Znajdź odpowiedni samochód do wynajęcia w Lotnisko Manchester

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 24 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 6 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 01 mar 2019, 08:24 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 00800 49 11 772

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Lotnisko Manchester

Mały samochód

Mały samochód

Od 24 zł za dzień
przy 6 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 01 mar 2019, 08:24 .

Ta oferta została znaleziona 01 mar 2019, 08:24 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 30 zł za dzień
przy 6 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 01 mar 2019, 08:24 .

Ta oferta została znaleziona 01 mar 2019, 08:24 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 47 zł za dzień
przy 6 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 01 mar 2019, 08:24 .

Ta oferta została znaleziona 01 mar 2019, 08:24 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 140 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 01 mar 2019, 04:26 .

Ta oferta została znaleziona 01 mar 2019, 04:26 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Lotnisko Manchester

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Lotnisko Manchester:

4.4 do 5 (194 oceny)

(4.5 do 5)
Rezerwacja przebiegła sprawnie, podczas wypożyczenia na miajscu nie było żadnych ukrytych kosztów czy niedomówień.
Ocena wynajętego samochodu przez Aleksandra M.- 21 lip 2015, 12:06
(5 do 5)
Miła obsługa, nawet ludzie z miejscowej wypożyczalni.
Ocena wynajętego samochodu przez Szymon K.- 22 lip 2015, 01:10
(4.2 do 5)
Ekstraaaa stronaaa!!!
Ocena wynajętego samochodu przez Lucyna T.- 21 lip 2015, 09:00
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Manchester

Tanie wynajęcie samochodu Manchester

Port lotniczy Manchester jest trzecim lotniskiem w Wielkiej Brytanii, zaraz po londyńskich Heathrow i Gatwick. Lotnisko znajduje się 14 km od centrum miasta i oprócz trzech terminali pasażerskich posiada terminal towarowy. Lądowisko w Manchesterze jest jednym z większych punktów przesiadkowych dla pasażerów kierujących się za ocean.

Informacje, wynajem samochodu lotnisko Manchester

Na lotnisku znajduje się postój taksówek oraz stacja kolejowa, na którą przyjeżdża pociąg kilka razy w ciągu godziny. Z racji tego, że port lotniczy obsługuje bardzo dużo pasażerów, transport publiczny jest przepełniony. Wypożyczalnie samochodowe na lotnisku w Manchesterze wraz z HAPPYCAR zapraszają do wynajmu samochodu. Avis, Budget, Europcar, Hertz, National Alamo i Sixt to wypożyczalnie, które stacjonują przy terminalach. Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Manchesterze zagwarantuje Państwu komfortowy dojazd do miasta, niezależne zwiedzanie i na dłuższą metę – oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy.

Atrakcje, wynajem samochodu Manchester

Historia miasta sięga X wieku lub jeszcze dalej, stąd w mieście jest wiele ciekawych budynków pod względem architektonicznym i historycznym. Jedną z ważniejszych budowli sakralnych jest XV-wieczna gotycka katedra, umiejscowiona przy jednej z głównych arterii miasta Deansgate, który łączy dworzec kolejowy Victoria Station z dzielnicą Castelfield. Właśnie w tej dzielnicy znajduje się większość interesujących obiektów. Jednym z nich jest wiktoriański budynek biblioteki John Ryland's Library, dalej w starej dzielnicy można odnaleźć pozostałości pierwotnego fortu, czyli bramę, fragmenty murów obronnych, stary spichlerz i koszary. Tu też znajduje się Museum of Science & Industry, zajmujące prawie 3 ha powierzchni i posiadające w swojej ofercie najstarszą stację kolejową świata. I tu warto się zatrzymać, gdyż Manchester był pierwszym miastem, w którym wybudowano stację kolejową. W muzeum znajdą Państwo stare pociągi, silniki, a także samoloty. Inne interesujące obiekty Manchesteru, to zabytkowy XV-wieczny szpital, Ratusz Miejski, Barton Square i St John Street z szeregiem gregoriańskich oraz wiktoriańskich domów mieszczańskich. Wprowadzą one Państwa w typowo angielski klimat. Spacerując po ulicach przy których stoją stare domy mieszczańskie, cofną się Państwo w czasie. Najlepiej na taki spacer wybrać się wieczorem. Zwiedzanie ratusza jest możliwe tylko wtedy, gdy zarezerwują Państwo bilet na daną godzinę. Ratusz umiejscowiony jest w samym centrum miasta i prezentuje wiktoriański gotyk. Przyjeżdżając do Manchesteru trzeba wiedzieć, że miasto jest kolebką przemysłu w Anglii, a obecnie jest największą przemysłową potęgą w kraju – jest centrum przemysłu włókienniczego, maszynowego, elektrotechnicznego, samochodowego, lotniczego, papierniczego i odzieżowego. Manchester jest niezaprzeczalnie miastem sportu, a przede wszystkim footballu. Swoje siedziby mają tutaj trzy kluby piłkarskie: Manchester United, Manchester City oraz United of Manchester. Największym fanom piłki nożnej, miasto oferuje Narodowe Muzeum Footballu, które przedstawia od zdjęć drużyn piłkarskich i ich koszulki, po stare nagrania meczów i informacje o stadionach. Muzeum zainteresuje również osoby, które nie są wielkimi miłośnikami sportu. Jednakże, Manchester ma do zaoferowania dużo więcej niż tylko sport. Będąc w tematyce muzealnej, w Manchesterze znajduje się Muzeum Żydów, które przybliży nam historię Żydów, mieszkających na terenie Wielkiej Brytanii. Eksponaty przybliżą Państwu ich kulturę i sztukę. To może być bardzo ciekawa lekcja historii, ale z pewnością nie nudna. Wynajęcie samochodu w Manchesterze ułatwi Państwu dojazdy do wszystkich zabytków i atrakcji, czekających na Państwa.

Zwiedzanie okolic Manchesteru wynajętym samochodem

Wypożyczalnie samochodowe w Manchesterze wraz z HAPPYCAR zadbają o to, aby Państwa urlop należał do przyjemnych. Będąc w posiadaniu samochodu, mogą Państwo zwiedzić dużo ciekawych miejsc nie tylko w Manchesterze, ale również w jego okolicach. Wynajem samochodu w Manchesterze pozwoli Państwu w krótkim czasie dotrzeć do Lasów Sherwood, które były kryjówką słynnego Robin Hooda. Znajdują się tutaj atrakcje dla dzieci, np. tor linowy, a także można zapisać się na szybkie lekcje strzelania z łuku. W kierunku południowo – wschodnim od Manchesteru znajduje się Narodowy Park Peak District, który będzie odpowiednim miejscem na długi spacer i aktywny odpoczynek. Jeżeli jednak chcą Państwo wybrać się do innych angielskich miast to najlepszą opcją będzie Birmingham, drugie miasto w Anglii, zaraz po wspaniałym Londynie. Jeżeli nie lubią Państwo tak dużych odległości, to można złożyć wizytę w sąsiednim Liverpoolu.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu przyjemnej podróży