Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Düsseldorf

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 56 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 11 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 04 gru 2018, 09:34 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Düsseldorf

Mały samochód

Mały samochód

Od 56 zł za dzień
przy 11 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 04 gru 2018, 09:34 .

Ta oferta została znaleziona 04 gru 2018, 09:34 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 72 zł za dzień
przy 11 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 04 gru 2018, 09:34 .

Ta oferta została znaleziona 04 gru 2018, 09:34 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 85 zł za dzień
przy 5 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 23 lis 2018, 06:07 .

Ta oferta została znaleziona 23 lis 2018, 06:07 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 86 zł za dzień
przy 11 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 04 gru 2018, 09:34 .

Ta oferta została znaleziona 04 gru 2018, 09:34 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Düsseldorf

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Düsseldorf:

4.8 do 5 (165 oceny)

(5 do 5)
Wszystko
Ocena wynajętego samochodu przez Daniel G.- 11 gru 2018, 12:57
(4.5 do 5)
Prosty system rezerwacji i cena.
Ocena wynajętego samochodu przez Patryk C.- 08 gru 2018, 08:55
(5 do 5)
Witam polecam wypożyczalnie happy car wszystko było zgodnie z umową cena na tydzień auta była zadowalająca prócz tego firma ta z powrotem zawiozła nas na lotnisko za darmo.POLECAM.
Ocena wynajętego samochodu przez katarzyna f.- 06 gru 2018, 11:22

Wypożyczalnia samochodów Düsseldorf

Czy chcą Państwo udać się do nowoczesnej niemieckiej metropolii ? Düsseldorf oferuje dużo atrakcji, a z HAPPYCAR wizyta w tym mieście będzie dużo łatwiejsza i przyjemniejsza. Wystarczy, abyście na naszym portalu określili termin i lokalizację odbioru samochodu oraz zaznaczyli wymagania, które samochód powinien spełniać, a my nie tylko wyszukamy dla Państwa odpowiedni samochód, ale i porównamy ceny różnych usługodawców tak, abyście wybrali dla siebie Państwo najkorzystniejszą ofertę.

Informacje ogólne

Düsseldorf to jedno z większych miast Niemiec, znajdujące się w najbardziej zaludnionym regionie kraju – Nadrenia – Północna Westfalia. W mieście znajduje się port lotniczy, który umożliwia turystom z Polski bezpośrednią podróż. Jest jednym z największych w Niemczech, pomimo, że pod względem wielkości miasto plasuje się dopiero na siódmym miejscu. Düsseldorf jest międzynarodowym centrum finansowo-biznesowym i przykładem niemieckiego „cudu gospodarczego" - miasto jest siedzibą wielu firm i koncernów przemysłowych.

Atrakcje w Düsseldorfie, wynajem samochodu

Choć miasto nie posiada tylu zabytków, co pobliska Kolonia czy nieco oddalone Drezno, miasto jest bardzo atrakcyjne i przyciąga nie tylko turystów spoza kraju, ale i samych Niemców. Düsseldorf jest bardzo nowoczesny, a jednym z nielicznych zabytków jest Stare Miasto. Pomimo, że starówka jest bardzo mała, to skupia wiele interesujących budynków. Kościół św. Lamberta wraz z sąsiadującymi kamieniczkami tworzy całą atmosferę starego miasta. Stary Ratusz przenosi nas do XVI wieku, a bluszcz który go porasta zdobi cały plac. Jest to obecnie siedziba parlamentu miasta. Burgplatz wraz z Schlossturm to stary plac zamkowy z zabytkową wieżą, które znajdują się nieopodal starego miasta. Warto udać się w te okolice na klimatyczny spacer. Tylko tutaj mają Państwo możliwość poczuć stary klimat miasta, gdyż Düsseldorf jest miastem całkowicie uprzemysłowionym. Nie znaczy to jednak, że miasto jest ubogie pod względem kulturowym. Pałac Benrath jest przykładem tego, że nawet w miastach industrialnych architektura żyje swoim życiem. Pałac jest idealnym przykładem tego jak styl rokoko ewaluował do klasycyzmu. Pałac obecnie pełni funkcję Muzeum Europejskiej Sztuki Ogrodowej i Muzeum Historii Naturalnej. Warto udać się do długiego ogrodu, znajdującego się za pałacem. Düsseldorf to miasto pełne zieleni.Świetnym przykładem jest ulokowana w śródmieściu Kőnigsallee, czyli Aleja Królewska. Uchodzi ona za jeden z najpiękniejszych bulwarów w Europie. Tworzą ją setki starych drzew i biegnąca przez środek fosa. Przy Alei Królewskiej znajdują się ekskluzywne sklepy z odzieżą, perfumami i antykami. Jeżeli lubią jednak Państwo spacerować wśród pięknych budynków, z dala od zgiełku miasta i szaleństwa zakupowego, to warto udać się do dzielnicy Oberkassel, obecnie najbardziej ekskluzywnego regionu miasta. Są tu pięknie odrestaurowane kamienice, a w okolicy znajdują się japońskie przedszkola, szkoły i sklepy oraz świątynia buddyjska. Dzielnica cieszy oko turystów. Skupiając się na atrakcjach kulturowych, nie można pominąć Muzeum Filmu. Zwiedzający mogą zapoznać się z procesem tworzenia filmu, zobaczyć jak wygląda prawdziwe studio filmowe oraz obejrzeć plakaty filmowe i stare kamery. W Pałacu Sztuki turyści mogą zapoznać się ze sztuką współczesną i podziwiać dzieła ponad 200 artystów, tych bardziej i mniej znanych. W jednym z parków znajduje się pałac myśliwki, w którym obecnie znajduje się Muzeum Goethego. Wielbiciele książek z pewnością odnajdą się w tym miejscu. Muzeum przedstawia eksponaty związane z poetą.

Wynajętym samochodem po okolicach

Atrakcje w Düsseldorfie z pewnością przyciągają turystów, jednak okolice miasta są równie interesujące. Wypożyczenie samochodu w Düsseldorfie będzie świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią być ograniczani przez środki transportu czy jakiekolwiek limity czasowe. Wynajęcie samochodu w Düsseldorfie umożliwi Państwu niezależne podróżowanie po całym regionie. Miłośnikom historii średniowiecznej szczególnie poleca się Ruiny zamku cesarskiego - Kaiserpfalz Kaiserswerth. Pozostałości zamku są jednym z nielicznych tak wiekowych zabytków, dlatego warto odwiedzić to miejsce. Równie warto wybrać się do Aquazoo i Muzeum Löbbeckego – ogrodu zoologicznego i muzeum przyrodniczego. Będąc w Düsseldorfie, należy rozważyć wizytę w pobliskich miastach, które mają równie wiele do zaoferowania. Wynajętym samochodem możemy pojechać do Kolonii, która zachwyca swoją architekturą, lub do przemysłowego Dortmundu. W okolicy znajduje się również była stolica Zachodnich Niemiec – Bonn.

Z HAPPYCAR będą Państwo podróżować łatwo i komfortowo. Już dziś zapoznajcie się z naszą ofertą wynajmu samochodów i zaplanujcie urlop w Niemczech.