Wypożyczalnia Samochodów Poznan

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 25 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 25 wrz 2020, 05:54 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Poznań Ławica Lotnisko

Mały samochód

Mały samochód

Od 25 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2020, 05:54 .

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2020, 05:54 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 28 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2020, 05:54 .

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2020, 05:54 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 40 zł za dzień
przy 9 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 14 wrz 2020, 06:10 .

Ta oferta została znaleziona 14 wrz 2020, 06:10 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 49 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2020, 05:54 .

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2020, 05:54 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Poznań Ławica Lotnisko

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Poznań Ławica Lotnisko:

4.9 do 5 (200 oceny)

(5 do 5)
łatwo można zarezerwować oraz szeroki zakres dostępu .
Ocena wynajętego samochodu przez Danuta P.- 24 lut 2017, 21:53
(4.5 do 5)
szybkosc obslugi oraz cena
Ocena wynajętego samochodu przez Marcin D.- 10 sty 2018, 09:07
(4.5 do 5)
9
Ocena wynajętego samochodu przez Ibrohim M.- 01 wrz 2018, 10:08
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Poznan

Poznań, historyczna stolica Wielkopolski, jedno z najpiękniejszych i najważniejszych polskich miast. Miejsce, gdzie nowoczesność spotyka się z tradycją. Malutkie Stare Miasto o nieprawdopodobnym uroku przyciąga tysiące turystów każdego roku. Za starymi miejskimi murami czeka już tętniąca życiem nowa metropolia, a jeszcze dalej czają się miasta i wsie Wielkopolski, pełne zagadek i historii. Ale, żeby poznać dobrze Poznań i cały region trzeba się uwolnić z kajdan ograniczeń, złapać mobilność i niezależność. Najlepiej zatem wynająć samochód i gładkimi szosami sunąć na podbój tradycji wtapiając się beztrosko w świat Wielkopolan. Wypożyczalnia samochodów w Poznaniu-Ławicy na lotnisku to miejsce gdzie wypada skierować pierwsze kroki zaraz po zejściu z pokładu samolotu.

Magiczna Starówka, o której wspomniano we wstępie to nie tylko słynny Ratusz, ale też odrestaurowany niedawno Zamek Królewski. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że jest to najstarsza zachowana rezydencja królewska w Polsce. Jego budowę podobno zlecił Przemysł I. Co do autentyczności tego zdarzenia historycy mają pewne wątpliwości, nie zmienia to jednak faktu, że budowlę tę obowiązkowo trzeba zobaczyć.

Innymi must-see w tym mieście są między innymi, słynna poznańska katedra i Ostrów Tumski czyli jedyna w granicach miasta wyspa na Warcie. Na jej terenie niegdyś znajdował się jeden z grodów Mieszka I. Kto chce odkrywać sekrety pierwszych Piastów ten powinien wyruszyć w dalszą drogę i udać się w głębsze części regionu. Pierwszy historyczny władca naszego kraju, Mieszko I, posiadał 3 główne grody między którymi podróżował, sprawując tym samym kontrolę nad swoim raczkującym państwem. O jednym już wspomniano, to właśnie Poznań. Kolejny z nich to słynne Gniezno, pierwsza stolica Polski. Leżące tylko 60 km od stolicy Wielkopolski jest obligatoryjnym punktem każdej objazdowej wycieczki. Archikatedra gnieźnieńska wraz ze słynnymi drzwiami gnieźnieńskimi to unikatowe zabytki w skali kraju, które każdy obywatel tego państwa powinien przynajmniej raz w życiu zobaczyć z bliska. Szczególnie drzwi gnieźnieńskie są arcydziełem ponadczasowym, zabytkiem romańskiej sztuki odlewniczej.

Na wschód od Poznania, w odległości około 40 minut jazdy samochodem, znajduje się trzecie, najmniej znane, dawne miejsce pobytu piastowskich królów, Giecz. Mało znana wieś jest typowana jako prawdopodobna siedziba rodowa pierwszych Piastów. Trudno tam dotrzeć komunikacją zbiorową, ale to akurat nie jest żadnym problemem. Wypożyczenie samochodu w Poznaniu-Ławicy na lotnisku to szybka i banalna sprawa.

Odwiedzając tę część Polski należy pamiętać, że jest ona wyjątkowo rozległa, a ciekawe miejsca są porozrzucane na mapie. Dlatego do zwiedzania wielkopolski najlepiej zabrać się samochodem. Sprawa jest prosta bo wystarczy lądując na lotnisku wynająć wóz przy minimum formalności. Wypożyczalnia samochodów w Poznaniu-Ławicy na lotnisku dostarcza pojazdy różnej klasy w różnym zakresie cenowym. Najlepiej przy tym skorzystać z porównywarki cen. Jest to gwarancja uzyskania najkorzystniejszej oferty. W Poznaniu-Ławicy na lotnisku wynajem samochodu jest wyjątkowo prosty ze względu na szeroką gamę usługodawców. Swoje oferty proponują między innymi: RentalCars, Avis czy AtlasOption.

Port lotniczy leży na terenie miasta, nieopodal drogi ekspresowej S11. Dzięki temu dojazd zarówno do centrum jak i na obrzeża województwa jest bardzo łatwy.

Będąc w okolicy pierwszy raz, najlepiej zabrać samochód i wyruszyć w drogę śladami pierwszych Piastów. Należy odwiedzić nie tylko wspomniane wyżej Gniezno i Giecz, ale też inne miasta takie jak np. Kruszwica. W miejscowości tej można podziwiać słynną "Mysią wieżę", w której to zgodnie z przekazywaną dzieciom historią zginął legendarny król Popiel. Ważnym celem jest też Strzelno, gdzie można natrafić na zabytki klasy zerowej, Biskupin, ze słynną osadą z czasów kultury łużyckiej i Kórnik, z jednym z najpiękniejszych polskich zamków. Tak zorganizowana trasa dostarczy walorów nie tylko rozrywkowych, ale też edukacyjnych, a podróżując samochodem można szybko się przekonać, że wielkopolskie drogi należą do najlepszych w kraju. W Poznaniu-Ławicy na lotnisku wynajem samochodu może zająć dosłownie parę minut jeśli wcześniej się go zarezerwuje. Wypożyczenie samochodu w Poznaniu-Ławicy na lotnisku najlepiej rozpocząć przygotowując się do tego już w domu. W ten sposób zyskujemy bezpieczeństwo, komfort i niezależność. To co? Kierunek Poznań.