• Opnie klientów 8.3 / 10
  • Gwarancja Najlepszej Ceny
Oszczędź do 60%

Düsseldorf Lotnisko wynajem samochodów - Porównywarka cen

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Porównywarka cen wynajmu samochodów
  • Ponad 140 000 stacji wynajmu samochodów na świecie
  • Ponad 470 312 HAPPY klientów
  • Anulowanie gratis - Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
Globalna obniżka cen rusza właśnie teraz!
Skorzystaj z rabatów do 25% u różnych wypożyczalni - Ważne do 3 października
Porównujemy oferty tych i innych wypożyczalni samochodów

Tak działa HAPPYCAR

Szukamy i porównujemy najlepsze oferty

Oferujemy samochody na wynajem w ponad 40000 miejscach
Zarezerwuj samochód z odpowiednim ubezpieczeniem online zamiast przepłacać na miejscu.
Oszczędź do 60%. Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 24 godzin przed odbiorem pojazdu.

Opinie o wynajmie samochodów - Düsseldorf Lotnisko

Klienci oceniają nas na 8.3/10 w 206 recenzjach

Düsseldorf Lotnisko atrakcje i porady turystyczne

Czy chcą Państwo odbyć wycieczkę po Renie oraz zobaczyć najdłuższy bar na świecie? Ta wspaniała metropolia Düsseldorf ma każdemu coś do zaoferowania, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Dzięki portalowi HAPPYCAR znajdą Pańtwo najlepszą ofertę wynajmu samochodu. Bardzo szybko i przyjemnie odkryją Państwo stolicę Nadrenii Północnej-Westfalii dzięki bezkonkurencyjnej ofercie wynajmu samochodów portalu HAPPYCAR.

Rent a car Düsseldorf Airport

Z Międzynarodowego Lotniska w Düsseldorfie korzysta rocznie przeszło 20 milionów pasażerów, liczba ta stale wzrasta. Lotnisko w Düsseldorfie jest trzecim największym lotniskiem w Niemczech (zaraz po portach lotniczych we Frankfurcie oraz Monachium). Działa tutaj 77 lini lotniczych, dzięki któym można polecieć w 180 miejsc na całym świecie. Bardzo istotną zaletą lotniska w Düsseldorfie jest znakomite połączenie autostradowe, dlatego mogą Państwo wynajętym samochodem za pomocą portalu HAPPYCAR wygodnie i bardzo szybko, bo w ciągu zaledwie kilku minut udać się z lotniska do centrum miasta.

Odkrywanie Düsseldorfu wynajętym samochodem

Stolica Nadrenii Północnej-Westfalii jest określana nie tylko jako miasto mody, ale wyróżnia ją też niezwykła architektura, natura oraz sztuka. Doskonałym przykładem, który powinni koniecznie zobaczyć miłośnicy sztuki ale także wszyscy odwiedzający to piękne miasto jest „Zollhof”, jest on położony nad Renem, zaraz obok wieży telekomunikacyjnej i składa się z 3 asymetrycznych budynków, jest on znany głównie ze swojej architektury. Wielbiciele sztuki na pewno zainteresują się kolekcją sztuki „Art Collection NRW K20”, gdzie można znaleźć wiele fascynujących dzieł m.in. z nurtu kubizmu i ekspresjonizmu. Bardzo gorąco polecamy Państwu także wizytę w Starym Mieście. Na starówce znajduje się „Najdłuższy bar świata”. Ponadto na Starym Mieście można zobaczyć mnóstwo zabytkowych budynków. Znajdą Państwo tutaj także liczne muzea oraz będą mieć okazję wycieczki po rzece Ren. Jak przyjadą Państwo do Düsseldorfu to koniecznie trzeba obejrzeć także rzeźbę z brązu znajdującą się na placu zamkowym, przedstawia ona bitwę pod Worringen. Bardzo ciekawe jest także zwiedzenie tzw. Aleii Królewskiej („Königsalle”), jest to bardzo ekskluzywna ulica handlowa w mieście. Polecamy wynająć samochód w klasie luksusowej i udać się na Aleję Królewską na zakupy. Z pewnością znajdą Państwo tam mnóstwo interesujących rzeczy, ponieważ jest tam bardzo dużo ekskluzywnych sklepów, np. butików, perfumerii oraz drogich sklepów ofrujących biżuterię najwyższej klasy. Oprócz tego zachęcamy Państwa do spaceru lub przejażdżki brzegiem Renu. Ponadto w Düsseldorfie znajduje się bardzo dużo zielenii. Możemy tutaj wyróżnić „Wildpark”. W tym parku żyje około 100 gatunków zwierząt, znajdą Państwo tam m.in. sarny oraz dziki. „Wildpark” jest doskonałym miejscem do wypoczynku, ponieważ znajduje się w nim mnóstwo ławek oraz stolików, przy których mogą się Państwo zrelaksować i odpocząć. Kolejnym terenem zielonym wartym polecenia jest „Hofgarten”. Jest to centralny park znajdujący się w centrum miasta, zajmuje powierzchnię 27,73 hektara. Znajdą Państwo w nim bardzo dużo różnych pomników. Ponadto zachęcamy Państwa do odwiedzenia Starego Ratusza w Düsseldorfie, który został zbudowany w latach 1570-1573. Wszystko to sprawia, że Düsseldorf jest miastem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Wycieczka po Nadrenii Północnej-Westfalii wynajętym samochodem

Dzięki samochodowi, który mogą Państwo wynająć za pomocą HAPPYCAR mają Państwo możliwość bliższego poznania pięknego landu Nadreii Północnej-Westfalii. Godnym polecenia jest tutaj „Westfalski Skansen Kultury Ludowej”, („Westfälisches Freilichtmuseum Detmold”) . Mają Państwo możliwość zobaczyć jak żyli ludzie w przeszłości, dlatego na potrzeby skansenu zbudowano tam autentyczną wioskę, farmę oraz wiatrak. Zanim oddadzą Państwo wynajęty samochód do wypożyczalni na lotnisku w Düsseldorfie polecamy, aby Pańtwo zwiedzili jeszcze przepiękną katedrę znajdującą się w Kolonii i całe miasto. Równie interesująca będzie wycieczka do byłej stolicy RFN – Bonn. Miasto jest bardzo atrakcyjne dla turystów ze względu na historię. Miłośnicy muzyki klasycznej z pewnością wiedzą, że Bonn był miastem jednego z najwybitniejszych kompozytorów, klasyka wiedeńskiego – Ludwika van Beethovena. Dom Beethovena służy dzisiaj jako muzeum z pamiątkami, które oddaje chołd muzykowi. Co roku w Bonn odbywa się Festiwal Beethovena, który podkreśla „przynależność” klasyka do jego rodzinnego miasta.

Proszę się dłużej nie zastanawiać i już dziś zarezerwować najkorzystniejszą dla Państwa ofertę wynajmu samochodu za pomocą portalu HAPPYCAR na lotnisku w Düsseldorfie. Dzięki wynajem samochodu lotnnisko Duesseldorf  będą mieli Państwo możliwość jeszcze lepszego poznania tego wspaniałego miasta jakim jest Düsseldorf, ale także pięknego landu Nadrenii Północnej-Westfalii.

Zespół HAPPYCAR Życzy Państwu Przyjemnej Podróży