Wypożyczalnia Samochodów Florencja

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 116 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 1 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 01 lip 2020, 07:34 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Florencja

Mały samochód

Mały samochód

Od 116 zł za dzień
przy 1 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 01 lip 2020, 07:34 .

Ta oferta została znaleziona 01 lip 2020, 07:34 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 149 zł za dzień
przy 1 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 01 lip 2020, 07:34 .

Ta oferta została znaleziona 01 lip 2020, 07:34 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 172 zł za dzień
przy 1 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 01 lip 2020, 07:34 .

Ta oferta została znaleziona 01 lip 2020, 07:34 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Florencja

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Florencja:

4.9 do 5 (212 oceny)

(4.6 do 5)
Dobra strona
Ocena wynajętego samochodu przez Teodor U.- 17 lip 2015, 07:29
(4.7 do 5)
Wygodny sposób rezerwacji, wszystko sprawnie poszło przez internet.
Ocena wynajętego samochodu przez Sandra W.- 17 lip 2015, 17:15
(4.5 do 5)
Jestem pełna podziwu, że poszło tak sprawnie!!!
Ocena wynajętego samochodu przez Kasia E.- 21 lip 2015, 01:27
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Florencja

Uznawana za jedno z najpiękniejszych miast świata Florencja, położona jest we Włoszech, a dokładniej w Toskanii. Każdego roku jest licznie odwiedzana przez turystów. Wypożyczalnie samochodów w Florencji i HAPPYCAR pomogą Państwu spędzić wymarzone wakacje w komfortowych warunkach. Na naszej stronie znajdą Państwo wiele ofert wynajmu samochodu we Florencji, mieście wspaniałych starych budowli i okazałych mostów, które rozciągają się nad rzeką Arno.

Informacje ogólne

Położona w środkowych Włoszech Florencja, u stóp Apeninów jest stolicą Toskanii i prowincji Florencja. Miasto zamieszkuje około 366 tysięcy mieszkańców. Florencja jest szczególnie znana ze sztuki i historii. Pierwsza osada powstała na tych terenach już 1000 lat p.n.e. W roku 59 p.n.e. odbudowana przez Juliusza Cezara i nazwana Florentia. Następnie miasto rozwijało się jako jedno z bardziej wpływowych pod względem handlowym. W wieku XIV rodzina Medici przejęła panowanie nad miastem i kształtowała je przez następne 300 lat. Członkowie rodziny byli nie tylko bogaci, ale także bardzo zafascynowani sztuką. W tym właśnie czasie powstało sporo znaczących budowli, jak Palazzo Medici Riccardi i kościół San Lorenzo.

Atrakcje i zabytki Florencji, wynajem samochodu

Wynajem samochodów we Florencji to świetna okazja aby poznać to miasto od każdej strony. Florencja jest bardzo bogata jeśli chodzi o miejsca do zwiedzania, dlatego nikt nie powinien się tu nudzić. Zabytkiem numer jeden jest katedra Santa Maria del Fiore z największą ceglana kopułą na świecie. Stąd lub też z mniej zatłoczonej dzwonnicy Campanile di Giotto można zobaczyć panoramę miasta. Inne warte odwiedzenia miejsca widokowe to park Giardino di Boboli nieopodal Palazzo Pitti, gdzie można odpocząć podczas podróży. Dobre widoki oferuje także plac Michała Anioła, tu jak na dłoni widać dachy najważniejszych zabytków: kościoła Santa Maria Novella, na którym to znajduje się zegar słoneczny oraz przyrząd do wyznaczania współrzędnych równikowych i ekliptycznych ciał niebieskich. Portretem Renesansu określane jest Baptysterium św. Jana. Jest to jedno z najstarszych budynków miasta, w którym znajduje się dziesięć płaskorzeźb, uznanych za arcydzieła wczesnego renesansu. Przed Palazzo Vecchio znajdują się ciekawe rzeźby takie jak replika „Dawida” Michała Anioła, którego oryginał znajduje się w muzeum. Warto także zajrzeć do Bazyliki Św. Krzyża, która jest największym franciszkańskim kościołem na świecie. Znajduje się tu m.in. grób Michała Anioła, Galileusza, Machiavellego czy Gioacchina Rossiniego. Ściany są pokryte freskami Giotta. To zaledwie niewielka część cudów Florencji. Spacerując po mieście mamy wrażenie jakbyśmy przenieśli się do epoki średniowiecza i renesansu. Wielką sławą cieszy się galeria Degli Uffizi, która zawiera największy zbiór włoskiej sztuki na świecie. Znaleźć tu można mnóstwo znanych nazwisk jak np. Botticelli i jego „Narodziny Wenus”, Michał Anioł, Tycjan, Rafael. Dodatkowo są także prace Rubensa, van Dycka, Rembrandta oraz wiele portretów polskich królów. Galeria ta jest jedną z najwspanialszych galerii malarstwa z dziełami mistrzów renesansu.

Okolice Florencji z wynajętym samochodem

Wynajem samochodów w mieście Florencja pozwala nie tylko na wycieczkę po samej samym mieście ale także po wspaniałych jego okolicach. Mogą Państwo na przykład udać się w stronę znanego Ponte Vecchio, który jest nadzwyczajnym mostem nad rzeką Arno i dzieli Florencję na dwie części. Samochód może Państwa także poprowadzić w stronę wspaniałych zakątków natury, które oferuje przepiękny region Toskanii. Malownicze pagórkowate krajobrazy z intensywnie zielonymi drzewami pinii i do tego pełne słońce. Połączenie tego wszystkiego nadaje niesamowitego śródziemnomorskiego klimatu, dzięki czemu można zapomnieć o codzienności. Wizyta w jednej z niewielkich wiosek, z wąskimi ślicznymi uliczkami, także może okazać się wspaniałym pomysłem na spędzenie popołudnia. Odwiedzić można także jedną z tawern czy restauracji, aby spróbować miejscowych smakołyków, które na pewno zachwycą każdego. Inną równie udaną wizytą może okazać się wycieczka do Pizy, oddalonej o niecałą godzinę jazdy z Florencji. Równie blisko położona jest Bolonia, którą także warto odwiedzić. Jeśli zdecydują się Państwo na wynajem samochodów we Florencji, mogą jedynie zyskać!