Wypożyczalnia Samochodów Wlochy

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 14 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 3 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 13 lis 2019, 07:12 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Wlochy

Mały samochód

Mały samochód

Od 14 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 07:12 .

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 07:12 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 30 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 07:12 .

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 07:12 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 56 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 14 lis 2019, 11:09 .

Ta oferta została znaleziona 14 lis 2019, 11:09 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 142 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 14 lis 2019, 05:59 .

Ta oferta została znaleziona 14 lis 2019, 05:59 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Wlochy

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Wlochy:

4.9 do 5 (209 oceny)

(4.9 do 5)
Byłam całkowicie zadowolona z oferty od happycar!
Ocena wynajętego samochodu przez Ula K.- 17 lip 2015, 11:47
(4.2 do 5)
W mojej opinii happycar zasługuje na pochwałę.
Ocena wynajętego samochodu przez Alfred Z.- 17 lip 2015, 04:54
(4.4 do 5)
Z mojej rezerwacji byłem bardzo zadowolony, dziekuje za wasze usługi.
Ocena wynajętego samochodu przez Adam W.- 18 lip 2015, 05:16
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Wlochy

Tanie wynajęcie samochodu Włochy

Bella Italia! Ten wspaniały kraj chyba na każdym odwiedzającym wywiera swój urok. Nie bez powodu, to śródziemnomorskie państwo jest jednym z najchętniej odwiedzanym na świecie. Włochy przyciągają swoją różnorodnością, wysokimi temperaturami, wspaniałymi miastami, turkusowo niebieskimi wodami, bogatą kulturowo tradycją i oczywiście przepyszną włoską kuchnią. Kto raz zawitał do Włoch, ten chętnie tu wraca. Już dziś mogą Państwo dzięki HAPPYCAR porównać różne oferty wynajmu samochodu i wyruszyć w niezapomniana przygodę.

Informacje, wynajem samochodu Włochy

Włochy są położone w południowej części Europy na Półwyspie Apenińskim i graniczą m.in z Francją i Szwajcarią. Są też jednym z najbardziej uprzemysłowionych i bogatych państw świata. Na terytorium Włoch znajdują się dwie enklawy: San Marino i Watykan. Panuje tu klimat podzwrotnikowy, a krajobraz jest wyżynny i górzysty z roślinnością śródziemnomorską. Na terenie Włoch występują dwa systemy górskie: Alpy i Apeniny. Góry i wyżyny stanowią około 77 procent powierzchni kraju. Gospodarka włoska w dużej mierze opiera się na przemyśle środków transportu, szczególnie istotny jest przemysł motoryzacyjny. Włochy są też największym producentem win na świecie.

Wycieczka po Włoszech wynajętym samochodem

Włochy to kraj różnorodności pod każdym względem. Kto nie chce niczego przegapić podczas podróży, powinien wynająć samochód na wycieczkę. Wypożyczalnie samochodowe we Włoszech funkcjonują wszędzie tam, gdzie witają turyści. W ten sposób są Państwo elastyczni i indywidualnie mogą dobrać tempo i czas zwiedzania. Wizyta w Rzymie to na pewno okazja nie do przegapienia. Historyczne centrum miasta nie jest wielkie i prawie wszystkie ważniejsze zabytki znajdują się w niewielkiej odległości od siebie. Zwiedzanie trzeba zacząć od wschodniego brzegu Tybru, zwłaszcza od Piazza Venezia, gdzie skupione są pozostałości antycznego Rzymu. Idąc na północny zachód od Tybru, znajdziemy zabytki z okresu średniowiecznego miasta. Ciężko jest jednoznacznie wskazać, który zabytek jest najważniejszy, na pewno za niepodważalny symbol Rzymu uchodzi Koloseum. Jest to pozostałość po dawnym amfiteatrze w czasach cezarów. Oprócz Koloseum warto także zajrzeć do Panteonu, starożytnej świątyni usytuowanej na Polu Marsowym. Na Forum Romanum skupiało się dawniej polityczne i gospodarcze życie miasta. Z bardziej współczesnych zabytków miasta warto wymienić Fontannę di Trevi, monumentalna konstrukcja z łukiem triumfalnym w centrum i licznymi figurkami. Sakralne obiekty, takie jak Kaplica Sykstyńska, Bazylika Św. Piotra. Na uwagę zasługują także Schody Hiszpańskie, uznawane za najdłuższe i najszersze w Europie. Włochy to nie tylko Rzym, mimo że wszystkie drogi do niego prowadzą. Neapol to stolica południa Włoch, jedno z najczęściej odwiedzanych kurortów w kraju. Do Włoch mogą dostać się Państwo korzystając z wielu lotnisk, np. z portu lotniczego w Rzymie czy lądowiska w Bergamo, bądź portu w Pizie.

Wynajętym samochodem przez Włochy

Włochy są też znane z tzw. „Dolce Vita”, czyli słodkiego życia. Dotyczy to zarówno włoskiej kuchni, jak i kultury. Jako ojczyzna makaronów i pizzy, Włochy zyskują miano kulinarnej stolicy Europy. W Neapolu powinni Państwo zostać uraczeni najlepszą pizzą w kraju, z kolei w Rzymie, Florencji czy Wenecji zobaczą Państwo najwspanialsze i najbardziej znaczące skarby kultury. Wynajem samochodu we Włoszech doprowadzi Państwa do każdego zabytku i miejsca wartego zobaczenia w kraju. Jeśli zapragną Państwo przerwy w podróży, można odpocząć w jednej z klimatycznych knajpek lub kawiarenek, które znajdują się w każdej włoskiej miejscowości. Tu można zasmakować prawdziwego cappuccino z amaretto, jako kawowego krajowego specjału. Jeśli chcą Państwo poznać Włochy, to na pewno nie wystarczy zwiedzenie tylko jednego miasta, czy regionu. Z wynajętym samochodem i odpowiednią ilością czasu mogą Państwo zwiedzić nawet cały kraj. Mediolan to stolica mody, która także łączy ze sobą różne kultury świata. Miasto to nie tylko moda, ale także niesamowita gotycka Mediolańska Katedra, która każdego roku jest odwiedzana przez tysiące turystów. Kolejno poleca się kontynuowanie podróży wynajętym samochodem w stronę Bolonii czy Florencji, które oferują masę atrakcji i zabytków. W Bolonii są to ruiny akweduktu, term i amfiteatru, romańska katedra, bazylika San Petronio czy Katedra Świętego Piotra. Florencja to stolica Toskanii i prowincji Florencja. W mieście znajduje się całe mnóstwo zabytków, szczególnie sakralnych.

Dzięki wynajęciu samochodu od HAPPYCAR nie muszą się Państwo martwić o swoją podróż, a co za tym idzie o udane wakacje. Wypożyczenie samochodu we Włoszech nigdy wcześniej nie było takie łatwe. Już dzisiaj można zarezerwować odpowiedni samochód i wyruszyć w podróż marzeń.