Wypożyczalnia Samochodów Manchester

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 68 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 07 wrz 2020, 03:40 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Lotnisko Manchester

Mały samochód

Mały samochód

Od 68 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 wrz 2020, 03:40 .

Ta oferta została znaleziona 07 wrz 2020, 03:40 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 76 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 wrz 2020, 03:40 .

Ta oferta została znaleziona 07 wrz 2020, 03:40 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 103 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 06 wrz 2020, 06:14 .

Ta oferta została znaleziona 06 wrz 2020, 06:14 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 160 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 01 wrz 2020, 10:57 .

Ta oferta została znaleziona 01 wrz 2020, 10:57 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Lotnisko Manchester

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Lotnisko Manchester:

4.4 do 5 (194 oceny)

(4.5 do 5)
Wszystko w porządku.
Ocena wynajętego samochodu przez Kamil G.- 21 lip 2015, 09:48
(4.5 do 5)
Jak na moją pierwszą rezerwację samochodu przez porównywarkę, byłam miło zaskoczona łatwością i sprawnością rezerwacji.
Ocena wynajętego samochodu przez Hania P.- 21 lip 2015, 13:49
(5 do 5)
Zdarzyło sie tak, że musiałam oddać samochód w nocy i bałam się, że nikt nie potwierdzi stanu w jakim oddałam samochód ale na szczęście nie było żadnych problemów.
Ocena wynajętego samochodu przez Anna G.- 21 lip 2015, 09:25
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Manchester

Tanie wynajęcie samochodu Manchester

Port lotniczy Manchester jest trzecim lotniskiem w Wielkiej Brytanii, zaraz po londyńskich Heathrow i Gatwick. Lotnisko znajduje się 14 km od centrum miasta i oprócz trzech terminali pasażerskich posiada terminal towarowy. Lądowisko w Manchesterze jest jednym z większych punktów przesiadkowych dla pasażerów kierujących się za ocean.

Informacje, wynajem samochodu lotnisko Manchester

Na lotnisku znajduje się postój taksówek oraz stacja kolejowa, na którą przyjeżdża pociąg kilka razy w ciągu godziny. Z racji tego, że port lotniczy obsługuje bardzo dużo pasażerów, transport publiczny jest przepełniony. Wypożyczalnie samochodowe na lotnisku w Manchesterze wraz z HAPPYCAR zapraszają do wynajmu samochodu. Avis, Budget, Europcar, Hertz, National Alamo i Sixt to wypożyczalnie, które stacjonują przy terminalach. Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Manchesterze zagwarantuje Państwu komfortowy dojazd do miasta, niezależne zwiedzanie i na dłuższą metę – oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy.

Atrakcje, wynajem samochodu Manchester

Historia miasta sięga X wieku lub jeszcze dalej, stąd w mieście jest wiele ciekawych budynków pod względem architektonicznym i historycznym. Jedną z ważniejszych budowli sakralnych jest XV-wieczna gotycka katedra, umiejscowiona przy jednej z głównych arterii miasta Deansgate, który łączy dworzec kolejowy Victoria Station z dzielnicą Castelfield. Właśnie w tej dzielnicy znajduje się większość interesujących obiektów. Jednym z nich jest wiktoriański budynek biblioteki John Ryland's Library, dalej w starej dzielnicy można odnaleźć pozostałości pierwotnego fortu, czyli bramę, fragmenty murów obronnych, stary spichlerz i koszary. Tu też znajduje się Museum of Science & Industry, zajmujące prawie 3 ha powierzchni i posiadające w swojej ofercie najstarszą stację kolejową świata. I tu warto się zatrzymać, gdyż Manchester był pierwszym miastem, w którym wybudowano stację kolejową. W muzeum znajdą Państwo stare pociągi, silniki, a także samoloty. Inne interesujące obiekty Manchesteru, to zabytkowy XV-wieczny szpital, Ratusz Miejski, Barton Square i St John Street z szeregiem gregoriańskich oraz wiktoriańskich domów mieszczańskich. Wprowadzą one Państwa w typowo angielski klimat. Spacerując po ulicach przy których stoją stare domy mieszczańskie, cofną się Państwo w czasie. Najlepiej na taki spacer wybrać się wieczorem. Zwiedzanie ratusza jest możliwe tylko wtedy, gdy zarezerwują Państwo bilet na daną godzinę. Ratusz umiejscowiony jest w samym centrum miasta i prezentuje wiktoriański gotyk. Przyjeżdżając do Manchesteru trzeba wiedzieć, że miasto jest kolebką przemysłu w Anglii, a obecnie jest największą przemysłową potęgą w kraju – jest centrum przemysłu włókienniczego, maszynowego, elektrotechnicznego, samochodowego, lotniczego, papierniczego i odzieżowego. Manchester jest niezaprzeczalnie miastem sportu, a przede wszystkim footballu. Swoje siedziby mają tutaj trzy kluby piłkarskie: Manchester United, Manchester City oraz United of Manchester. Największym fanom piłki nożnej, miasto oferuje Narodowe Muzeum Footballu, które przedstawia od zdjęć drużyn piłkarskich i ich koszulki, po stare nagrania meczów i informacje o stadionach. Muzeum zainteresuje również osoby, które nie są wielkimi miłośnikami sportu. Jednakże, Manchester ma do zaoferowania dużo więcej niż tylko sport. Będąc w tematyce muzealnej, w Manchesterze znajduje się Muzeum Żydów, które przybliży nam historię Żydów, mieszkających na terenie Wielkiej Brytanii. Eksponaty przybliżą Państwu ich kulturę i sztukę. To może być bardzo ciekawa lekcja historii, ale z pewnością nie nudna. Wynajęcie samochodu w Manchesterze ułatwi Państwu dojazdy do wszystkich zabytków i atrakcji, czekających na Państwa.

Zwiedzanie okolic Manchesteru wynajętym samochodem

Wypożyczalnie samochodowe w Manchesterze wraz z HAPPYCAR zadbają o to, aby Państwa urlop należał do przyjemnych. Będąc w posiadaniu samochodu, mogą Państwo zwiedzić dużo ciekawych miejsc nie tylko w Manchesterze, ale również w jego okolicach. Wynajem samochodu w Manchesterze pozwoli Państwu w krótkim czasie dotrzeć do Lasów Sherwood, które były kryjówką słynnego Robin Hooda. Znajdują się tutaj atrakcje dla dzieci, np. tor linowy, a także można zapisać się na szybkie lekcje strzelania z łuku. W kierunku południowo – wschodnim od Manchesteru znajduje się Narodowy Park Peak District, który będzie odpowiednim miejscem na długi spacer i aktywny odpoczynek. Jeżeli jednak chcą Państwo wybrać się do innych angielskich miast to najlepszą opcją będzie Birmingham, drugie miasto w Anglii, zaraz po wspaniałym Londynie. Jeżeli nie lubią Państwo tak dużych odległości, to można złożyć wizytę w sąsiednim Liverpoolu.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu przyjemnej podróży