• Opnie klientów 8.3 / 10
  • Gwarancja Najlepszej Ceny
Oszczędź do 60%

Düsseldorf wynajem samochodów - Porównywarka cen

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Porównywarka cen wynajmu samochodów
  • Ponad 140 000 stacji wynajmu samochodów na świecie
  • Ponad 470 312 HAPPY klientów
  • Anulowanie gratis - Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
Porównujemy oferty tych i innych wypożyczalni samochodów

Tabela klimatu Düsseldorf

Sty.
max min
21
Lu.
max 10° min
9
Mar.
max 14° min
3
Kw.
max 14° min
10
Maj.
max 21° min 11°
14
Cze.
max 26° min 14°
13
Lip.
max 27° min 16°
7
Sie.
max 30° min 18°
9
Wrz.
max 21° min 13°
20
Pa.
max 19° min 12°
14
Lis.
max 13° min
23
Gru.
max min
22

Tygodniowa prognoza pogody Düsseldorf

Pogoda Düsseldorf dni

Piątek 08-12-2023 Miejscowe opady deszczu w pobliżu 6° / 9°
Sobota 09-12-2023 Średnie opady deszczu 7° / 13°
Niedziela 10-12-2023 Średnie opady deszczu 7° / 11°
Poniedziałek 11-12-2023 Miejscowe opady deszczu w pobliżu 8° / 10°
Wtorek 12-12-2023 Miejscowe opady deszczu w pobliżu 7° / 8°
Środa 13-12-2023 Częściowe zachmurzenie 3° / 7°
Czwartek 14-12-2023 Miejscowe opady deszczu w pobliżu 3° / 9°
Piątek 15-12-2023 Częściowe zachmurzenie 4° / 8°
Sobota 16-12-2023 Częściowe zachmurzenie 4° / 9°
Niedziela 17-12-2023 Zachmurzenie 5° / 11°
Poniedziałek 18-12-2023 Słonecznie/Bezchmurnie 3° / 6°
Wtorek 19-12-2023 Zachmurzenie 4° / 5°
Środa 20-12-2023 Słonecznie/Bezchmurnie 1° / 5°

Tak działa HAPPYCAR

Szukamy i porównujemy najlepsze oferty

Oferujemy samochody na wynajem w ponad 40000 miejscach
Zarezerwuj samochód z odpowiednim ubezpieczeniem online zamiast przepłacać na miejscu.
Oszczędź do 60%. Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 24 godzin przed odbiorem pojazdu.

Opinie o wynajmie samochodów - Düsseldorf

Klienci oceniają nas na 8.3/10 w 206 recenzjach

Düsseldorf atrakcje i porady turystyczne

Czy chcą Państwo udać się do nowoczesnej niemieckiej metropolii ? Düsseldorf oferuje dużo atrakcji, a z HAPPYCAR wizyta w tym mieście będzie dużo łatwiejsza i przyjemniejsza. Wystarczy, abyście na naszym portalu określili termin i lokalizację odbioru samochodu oraz zaznaczyli wymagania, które samochód powinien spełniać, a my nie tylko wyszukamy dla Państwa odpowiedni samochód, ale i porównamy ceny różnych usługodawców tak, abyście wybrali dla siebie Państwo najkorzystniejszą ofertę.

Informacje ogólne

Düsseldorf to jedno z większych miast Niemiec, znajdujące się w najbardziej zaludnionym regionie kraju – Nadrenia – Północna Westfalia. W mieście znajduje się port lotniczy, który umożliwia turystom z Polski bezpośrednią podróż. Jest jednym z największych w Niemczech, pomimo, że pod względem wielkości miasto plasuje się dopiero na siódmym miejscu. Düsseldorf jest międzynarodowym centrum finansowo-biznesowym i przykładem niemieckiego „cudu gospodarczego" - miasto jest siedzibą wielu firm i koncernów przemysłowych.

