Wypożyczalnia Samochodów Reykjavik

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 68 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 6 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 07 gru 2019, 03:55 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Reykjavik

Mały samochód

Mały samochód

Od 68 zł za dzień
przy 6 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 03:55 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 03:55 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 88 zł za dzień
przy 6 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 03:55 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 03:55 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 136 zł za dzień
przy 6 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 03:55 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 03:55 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Reykjavik

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Reykjavik:

4.7 do 5 (194 oceny)

(4.7 do 5)
Urlop można zaliczyć do udanych!
Ocena wynajętego samochodu przez Danuta A.- 22 lip 2015, 12:10
(4.2 do 5)
Jak na moją pierwszą rezerwację samochodu przez porównywarkę, byłam miło zaskoczona łatwością i sprawnością rezerwacji.
Ocena wynajętego samochodu przez Hania P.- 22 lip 2015, 09:00
(5 do 5)
Dobra sprawa z tym kuponem.
Ocena wynajętego samochodu przez Bas- 22 lip 2015, 12:39
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Reykjavik

Tanie wynajęcie samochodu w Reykjavik

Reykjavik jest najdalej wysuniętą na północ stolicą europejską. Żyje tu około 130 tysięcy osób, co stanowi ponad jedną trzecią mieszkańców całej wyspy. Krótki urlop wystarczy, aby poznać najciekawsze zakątki miasta i jego okolic, aczkolwiek odwiedzając Islandię proponujemy spędzić tu co najmniej dwa tygodnie podczas, których zwiedzić można całą wyspę. Jest to możliwe, jeśli na czas urlopu skorzysta się z możliwości wynajmu samochodu. Dzięki HAPPYCAR w ciągu kilku sekund można znaleźć najlepsze oferty wynajmu, pozwalające na spędzenie urlopu w wygodny sposób. HAPPYCAR porównuje ponad 250 różnych wypożyczalni, znajdując oferty dopasowane do oczekiwań wynajmujących. Wypożyczalnia samochodów w Reykjaviku umożliwi zaplanowanie wycieczki po mieście, jest również doskonałym rozwiązaniem w przypadku zaplanowania dłuższych wycieczek do wyjątkowych islandzkich atrakcji. Do wyboru są samochody, udostępniane m.in. przez Hertz, Avis czy Europcar. Można skorzystać w wypożyczalni na przedmieściach, a także na krajowym lotnisku w Reykjaviku.

Atrakcje, wynajem samochodu Reykjavik

Choć stolica Islandii nie jest dużym miastem, to wypożyczenie samochodu znacznie ułatwi nam jego zwiedzanie. Wycieczkę po mieście rozpocząć można od spaceru promenadą znajdującą się nad zatoką, przy której znajduje się metalowa rzeźba przedstawiająca łódź, o nazwie Sólfarið. Dalej zobaczyć możemy przepiękną, nowoczesną hale koncertową Harpa. Warto odwiedzić ją także w środku. Zwiedzanie Reykjaviku kontynuować możemy ulicą Laugavegur, pełną sklepów, restauracji i kawiarni. Będąc w stolicy Islandii trzeba koniecznie zobaczyć jej symbol, czyli kościół Hallgrímskirkja, którego budowa trwała niemal 40 lat. Na jego wieży znajduje się punkt widokowy, z którego można podziwiać panoramę miasta. Drugim charakterystycznym punktem w mieście jest jezioro Tjörnin. W jego pobliżu znajduje się ratusz miejski, Galeria Narodowa czy uniwersytecki kampus. Mieszkańcy przychodzą tu, aby nakarmić 40 gatunków ptaków, w tym islandzkie łabędzie. Popularnością cieszy się otwarte w 2005 roku Muzeum Morza oraz mający ponad 50 lat Ogród Botaniczny, w którym można podziwiać około 5 tysięcy gatunków roślin, charakterystycznych dla miejscowego klimatu subpolarnego.

Okolice Reykjaviku wynajętym samochodem

Jeśli nasz czas na Islandii jest ograniczony warto oprzeć się na atrakcjach znajdujące się w pobliżu Reykjaviku. Będąc w posiadaniu wynajętego samochodu możemy wybrać się na jedno dniową wycieczką przez Golden Circle. Na popularny wśród turystów złoty krąg składają się trzy główne atrakcje - Park Narodowy Thingvellir, wodospad Gulfoss oraz źródła geotermalne Geysir. Pierwsze z miejsc - park to miejsce niezwykłe dla Islandczyków, a także dla wszystkich fanów geologii. Thingvellir był miejscem obrad średniowiecznego Parlamentu Islandii, dlatego zajmuje on bardzo ważne miejsce w sercu mieszkańców. Pod względem geologicznym jest to prawdziwy kąsek dla wszystkich znawców. Znajduje się tu bowiem jedyna na świecie, widoczna na powierzchni ziemi granica płyt litosferycznych - Północnoamerykańskiej i Euroazjatyckiej. Każdy z odwiedzających może tu odbyć jedyny w swoim rodzaju spacer wzdłuż rowu tektonicznego. Kolejną atrakcją Golden Circle jest malowniczy wodospad Gulfoss, który w przeszłości omal nie został przerobiony na elektrownie wodną. Będąc na Islandii trzeba koniecznie zobaczyć ostatnią z atrakcji złotego kręgu, czyli obszar geotermalny Geysir. To właśnie stąd wzięła się właśnie nazwa gejzer występująca obecnie w literaturze. Gejzer, którego nazwa znana jest na całym świecie obecnie należy już do grona tych uśpionych. Uaktywnia się on tylko podczas występujących w pobliżu wstrząsów sejsmicznych, czy wybuchów wulkanów. Odwiedzając to miejsce każdy ma jednak szansę zobaczyć wybuchający co około 8 minut Strokkur oraz kilka innych kolorowych źródeł geotermalnych. Wizyta na Islandii byłaby także niepełna bez wizyty w niesamowitej Błękitnej Lagunie, także znajdującej się stosunkowo niedaleko Reykjaviku. Jest to przepiękne kąpielisko geotermalne, charakteryzujące się występowaniem mleczno-błękitnych wód krzemionkowych. Każdy zasługuje na relaks w takiej atmosferze.

Wypożyczenie samochodu w Reykjaviku może być sposobem na zwiedzenie także pozostałych zakątków Islandii. Na objazd większości wyspy należy przeznaczyć przynajmniej 7 dni, przy czym większość atrakcji dla turystów jest zlokalizowana przy główniej islandzkiej trasie - Ring Road.