Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Stettin

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 52 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 10 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 23 wrz 2017, 06:33 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Stettin

Mały samochód

Mały samochód

Od 52 zł za dzień
przy 10 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 23 wrz 2017, 06:33 .

Ta oferta została znaleziona 23 wrz 2017, 06:33 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 78 zł za dzień
przy 15 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 paź 2017, 07:18 .

Ta oferta została znaleziona 21 paź 2017, 07:18 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 91 zł za dzień
przy 26 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 17 paź 2017, 09:49 .

Ta oferta została znaleziona 17 paź 2017, 09:49 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 112 zł za dzień
przy 10 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 23 wrz 2017, 06:33 .

Ta oferta została znaleziona 23 wrz 2017, 06:33 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Stettin

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Stettin:

4.7 do 5 (55 oceny)

(4.5 do 5)
Wszystko OK. Auto troszkę zabrudzone wewnątrz.
Ocena wynajętego samochodu przez Filip K.- 19 paź 2017, 15:13
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18

Wypożyczalnia samochodów Stettin

Szczecin to jedno z najpiękniejszych polskich miast. Bardzo często kojarzone jest jako miasto nadmorskie, co jest nieprawda, gdyż od brzegu Morza Bałtyckiego dzieli je ponad sześćdziesiąt kilometrów. Jednakże fakt, iż jest to jeden z największych polskich portów wpłynął zapewne na taką, a nie inną opinię. Oprócz rozwiniętej komunikacji morskiej do dyspozycji turystów jest również lotnisko Szczecin-Goleniów. Położone jest ono kilkadziesiąt kilometrów od miasta, jednak wypożyczalnia samochodów w Szczecinie gwarantuje dla pasażerów wynajęcie i podstawienie samochodu, a dzięki porównywarce cenowej można wybrać najkorzystniejszą i najlepszą ofertę. Dzięki temu można dojechać do miasta oraz przystąpić do zwiedzania w komfortowych warunkach.

Wypożyczenie samochodu w Szczecinie umożliwi Państwu zapoznanie się z tym pięknym miastem. Jest to jedno z najstarszych polskich miast, o którym wspominają kroniki, znane było już w VIII wieku, a jego początki są prawdopodobnie jeszcze starsze. Wpływ na to miało z pewnością korzystne położenie, z jednej strony w pobliżu morza, z drugiej – nad dużą rzeką. Do Polski przyłączył osadę książę Mieszko I, jednakże miasto miało dość burzliwą historię i często przechodziło w ręce sąsiednich państw. Znajdowało się pod jurysdykcja niemiecką, hanzeatycką, szwedzka czy francuską, by powrócić do Polski po zakończeniu drugiej wojny światowej. Dogodne położenie miasta spowodowało, iż rozwijało się ono szybko i systematycznie. Otoczone trzema puszczami miasto stanowi lokalne centrum gospodarcze i kulturalne, dzięki czemu odwiedzają je co roku setki tysięcy turystów. Miasto pełni również funkcję kwatery głównej Wielonarodowego Korpusu Północno - Wschodniego wojsk NATO. Ze względu na fakt, iż w różnych okresach historycznych miasto miało różnych włodarzy, znajduje się w nim wiele unikalnych w skali krajowej zabytków. Jeśli znajdą się Państwo w Szczecinie wynajem samochodu umożliwi łatwe i przyjemne zwiedzanie poszczególnych dzielnic oraz zapoznanie się z bogatą architekturą miasta. Warto również pamiętać, iż ze względu na położenie odbywa się tutaj wiele imprez żeglarskich, przeciągających tłumy turystów z całego świata.

Jeśli ktoś zamierza spędzić kilka dni w Szczecinie wynajem samochodu okaże się być najekonomiczniejszym sposobem na zwiedzanie miasta. Do odwiedzenia jest mnóstwo ciekawych miejsc, dlatego tak ważne jest, by podróż po mieście odbyć w wygodnych, dostosowanych do swojego tempa warunkach. Jadąc wynajętym samochodem nie sposób nie dostrzec Wałów Chrobrego – olbrzymiego, nadodrzańskiego tarasu, który stanowi, wraz z katedrą św. Jakuba, Zamkiem Książąt Pomorskich oraz Muzeum Narodowym wizytówkę miasta. To tam znajduje się również tak chętnie odwiedzany przez turystów pomnik Herkulesa, zmagającego się z centaurem. Zamek Książąt Pomorskich, zbudowany w stylu renesansowym, to dawna siedziba rodu Gryfitów, którzy panowali na tych terenach przez kilkaset lat. To właśnie gryf, którego mieli w herbie jest dziś wszechobecny w Szczecinie i stanowi również główną część herbu miasta. Wypożyczenie samochodu w Szczecinie znacząco ułatwi również zobaczenie wielu innych ciekawych miejsc, jak choćby bazylika świętego Jakuba. Prawdziwa perła architektoniczna na szczecińskiej starówce, do czasów budowy licheńskiej bazyliki najwyższy kościół w Polsce. Korzystając z możliwości, jakie umożliwia wypożyczalnia samochodów w Szczecinie, szybko i wygodnie można dotrzeć do pozostałych, równie pięknych kościołów świętego Piotra i Pawła, świętego Jana Chrzciciela a także świętego Jana Ewangelisty. Po drodze można odwiedzić również wiele klasycystycznych pałaców oraz kamienic, porozsiewanych na terenie całego miasta.

Turystom, przebywającym w Szczecinie wynajem samochodu umożliwi także zwiedzanie okolic. W pobliżu miasta znajdują się aż dwa parki narodowe, w których spotkać można wyjątkowo ciekawe okazy fauny i flory. Obszary chronione stanowią aż 20 % obszaru całego województwa. Oprócz parków narodowych znajdują się trzy puszcze, które okalają miasto Szczecin, a także kilka parków krajobrazowych oraz ponad setka rezerwatów przyrody. Jazda wynajętym samochodem po tych terenach to prawdziwa gratka dla miłośników przyrody. Obowiązkową pozycją natomiast dla każdego turysty jest podróż do Kamienia Pomorskiego, gdzie znajduje się Konkatedra Najświętszej Marii Panny, św. Jana Chrzciciela i św. Faustyna biskupa. Jest zabytek szczególnej urody uznany w 2005 roku za pomnik historii. Utrzymany w stylu romańsko - gotyckim kościół liczy sobie już ponad osiemset lat, będąc świątynią zarówno rzymskokatolicka, jak i protestancką. Kolejnym zabytkiem, który koniecznie trzeba zobaczyć, jest Kolegiata Najświętszej Marii Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim, uznawana powszechnie za jeden z najpiękniejszych obiektów w rejonie Morza Bałtyckiego. Jej cechą charakterystyczną jest fakt posiadania dwóch wieży, choć tylko jedna z nich jest okazała i ukończona. Województwo zachodniopomorskie, którego stolicą jest Szczecin kryje w sobie jeszcze wiele niespodzianek i tajemnic, które warto poznać.