• Opnie klientów 8.3 / 10
  • Gwarancja Najlepszej Ceny
Oszczędź do 60%

Szczecin Lotnisko wynajem samochodów - Porównywarka cen

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Porównywarka cen wynajmu samochodów
  • Ponad 140 000 stacji wynajmu samochodów na świecie
  • Ponad 470 312 HAPPY klientów
  • Anulowanie gratis - Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
Globalna obniżka cen rusza właśnie teraz!
Skorzystaj z rabatów do 20% u różnych wypożyczalni - Ważne do 4 czerwca 2024
Porównujemy oferty tych i innych wypożyczalni samochodów

Tak działa HAPPYCAR

Szukamy i porównujemy najlepsze oferty

Oferujemy samochody na wynajem w ponad 40000 miejscach
Zarezerwuj samochód z odpowiednim ubezpieczeniem online zamiast przepłacać na miejscu.
Oszczędź do 60%. Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 24 godzin przed odbiorem pojazdu.

Szczecin Lotnisko atrakcje i porady turystyczne

Tanie wynajęcie samochodu lotnisko Szczecin

Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie na lotnisku jest do Państwa dyspozycji przez cały czas. Wynajęcie samochodu to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy podczas pobytu w Polsce chcą podróżować w niezależny sposób i nie mają ochoty na przemieszczanie się środkami masowego transportu. Samochód to wolność, niezależność i możliwość decydowania o kierunku podróży. Przed dokonaniem wyboru co do samochodu i czasu, warto rzucić okiem na to, co oferuje porównywarka wypożyczalni samochodów. Można znaleźć tu oferty takich firm jak m.in.: Avis, Avis oraz Hertz i wielu innych. Korzystanie z porównywarki pozwoli na zaoszczędzenie pieniędzy i bardzo łatwe zarezerwowanie samochodu, który będzie na Państwa czekał do odbioru w wypożyczalni na lotnisku w Szczecinie. Na miejscu załatwienie wszystkich formalności związanych w wypożyczeniem samochodu zajmie tylko kilka chwil i już będą mogli cieszyć się Państwo zarezerwowanym autem, którym będą mogli udać się Państwo do Szczecina i na zwiedzenie innych miejsc w Polsce. Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie na lotnisku to bardzo dobry wybór. Do punktu odbioru samochodu zawiezie Państwa firmowy bus. W Szczecinie na lotnisku wynajęcie samochodu jest bardzo łatwe i przyjemne. Własny pojazd to gwarancja niezależności zawsze i wszędzie. Warto skorzystać z porównywarki ofert wypożyczalni samochodowych, aby wybrać tę, która spełni wszystkie Państwa oczekiwania pod względem ceny, jaki samego pojazdu.

Dlaczego warto odwiedzić Szczecin?

W Szczecinie na lotnisku wynajem samochodu zajmie tylko kilka chwil. Szczecin to ważny punkt gospodarczy na mapie Polski, co zawdzięcza swojemu strategicznemu położeniu. Choć miasto nie leży nad Morzem Bałtyckim, to jest bardzo mocno związane z wodą. Jezioro Dąbie, Zalew Szczeciński oraz rzeka Odra sprawiają, że Szczecin i jego okolice to miejsce doskonałe do pływania, żeglowania czy kajakowania. Dotarcie do tych wszystkich malowniczo położonych punktów ułatwi wypożyczalnia samochodów w Szczecinie na lotnisku i wynajęte w niej auto.

Szczecin - miasto na wodzie

W Szczecinie na lotnisku wynajęcie samochodu ułatwi poruszanie się po mieście. Co warto tam zobaczyć, aby poczuć atmosferę tego miasta? Szczecin mieści się na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego oraz na szlaku wodnym Berlin - Szczecin - Bałtyk. Miasto oferuje kilka ciekawych muzeów. Są to m.in.: Muzeum Narodowe, Muzeum Historii Szczecina, Muzeum Techniki i Komunikacji czy Muzeum Zamkowe w Zamku Książąt Pomorskich. W Szczecinie działa kilka teatrów, opera oraz filharmonia i amfiteatr. Każdego roku w mieście, zwłaszcza wiosną i latem, odbywa się cykl różnych festiwali, w tym muzycznych i teatralnych. Miasto łączy w sobie architektoniczne wpływy polskie i niemieckie, tworzące wspólnie ciekawą, inspirującą i nietuzinkową urbanistyczną przestrzeń. Jezioro Dąbie, malownicze i rozłożyste, tworzy naturalną wschodnia granicę miasta. Wypożyczenie samochodu w Szczecinie na lotnisku pozwoli dotrzeć do oddalonych punktów umiejscowionych na linii brzegowej jeziora. Jezioro Dąbie w całości znajduje się na terenie objętym specjalną ochroną ptaków - Dolina Dolnej Odry. Te okolice to raj dla miłośników podglądania ptasiego życia. Szczególnie dobrze przyjechać tutaj wiosną kiedy ptaki rozpoczynają okres lęgowy. Pobyt nad jeziorem sprzyja odpoczynkowi i wyciszeniu. Warto zostać tu na kilka dni, aby nacieszyć się dziką przyrodą i spokojem.

Okolice Szczecina wynajętym samochodem

W Szczecinie na lotnisku wynajem samochodu daje ogromne możliwości zwiedzenia wybranego regionu Polski. Można udać się na przykład nad Bałtyk. Polskie wybrzeże jest zróżnicowane, można więc znaleźć puste plaże ograniczone naturalnymi wydmami. Delikatny wiatr, bezchmurne niebo i żółty delikatny piasek tworzą nadmorski klimat. Można też wybrać się do Trójmiasta. Gdańsk, Gdynia i Sopot to miasta o zróżnicowanym charakterze, ale w każdym można się doskonale bawić. Po drodze do Trójmiasta leżą liczne miejscowości wypoczynkowe takie jak Mielno, Darłowo czy Ustka, które są atrakcyjne pod względem zaplecza hotelowego i gastronomicznego.

Ze Szczecina wypożyczonym samochodem można udać się także do Poznania, który jest stolicą Wielkopolski. Kolorowe Kamieniczki Budnicze oraz znane poznańskie koziołki, które codziennie w południe wyskakują z ratuszowej wieży, to główne atrakcje miejskiego rynku. Inne poznańskie atrakcje to Zamek Królewski z pozostałościami murów obronnych, Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar, a także Ostrów Tumski, czyli najstarsza część miasta wraz z najstarszą polską katedrą. Poznań to miasto piękne, otwarte, tętniące pozytywną energią. Latem odbywa się tam festiwal teatralny Malta, podczas którego można zobaczyć zespoły teatralne z polski i zza granicy. Poznań to także cel dla wielu biznesmenów. W mieście ulokowały się największe targi w Polsce - Targi Poznańskie, które są obecnie znaną i powszechnie szanowaną marką.