Wypożyczalnia Samochodów Berlin

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 68 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 32 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 07 gru 2019, 10:46 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Berlin

Mały samochód

Mały samochód

Od 68 zł za dzień
przy 32 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 10:46 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 10:46 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 95 zł za dzień
przy 32 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 10:46 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 10:46 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 133 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 12:12 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 12:12 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 171 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 12:12 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 12:12 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Berlin

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Berlin:

5 do 5 (209 oceny)

(4.5 do 5)
Następnym razem też się zdecyduję na happycar.
Ocena wynajętego samochodu przez Stanisław W.- 17 lip 2015, 16:46
(4 do 5)
Profesjonalni ludzie na serwisie, po wysłaniu tysięcy maili nie stracili cierpliwości co do mnie, chwała im za to!
Ocena wynajętego samochodu przez Natalia F.- 17 lip 2015, 15:16
(4.1 do 5)
Dzieki happycar moja spontaniczna podróż sie udała, za co bardzo dziekuję i myslę, żę w przyszłości jak będzie taka potrzeba również się z wami skontaktuje.
Ocena wynajętego samochodu przez Wojtek L.- 18 lip 2015, 20:18
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Berlin

Wynajem samochodów Berlin. Podróż do stolicy Niemiec to niezapomniane wrażenie dla każdego. Na miejscu dostępnych jest mnóstwo wypożyczalni, które posiadają szeroki wybór ofert przygotowanych specjalnie dla Państwa, a nasz serwis odpowie na każde zadane pytanie. Samochód już na pewno czeka na Państwa, wystarczy tylko porównać dostępne oferty i zarezerwować auto w dogodnym terminie!

Ogólne informacje o mieście

Berlin jest stolicą Niemiec, a zarazem trzecim pod względem wielkości po Londynie i Paryżu miastem Unii Europejskiej. Pierwsze odnotowane wzmianki dotyczące Berlina pochodzą z roku 1237. Obecnie Berlin jest podzielony na 12 okręgów administracyjnych (Bezirk). Wynajęcie samochodu w Berlinie jest fantastycznym sposobem, aby poznać każdy okręg z osobna i w dodatku w komfortowych warunkach. Berlin stał się ponownie stolicą Niemiec w roku 1990, po podpisaniu umowy zjednoczeniowej. Pełni również rolę samodzielnego Bundeslandu. Także w późnym średniowieczu, Cesarstwie Niemieckim i Republice Weimarskiej, Berlin odgrywał zasadniczą rolę. Na dowód tego, miasto posiada bardzo dużą ilość zabytków, które najszybciej i najłatwiej można zobaczyć wypożyczając samochód na miejscu. Odbiór samochodu może nastąpić na lotnisku Berlin-Schönefeld, ale także w każdym innym dogodnym dla Państwa miejscu.

Atrakcje w Berlinie, wynajem samochodu

Brama Brandenburska jest najważniejszym i zarazem najbardziej rozpoznawalnym symbolem Berlina. Jest ona doskonałym przykładem niemieckiego klasycyzmu. Dawniej dzieliła miasto na część wschodnią i zachodnią lecz po upadku muru berlińskiego stała się symbolem jedności Niemiec. W październiku 2002 roku postanowieniem senatu została ona zamknięta dla ruchu drogowego samochodów, jednakże swobodnie można poruszać się drogą od kolumny zwycięstwa (Siegessäule) do Bramy Brandenburskiej. Nieopodal Bramy Brandenburskiej wyłania się siedziba Parlamentu – Reichstag wraz z całą dzielnicą rządową. Szklana kopuła jest ciekawą atrakcją architektoniczną. Wysoka na 368 metrów wieża telewizyjna to kolejny znak rozpoznawczy Berlina i zarazem najwyższa budowla Niemiec. Odwiedzający mogą wjechać windą na górę (203-207 metrów), gdzie przed oczami pojawi się Berlin w 360°. Tam też znajduje się restauracja w której można miło spędzić popołudnie, a także skosztować berlińskich przysmaków. Odwiedzającym wieżę telewizyjną samochodem, przysługują specjalne ceny za parking podziemny na Alexanderplatz.

Karnawał kultur (Der Karneval der Kulturen) to jeden z najpopularniejszych ulicznych festiwali, podczas którego mogą zaprezentować się ludzie różnych narodowości, mieszkający w Berlinie. Spotkać tu można ludzi z Afryki, Azji, Ameryki Południowej i Północnej oraz Europy. Każdego roku ulice przemierzają tysiące ludzi w barwnym korowodzie. Program festiwalu wypełniony jest także licznymi koncertami i pokazami, a ponadto można odwiedzić jarmarczne budki w których każdy znajdzie coś dla siebie. Nocą miasto również tętni życiem, szczególnie w klubach, gdzie można spotkać grupy reprezentujące liczne narodowości. Kolejne słynne wydarzenie Berlina organizowane od 1951 roku, to Berlinale, który obywa się w lutym i trwa dwa tygodnie. W tym czasie do miasta zjeżdżają tysiące ludzi ze 120 różnych krajów. Także całe mnóstwo profesjonalistów w tym około 4 tysiące dziennikarzy, aktorów i największych sław. Przyznawane nagrody to Złoty i Srebrny Niedźwiedź, który wręczany jest od samego początku powstania wydarzenia. Niedźwiedź ten stał się inspiracją do logo Berlinale, ale jak również wiadomo widnieje on w herbie miasta, przez co stanowi jego symbol. Punktem obowiązkowym do zwiedzenia jest fragment Muru Berlińskiego z freskiem przedstawiającym pocałunek Breżniewa z Honeckerem. Jeżeli lubią Państwo wracać do historii, proponujemy zwiedzenie Muzeum Żydowskiego w Berlinie. Ekspozycje przedstawiają 2000-letnią historię Żydów niemieckich. Muzeum jest pełne symboliki, np. ogród wypędzonych czy betonowe słupy z izraelską ziemią. Miejsce to z pewnością przykuje uwagę miłośników historii, którzy w Berlinie znajdą jeszcze więcej historycznych miejsc i symboli.

Okolice Berlina wynajętym samochodem

Nie tylko samo miasto jest godne zwiedzenia, ale również jego piękne okolice corocznie przyciągają mnóstwo turystów. Położony około 30 km w kierunku południowo-zachodnim od Berlina Poczdam słynie z przepięknych zabytków, głownie z zespołu parkowo-pałacowego Sanssouci wybudowanego za sprawą Fryderyka II Wielkiego. Także godny odwiedzenia jest pałac księcia Wilhelma Hohenzollerna, Cecilienhof. Wypożyczenie samochodu w Berlinie sprawdzi się doskonale, jeżeli prócz stolicy i okolic chcieliby Państwo zwiedzić inne miasta Niemiec, np. Drezno czy Hamburg. Świetna lokalizacja Berlina – stolica Niemiec leży stosunkowo blisko od polskiej granicy - oraz ciekawe oferty HAPPYCAR umożliwią Państwu spędzenie weekendowego wypadu ze znajomymi czy też rodzinnego urlopu w przyjemnej atmosferze i komfortowych warunkach.