Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Lizbona

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 8 zł za dzień
Klasa wyższa

Tani przykład cenowy Klasa wyższa

przy 2 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 11 paź 2017, 08:25 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Lizbona

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 8 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 11 paź 2017, 08:25 .

Ta oferta została znaleziona 11 paź 2017, 08:25 .

Mały samochód

Mały samochód

Od 11 zł za dzień
przy 13 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 17 paź 2017, 02:38 .

Ta oferta została znaleziona 17 paź 2017, 02:38 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 20 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2017, 11:19 .

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2017, 11:19 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 28 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 05 paź 2017, 04:16 .

Ta oferta została znaleziona 05 paź 2017, 04:16 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Lizbona

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Lizbona:

4.7 do 5 (68 oceny)

(4.5 do 5)
Wszystko OK. Auto troszkę zabrudzone wewnątrz.
Ocena wynajętego samochodu przez Filip K.- 19 paź 2017, 15:13
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18

Wypożyczalnia samochodów Lizbona

Same miasto jak i jego okolice oferują wiele ciekawych i niezapomnianych miejsc do zwiedzania. Praktyczne oraz wygodne jest wynajęcie samochodu, aby móc zobaczyć je wszystkie. Wiele spośród naszych usługodawców oferuje szeroką gamę ofert na wynajęcie samochodu w Lizbonie. Jeśli chcą go Państwo odebrać na lokalnym lotnisku czy spod hotelu, nasz serwis pozostaje do dyspozycji aby uzgodnić wszystkie szczegóły.

Rent a car Lizbona

Lizbona to stolica i największe miasto Portugalii. Położona na brzegu Oceanu Atlantyckiego nad ujściem rzeki Tag. Miasto jest politycznym centrum kraju, ma tu swoją siedzibę rząd oraz głowa państwa. Region Lizbony jest najbogatszym regionem w całej Portugalii. W zachodniej części miasta znajduje się Park Monsnto, który jest największym parkiem miejskim w całej Europie. Wypożyczenie samochodu w Lizbonie jest stosunkowo proste, mogą Państwo również przejąć samochód już w porcie lotniczym w Lizbonie, aby cieszyć się urlopem od samego początku wyprawy.

Wynajętym samochodem przez Lizbonę

Na zwiedzenie całego miasta powinno wystarczyć od trzech do pięciu dni. Koniecznie trzeba zwiedzić takie dzielnice między innymi jak: Alfama, Baixa, Belem, Alcantara, Chiado. Znaleźć w nich można wiele wąskich, urokliwych uliczek, magicznych zaułków, knajpek i restauracji z miejscowymi pysznościami. Alfama jest najstarszą dzielnicą Lizbony, przepełniona tajemniczymi zaułkami i uroczymi wąskimi uliczkami. Znaleźć tu można domy wyłożone azulejos (ceramiczne płytki, najczęściej kwadratowe pokryte błyszczącym szkliwem). Charakterystyczna jest również susząca się w oknach bielizna i sklepiki z historią. Dzielnica Alfama siega brzegów Tygu i rozciąga się u podnóża Zamku Świętego Jerzego. Chcąć poczuć niesamowitą atmosferę tej dzielnicy, powinno się odwiedzić ją podczas czerwcowych świąt. Ulice alfamy ozdobione są wtedy kolorowymi girlandami, gra muzyka i wszyscy się bawią. W nocy z dnia 12 na 13 czerwca, czyli przed festynem św. Antoniego rozpoczyna się sezon sardynkowy, a cała dzielnica pachnie grillowanymi rybami w te dni. Zamek Świetego Jerzego położony jest na najwyższym z siedmiu wzgórz Lizbony. Za czasów Maurów służył jako forteca. Za czasów chcrześcijańskich królów został rozbudowany do dzisiejszych rozmiarów. Obecnie można podziwiać niesamowite widoki ze wzgórza zamkowego na stolicę Portugalii. Kościół Santa Engrácia to jedyny kościół w Lizbonie, który został wpisany do Księgi Rekordów Guinessa. Jego budowa trwała 350 lat. Rozpoczęła sie jeszcze w XVII w., a skończyła w roku 1966. Kopuła kościoła jest charakterystycznym elementem miasta i najpopularniejszym punktem orientacyjnym. Kościół jest otwarty codziennie od godziny 10:00 do 17:00 oprócz poniedziałków. Miłośnikom flory i fauny poleca się wizytę w Oceanarium w Lizbonie, gdzie z pewnością każdy nabędzie dodatkową widzę o istotach zamieszkujących Ocean Atlantycki od Azorów po Islandię.

Dookoła Lizbowy wypożyczonym samochodem

Wystarczy wsiąść w samochód i udać się około trzydziestu kilometrów do legendarnego miasta Sintra aby ujrzeć i poczuć prawdziwe piękno Portugalii. Podziwiać tu można bujną zieleń, pagórkowaty teren i uroklime domki skrywające niekiedy rodzinne dramaty i potajemne romanse. Miasto w całości wpisane jest do rejestru światowego dziedzictwa UNESCO i zapewne każdy kto miał okazję rozkoszować się pieknymi zakątkami miasta z całą pewnością może to potwierdzić. Dawniej Sintra była siedzibą zamożnej portugalskiej arystokracji i królów, dziś to miejsce bardzo chętnie odwiedzane przez turystów. Wznoszący się na porośniętym lasem wzgórzu Pałac Pena jest częścią Parku Krajobrazowego, na sam szczyt prowadzi kręta ścieżka, którą wytrwale pokonują turyści. Wnętrze zamku wypełnione jest pięknymi mozaikami, misternie zdobionymi meblami oraz kolorowymi tkaninami. W centrum miasta znjadziemy mnóstwo małych knajpek, cukierni i luksusowych restauracji. Aby należycie ukoronować dzień pełen zwiedzania powinniśmy skosztować lokalnego specjału jakim jest sernik. Jak donoszą plotki, miasto słynie z wypieku swoich słodkich, kremowych ciast. Na dalszą wyprawę wynajętym samochodem proponujemy złożyć wizytę w turystycznym Porto, lub kierując się na południe kraju, odwiedzić stolicę regionu Algavre - Faro, które znane jest ze swojej wyśmienitej kuchni. Oba miasta cieszą się popularnością wśród turystów i oferują piękne plaże oraz ciekawe zabytki. Podróżując nie tylko po Lizbonie, ale i po całej Portugalii, będą mieli Państwo okazję przekonać się o portugalskiej gościnności i różnorodności.

Jeśli jeszcze nie są Państwo zdecydowani na podróż do Lizbony, można już dziś na stronie HAPPYCAR wyszukać odpowiednią ofertę wynajmu samochodu i zaplanować swój urlop.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu Przyjemnej Podróży