Wypożyczalnia Samochodów Gdansk

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 35 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 9 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 29 wrz 2020, 05:32 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Lotnisko Gdańsk

Mały samochód

Mały samochód

Od 35 zł za dzień
przy 9 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 29 wrz 2020, 05:32 .

Ta oferta została znaleziona 29 wrz 2020, 05:32 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 49 zł za dzień
przy 9 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 29 wrz 2020, 05:32 .

Ta oferta została znaleziona 29 wrz 2020, 05:32 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 71 zł za dzień
przy 9 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 29 wrz 2020, 05:32 .

Ta oferta została znaleziona 29 wrz 2020, 05:32 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 75 zł za dzień
przy 9 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 29 wrz 2020, 05:32 .

Ta oferta została znaleziona 29 wrz 2020, 05:32 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Lotnisko Gdańsk

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Lotnisko Gdańsk:

4.6 do 5 (201 oceny)

(5 do 5)
Przejzystosc oferty.
Ocena wynajętego samochodu przez Peter B.- 23 sty 2017, 20:33
(5 do 5)
a bo tak
Ocena wynajętego samochodu przez Kamil O.- 17 sie 2017, 17:33
(5 do 5)
Polecenie kolegi
Ocena wynajętego samochodu przez Lukasz J.- 21 lip 2018, 20:23
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Gdansk

Wypożyczenie samochodu w Gdańsku na lotnisku jest najlepszym sposobem na zwiedzenie tego malowniczego nadbałtyckiego miasta. To przede wszystkim miasto o ponad tysiącletniej, niejednokrotnie burzliwej, historii i znana na całym świecie stolica pięknego bursztynu, która obfituje w wiele pięknych i unikalnych w skali kraju zabytków. Wypożyczenie samochodu w Gdańsku na lotnisku umożliwi w szybki, dogodny i komfortowy sposób poznanie tego niezwykłego miejsca i wszystkich jego urokliwych zakątków.

Gdańsk to jedno z najsłynniejszych miast w Polsce, znane w naszym kraju oraz na całym świecie jako miejsce, w którym, po wielu latach walk i prześladowań, zwyciężyła wolność. To tu narodziła się słynna "Solidarność", porywający za sobą tłumy ruch społeczny. Miał tu również miejsce strajk w Stoczni Gdańskiej w 1980 roku, na którego czele stał Lech Wałęsa, późniejszy prezydent naszego kraju. To właśnie jego imieniem nazwano lotnisko - Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy. Oprócz wszechogarniającej idei wolności, w mieście można także wyczuć wielowiekową tradycję handlową. Dzięki intratnemu zajęciu jakim był handel, w szesnastym wieku Gdańsk stał się najbogatszym miastem w ówczesnej Rzeczypospolitej, a ślady innych kultur, które wpłynęły na jego tożsamość są stale widoczne w otwartym, żywiołowym i pulsującym życiu miasta. Koniecznie należy obejrzeć jego panoramę z pięknie odnowionymi, pyszniącymi się wieloma barwami kamienicami, którą można obejrzeć z drugiego brzegu Motławy - rzeki przepływającej przez miasto. Już po przylocie wypożyczalnia samochodów w Gdańsku na lotnisku umożliwi bezproblemowy wynajem auta. Dzięki temu będą Państwo mobilni, co znacznie ułatwi i stworzy okazję do podziwiania tej niezwykłej panoramy. Ponadto miasto obfituje w ogromną ilość wysokiej klasy zabytków, z których warto wymienić choćby Dwór Artusa - ośrodek życia towarzyskiego i handlowego oraz miejsce spotkań najzamożniejszych kupców w czasach dawnej Rzeczypospolitej, Bazylikę Mariacką Wniebowzięcia NMP zwaną "koroną miasta Gdańska", która jest największą gotycką budowlą w Europie zbudowaną w całości z cegły czy latarnię morską, położoną w Nowym Porcie, która działała w latach 1894-1984. Każda z tych budowli ma swoją własną, niezmiernie interesującą historię do opowiedzenia i każda tym samym warta jest obejrzenia. Będąc w mieście koniecznie należy wybrać się na wycieczkę do Oliwy - dzielnicy miasta, która jest jego najbardziej na północ wysuniętą częścią. Wypożyczalnia samochodów w Gdańsku na lotnisku dzięki swojej usłudze pozwoli na szybkie pokonanie każdej odległości i sprawi, że wycieczka będzie jeszcze przyjemniejsza. Oliwa położona jest na szerokiej terasie, wśród zadbanych, rozległych zielonych terenach noszących nazwę Lasów Oliwskich, które są częścią Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Oliwa to od 1992 roku również siedziba archidiecezji, więc będąc tam warto nie tylko pospacerować po lasach, ale także zapoznać się z całym zespołem archikatedralnym.

Czym jednak byłaby wyprawa do Gdańska, jeśli nie zostałaby zakończona wycieczką nad samo morze? W Gdańsku na lotnisku wynajem samochodu to proces niezwykle łatwy, a do tego pozwala oszczędzić wiele energii oraz pieniędzy, które można przeznaczyć na inne przyjemności. Bez problemu znajdziecie Państwo odpowiednią i korzystną ofertę wynajmu auta dzięki wygodnej w użyciu porównywarce cen. Warto zwrócić uwagę na oferty Avis, Europcar czy Alamo. Wycieczka wypożyczonym samochodem pozwoli na pełen relaks i zwiedzenie większego obszaru niż podczas korzystania z tradycyjnych form zwiedzania. Będąc w Gdańsku nie można nie pojechać nad Bałtyk. Będzie to doskonałe zakończenie pełnego emocji dnia. Taka wycieczka musi koniecznie uwzględniać obejrzenie Stoczni Gdańskiej. To historyczne miejsce urosło do rangi ważnego symbolu dla Polaków. Na jej terenie bowiem podpisano tzw. porozumienie sierpniowe między rządem PRL a komitetem strajkowym w 1980 roku. Kolejnym obowiązkowym punktem wycieczki jest spacer po największym porcie w kraju. Warto także podjechać autem na Westerplatte, które jest kolejnym ważnym symbolem w historii państwa polskiego. Obrona tego gdańskiego półwyspu, a konkretnie składnicy wojskowej, jest do dziś uważana symbolicznie za początek drugiej wojny światowej. O niezwykłym bohaterstwie broniących Westerplatte i jego obronie przeciw niemieckiej agresji uczą się w szkołach dzieci od najmłodszych lat. Miejsca walk kilka lat temu otrzymały prestiżowe wyróżnienie jako pomnik historii, czyli miejsca niezwykle ważne i cenne dla historii. Kończąc dzień spokojnym spacerem po plaży i wdychając świeże, morskie powietrze, warto skusić się na kolację na świeżą i zdrową rybę. Zwiedzenie tak wielu niesamowitych i ciekawych miejsc możliwe jest tylko dzięki szybkiemu przemieszczaniu się. Należy więc pamiętać, że w Gdańsku na lotnisku wynajem samochodu to najlepszy z możliwych sposobów na początek pięknej wycieczki.