Atrakcje w Düsseldorfie, wynajem samochodu

Choć miasto nie posiada tylu zabytków, co pobliska Kolonia czy nieco oddalone Drezno, miasto jest bardzo atrakcyjne i przyciąga nie tylko turystów spoza kraju, ale i samych Niemców. Düsseldorf jest bardzo nowoczesny, a jednym z nielicznych zabytków jest Stare Miasto. Pomimo, że starówka jest bardzo mała, to skupia wiele interesujących budynków. Kościół św. Lamberta wraz z sąsiadującymi kamieniczkami tworzy całą atmosferę starego miasta. Stary Ratusz przenosi nas do XVI wieku, a bluszcz który go porasta zdobi cały plac. Jest to obecnie siedziba parlamentu miasta. Burgplatz wraz z Schlossturm to stary plac zamkowy z zabytkową wieżą, które znajdują się nieopodal starego miasta. Warto udać się w te okolice na klimatyczny spacer. Tylko tutaj mają Państwo możliwość poczuć stary klimat miasta, gdyż Düsseldorf jest miastem całkowicie uprzemysłowionym. Nie znaczy to jednak, że miasto jest ubogie pod względem kulturowym. Pałac Benrath jest przykładem tego, że nawet w miastach industrialnych architektura żyje swoim życiem. Pałac jest idealnym przykładem tego jak styl rokoko ewaluował do klasycyzmu. Pałac obecnie pełni funkcję Muzeum Europejskiej Sztuki Ogrodowej i Muzeum Historii Naturalnej. Warto udać się do długiego ogrodu, znajdującego się za pałacem. Düsseldorf to miasto pełne zieleni.Świetnym przykładem jest ulokowana w śródmieściu Kőnigsallee, czyli Aleja Królewska. Uchodzi ona za jeden z najpiękniejszych bulwarów w Europie. Tworzą ją setki starych drzew i biegnąca przez środek fosa. Przy Alei Królewskiej znajdują się ekskluzywne sklepy z odzieżą, perfumami i antykami. Jeżeli lubią jednak Państwo spacerować wśród pięknych budynków, z dala od zgiełku miasta i szaleństwa zakupowego, to warto udać się do dzielnicy Oberkassel, obecnie najbardziej ekskluzywnego regionu miasta. Są tu pięknie odrestaurowane kamienice, a w okolicy znajdują się japońskie przedszkola, szkoły i sklepy oraz świątynia buddyjska. Dzielnica cieszy oko turystów. Skupiając się na atrakcjach kulturowych, nie można pominąć Muzeum Filmu. Zwiedzający mogą zapoznać się z procesem tworzenia filmu, zobaczyć jak wygląda prawdziwe studio filmowe oraz obejrzeć plakaty filmowe i stare kamery. W Pałacu Sztuki turyści mogą zapoznać się ze sztuką współczesną i podziwiać dzieła ponad 200 artystów, tych bardziej i mniej znanych. W jednym z parków znajduje się pałac myśliwki, w którym obecnie znajduje się Muzeum Goethego. Wielbiciele książek z pewnością odnajdą się w tym miejscu. Muzeum przedstawia eksponaty związane z poetą.

Wynajętym samochodem po okolicach

Atrakcje w Düsseldorfie z pewnością przyciągają turystów, jednak okolice miasta są równie interesujące. Wypożyczenie samochodu w Düsseldorfie będzie świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią być ograniczani przez środki transportu czy jakiekolwiek limity czasowe. Wynajęcie samochodu w Düsseldorfie umożliwi Państwu niezależne podróżowanie po całym regionie. Miłośnikom historii średniowiecznej szczególnie poleca się Ruiny zamku cesarskiego - Kaiserpfalz Kaiserswerth. Pozostałości zamku są jednym z nielicznych tak wiekowych zabytków, dlatego warto odwiedzić to miejsce. Równie warto wybrać się do Aquazoo i Muzeum Löbbeckego – ogrodu zoologicznego i muzeum przyrodniczego. Będąc w Düsseldorfie, należy rozważyć wizytę w pobliskich miastach, które mają równie wiele do zaoferowania. Wynajętym samochodem możemy pojechać do Kolonii, która zachwyca swoją architekturą, lub do przemysłowego Dortmundu. W okolicy znajduje się również była stolica Zachodnich Niemiec – Bonn.

Z HAPPYCAR będą Państwo podróżować łatwo i komfortowo. Już dziś zapoznajcie się z naszą ofertą wynajmu samochodów i zaplanujcie urlop w Niemczech.