Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Florencja

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 21 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 2 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 12 paź 2017, 06:35 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Florencja

Mały samochód

Mały samochód

Od 21 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 12 paź 2017, 06:35 .

Ta oferta została znaleziona 12 paź 2017, 06:35 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 29 zł za dzień
przy 5 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 23 wrz 2017, 02:57 .

Ta oferta została znaleziona 23 wrz 2017, 02:57 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 51 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 12 paź 2017, 06:35 .

Ta oferta została znaleziona 12 paź 2017, 06:35 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 120 zł za dzień
przy 10 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 23 wrz 2017, 03:10 .

Ta oferta została znaleziona 23 wrz 2017, 03:10 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Florencja

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Florencja:

4.6 do 5 (73 oceny)

(4.5 do 5)
Wszystko OK. Auto troszkę zabrudzone wewnątrz.
Ocena wynajętego samochodu przez Filip K.- 19 paź 2017, 15:13
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18

Wypożyczalnia samochodów Florencja

Uznawana za jedno z najpiękniejszych miast świata Florencja, położona jest we Włoszech a dokładniej w Toskanii. Każdego roku licznie odwiedzana przez turystów. Wynajem samochodów Florencja i HAPPYCAR pomogą Państwu spędzić wymarzone wakacje w komfortowych warunkach. Na naszej stronie znajdą Państwo wiele ofert wynajmu samochodu we Florencji, mieście wspaniałych starych budowli i okazałych mostów, które rozciągają się nad rzeką Arno.

Informacje ogólne

Położona w środkowych Włoszech Florencja u stóp Apeninów jest stolicą Toskanii i prowincji Florencja. Miasto zamieszkuje około 366 tysięcy mieszkańców. Florencja jest szczególnie znana ze sztuki i historii. Pierwsza osada powstała na tych terenach już 1000 lat p.n.e. W roku 59 p.n.e. odbudowana przez Juliusza Cezara i nazwana Florentia. Następnie miasto rozwijało się jako jedno z bardziej wpływowych pod względem handlowym. W wieku XIV rodzina Medici przejęła panowanie nad miastem i kształtowała przez następne 300 lat. Członkowie rodziny byli nie tylko bogaci, ale także bardzo zafascynowani sztuką. W tym właśnie czasie powstało sporo znaczących budowli, jak Palazzo Medici Riccardi i kościół San Lorenzo.

Atrakcje i zabytki Florencji

Wynajem samochodów we Florencji to świetna okazja aby poznać to miasto od każdej strony. Florencja jest bardzo bogata jeśli chodzi o miejsca do zwiedzania, dlatego nikt nie powinien się tu nudzić. Zabytkiem numer jeden jest katedra Santa Maria del Fiore z największą ceglana kopułą na świecie. Stąd można też zobaczyć panoramę miasta lub z mniej zatłoczonej dzwonnicy Campanile di Giotto. Inne warte odwiedzenia miejsca widokowe to park Giardino di Boboli nieopodal Palazzo Pitti, gdzie można odpocząć podczas podróży. Dobre widoki oferuje także plac Michała Anioła, tu jak na dłoni widać dachy najważniejszych zabytków: kościoła Santa Maria Novella, na którym to znajduje się zegar słoneczny oraz przyrząd do wyznaczania współrzędnych równikowych i ekliptycznych ciał niebieskich. Portretem Renesansu określane jest Baptysterium św. Jana, jedno z najstarszych budynków miasta, w którym znajduje się dziesięć płaskorzeźb, uznanych za arcydzieła wczesnego renesansu. Przed Palazzo Vecchio znajdują się ciekawe rzeźby takie jak replika  „Dawida” Michała Anioła, którego oryginał znajduje się w muzeum. Warto także zajrzeć do Bazyliki Św. Krzyża, która jest największym franciszkańskim kościołem na świecie. Znajduje się tu m.in. grób Michała Anioła, Galileusza, Machiavellego czy Gioacchina Rossiniego. Ściany są pokryte freskami Giotta. To zaledwie niewielka część cudów Florencji. Spacerując po mieście mamy wrażenie jakbyśmy przenieśli się do epoki średniowiecza i renesansu. Wielką sławą cieszy się galeria Degli Uffizi, która zawiera największy zbiór włoskiej sztuki na świecie. Znaleźć tu można mnóstwo znanych nazwisk jak np. Botticelli i jego „Narodziny Wenus”, Michał Anioł, Tycjan, Rafael. Dodatkowo są także prace Rubensa, van Dycka, Rembrandta, i dodatkowo wiele tam portretów polskich królów. Galeria jest jedną z najwspanialszych galerii malarstwa z dziełami mistrzów renesansu.

Okolice Florencji z wynajętym samochodem

Wynajem samochodów Florencja pozwala nie tylko na wycieczkę po samej Florencji ale także po wspaniałych okolicach miasta. Mogą Państwo na przykład udać się w stronę znanego Ponto Vecchio, który jest nadzwyczajnym mostem, nad rzeką Arno i dzieli Florencję na dwie części. Samochód może Państwa także poprowadzić w stronę wspaniałych zakątków natury, który oferuje przepiękny region Toskanii. Malownicze pagórkowate krajobrazy z intensywnie zielonymi drzewami Pinii i do tego pełne słońce. Połączenie tego wszystkiego nadaje niesamowitego śródziemnomorskiego klimatu, dzięki czemu można zapomnieć o codzienności. Wizyta w jednej z niewielkich wiosek, z wąskimi ślicznymi uliczkami, także może okazać się wspaniałym pomysłem na spędzenie popołudnia. Wizyta w jednej z tawern czy restauracji, aby spróbować miejscowych smakołyków, na pewno zachwyci każdego. Inną równie udaną wizytą może okazać się wycieszka do Piza, oddalonej o niecałą godzinę jazdy z Florencji. Równie blisko położona jest Bolonia, którą także warto odwiedzić. Jeśli zdecydują się Państwo na wynajem samochodów Florencja, mogą jedynie zyskać!