeża Madery - rent a car Madeira

Wynajem samochodu na Maderze jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które chciałby zwiedzić całą wyspę w komfortowych warunkach bez ograniczeń czasowych i oczekiwania na komunikację publiczną. Największe miasta Madery skupione są na południowym wybrzeżu. Znajdują się tu także mniejsze miasta równie urokliwe i często skąpane w promieniach słonecznych. Północne wybrzeże to najbardziej dzika część wyspy, na której również znajdują się ciekawe miasta i miasteczka. We wschodnim wybrzeżu po raz pierwszy została wbita portugalska flaga w ląd Madery. Dokonał tego kapitan Zarco. To tutaj znajduje się pierwsza stolica wyspy i charakterystyczne trójkątne domy. Najmniej zaludnione jest zachodnie wybrzeże wyspy. Urlop na Maderze skierowany jest dla osób, które nie liczą na błogie lenistwo na plaży, a wolą aktywne zwiedzanie otaczającej ich przyrody. Jeżeli wolą Państwo plaże ze złotym piaskiem, to zdecydowanie powinni Państwo rozważyć wakacje w Porto Santo, na wyspie oddalonej od Madery o ok. 50 km. Jeżeli jednak chcieliby poznać Państwo portugalskie życie miejskie to warto udać się na część kontynentalną - do Lizbony.

Po tym krótkim opisie wszystkich dostępnych miejsc i atrakcji na Maderze, nie pozostaje nic innego jak porównać za pomocą HAPPYCAR oferty wynajmu samochodu na Maderze i wybrać najlepszą z nich.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu przyjemnej podróży