Wypożyczalnia Samochodów Neapol

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w kwocie 40 PLN (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 PLN).

Od 13 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 1 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 21 lis 2019, 05:45 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Neapol

Mały samochód

Mały samochód

Od 13 zł za dzień
przy 1 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 lis 2019, 05:45 .

Ta oferta została znaleziona 21 lis 2019, 05:45 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 22 zł za dzień
przy 1 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 lis 2019, 05:45 .

Ta oferta została znaleziona 21 lis 2019, 05:45 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 26 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 20 lis 2019, 04:00 .

Ta oferta została znaleziona 20 lis 2019, 04:00 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 51 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 19 lis 2019, 03:56 .

Ta oferta została znaleziona 19 lis 2019, 03:56 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Neapol

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Neapol:

4.8 do 5 (215 oceny)

(4.6 do 5)
Przy rezerwacji nie było żadnych ukrytych kosztów, co się czasami u innych zdarza.
Ocena wynajętego samochodu przez Dominika S.- 17 lip 2015, 21:09
(4.2 do 5)
Proces rezerwacji przejrzysty, szybki. W razie jakichkolwiek pytań można szybko uzyskać odpowiedź przez infolinię.
Ocena wynajętego samochodu przez Alicja B- 18 lip 2015, 02:52
(4 do 5)
Ceny całkiem spoko, obsługa miła.
Ocena wynajętego samochodu przez Kacper D.- 17 lip 2015, 06:19
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Neapol

Wynajem samochodów Neapol to doskonały sposób na podróż, po tym niezwykłym mieście Włoch. Dzięki HAPPYCAR mogą Państwo znaleźć najodpowiedniejszą ofertę wynajmu samochodu. Posiadamy zarówno duże samochody na rodzinne wakacje, jak i sportowe auta dla młodych ludzi. Neapol jest stolicą regionu Kampania, dlatego oprócz wizyty w samym mieście warto jest zrobić objazdową wycieczką po całym regionie.

Informacje ogólne

Neapol położony jest na południu Włoch. Założony został przez Greków jako miasto Partenope. Miasto znajduje się nad Zatoką Neapolitańską u podnóża wulkanu Wezuwiusz. Liczba mieszkańców Neapolu sięga prawie jednego miliona, a cały zespół miejski ponad 3 miliony. Neapol jest drugim co do wielkości przeładunków portem we Włoszech. Miasto jest także ważnym węzłem komunikacyjnym oraz posiada międzynarodowy port lotniczy. Neapol jest bardzo atrakcyjny pod względem turystycznym. Wystarczy sprawdzić połączenia lotnicze na lotnisko w Neapolu i rozpocząć swoją niezwykłą podróż po południu Włoch.

Zabytki i atrakcje, wynajem samochodu Neapolu

Aby ułatwić zapoznanie się ze wszystkimi zabytkami i atrakcjami miasta, najkorzystniej zdecydować się na wynajem samochodu w Neapolu. Centrum historyczne tego miasta jest największym w Europie i zajmuje powierzchnię 1700 ha. Wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W przeszłości Neapol był stolicą królestw, księstw i jednego imperium. Miasto nieodzownie łączy się z turystyką. Neapol ze względu na liczne zabytki przyciąga każdego dnia wielu turystów. W mieście znajdują się liczne muzea jak Museo Archeologico Nazionale, który w swoich zbiorach posiada najcenniejsze znaleziska z Pompejów i Herkulanum. Ponadto warto także odwiedzić Museo di Capodimonte i Galleria Nazionale. Do zobaczenia są również średniowieczne zamki jak na przykład Zamek Jajeczny, po włosku Castel dell'Ovo. Nazwa pochodzi od średniowiecznej legendy, według której poeta rzymski Wergiliusz posiadał magiczne jajko. Gdy Wergiliusz zmarł, został pochowany w Neapolu, a jajko umieszczono w fundamentach zamku, by je dodatkowo wzmocnić. Inny z tego typu zabytków to Zamek Nowy, Castello Nuovo, rozbudowany przez władców aragońskich. Posiada bogato rzeźbiony łuk triumfalny oraz Kaplicę Palatyńską. W mieście znajduje się także sporo ciekawych architektonicznie kościołów jak np. S. Maria del Carmine, S. Domenico Maggiore, S. Maria la Nova czy Giovanni a Carbonara. Miasto jest uważane za stolicę południowych Włoch. Będąc w Neapolu warto także zajrzeć do Katedry św. Januarego, Klasztor Kartuzów i Pałacu Królewskiego. Dużych wrażeń może dostarczyć także kolejka linowa Montesanto, która prowadzi do zamku Sant'Elmo i opactwa Certosa di San Martino. Zamek Sant'Elmo został wzniesiony na planie sześcioramiennej gwiazdy i jest dzisiaj miejscem prezentacji sztuki i kultury. Wspomniane wcześniej opactwo jest zaś jednym z najlepszych przykładów baroku neapolitańskiego. Po aktywnym zwiedzaniu najlepszym pomysłem będzie jednodniowa przerwa i błogie lenistwo na jednej z plaż w mieście, gdyż Neapol to miasto nadmorskie.

Zwiedzanie okolic Neapolu wynajętym samochodem

Zobaczyć Neapol i umrzeć - mówi stare przysłowie, które podkreśla wyjątkowość tego miasta. Najbardziej pożądanym celem wycieczek w okolicach Neapolu są wykopaliska antycznych Pompei. Pompeje zostały kompletnie zniszczone w 79 roku i przykryte popiołem przez wybuch wulkanu Wezuwiusz. Przez to miasto zostało w pewien sposób zakonserwowane i dzięki temu możemy je oglądać w swojej oryginalnej formie. Utrwalone zostały przedmioty, niektóre ciała ludzi i zwierząt. To wszystko umożliwia sprawdzenia jak dokładnie wyglądało autentyczne miasto z okresu starożytnego. Wypożyczenie samochodu w Neapolu zagwarantuje Państwu łatwy i szybki dojazd do Pompei. W niedużej odległości od miasta znajdują się dwie wyspy leżące u wejścia zatoki Neapolitańskiej: Ischia i Capri. Obie znajdują się na Morzu Tyrreńskim. Ischia była prawdopodobnie pierwszą grecką kolonią na zachodzie założoną około 770 roku p.n.e. Ciekawostką jest, że w roku 1953 podczas przeprowadzanych badań archeologicznych na wyspie wykopano Puchar Nestora, z wydrapanym jednym z najstarszych napisów w alfabecie greckim. Capri jest wyspą położoną w pobliżu Sorreno i oddziela go od niego cieśnina Piccola. Wyspa jest zbudowana ze skał wapiennych w odróżnieniu od Ischii, która jest pochodzenia wulkanicznego. Wynajem samochodu w Neapolu będzie dobrym rozwiązaniem, jeżeli chcą Państwo zwiedzić nie tylko najbliższe okolice miasta, ale i Rzym. Stolica Włoch oferuje wiele atrakcji i zabytków. Symbolem miasta niepodważalnie jest Koloseum, a Watykan najmniejszą enklawą i państwem na świecie. Po Rzymie następnym przystankiem może być malownicza Florencja.

W zależności czy wybiorą Państwo zwiedzanie historycznych budowli, kościołów czy podziemnych budowli, HAPPYCAR zostaje do Państwa dyspozycji i pomoże dobrać najlepszą ofertę wynajmu samochodu.