Wypożyczalnia Samochodów Lizbona

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 26 zł za dzień
Klasa kompaktowa

Tani przykład cenowy Klasa kompaktowa

przy 2 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 07 gru 2019, 01:26 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Lizbona

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 26 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 01:26 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 01:26 .

Mały samochód

Mały samochód

Od 26 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 12:07 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 12:07 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 67 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 12:07 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 12:07 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 131 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 12:07 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 12:07 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Lizbona

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Lizbona:

4.4 do 5 (211 oceny)

(4.1 do 5)
Jak się wykupi ubezpieczenie dostępne w ofercie to niczego nie trzeba się obawiać!
Ocena wynajętego samochodu przez Przemek K.- 18 lip 2015, 15:19
(4.5 do 5)
Jestem pełna podziwu, że poszło tak sprawnie!!!
Ocena wynajętego samochodu przez Kasia E.- 20 lip 2015, 07:23
(5 do 5)
Oferta samochodów naprawdę mi się spodobała.
Ocena wynajętego samochodu przez Nikodem K.- 23 lip 2015, 06:37
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Lizbona

Same miasto jak i jego okolice oferują wiele ciekawych i niezapomnianych miejsc do zwiedzania. Aby zobaczyć je wszystkie, bardzo praktycznym oraz wygodne krokiem jest wynajęcie samochodu. Wiele spośród naszych usługodawców oferuje szeroką gamę ofert na wynajęcie samochodu w Lizbonie. Jeśli chcą go Państwo odebrać na lokalnym lotnisku czy spod hotelu, nasz serwis pozostaje do dyspozycji aby uzgodnić wszystkie szczegóły.

Wynajem samochodu Lizbona

Lizbona to stolica i największe miasto Portugalii. Położona jest na brzegu Oceanu Atlantyckiego nad ujściem rzeki Tag. Miasto jest politycznym centrum kraju, ma tu swoją siedzibę rząd oraz głowa państwa. Region Lizbony jest najbogatszym regionem w całej Portugalii. W zachodniej części miasta znajduje się Park Monsanto, który jest największym parkiem miejskim w całej Europie. Wypożyczenie samochodu w Lizbonie jest stosunkowo proste, mogą Państwo również odebrać samochód już w porcie lotniczym w Lizbonie, aby cieszyć się urlopem od samego początku wyprawy.

Wynajętym samochodem przez Lizbonę

Na zwiedzenie całego miasta powinno wystarczyć od trzech do pięciu dni. Koniecznie trzeba zwiedzić takie dzielnice między innymi jak: Alfama, Baixa, Belem, Alcantara, Chiado. Znaleźć w nich można wiele wąskich, urokliwych uliczek, magicznych zaułków, knajpek i restauracji z miejscowymi pysznościami. Alfama jest najstarszą dzielnicą Lizbony, przepełniona tajemniczymi zaułkami i uroczymi wąskimi uliczkami. Znaleźć tu można domy wyłożone azulejos (ceramiczne płytki, zdobione błękitnymi motywami, najczęściej kwadratowe pokryte błyszczącym szkliwem). Charakterystyczna jest również susząca się w oknach bielizna i sklepiki z historią. Dzielnica Alfama sięga brzegów Tagu i rozciąga się u podnóża Zamku Świętego Jerzego. Chcąc poczuć niesamowitą atmosferę tej dzielnicy, powinno się odwiedzić ją podczas czerwcowych świąt. Ulice Alfamy ozdobione są wtedy kolorowymi girlandami, gra muzyka i wszyscy się bawią. W nocy z dnia 12 na 13 czerwca, czyli przed festynem św. Antoniego rozpoczyna się sezon sardynkowy, a cała dzielnica pachnie w te dni grillowanymi rybami. Zamek Świętego Jerzego położony jest na najwyższym z siedmiu wzgórz Lizbony. Za czasów Maurów służył jako forteca. Za czasów chrześcijańskich królów został rozbudowany do dzisiejszych rozmiarów. Obecnie można podziwiać niesamowite widoki ze wzgórza zamkowego na stolicę Portugalii. Kościół Santa Engrácia to jedyny kościół w Lizbonie, który został wpisany do Księgi Rekordów Guinessa. Jego budowa trwała 350 lat. Rozpoczęła się jeszcze w XVII wieku, a skończyła w roku 1966. Kopuła kościoła jest charakterystycznym elementem miasta i najpopularniejszym punktem orientacyjnym. Kościół jest otwarty codziennie od godziny 10:00 do 17:00 oprócz poniedziałków. Miłośnikom flory i fauny poleca się wizytę w Oceanarium w Lizbonie, gdzie z pewnością każdy nabędzie dodatkową widzę o istotach zamieszkujących północny Ocean Atlantycki od Azorów po Islandię.

Dookoła Lizbony wypożyczonym samochodem

Wystarczy wsiąść w samochód i udać się około trzydziestu kilometrów do legendarnego miasta Sintra aby ujrzeć i poczuć prawdziwe piękno Portugalii. Podziwiać tu można bujną zieleń, pagórkowaty teren i urokliwe domki skrywające niekiedy rodzinne dramaty i potajemne romanse. Miasto w całości wpisane jest do rejestru światowego dziedzictwa UNESCO i zapewne każdy kto miał okazję rozkoszować się pięknymi zakątkami miasta z całą pewnością może to potwierdzić. Dawniej Sintra była siedzibą zamożnej portugalskiej arystokracji i królów. Dziś to miejsce bardzo chętnie odwiedzane przez turystów z każdej strony świata. Wznoszący się na porośniętym lasem wzgórzu Pałac Pena jest częścią Parku Krajobrazowego, na sam szczyt prowadzi kręta ścieżka, którą wytrwale pokonują wszyscy odwiedzający. Wnętrze zamku wypełnione jest pięknymi mozaikami, misternie zdobionymi meblami oraz kolorowymi tkaninami. W centrum miasta znajdziemy mnóstwo małych knajpek, cukierni i luksusowych restauracji. Aby należycie ukoronować dzień pełen zwiedzania powinniśmy skosztować lokalnego specjału jakim jest sernik. Jak donoszą plotki, miasto słynie z wypieku swoich słodkich, kremowych ciast. Na dalszą wyprawę wynajętym samochodem proponujemy złożyć wizytę w turystycznym Porto, lub kierując się na południe kraju, odwiedzić stolicę regionu Algarve - Faro, które znane jest ze swojej wyśmienitej kuchni. Oba miasta cieszą się popularnością wśród turystów i oferują piękne plaże oraz ciekawe zabytki. Podróżując nie tylko po Lizbonie, ale i po całej Portugalii, będą mieli Państwo okazję przekonać się o portugalskiej gościnności i różnorodności.

Jeśli jeszcze nie są Państwo zdecydowani na podróż do Lizbony, można już dziś na stronie HAPPYCAR wyszukać odpowiednią ofertę wynajmu samochodu i zaplanować swój urlop.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu Przyjemnej Podróży